Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

@Szczery Człowiek @Pietryło @Iceman84PL 

https://portal.abczdrowie.pl/wzial-popularny-lek-przeciwbolowy-i-wyladowal-na-sor-za-ta-dziurka-moze-stac-smerc

Przeczytajcie koniec artykułu lekarz wyraźnie mówi że może być coś takiego jak nieszczelne jelita. Moze one spowodowały że  balsam się wchlonal i posklejał wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 20:00, xander99 napisał:

@Szczery Człowiek @Pietryło @Iceman84PL 

https://portal.abczdrowie.pl/wzial-popularny-lek-przeciwbolowy-i-wyladowal-na-sor-za-ta-dziurka-moze-stac-smerc

Przeczytajcie koniec artykułu lekarz wyraźnie mówi że może być coś takiego jak nieszczelne jelita. Moze one spowodowały że  balsam się wchlonal i posklejał wszystko.

Przecież o możliwosci perforacji żoładka pisze w ulotce od np. Ibupromu. 
Ja zawsze go biorę po posiłku, nigdy też nie mieszam leków z alkoholem.


 

Objawy pozytywne schizofrenii

Objawy pozytywne (wytwórcze) – rozumiane jako obecność zaburzeń funkcji psychicznych (Landowski J., s.72). Zalicza się do nich omamy (halucynacje) i urojenia. Chory jest bezkrytycznie przekonany o ich istnieniu.

Omamy (halucynacje) – chory jest przekonany o realnej obecności wrażeń zmysłowych, które w rzeczywistości nie istnieją. Wyróżnia się:

  • omamy słuchowe (chory słyszy nieistniejące dźwięki, np. szmery, trzaski, śpiewy, rozmowy; zdarza się, że halucynacje słuchowe przybierają formę głosów, które nakazują choremu wykonywanie różnych czynności, niekiedy nawet popełnienie samobójstwa, dlatego chory wymaga uważnej obserwacji),
  • omamy wzrokowe (chory widzi nieistniejące przedmioty, ludzi, zwierzęta),
  • omamy węchowe (chory odczuwa nieistniejące intensywne i nieprzyjemne zapachy),
  • omamy smakowe (chory odczuwa zmieniony smak potraw),
  • omamy czuciowe (chory odczuwa na skórze lub narządach wewnętrznych nieistniejące wrażenia dotykowe, np. przemieszczanie się robaków).  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Libertyn napisał:

Przecież o możliwosci perforacji żoładka pisze w ulotce od np. Ibupromu. 
Ja zawsze go biorę po posiłku, nigdy też nie mieszam leków z alkoholem.


 

Objawy pozytywne schizofrenii

Objawy pozytywne (wytwórcze) – rozumiane jako obecność zaburzeń funkcji psychicznych (Landowski J., s.72). Zalicza się do nich omamy (halucynacje) i urojenia. Chory jest bezkrytycznie przekonany o ich istnieniu.

Omamy (halucynacje) – chory jest przekonany o realnej obecności wrażeń zmysłowych, które w rzeczywistości nie istnieją. Wyróżnia się:

  • omamy słuchowe (chory słyszy nieistniejące dźwięki, np. szmery, trzaski, śpiewy, rozmowy; zdarza się, że halucynacje słuchowe przybierają formę głosów, które nakazują choremu wykonywanie różnych czynności, niekiedy nawet popełnienie samobójstwa, dlatego chory wymaga uważnej obserwacji),
  • omamy wzrokowe (chory widzi nieistniejące przedmioty, ludzi, zwierzęta),
  • omamy węchowe (chory odczuwa nieistniejące intensywne i nieprzyjemne zapachy),
  • omamy smakowe (chory odczuwa zmieniony smak potraw),
  • omamy czuciowe (chory odczuwa na skórze lub narządach wewnętrznych nieistniejące wrażenia dotykowe, np. przemieszczanie się robaków).  

Kolego weź się ogarnij potrzebuję odtrutki ja chodzę po ulicy w zatyczkach bo uszy sklejił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ewelina @Summer po mojemu grafem poprzecinał narządy i dlatego avilin się wchłonal się do krwiobiegu. Grafem ze szczepionki gdyż 2 tygodnie po szczepieniu już leżałem w szpitalu.

Ostatnio nawet jak szedłem na uczelnię to kawałki świecącego metalu pojawily się na koniuszkach palców.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.10.2022 o 19:36, Summer napisał:

@xander99daj dziewczynie spokój i idź do tego psychiatry, bo masz uchyłek ale w innym miejscu. Powiedziałabym Ci jakim, ale byś się obraził.

@ewelina co znacza w badaniach krwi limfocyty aktywne i reaktywne. Od kilku lat chodze wiecznie zmęczony. Poza tym jakby moje żyły odczuwam jakby były zwapnione i nie było w nich życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią o infekcji wirusowej  i/lub stanie zapalnym. 

Niepotrzebnie to wszystko analizujesz, dlatego zamiast iść do przodu ciągle tupiesz w miejscu. Przyczyny  praktycznie wszystkich dolegliwości są te same, więc co by Ci nie było  rozwiązanie będzie podobne. Już Ci kilka razy pisałam- nie żryj śmieci i zacznij się ruszać. Spaceruj, biegaj, idź na basen, puszczaj latawce. Cokolwiek. Oby to było regularne. Czujesz się zmęczony, to porób ćwiczenia oddechowe, wyjdź na świeże powietrze, wypij wody z sokiem z cytryny. Zaraz będziesz miał więcej energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 18:41, ewelina napisał:

Mówią o infekcji wirusowej  i/lub stanie zapalnym. 

Niepotrzebnie to wszystko analizujesz, dlatego zamiast iść do przodu ciągle tupiesz w miejscu. Przyczyny  praktycznie wszystkich dolegliwości są te same, więc co by Ci nie było  rozwiązanie będzie podobne. Już Ci kilka razy pisałam- nie żryj śmieci i zacznij się ruszać. Spaceruj, biegaj, idź na basen, puszczaj latawce. Cokolwiek. Oby to było regularne. Czujesz się zmęczony, to porób ćwiczenia oddechowe, wyjdź na świeże powietrze, wypij wody z sokiem z cytryny. Zaraz będziesz miał więcej energii.

Jakbyś miała nie do wytrzymania bole brzucha i gorączkę od żołądka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 18:41, ewelina napisał:

Mówią o infekcji wirusowej  i/lub stanie zapalnym. 

Niepotrzebnie to wszystko analizujesz, dlatego zamiast iść do przodu ciągle tupiesz w miejscu. Przyczyny  praktycznie wszystkich dolegliwości są te same, więc co by Ci nie było  rozwiązanie będzie podobne. Już Ci kilka razy pisałam- nie żryj śmieci i zacznij się ruszać. Spaceruj, biegaj, idź na basen, puszczaj latawce. Cokolwiek. Oby to było regularne. Czujesz się zmęczony, to porób ćwiczenia oddechowe, wyjdź na świeże powietrze, wypij wody z sokiem z cytryny. Zaraz będziesz miał więcej energii.

Powiem Ci że troxhe masz racji. Bo jak takie guzy mam w żyłach to wydaję mi się że wątroba albo jedyna moja nerka powinna to przefilttowac. Albo po leczeniu na helicobacter grzybica się wdala. Ten przeklęty nimeail wypiłem i się zaczęło.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.01.2023 o 21:31, SzatanK napisał:

Stary Ty zamiast się tutaj produkować, że jadłeś te tubki z klejem to lepiej poszukać jakiegoś Doktora House'a jak faktycznie masz takie problemy ze wszystkim.

 

Żaden post od użytkowników tego forum raczej nie wiele wniesie.

 

Powodzenia.

 

W dniu 6.01.2023 o 21:28, Summer napisał:

Prostata? A może to te hemoroidy, bo w sumie prostatę bada się przez pupę. 

@ewelina chlopie nwm gdzie szukać lekarza dobrego. Pojawiajaca się sól na dłoniach w miejscu żył co oznacza? Taki bialy świecący osad to chyba sól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

@xander99 a rozmawiałeś o tym wszystkim ze swoimi rodzicami co Ci dolega? Bo z tego co pisałeś mieszkasz z nimi. Co oni Ci doradzili, powiedzieli na Twoje dolegliwości? Tylko szczerze odpowiedz.

Tak szczerze to mówią że wydaję mi się. Aby tyle ze zjem torbę witamin to się trzymam przy życiu. Bo nieraz to potrafię spac 12 godzin i dalej być sennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, xander99 napisał:

chlopie nwm gdzie szukać lekarza dobrego. Pojawiajaca się sól na dłoniach w miejscu żył co oznacza? Taki bialy świecący osad to chyba sól.

Ja bym umył po prostu. Higiena przede wszystkim.

Po raz kolejny powtórzę - udaj się do psychiatry, 99% twoich problemów ma podłoże psychosomatyczne.
Widać, że szukasz lekarza, który potwierdzi to co wymyśliłeś.

A do pozostałych koleżanek i kolegów apeluję o nie okazywanie atencji, bo to jest karmienie fobii i lęków.
Przykład paranoi to "grafen ze szczepionki" ... no comments.

Edytowane przez GurneyHalleck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Libertyn napisał:

Wiesz że to może być cos z mózgiem?

Mam niejasne przeczucie, że tu na pewno jest coś z mózgiem. 

 

W dniu 18.01.2023 o 14:31, xander99 napisał:

 

@ewelina chlopie nwm gdzie szukać lekarza dobrego. Pojawiajaca się sól na dłoniach w miejscu żył co oznacza? Taki bialy świecący osad to chyba sól.

A skąd wiesz, że sól? Wybacz, ale taki zestaw objawów jaki nam prezentujesz to już zakrawa o śmieszność. Przecież dopiero co był grafen na palcach, teraz sól na żyłach. Może oprócz kleju zeżarłeś całą tablicę Mendelejewa? Chłopie, może gdzieś po prostu ubrudziłeś ręce? A jeśli nie, to idź do lekarza i pokaż mu tą sól, czy tam ten grafen. Bo naprawdę nie idzie po prostu wierzyć w to, co mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2023 o 16:15, Summer napisał:

Mam niejasne przeczucie, że tu na pewno jest coś z mózgiem. 

 

A skąd wiesz, że sól? Wybacz, ale taki zestaw objawów jaki nam prezentujesz to już zakrawa o śmieszność. Przecież dopiero co był grafen na palcach, teraz sól na żyłach. Może oprócz kleju zeżarłeś całą tablicę Mendelejewa? Chłopie, może gdzieś po prostu ubrudziłeś ręce? A jeśli nie, to idź do lekarza i pokaż mu tą sól, czy tam ten grafen. Bo naprawdę nie idzie po prostu wierzyć w to, co mówisz.

Niestety doszlo do sklejenia cewki moczowej bylem na usg i nerka o podwyższonej echogenicznosci. Nerka dobrze nie filtruje i sól predostaje się do żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2023 o 12:48, xander99 napisał:

Niestety doszlo do sklejenia cewki moczowej bylem na usg i nerka o podwyższonej echogenicznosci. Nerka dobrze nie filtruje i sól predostaje się do żył.

Sklejenie cewki moczowej? Wątpię. Gdybyś nie mógł się wysikać, to raz, zesrałbyś się z bólu, dwa - pogotowie by Cię zabrało. Wymyśl coś lepszego, bo takie farmazony sadzisz, że nikt już w to nie wierzy. Twoja historia się po prostu... Nie klei? 😝

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.