Skocz do zawartości

Moja żona Tajka


Nieugięty

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zbliża się koniec tygodnia mam dla Was film idealnie pasujący do tematyki tego forum :D

Pewnie wielu z Was widziało już ten dokument. Ale dla tych co nie widzieli warto zobaczyć. Nie będę streszczał fabuły, ale mówiąc krótko: farangu w Tajlandii, miej się na baczności!

Film jest ucztą dla oka i ucha dla wszystkich szowinistów i mizoginów :)

Jest nie jako potwierdzeniem artykułów naszego miłującego władcy.

Oglądać albo pościągać póki jest wrzucone (cały film 56 minut, nie polecam skakać, warto obejrzeć całość).

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nieugięty napisał:

Film jest ucztą dla oka i ucha dla wszystkich szowinistów i mizoginów :)

Idź kurwa być mizoginem gdzieś indziej.

 

Ile razy Marek pisał o tym, że nie będzie tu propagowania nienawiści do kobiet?

Mało ostrzeżeń dostałeś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem jeszcze, ale sądząc po komentarzu kryssa to ktoś zamiast jak pan bóg przykazał wykorzystać tajlandię jako idealne miejsce do

seksturystyki (w końcu dochody z prostytucji to u nich 5% PKB) chciał zostać zaobrączkowanym suggardaddym i żyć długo i szczęśliwie, 

co musiało się źle skończyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brzytwa napisał:

Idź kurwa być mizoginem gdzieś indziej.

 

Ile razy Marek pisał o tym, że nie będzie tu propagowania nienawiści do kobiet?

Mało ostrzeżeń dostałeś?

 

Przecież to wy jesteście mizoginami. Mało potoku nienawiści było w temacie 8 marca - dzień kobiet?

Ja jestem tylko świadomym szowinistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nieugięty napisał:

 

Przecież to wy jesteście mizoginami. Mało potoku nienawiści było w temacie 8 marca - dzień kobiet?

Ja jestem tylko świadomym szowinistą.

Jeżeli piszesz to na poważnie, to zwyczajnie masz zakuty łeb - jak na Twój awatar i przeszłe postępowanie zresztą przystało.

A jeżeli to żarcik, to nie wyłapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę też od siebie, nie-nienawidzę bab, bo mi nic nie zrobiły. Nie mam ich za wrogów.

 

Za przyjaciół też nie, dlatego nasze drogi się nie krzyżują, jeśli nie muszą. 

 

 

 

A co do filmu z tematu - nieważne, który zakątek świata. Jedno paliwo je napędza. ;)

Edytowane przez Vercetti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał teraz lecieć do Tajlandii, to można z Rainbow w jedną stronę za 299 PLN (cena często się zmienia): http://biletyczarterowe.r.pl/Wyszukiwanie?&miastaWylotuZ=[%22WAW%22]&miastaWylotuDo=[%22BKK%22]&dataWylotuOd=2016-03-01&liczbaPasazerow=1&nowe=1

 

Do Wietnamu można na tą chwilę nawet za 249 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grievous napisał:

Nie spinajcie się nad mizoginią. Ten termin podobnie jak inne lewackie plakietki typu 'homofobia' były używane tak często i szeroko, że przestały cokolwiek znaczyć.

Mylisz się.

Tak się tworzy podświadomy negatywny obraz a za tym idzie manipulacja i w konsekwencji na nowo tworzący się matrix.

Język to bardzo niebezpieczne narzędzie w rękach ludzi, którzy nie potrafią się nim posługiwać, lub mają złą wolę.

A na to miejsca tu nie będzie.

 

A Nieugięty za posiadanie zakutego łba i szafowanie troglodyterką przytulił kolejnego w swojej karierze bana.

Zalecam powrót do tematu czyli sprawy Tajek i Tajlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2016 at 13:22, Nieugięty napisał:

pół żartem pół serio

jeśli mając moda uważamy że mamy mandat na bezkarne obrażanie innych uczestników dyskusji, to wiedz niedogolony troglodyto, że jest to nie w porządku.

To żeby kolega dobrze wykorzystał dłuższy urlop od forum mały zestaw;

images?q=tbn:ANd9GcRjnD3F4wV0TPm7rspaMnR06965.jpg
 
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.