Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Summer napisał:

Co co co? Tylko proszę, nie udostępniaj zdjęć tego fenomenu, bo po zdjęciu kupska, które dostałam na priv, twierdze, że byłbyś do tego zdolny. 

 

To się nazywa biegunka, po piwie i Pawełkach może się zdarzyć. 

 

Prosto w trzecie jajko.

 

I widać, że u niego działa, bo taki odklejony po tym 🤣

 

Chłopie, do Ciebie już nie idzie podchodzić poważnie 😩

Klej przykleil żołądek i mięśnie brzucha do kręgosłupa co powoduje że cały szkielet się przesuwa a co za tym idzie składniki odżywcze trafiają nie tam gdzie brak. Potrzebuje rozpuszczalnik.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

Ale co ci szkodzi podać rozpuszczalnik na niego

Chryyyste, to kupiłeś ten rozpuszczalnik ? od 2 miesięcy pierdolisz o tym rozpuszczalniku - kupiłeś? A nie co drugi wpis "muszę kupić rozpuszczalnik" to rusz dupę i KUP. Chryyste człowieku ty jesteś chory psychicznie i ciebie trzeba leczyć...

W dniu 21.02.2023 o 14:40, xander99 napisał:

Dopiero przez rok jak jem Pawełki i pije piwo to trochę jest widoczna poprawa.

Ale tylko? Nawet nie chce wyobrażać sobie jak ty wyglądasz na takiej diecie XD

9 minut temu, xander99 napisał:

Klej przykleil żołądek i mięśnie brzucha do kręgosłupa co powoduje że cały szkielet się przesuwa a co za tym idzie

Nie - miałeś tak od dzieciństwa... po prostu chyba jesteś tym słynnym odpadem genetycznym... Ten środek to spotęgował, on wpłynął na twój mózg ukazując twoje sp_rdolenie...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to już chyba nic mu nie pisać bo jeszcze weźmie i faktycznie wypiję jakiś rozpuszczalnik.

 

Ile to już trwa? Rok? Gdyby był sklejony to już by nie żył. Jakieś świecące ręce, sklejone mięśnie brzucha do kręgosłupa... Jak bym chciał, nie wymyślił bym niczego podobnego. Dla mnie troll, albo faktycznie coś mu dolega, nie wie co i myśli że jest sklejony.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pretenduje do miana never ending story, a Ty @xander99 jesteś mistrzem budowania napięcia :D

 

24 minuty temu, xander99 napisał:

Klej przykleil żołądek i mięśnie brzucha do kręgosłupa co powoduje że cały szkielet się przesuwa a co za tym idzie składniki odżywcze trafiają nie tam gdzie brak.

Zdajesz sobie sprawę, że to co robisz, to tworzenie medycyny od nowa? Zachęcam forumowiczów do docenienia, z jak genialnym umysłem mamy do czynienia :). O Ciebie jeszcze bić się będą, zobaczysz :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, xander99 napisał:

Klej przykleil żołądek i mięśnie brzucha do kręgosłupa co powoduje że cały szkielet się przesuwa a co za tym idzie składniki odżywcze trafiają nie tam gdzie brak. Potrzebuje rozpuszczalnik.

https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/choroby/73534,zaburzenia-urojeniowe

 

"Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. Może nawet takie osoby, które starają się mu pomóc i „tłumaczyć, że on nie ma racji”, włączyć w system swoich urojeń, jako biorące udział w „zmowie przeciwko niemu” (np. rodzinę, znajomych, osoby z pracy). Do tego grona trafiają nieraz także, osoby i instytucje, które mogą pacjentowi pomóc profesjonalnie: psychologowie, lekarze psychiatrzy, personel szpitala. Dlatego często bardzo trudno pomóc osobie, która uważa, że z nią jest „wszystko w porządku”, że jest zdrowa, a ci, którzy chcą jej pomóc, są przeciwko niej."

 

 

Idź do psychiatry. Tak serio. Skoro wszyscy Ci mówią, że bredzisz, to chyba coś w tym jest. 

Edytowane przez Summer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Nic to nie da... zaraz napisze po raz 1000 "Potrzebuje rozpuszczalnik." XD XD

Mam nadzieję, że tak naprawdę to jakiś turbotroll, bo jeszcze faktycznie gotów się napić jakiegoś Nitro 🙄

 

19 minut temu, Krugerrand napisał:

Podobno psychiatrzy dysponują najlepszymi rozpuszczalnikami na rynku, wystarczy być tylko i aż ich pacjentem:D

O, a to dobre. Podstępem go 🤣🤣

Edytowane przez Summer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

Podobno psychiatrzy dysponują najlepszymi rozpuszczalnikami na rynku, wystarczy być tylko i aż ich pacjentem:D

Hahaha wtedy to on odleci i poczuje jedność z całym wszechświatem lub jak Lester... 2 opcji gorąco życzę :D

 

Edytowane przez Lady Bathory
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pietryło napisał:

Ej dobra @xander99. I tak długo Ci się to udawało, a teraz tak poważnie, bez jaj... trollujesz, nie, zgrywusie?;)

Musze zmartwić cię ale niestety doszło do sklejenia brzucha bo ten klej przeciekł przez ściany żołądka i jelit bo mam uchylki i sciaga cale ciało do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 ja nie wiem co powiedzieć...

 

Przez żołądek? Czyli co "klej" przeciekł ale soki trawienne już nie? 

Jak to sobie wyobrażasz? Przez rok czasu masz w żyłach klej i nie skleił jeszcze serca? Zawału nie miałeś? 

9 minut temu, xander99 napisał:

sciaga cale ciało do środka

Czyli będzie implozja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pietryło napisał:

@xander99 ja nie wiem co powiedzieć...

 

Przez żołądek? Czyli co "klej" przeciekł ale soki trawienne już nie? 

Jak to sobie wyobrażasz? Przez rok czasu masz w żyłach klej i nie skleił jeszcze serca? Zawału nie miałeś? 

Czyli będzie implozja?

Ale organizm poprostu klej po prostu potraktował jako ciało obce i chcial wypchnąć ale nie rozumiem czemu nie poszło normalnie rurą jak bóg przykazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2023 o 19:31, Summer napisał:

Mam nadzieję, że tak naprawdę to jakiś turbotroll, bo jeszcze faktycznie gotów się napić jakiegoś Nitro 🙄

 

O, a to dobre. Podstępem go 🤣🤣

 

W dniu 7.03.2023 o 19:22, Ramaja Awantura napisał:

Nic to nie da... zaraz napisze po raz 1000 "Potrzebuje rozpuszczalnik." XD XD

Niestety ale to jest coś niesamowtiego jak wpust do żołądka przykleil się do niego i cie przechyla ze ta plachta co jest pod mięśniami zaciska się przez co cały organizm jest uciskany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2023 o 21:56, xander99 napisał:

 poza tym balsam siedzi na żołądku i wypycha go do przodu przechylając tym samym kręgosłup i wszystko się zmija przez co składniki odżywcze tluszcz i wapn zamiast trafiać na swoje miejsce wpada gdzie popadnie i tym samym tluszcz skleja to co niepotrzebne

Gdzie to przeczytałeś? Kto ci to powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Gdzie to przeczytałeś? Kto ci to powiedział?

Czuje to. A odnośnie innego posta to miałem na początku choroby helicobacter dostałem antybiotyki ale kolejna gastroskopia wykazała znowu zapalenie ale juz bez bakterii dostałem od lekarza contix jednak pojawił się refluks żółciowy. Napiłem się kleju ale byłem z tym u 5 lekarzy ale żaden nie pomógł. Pomysl żeby to rozpuścić wpisz w Wikipedia ze rozpuszcza się pod wpływem etanolu słabo ale pod wpływem eteru już słabo ale eter etylowy zabije czlowieka. Nwm  czemu to się dostało do krwiobiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xander99 napisał:

rozpuszcza się pod wpływem etanolu

Od samego początku ci radziłem, żebyś walił gorzałę ostro. A nie jedno piwko i baton Pawełek. Co to ma być? Kwestia ilości rozpuszczalnika.

 

Szklana gorzały musi wchodzić codziennie. 250 ml * 40%. Lub ekwiwalent w innych produktach. Ale 100 ml w przeliczeniu na czystą substancję organizm musi dostać każdego dnia.

 

Zresztą sam kiedyś pisałeś że po piwie i Pawełku było jakby trochę lepiej. No było lepiej tylko za mało. Dlaczego przestałeś iść w tą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, xander99 napisał:

Czuje to. 

Ty dosłownie czujesz jak cząsteczki witamin, tłuszczu, węglowodanów, wapnia, białka idą nie tam gdzie trzeba? :) Czujesz KAŻDĄ z tych miliardowych cząsteczek?

A te batony Pawełki na co działają? bo powiedzmy z tym alkoholem to MOŻE logiczne ale Pawełki? cukier przecież skleja...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Ty dosłownie czujesz jak cząsteczki witamin, tłuszczu, węglowodanów, wapnia, białka idą nie tam gdzie trzeba? :) Czujesz KAŻDĄ z tych miliardowych cząsteczek?

A te batony Pawełki na co działają? bo powiedzmy z tym alkoholem to MOŻE logiczne ale Pawełki? cukier przecież skleja...

Pawełek też alkohol zawiera. Nwm co robić. Myślę iść na gastroskopie ale nawet jak wyjdzie sklejony żołądek pierwszy raz w historii to co oni zrobią Ci lekarze powiedzą że nie wiedzą. Napisałem nawet do firmy to się zapytali od razu numer serii może nieraz już mieli taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xander99 napisał:

Pawełek też alkohol zawiera. 

Śladowe ilości.. a wiesz że cukier też skleja? Nie jedz ich!.

 

2 minuty temu, xander99 napisał:

Myślę iść na gastroskopie

Nie myśl - idź. Jak dalej będziesz tutaj ciągle pisał "potrzebuję rozpuszczalnika" to cię wywalą z tego forum.

Kumasz że tutaj nie ma lekarzy i jeżeli ten twój problem zdiagnozowałeś jako pierwszy na świecie to bym bardziej nikt ci tutaj nie pomoże.. więc nie pisz ciągle do każdego by ci dał rozpuszczalnik bo w sklepie rybnym nie kupisz chleba i sprzedawca popatrzy na ciebie jak na idiote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.