Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2023 o 14:52, urwis_z_doliny_mlynow napisał:

Hm. Dziwne że poddajesz się bez zrobienia choćby gastroskopii czy testowania tego co Ci radzą inni. Chyba lubisz się babrać w tym temacie i użalać , a na to nic nie poradzimy... 

Tak to właśnie u niego działa. Dostaje rady, ale je olewa tylko ciągle jęczy. 

Tutaj już chyba tylko psychiatra, bo urojenia weszły mocno. 

 

W dniu 14.03.2023 o 19:14, xander99 napisał:

Pytanie czy on posiada w sobie eter etylowy dodatkowo czuje w tych miejscach gdzie jet klej jak się tluszcz do niego przykleja i wychodzi takie este nie może trafić do tkanki tłuszczowej. Wykoncza mnie to chyba @Libertyn

Jakim cudem możesz czuć takie rzeczy? A czujesz też, jak krew krąży Ci w żyłach, jak trawi Ci się jedzenie, jak włosy Ci rosną, albo jak impulsy w mózgu śmigają? 

 

Idź. Do. Psychiatry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2023 o 09:59, xander99 napisał:

No niestety dzieje się kolejne nieprzyjemne rzeczy od kilku dni zacząłem jesc kurkumę a w zasadzie tydzień temu przez 2 dni. No i do tej pory czuję się w przyprawach cały nią śmierdzę a wydaje mi się ze organizm powinien to zneutralizować być może tu też przyczyna jest niedożywienia komórkowe i tak jak w przypadku balsamu wchłania się to co powinno się wchłaniać w końcu od 2 lat zapalenie żołądka i dwunastnicy. @Libertyn @Messer

No nic, ja tu widzę tylko jeden sposób. 

Potrzebujesz blendera.
Kupujesz imbir, papryczki jalapeno, kroisz je na kawalki,  wkładasz do blendera, dodajesz tak z dwie główki czosnku, , zalewasz to sosem tabasco i dodajesz zawartość tubki wasabi. 
To wszystko blendujesz w jednolitą masę,, jak będzie za gęsta to dodaj wody. 
Bierzesz strzykawkę (bez igły), wypełniasz ją tą miksturą. Następnie aplikujesz sobie to odbytniczo. 
Czynność powtarzasz do ustąpienia objawów sklejenia.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Libertyn napisał:

No nic, ja tu widzę tylko jeden sposób. 

Potrzebujesz blendera.
Kupujesz imbir, papryczki jalapeno, kroisz je na kawalki,  wkładasz do blendera, dodajesz tak z dwie główki czosnku, , zalewasz to sosem tabasco i dodajesz zawartość tubki wasabi. 
To wszystko blendujesz w jednolitą masę,, jak będzie za gęsta to dodaj wody. 
Bierzesz strzykawkę (bez igły), wypełniasz ją tą miksturą. Następnie aplikujesz sobie to odbytniczo. 
Czynność powtarzasz do ustąpienia objawów sklejenia.

 

Pójdziesz do piekła 🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.05.2023 o 07:59, Summer napisał:

Lekarz Ci powiedział? Czy sam masz podejrzenie?

@Lalka jeszczcze w moich żyłach odczuwam jakby jakieś kryształy krążyły. Vhatgpt podpowiada ze to mogą być puryny albo coś z chorób autoimmunologicznych

@ewelina bolal mnie kiedyś pęcherzyk zolciowy i tak odczuwam jakby tam jakas kosc była. Takie zwapnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

 Vhatgpt podpowiada ze to mogą być puryny albo coś z chorób autoimmunologicznych

Prosisz Chatgpt o poradę medyczną? Kiedy ostatnio byłeś u normalnego lekarza? Widzę w Tobie ciekawy obiekt badawczy, więc jakiś ambitny mogły zrobić karierę i odkryć chorobę xanderozę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magos Dominus napisał:

Prosisz Chatgpt o poradę medyczną? Kiedy ostatnio byłeś u normalnego lekarza? Widzę w Tobie ciekawy obiekt badawczy, więc jakiś ambitny mogły zrobić karierę i odkryć chorobę xanderozę. 

A twój przypadek jest bardzo ciekawy korzystać z dwóch kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.03.2023 o 08:08, Summer napisał(a):

Tak to właśnie u niego działa. Dostaje rady, ale je olewa tylko ciągle jęczy. 

Tutaj już chyba tylko psychiatra, bo urojenia weszły mocno. 

 

Jakim cudem możesz czuć takie rzeczy? A czujesz też, jak krew krąży Ci w żyłach, jak trawi Ci się jedzenie, jak włosy Ci rosną, albo jak impulsy w mózgu śmigają? 

 

Idź. Do. Psychiatry. 

Bylem na kolonoskopii i mam zwężone jelita a także przetoke jelitowa pęcherzowe. Prawdopodobnie crohn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@ewelina @Summer witajcie miałyście racje ze ten klej w moim organizmie nie jest spowodowany balsamem ale częściowo się dostał do krwiobiegu. Także no niestety obecnie znowu leczyłem helicobacter i biorę emenerę. Ale powiem że to było tak że w tych zylach to były przeciwciała pokryte klejem jedzeniem oraz wapniem i przygniecione jakby osoczem. Zgadza się. Moja nerka rośnie w ciągu 2 lat urosła 20 mm. Oraz powoli mi idzie dna moczanowa bo te kryształy juz nie siedzą w żyłach a przemiescily się do stawów i narządów. Mam też przepuklina żołądka pół żołądka jest powyżej przepony. Myślę że helicobacter zniszczył mi życie oraz za dużo wiecie czego.

Dodam że mam też przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego prostaty wczoraj byłem u urologa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.