Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak,nic nowego nie napiszę.Ostanio siedzę sobie na korytarzu w bloku,patrzę leci alternatywka,podziarana,fioletowe fiu-bzidźu na łbie a za nią dwóch uniżonych sługusów.

Widać że ich prowadzi na manowce a oni zmanipulowani zrobią wszystko co ona im rozkaże.Zapach cipki zdegradował im mózgi.

Druga rzecz podwózka do pracy.Zapytała się dziewczyna o podwózkę do pracy to się kolesie rzucili jak psy,mało się nie pogryzili o nią.Myślę sobie katastrofa.Zauważyłem ostatnio że jak nie jestem usłużny paniom albo traktuję je z dystansem to mnie gównem odrzucają.O ale pedał uuu,eee.

Ta pieprzona indoktrynacja od najmłodszych lat zrobiła niestety swoje czyli masę płaszczących się simpów,cucków itp.Że oni nie widzą jacy są śmieszni.Nawet moi kumple i brat tak samo się zachowuje.Tak tylko piszę że mnie to wku...!

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzą bo niby skąd mają wiedzieć, skoro indoktrynacja jest w innym kierunku, a ludzie zatracili myślenie i instynkt samozachowawczy? 

Każdy w młodości białorycerzył, ale teraz jest to zupełnie inny poziomy. 

 

Jedyna rada to sprawić, aby była nadwyżka kobiet w wieku produkcyjnym. 

Oby tylko komendanci obozu koncentracyjnego Polska nie zrobili tego, wplątując was i wysyłając na wojnę.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, Znamienity Wojennik napisał:

Więc tak,nic nowego nie napiszę.

 

Narzekacze.

Kobiety złe, alternatywki złe, ja najlepszy, wszyscy to simpy i pedały (pamiętajcie: "pedał w rurkach") ale nikt tego nie widzi. 

 

Yebać was, narzekaczy, a tfu. 

I yebać takie tematy: dół, chujnia i jojczenie. Samcy, kurwa mać. 

 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Patton napisał:

jaki sposób?

Osobiście jak dla mnie można wprowadzić uproszczony system dla drobnych azjatek i krągłych latynosek😉

 

13 minut temu, Martius777 napisał:

Import Ukrainek i mitycznych Himalajek?

Akurat panie z pl i ukr mają muchy w nosie i ego wyjebane w kosmos. Na południu Europy nie ma takiego szału na mokebe i kobiety na pytanie typu gdzie jest jakiś klub, nie odpowiadają "sorry mam chłopaka".

 

5 minut temu, Casus Secundus napisał:

Kobiety złe, alternatywki złe, ja najlepszy, wszyscy to simpy i pedały (pamiętajcie: "pedał w rurkach") ale nikt tego nie widzi. 

Nie ma takiego dowodu.

 

1 minutę temu, PyrMen napisał:

Co byście im robili?

Na kolana i do pana😉 

A na serio: niedobór kobiet powoduje ich przewartościowanie. Dowody: krzywa popytu i podaży. 

Dodatkowo większość społeczeństwa ma wyprane mózgi (wyborcy popis, covidianie, pro wojenni itd).

Kolejny problem: kryzys męskości, sfeminizowanie nurtu społecznego. Dodaj do tego siano w głowie nastolatka i są efekty.

Plus brak męskich wzorców (ojcowie pod pantoflem albo na emigracji).

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie alternatywki same siebie nienawidza robiac z siebie dziwadla powinny odstraszac normalnych ludzi . Skoro te glaby leca na jej wdzieki oznacza to tylko jedno : u nich z sufitem tez nie zaciekawie . Ciagnie swoj do swego .

Edytowane przez thyr
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, zamiast narzakać i płakać jaki ten współczesny świat jest porąbany i gna prosto w przepaść, postaraj się z tym pogodzić i żyć na swój sposób nie przejmując się tym wszystkim co się dzieje dookoła. Nie masz na to żadnego wpływu. Ja rówineż zdaje sobie doskonale sprawę, że jestem otoczony przez stado kukoldów oraz przez kobiety, które zachowują się coraz mniej kobieco i nie płaczę z tego powodu. Raczej w stosunku do tych równie mało męskich mężczyzn uśmiecham się pod nosem i dalej robię swoje, a kobietami się w ogóle nie przejmuje. To nie są moje problemy.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Już mamy 3,5 mln sarenek znad Dniepru. Dało to coś? :D

 

Czady wykupują Viagre z apteki i nosy pudrują, bo już nie dają rady tego przerabiać :lol:

39 minut temu, Patton napisał:

Które pewnie za jakiś czas będą równie wybredne co rodaczki.

 

Za jakiś czas to będą stały lepiej od polek, one już są wybredne oczywiście mowa o tych powyżej 6 oczek w skali do 10. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Casus Secundus napisał:

 

 

Narzekacze.

Kobiety złe, alternatywki złe, ja najlepszy, wszyscy to simpy i pedały (pamiętajcie: "pedał w rurkach") ale nikt tego nie widzi. 

 

Yebać was, narzekaczy, a tfu. 

I yebać takie tematy: dół, chujnia i jojczenie. Samcy, kurwa mać. 

 

Pochopne wnioski wyciągasz.Nie narzekam tylko stwierdzam banalne fakty zaobserwowane w przykładowo moim otoczeniu.

A yebać to ciebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Znamienity Wojennik napisał:

Ta pieprzona indoktrynacja od najmłodszych lat zrobiła niestety swoje czyli masę płaszczących się simpów,cucków itp.Że oni nie widzą jacy są śmieszni.Nawet moi kumple i brat tak samo się zachowuje.Tak tylko piszę że mnie to wku...!

 

Duży wpływ na to ma również wychowanie i socjalizacja przez matki, kobiety w szkołach przy jednoczesnym braku czynnika męskiego w postaci Ojca, który w obecnych czasach jest separowany, alienowany.

Chłopcy nabierają damskich cech jak bojaźliwość, brak działania, bierność, pasywność, emocjonalność, bezpieczeństwo do tego chłoną papkę propagandy medialnej, że będąc miłym, uczynnym i nieśmiałym będą mieli najlepsze dziewczyny na rynku😆

Efekty masy napalonych kukoldów i spermiarzy dających darmową atencje, pomoc i wyręczanie w zamian od kobiet nie dostający niczego cennego, ważnego tylko jakieś tam obietnice

bez pokrycia.

Sytuacja z zeszłego tygodnia chłopak stający w obronie p0lek w Warszawie zostaje zadźgany przez czterech sprawców tylko dlatego, że chciał pokazać jak mu zbroja lśni.

Za swoje biało rycerstwo zapłacił najwyższą cenę.

I teraz zależy jak na to wszystko się zapatrujesz czy będziesz się wkurzał na coś na co nie masz wpływu czy przyjmiesz do wiadomości i powiesz sobie dobra jest taka sytuacja, nie ma co płakać bo więcej kobiet będzie dla mnie, ich strata. 

Zapytasz jakim cudem a takim, że nie będąc kukoldem czy spermiarzem wyróżniasz się do tego kobiety widzą, że masz własne zasady, granice, przysłowiowe jaja czego tamtym brak.

W konsekwencji za jakiś czas same będą do ciebie lgnęły bo kobiety kochają siłę a słabością gardzą.

 

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Już mamy 3,5 mln sarenek znad Dniepru. Dało to coś? :D

 

Jasne, że dało mniej pieniędzy w portfelach statystycznych podatników w Polsce jakimi są mężczyźni.

Czyli jak zwykle same straty a korzyści brak.

 

1 godzinę temu, Patton napisał:

Które pewnie za jakiś czas będą równie wybredne co rodaczki.

 

Sprowadzanie kobiet z innych rejonów świata do kultury zachodniej gdzie pierze się kobietom mózgi doprowadzi do takiego same popsucia tych kobiet i szybko staną się takie jak miejscowe.

Dlatego tylko wyjazd do rejonu świata gdzie jeszcze są w miarę normalne kobiety i pozostanie tam jest jedynym rozwiązaniem by trzymać kobietę w ryzach przez rodzinę, kulturę czy obyczaje.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Panie, zamiast narzakać i płakać jaki ten współczesny świat jest porąbany i gna prosto w przepaść, postaraj się z tym pogodzić i żyć na swój sposób nie przejmując się tym wszystkim co się dzieje dookoła. Nie masz na to żadnego wpływu. Ja rówineż zdaje sobie doskonale sprawę, że jestem otoczony przez stado kukoldów oraz przez kobiety, które zachowują się coraz mniej kobieco i nie płaczę z tego powodu. Raczej w stosunku do tych równie mało męskich mężczyzn uśmiecham się pod nosem i dalej robię swoje, a kobietami się w ogóle nie przejmuje. To nie są moje problemy.

Cholera,no nie narzekam i nie płaczę, idę swoim torem.Nie popadłem w skrajność, spokojnie.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o spokój w komentarzach, ma prawo forumowicz narzekać na co chce, byle nie łamał regulaminu i prawa, co też tu miało miejsce. I zamiast wchodzić i obrażać to po prostu można nie wchodzić i dać takiej osobie ignora. 

 

Nie róbmy z tego miejsca wykopu proszę.

 

@Znamienity Wojennik błagam, po kropce rób spacje, jak Ty kiedyś napiszesz miłosny list do ukochanej? :) Ponieważ masz niewiele stażu, rezygnuję z warna i udzielam Ci tym razem tylko słownego upomnienia.

 

Miłego dnia wszystkim

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę i widzę słowo alternatywka to odrazu mam odruchy wymiotne. Łeb ścięty na chłopaka. Niebieskie włosy, pewnie ulana w glanach i w jeansach zbyt dużych w dodatku blada i oczy i usta pomalowane na czarno. Pali fajki i ma mnóstwo paskudnych tatuaży. 

 

Kiedyś za małolata jakas laska co miała faceta zwróciła na mnie uwagę. Opowiadala różne rzeczy do moich kolegów tylko po to żebym do niej zagadał. Olałem temat, bo na chuj zarywać do zajętej laski? Co się dowiedziałem. Podobno była tak zirytowana, że nazwała mnie pedałem 🤣🤣🤣

 

 

Ogólnie to zauważyłem wszędzie. Nawet w robocie jak pojawi sie jakas dziewczyna. To prawie każdy próbuje pokazywać jaki to gieroj z niego. Zaczepki słowne itp 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma "black pill rage".

Pamiętaj, że jesteś panem swojego świata wewnętrznego.

Ten zewnętrzny może być chujowy, chylić się ku upadkowi, ale to są niezmienne cykle. Ważne, co zrobisz ze swoim światem, i czy dajesz sobą rządzić rozmaitymi pływami skurwienia świata zewnętrznego.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

Wszystko fajnie, ale w jaki sposób?

 

Och dla chcącego nic trudnego:

 

- zniesienie zakazu abordowania płodów męskich - jest wiele kobiet, które bardzo chcą mieć dziewczynkę, a chłopca nie koniecznie 

- przy zabiegach invitro wykorzystywać tylko embriony żeńskie

- w ciążach mnogich, jeśli istnieje potrzeba usunięcia jednego z płodów, powinien w domyśle to być męski

- punkty za płeć przy kolejkowaniu do przeszczepów, terapii nowotworówych i innych wysokospecjalistycznych zabiegów ratujących życie dla kobiet przed 21 rokiem życia. 

 

 

ps. tak na marginesie to czy problemu niechcianych ciąż nie dałoby się wyeliminować trzymająć przy życiu ciała kobiet, ze śmiercią pnia mózgu? Można by opracować przenoszenia płodów do ciała innej kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.