Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

@xander99 Ja już Ci napisałem co możesz zrobić.

A jak z tym nic nie robisz i nie próbujesz zmienić swojej sytuacji no cóż.

Jeżeli usuniecie robaków z ciała to nie jest dla ciebie priorytet to ja już nie mam więcej pytań.

 

 

 

Nie chodzi o robaki tylko o klej ja idąc ulica musze teraz zakladac zatyczki do uszu bo jak idę i przejezdza głośny motor to zaczyna mi lecieć krew z ucha.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

@xander99 Tylko, że krew z ucha nie jest przez klej tylko przez stan zapalny, infekcję lub uszkodzenie tego ucha bądź wrażliwość na hałas.

Idź z tym do laryngologa i się dowiedz o co chodzi.

No właśnie podczas glosnego hałasu bebenek sie rusza albo inne czesci uszu swobodnie się poruszają a teraz po kleju nie mają jak. Czekam teraz na wynik tomografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 09:48, ewelina napisał:

@xander99 A słyszysz normalnie na to ucho?

Raz lepiej raz gorzej. Czekam na wynik tomografii. Klej skleil wszystko po prostu

 

 

W dniu 12.06.2022 o 09:48, ewelina napisał:

@Taboo @Martius777 @Iceman84PL @Pyrkosz udało mi się napisać do firmy. Dostalem ciekawe pytanie o nr serii i datę ważności. Wcale sie nie wypierali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.05.2022 o 21:53, Blondyneczka napisał:

Są to leki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego, pochodne benzimidazolu. 

One hamują w komórkach okładzinowych żołądka (odpowiedzialnych za produkcję HCl) taki enzym ATP-azę K/H+, czyli pompę protonową - przez co zmniejsza nam się wydzielanie kwasu solnego podstawowego i jednocześnie nie zmniejsza się objętość soku żołądkowego. Wpływają też na eradykację Helicobacter pylori. 

I jeśli chodzi o wskazania to na przykład: choroba refluksowa, wrzodowa żołądka i dwunastnicy, protekcyjnie u osób przyjmujących NLPZ.

Oczywiście jak wszystko ma swoje działania niepożądane również.

Tak w skrócie :) 

 

Lekarze mi nie pomogli co mam robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 19:21, xander99 napisał:

Te zioła moga pomóc na robale.

Jakie robale? Masz na myśli Turkucia Podjadka?

W dniu 12.06.2022 o 09:48, ewelina napisał:

A słyszysz normalnie na to ucho?

On nie słyszy na to ucho bo mu się skleiło klejem.

W dniu 19.05.2022 o 12:51, Taboo napisał:

On cały się w tym lepi plus wcześniej mu uszy zlepiło 😆 No troll jak nic. Jak jeszcze widzę jak na głównej się pojawia że ktoś skomentował temat który się nazywa "Połknięcie kleju" to kisnę :D

No fajnie, że w końcu ktoś to zauważył.

Ale swoją drogą nieźle koleś wkręca kity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 stron tematu i poświęcania dla osoby chorej na chorobę psychiczną.  Gość twierdzi że ma guzy w uchu od balsamu, no kur**  laryngolog nigdy takiej głupoty by nie strzelił, sam sobie to dopowiedziałeś.  Chłopie, do psychiatry i to natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mph25 napisał:

5 stron tematu i poświęcania dla osoby chorej na chorobę psychiczną.  Gość twierdzi że ma guzy w uchu od balsamu, no kur**  laryngolog nigdy takiej głupoty by nie strzelił, sam sobie to dopowiedziałeś.  Chłopie, do psychiatry i to natychmiast.

Jak chorej chlopie nie moge podchodzić do glosnych rzeczy. Do łazienki chodzę 2 razy na dobę i ledwo sikam. Jestem scisniety jak cytryna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xander99 napisał:

Jak chorej chlopie nie moge podchodzić do glosnych rzeczy. Do łazienki chodzę 2 razy na dobę i ledwo sikam. Jestem scisniety jak cytryna.

Przeczytałem ten temat od początku, tak jak inne Twoje wiadomości. Twoja składnia zdań i treść wskazuje na to że masz problemy psychiczne, takie rzeczy da się zauważyć na odległość. Idź dla swojego spokoju i zdrowia do psychiatry.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
34 minuty temu, Pietryło napisał:

widzę, że dieta konkretna:)

 

Od razu mu zalecałem kurację według zasad tradycyjnej medycyny góralskiej.

 

Tylko ten baton Pawełek mnie niepokoi - to przecież klejące jest!

 

Ja bym jednak sugerował nie eksperymentować, trzymać się ściśle tradycji. To znaczy pięćdziesiątkę zmrożonej czystej pod rolmopsa albo pod meduzę. Codziennie rano, przed wyjściem do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Imiennik napisał:

@xander99 

Co z tego że rozpuszcza się w alkoholu jak alkohol jest metabolizowany? Nie sikasz etanolem żeby to wypłukać.

Ale etanol rozpuszcza avilin. Chlopie ja nie moglem wychodzić na ulice bez zatyczek tak mnie uszy rwały na trochę większe dźwięki. Skoro pijąc avilin rozprzestrzenił się po organizmie to tak samo jest z etanolem że trochę krąży po organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, xander99 napisał:

Skoro pijąc avilin rozprzestrzenił się po organizmie

Nie jest to możliwe po jego wypiciu. Chyba, że trawisz plastik co byłoby ewenementem.

 

Natomiast skoro twoja dieta Ci pomaga to ją stosuj. Tak jak wspomniał @KolegiKolega piwo zastąpiłbym raczej nie czystą a jakąś nalewką orzechową, stary sposób na bóle żołądka. Oczywiście jedno tygodniowo na przepłukanie nerek można dalej wypić. 
 

Pawełek jest tłusty i może pomaga z tym „klejem” ale zamiast cukrowej bomby spróbuj sobie zrobić sałatkę z dużą ilością smacznej oliwy np. Gran Fruttato czy innej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrkosz nwm wydaje mi się ze jak wypilem avilin to organizm go eypchnal przez ściany żołądka. Sam nwm jeden z braci pisał że to wina nieszczelnych jelit. W sumie to juz miglem wziąść jakiś polprazol i by tez przeszło a tak to nwm co mi jest. Chyba ze to od wapnia bo mnie kości nieraz bolały i jak brałem było dużo lepiej. Jeszcze sie zastanawiam zeby wziąść zentel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Szczery Człowiek napisał:

@xander99 a jak Twoi rodzice reagują na Twoje problemy? Jakie mają o nich zdanie, co Ci mówią? Bo chyba mówiłeś im o swoich problemach, kleju w żołądku i uszach, krwi z ucha itp

 

10 minut temu, Taboo napisał:

NIezły trolling tutaj idzie, aż się uśmiechnąłem raz :)

 

PS: Jak Pawełek to tylko z adwokatem!

Ale czemu mi nie wierzycie ze ten avilin sie wchlonal. Rodzice mowia żebym się przyzwyczail oni tez sa chorzy i żyją. Do doktorów juz nie chodzę bo to nie ma sensu. Odradzają mi operacje na przegrode bomowia ze moze byc gorzej. Ale ja wiem czy gorzej jak ja co rusz od tej wydzieliny co rusz chory az gardło piecze. Mowia ze ten klej nie potrzebnie pilem i ze moglem isc do gastrologa a nie się samemu leczyć. A co do hsmoroidow to mówią żebym masci brał i do chirurga nie chodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.