Skocz do zawartości

W ty momencie zerwałem


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli miałbyś się męczyć to dobrze zrobiłeś. Największy atut kobiety - seks tu nie wypalił. Skoro padło po dwóch miesiącach, to musiało być beznadziejnie. 

 

Nic nie wspomniałeś o próbach poprawy, rozmawiałeś szczerze z partnerką? Była szansa poprawy?

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, nesq napisał:

2 miesiące i zerwałem znajomość tylko dlatego , że w łókzku było średnio.

To aż dlatego. 

 

Życie zapierd... jak kawasaki h2r szkoda czasu, na kłodę lub pretendentkę do tytułu kłody. 

 

Z latami czy miesiącami byłoby tylko gorzej. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, np. Dla mnie też jeśli jest w łóżku średnio, to kończę jakąkolwiek relacje. 

 

Jest jednak jeden warunek a nawet kilka warunków. 

 

1. Czy jesteś wystarczająco obyty w łóżku by odczytywać z ciała, co działa na daną kobietę? Jeśli nie, czy rozmawiałeś z nią o tym? 

 

2. Czy kiedy Ty chcesz dominować ona na to nie pozwala? Najlepiej na misjonarza i leży jak kłoda czy po prostu brakuje jej obycia? 

 

3. Czy jest równowaga sił w łóżku, podnieca Cię? 

 

Że tak powiem brzydko, każda cipa jest inna, inaczej działają bodźce na kobietę plus różnie je podniecasz. 

 

W Warszawie np. miałem FWB marzeń. Bez gumy bo tabletki, jej inicjatywa, zawsze oboje dochodziliśmy. 

 

Innym razem bywały różnorodne pozycje ale seks był mechaniczny, ewentualnie nago laska z klubów mnie średnio pociągała. 

 

Teraz to co mam, bo nawet nie wiem jak to nazwać (chyba LTR, nawet nie wiem w sumie XD) jest do przeabalizowania, bo było na razie raz i widzę już, co mi się nie podoba. 

 

Generalnie w skrócie, zawsze ogarnij czy zrobiłeś wszystko by poprawić średniość w łóżku, dopiero potem myśl o kończeniu tego. 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie waliłem ją od tyłu ale bez orgazmu, robienie laski z łaski, prawdopodobnie alpha widow. Trudno ...bywa.

 

ps. wiem jak wyglada miłość kobiety do mężczyzny na wczesnym etapie znajomości, dlatego nie bałem się uciec w pustą przestrzeń.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DOHC napisał:

Nic nie wspomniałeś o próbach poprawy, rozmawiałeś szczerze z partnerką? Była szansa poprawy?

Jestem zdania, że porządania sie nie negocjuje, albo jest albo go nie ma. Dlatego dałem 2 miesiące i obserwowałem. Klinetka była ze mną dla korzyści materialnych a ja się kaapnąłem, nieco upiłem i zadzowniłem, żeby spierdalała. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nesq napisał:

Klinetka była ze mną dla korzyści materialnych a ja się kaapnąłem

 

20 godzin temu, nesq napisał:

2 miesiące i zerwałem znajomość tylko dlatego , że w łókzku było średnio

Napisałeś wcześniej co innego. Jeśli panna jest ok a coś w łóżku nie wychodzi, można spróbować pogadać itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadanie czasem pomaga, czasem nie.

Kto wie jakie traumy lala miała w życiorysie.

Albo po prostu nikt jej nie obudził, ale w takim wypadku to i tak autor nie był tym, co ją kręcił.

Wiem jak się zachowuje napalona kobieta, której puściły hamulce.

To jest najlepszy scenariusz jaki znam, nie mówię że znam wszystkie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Akadyjczyk napisał:

Jej czy twojego?

Jej, musiała się wspomagać elektryczną zabawką. Dawałem szanse ale co ja mam myśleć jak inne ze mną dochodziły po pare razy a ta ZERO. Szkoda mi jej jako osoby , bo fajna była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Olaboga weź się nie wiń już. Ona za 2 miesiące nie będzie cię już pamiętać...

Mężczyźni są agresywniejsi ale to kobiety są bardziej bezwzględne :3

Nie no co Ty, to tylko ludzki odruch :) Za pare dni to ja już nie będę pamiętać bo wiem , że dobrze zrobiłem. 

 

W tym wypadku to ja zachowałem się jak baba , szybko chamsko i prosto z mostu. 

Edytowane przez nesq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nesq napisał:

Nie no co Ty, to tylko ludzki odruch :) Za pare dni to ja już nie będę pamiętać bo wiem , że dobrze zrobiłem. 

 

W tym wypadku to ja zachowałem się jak baba , szybko chamsko i prosto z mostu. 

Żadna baba, życie jest jedno...

Pierdolić te programy co nam wgrali od małego. One są tak przestarzałe na ten świat tak jakbyś zaciągnął teraz do współczesnego wojska rzymskiego legionistę z gladiusem u bokuXD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spacemarine napisał:

 

Oj tam oj tam

to jaki ma numer?

 

Żaden numer, wszystko było fajnie tylko strefa łóżkowa do kitu. Trochę szkoda :)

 

 

 

ps. 30-40 nie wiem.

Edytowane przez nesq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie nic nie da, Co jej powiedz? "Czuję się źle z tym, że nie masz orgazmu". Powie Ci coś w stylu, za mało się starasz, albo inne pierdy.....,

Ale człowiek się uczy całe życie, więc chętnie przeczytam jaki początek takiej rozmowy proponują bracia żeby nie wyjść na cip... lub debila. Bo nie jest tak że każdy wszystko wie i zjadł wszystkie rozumy.

 

W takim wypadku tylko poprawienie swojej wartości na rynku matrymonialnym może pomóc, siłka, kasa, mental, inne lale które ona czuje że Cię chcą....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, balin napisał:

A znasz takie przypadki? 

Jak to interpretujesz?

22 godziny temu, nesq napisał:

2 miesiące i zerwałem znajomość tylko dlatego , że w łókzku było średnio.

Bo ja tak, zanim autor dopisał co miał na myśli: 

W łóżku było średnio (nie źle, nie beznadziejnie, średnio), i tylko to było powodem rozstania.

Jeśli wszystko się układa a w łóżku jest średnio... Nie próbował byś coś poprawić? Temat i tak dla mnie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zakończona skoro nie ma kontynuacji. Średnio i Ci nie odpowiadało, więc teraz już szukać będziesz od razu takiej gdzie od razu ogień będzie. Jeśli z początku po 2 miesiącach nie ma aż takiego ognia także faktycznie nie jest za dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.