Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Ale skad wiesz ze ona się skleiła? Skad wiesz że w ogóle masz jakis klej?

Ja raz zasugerowałem wiedząc o medycynie  tyle co mój kot o programowaniu że może miałeś balsam szostakowskiego podany. To to podchwyciłeś i masz teraz klej w żyłach, uszach, nerkach, jelitach, żołądku. 
Jakimś cudem po pawełku przechodzi. 
A może to nie żaden klej a cukrzyca połączona z jakąś autoimmunologią? A może to schizy? A moze masz glejaka który cos Ci uciska i czujesz  rzeczy których nie ma? 


Piszesz o uczuciu sklejenia przy czym dla każdego kto to czyta to jest tak znajome jak  stwierdzenie że niebieski pachnie kwaśno a menel śmierdzi  na zielono. A rózowegonie lubisz bo jest zbyt piskliwy 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, xander99 napisał:

@Summer  ale ja ma problem z wysikaniem się czego skutkiem jest podwyższenie echogenicznosci bo ona skleila się.

Lekarz Ci powiedział, że się skleiła? Bo po mojemu, to dodajesz dwa do dwóch i wychodzi Ci siedem. Wyciągasz wnioski za przeproszeniem z dupy, każda dolegliwość to przez ten klej. Skoro tak dobrze sam się diagnozujesz, to po co chodzisz po lekarzach?

 

 

9 minut temu, Libertyn napisał:

A może to nie żaden klej a cukrzyca połączona z jakąś autoimmunologią? A może to schizy? A moze masz glejaka który cos Ci uciska i czujesz  rzeczy których nie ma? 
 

A może to patologiczna potrzeba atencji od randomowych ludzi z internetu? Wymyślanie takich bredni, że ktoś musi się tym w końcu zainteresować. 

To naprawdę śmierdzi trollem na kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 19:13, Libertyn napisał:

Zespół Munhausena? 

 

W dniu 29.01.2023 o 19:30, Summer napisał:

Myslicie ze nafta medyczna może we mnie rozpuscic tego kleju trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xander99 napisał:

 

Myslicie ze nafta medyczna może we mnie rozpuscic tego kleju trochę.

Czytasz w ogóle to, co Ci piszą? Czy tak sobie po prostu wypisujesz te swoje rzeczy co jakiś czas? Nie jesteś sklejony.

8 godzin temu, Libertyn napisał:

Myślę że potrzebujesz tomografii i rezonansu mózgu. 

Myślę że potrzebuje psychiatry. 

Albo księdza.

Albo obu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xander99 napisał:

@Libertyn @Summer dzisiaj ogromny bol pęcherzyka żółciowego trochę klej puszcza. Na ulotce było napisane że może uszkodzić pęcherzyk co robic?

Daj już spokój z tym klejem, ja pierniczę ile można powtarzać jedno i to samo. Idź do psychiatry, bo naprawdę problem masz w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Ja się zastanawiam jak boli pęcherzyk żółciowy. 

 

@xander99 czy starzy mają apteke i randomowo sobie bierzesz różne leki? Konsultujesz je? 

 

Mam wrażenie że uroiłeś sobie klej, i lecząc go losowymi lekami sobie rozwalasz organizm 

Np jak zjesz coś mięsnego to masz takie skurcze tego pęcherzyka  żółciowego. Próbuję rozpuścić go jedząc Pawełki i pijąc piwo ale czuje jak na poszczególnych narządach albo w żyłach siedzi coś kleistego i taki ciężar jest. Bardzo żałuję że ja go wypiłem. Niestety nie mam w rodzinie aptekarzy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, xander99 napisał:

Np jak zjesz coś mięsnego to masz takie skurcze tego pęcherzyka  żółciowego. Próbuję rozpuścić go jedząc Pawełki i pijąc piwo ale czuje jak na poszczególnych narządach albo w żyłach siedzi coś kleistego i taki ciężar jest. Bardzo żałuję że ja go wypiłem. Niestety nie mam w rodzinie aptekarzy.

Nie mam bladego pojęcia co Ci jest. Wiem tylko że piwo niczego nie leczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, xander99 napisał:

Np jak zjesz coś mięsnego to masz takie skurcze tego pęcherzyka  żółciowego. Próbuję rozpuścić go jedząc Pawełki i pijąc piwo ale czuje jak na poszczególnych narządach albo w żyłach siedzi coś kleistego i taki ciężar jest. Bardzo żałuję że ja go wypiłem. Niestety nie mam w rodzinie aptekarzy.

 

Człowieku rezonans albo usg. Co by tam nie siedziało w sensie mechanicznym powinno się pokazać. Prywatnie (nawet  z kontrastem) to 1500 PLN w sumie. 2k z wizytami. A ty jak rozumiem drugi rok się z tym bujasz. 

 

ps. czytam wątek jednym okiem, żeby się ze śmiechu nie krztusić. Pawełki i piwo, lekiem na problemy gastryczne. Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli laureata Nagrody Darwina wśród forumowiczów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 błagam idź do lekarza, niech Ci zrobią gastroskopię od ust aż do dupy i kolonoskopię od dupy aż po usta. Jeśli jest tam jakikolwiek klej to się go pozbędziesz. Dosyć już skarżenia się i proszenia o radę na forum, który nie ma nic wspólnego z medycyną, tu ludzie serio nie wiedzą co Ci dolega.

Albo jesteś mistrzem i właśnie wymyśliłeś wytłumaczenie dla picia codziennie piwerka, wtedy alkoholicy powinni postawić Ci pomnik.

 

Edytowane przez nat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piter_1982 napisał:

 

Człowieku rezonans albo usg. Co by tam nie siedziało w sensie mechanicznym powinno się pokazać. Prywatnie (nawet  z kontrastem) to 1500 PLN w sumie. 2k z wizytami. A ty jak rozumiem drugi rok się z tym bujasz. 

 

ps. czytam wątek jednym okiem, żeby się ze śmiechu nie krztusić. Pawełki i piwo, lekiem na problemy gastryczne. Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli laureata Nagrody Darwina wśród forumowiczów. 

 

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

@xander99 Chłopie leczysz się już psychiatrycznie? I ja to mówię na poważnie, może jeszcze czokoszoki albo maltikeksy jedz i popijaj monsterkami XD Ty się badałeś? Tobie się mocno odkleja jakaś synapsa widzę...

No nwm czy byście się śmiali jak tydzień powypiciu kleju krew nagle chluska z uszu. 

 

12 minut temu, nat napisał:

@xander99 błagam idź do lekarza, niech Ci zrobią gastroskopię od ust aż do dupy i kolonoskopię od dupy aż po usta. Jeśli jest tam jakikolwiek klej to się go pozbędziesz. Dosyć już skarżenia się i proszenia o radę na forum, który nie ma nic wspólnego z medycyną, tu ludzie serio nie wiedzą co Ci dolega.

Albo jesteś mistrzem i właśnie wymyśliłeś wytłumaczenie dla picia codziennie piwerka, wtedy alkoholicy powinni postawić Ci pomnik.

 

Ja 2 lub 1 w tygodniu wypije spokojnie. Wyników nie ma za dobrych bo jednak zapalenie żołądka i dwunastnicy nadal jest a jak się okazało mam nieszczelne jelita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Nagraj to i wrzuć bo ci nie wierzę XD jakiego kleju? Ty naprawdę to klej ale w mózgu ci się zrobił. Ty musisz nie klej a psychotropy brać.

 

Wyobraz sobie że kupujesz w aptece jakby budapren i wypijasz dowtaje się do krwiobiegu i zlepia wszystko idąc ulicą musisz zatykać uszy. Juz jest trochę lepiej piwo trochę rozpuszcza. Nie zastosowałem się do zaleceń tego leku bo w czasie picia już wtedy bolał pęcherzyk żółciowy oraz piłem 1 godzinę po ostatnim posiłku a trzeba 5 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nat napisał:

@xander99 czy to Ty?

https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/84378/avilin-czemu-avilin-gastro-dostal-sie-do-mojego-krwiobiegu 😅

Jeśli nie, to masz tam odpowiedź od osoby, która zdecydowanie bardziej orientuje się w temacie.

Zdziwiłbym sie gdyby to nie był on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.