Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Śladowe ilości.. a wiesz że cukier też skleja? Nie jedz ich!.

 

Nie myśl - idź. Jak dalej będziesz tutaj ciągle pisał "potrzebuję rozpuszczalnika" to cię wywalą z tego forum.

Kumasz że tutaj nie ma lekarzy i jeżeli ten twój problem zdiagnozowałeś jako pierwszy na świecie to bym bardziej nikt ci tutaj nie pomoże.. więc nie pisz ciągle do każdego by ci dał rozpuszczalnik bo w sklepie rybnym nie kupisz chleba i sprzedawca popatrzy na ciebie jak na idiote...

Ale bije się z myślami ze na gastro zaraza znowu helicobacterem pylori. Ale ciekawe czy dałoby jakieś odszkodowanie po tym jak wypiłem balsam i doszło do sklejenia. Jednak po cichu liczę że to się rozpusci wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gościu napisał:

Bracie,

Idź na porządne badanie gastro (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś).

Mają tam endoskopy i ew. inne metody, w ostatnich latach wymyślono nawet kapsułkę z mikrokamerą (chociaż przy faktycznym sklejeniu to ostatnie pewnie odpada).

 

Tez pamiętam 2 lata temu jak brałem ipp to jakbym się skurczył oraz jak wypiłem klej na zapalenie żołądka to organizm tego nie potraktował tego jako swojej błony tylko za pomocą tłuszczu zaczął się wykręcać to znaczy przesuwać w bok w taki sposób żeby miał miejsce na odtworzenie błony żołądka. Itym samym mnóstwo tłuszczu jest w żyłach czyli tam gdzie nie powinno. Pewno jeszcze miażdżyca mam. Ech bo dużo żylaków mam na nogach @Ramaja Awantura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 10:28, xander99 napisał:

. Pomysl żeby to rozpuścić wpisz w Wikipedia ze rozpuszcza się pod wpływem etanolu słabo ale pod wpływem eteru już słabo ale eter etylowy zabije czlowieka. Nwm  czemu to się dostało do krwiobiegu.

Ale etanol rozpuszcza, tylko że ty nie możesz eteru/ettanolu wypić.  To raczej trzeba by było Cię zabić, pokroic w plastry i zanurzyć w tym eterze.

Idź na tą gastroskopie, rezonans, usg czy co tam jeszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Libertyn napisał:

Ale etanol rozpuszcza, tylko że ty nie możesz eteru/ettanolu wypić.  To raczej trzeba by było Cię zabić, pokroic w plastry i zanurzyć w tym eterze.

Idź na tą gastroskopie, rezonans, usg czy co tam jeszcze .

Ale alkohol czyli piwo zawiera etanol. Ostatnio słuchałem nagrania farmaceuty tu musiała się przyplątać tez inna choroba ze raz to się wchlonelo a drugi raz ze tyle czasu jest przyklejone do żołądka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xander99 napisał:

Ale alkohol czyli piwo zawiera etanol. Ostatnio słuchałem nagrania farmaceuty tu musiała się przyplątać tez inna choroba ze raz to się wchlonelo a drugi raz ze tyle czasu jest przyklejone do żołądka.

No zawiera. Małą ilość. 
A do rozpuszczania używa się dużej ilości. 

Nie piwa, ale czystego alkoholu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xander, albo robisz sobie jaja, albo rzeczywiście nie możesz sobie z tym poradzić (również psychicznie). Otóż jest taka substancja, naturalny rozpuszczalnik. Oficjalnie nie jest zakwalifikowany jako środek spożywczy, ale dużo ludzi go stosuje, pogadaj z jakimś zielarzem lub naturoterapeutą, lub doczytaj w necie, albo kup sobie książkę na ten temat i Twoje problemy znikną.

 

Dmso:

https://natvita.pl/chemia-odczynniki-chemiczne/1185-dmso-dimetylosulfotlenek-naturalny-rozpuszczalnik.html

 

Książka:

https://tantis.pl/dmso-naturalny-srodek-przeciwzapalny-i-p3272738

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, urwis_z_doliny_mlynow napisał:

Xander, albo robisz sobie jaja, albo rzeczywiście nie możesz sobie z tym poradzić (również psychicznie). Otóż jest taka substancja, naturalny rozpuszczalnik. Oficjalnie nie jest zakwalifikowany jako środek spożywczy, ale dużo ludzi go stosuje, pogadaj z jakimś zielarzem lub naturoterapeutą, lub doczytaj w necie, albo kup sobie książkę na ten temat i Twoje problemy znikną.

 

Dmso:

https://natvita.pl/chemia-odczynniki-chemiczne/1185-dmso-dimetylosulfotlenek-naturalny-rozpuszczalnik.html

 

Książka:

https://tantis.pl/dmso-naturalny-srodek-przeciwzapalny-i-p3272738

 

Pytanie czy on posiada w sobie eter etylowy dodatkowo czuje w tych miejscach gdzie jet klej jak się tluszcz do niego przykleja i wychodzi takie este nie może trafić do tkanki tłuszczowej. Wykoncza mnie to chyba @Libertyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2023 o 11:49, Jorgen Svensson napisał:

 

Byłeś u tego dietetyka jak Ci pisałem? xD 

 

W dniu 15.03.2023 o 14:52, urwis_z_doliny_mlynow napisał:

Hm. Dziwne że poddajesz się bez zrobienia choćby gastroskopii czy testowania tego co Ci radzą inni. Chyba lubisz się babrać w tym temacie i użalać , a na to nic nie poradzimy... 

kupiłem dmso za 100 zł ale maść zobaczymy czy się rozklei trochę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być to, co Ci podałem... nie maść... ;) maść jest do smarowania jak nazwa wskazuje ;)

 

Masz dwa linki, skorzystaj nie kombinuj ;)

 

Kroki:

- gastroskopia / badania

- dieta / dietetyk

- kuracja z dmso

 

A jak nic nie pomoże to jeszcze zostaje psycholog ;)

 

Edytowane przez urwis_z_doliny_mlynow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, urwis_z_doliny_mlynow napisał:

To ma być to, co Ci podałem... nie maść... ;) maść jest do smarowania jak nazwa wskazuje ;)

 

Masz dwa linki, skorzystaj nie kombinuj ;)

 

Kroki:

- gastroskopia / badania

- dieta / dietetyk

- kuracja z dmso

 

A jak nic nie pomoże to jeszcze zostaje psycholog ;)

 

Dodatkowo nasmarowałem się mocno spirytusem salicylowym moze pusci klej jebany

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, xander99 napisał:

Dodatkowo nasmarowałem się mocno spirytusem salicylowym moze pusci klej jebany

Ale od zewnątrz czy od wewnątrz? Produkty zawierające etanol stosujemy do smarowania od wewnątrz. Zwykle wlewamy przez dziób (choć bywają i alternatywne metody, stosowane niezwykle rzadko) i jakoś on się tam wewnętrznie rozsmarowuje. Można po zażyciu iść gdzieś poskakać aby przyspieszyć to rozsmarowanie i żeby było ono bardziej równomierne. 

 

No i do tego kwestia dawki. Zwykle około 100 ml w przeliczeniu na czystą substancję, czyli na przykład preparatu o mocy 40% trzeba brać 250 ml. Dziennie!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.