Skocz do zawartości

Córka Petersona po ścianie po rozwodzie z bąblem szuka niańki dla dzieciaka, bo teraz się realizuje...


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Posprzątaliście już swój pokój?

Żartuję, dziadek Peterson ma fajne wykłady i ma sporo racji, nawet przeprosił mgtow bo gadał że faceci nie chcą się brać za życie, aż w końcu zrozumiał, że to problem szerszy z kobitkami, co im wzrosły wymagania. ALE okazuje się że będzie miał więcej materiału do rozważań prosto z źródła, czyli swojej córki. W imię zasady za biznesem, który jest sukcesem kobiety stoi facet okazuje się że kariera Makhelii wynika że jest menadżerem swojego ojca :) Ożeniła się kilka lat temu z gościem, którego poznała podczas jego leczenia bodajże w Rosji, pojawił się bąbelek i osiedli w penhausie w Toronto jako małżeństwo. Ale jak to bywa w takich opowieściach Makhelia urodzona w 92 roku poczuła ścianę i jeszcze chciała zakosztować życia, więc zakończyła związek choć mówi że to wspólna decyzja... i teraz postuje pół nagie fotki na insta w bikini i szuka niańki dla dzieciaka, bo wiadomo przeszkadza przy wyjściu do klubów.

 

To najlepsza wiadomość dla menosfery, która pokazuje że nawet w tradycyjnej rodzinie ojca  i matki w związku z 50 lat papórzek od studiów nie da się utrzymać córki w normalnych wartościach, ba nawet jeśli ta córka de facto żyje z ojca tłumaczącego jak dzisiejsze kobiety są mniej szczęśliwe wg badań niż w latach 60-tych, ale tego dama musi się przekonać sama gdy mocniej przekroczy ścianę. Przynajmniej dziadek Peterson będzie miał mnóstwo materiałów do wykładów z pierwszej ręki.

 

Więcej opisuje Rolo Tomasi

 

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety już mężczyzn nie potrzebują, bo simpy chętnie zrzucą się na ich utrzymanie. Moja koleżanka dostała wczoraj prawie 2000$ napiwku i koleś jeszcze chciał opłacić jej mieszkanie.

 

7 minut temu, spacemarine napisał:

Ale jak to bywa w takich opowieściach Makhelia urodzona w 92 roku poczuła ścianę i jeszcze chciała zakosztować życia, więc zakończyła związek choć mówi że to wspólna decyzja... i teraz postuje pół nagie fotki na insta w bikini i szuka niańki dla dzieciaka, bo wiadomo przeszkadza przy wyjściu do klubów.

Zrobiła co chciała, spermiarze i tak zapewnią jej miękkie lądowanie.

  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Kiedy będzie ten jebany potrzebny reset cywilizacji?

Reset możesz zrobić sobie sam. Wystarczy odciąć się od mediów społecznościowych, telewizji itp. Dodatkowo może pomóc wyprowadzka z

miasta na głęboką prowincję oraz znalezienie sobie czasochłonnego hobby i kilku znajomych o podobnym podejściu do życia. Resetu o jakim myślisz nie będzie, chyba, że na zasadzie światowego kataklizmu spowodowanego nieprzewidzianym zjawiskiem naturalnym w stylu wybuchu dużego wulkanu itp. Świat zamiast do resetu zmierza w kierunku Idiokracji. 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, spacemarine napisał:

No fakt Makhelia tłumaczy SWOJĄ wersję, ciekawe jak to było z perspektywy byłego męża ;)

Bardziej chodzi mi o samego rollo który praktycznie cały wywiad miał przepraszającą postawę a laska go niestety nieźle wytłumaczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam żadnego resetu nie będzie. Ludzie są oportunistyczni z natury. Z każdym dniem coraz silniej się utwierdzam że zakładanie rodziny to zły pomysł. Nawet jak myszka dziś jest ok, tj za 5 lat może poczuć potrzebę "emocji" tzn nowego chuja 🤣🤣🤣

 

Czy lalki będą miały miękkie lądowanie? No nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gixer napisał:

Potwierdzam żadnego resetu nie będzie. Ludzie są oportunistyczni z natury. Z każdym dniem coraz silniej się utwierdzam że zakładanie rodziny to zły pomysł. Nawet jak myszka dziś jest ok, tj za 5 lat może poczuć potrzebę "emocji" tzn nowego chuja 🤣🤣🤣

 

Czy lalki będą miały miękkie lądowanie? No nie wiem... 

 

Po prostu nie żenić się, a dzieciaka można zrobić i na kocią łapę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Trollo Romassi to taka mandżajna udająca wraz z chłopakami z 21Simps i Simponiure in Cars (który ożenił się, jak to na każdego prawdziwego Alfa Czada przystało z samotną sarenką z bejbusem z poprzedniego związku) super Alpha Czadów Gigantów PUA Masters'ów wszechświata i okolic. Trollo wielki gitarzysta, o którym nikt nie słyszał, Crooper wielki przedsiębiorca sprzedający spragnionym simpom mydła z "feromonami" do czyszczenia k...sów za setki dolców... Sama śmietanka mano-sfery. No, oczywiście robią to dla dobra wszystkich mężczyzn i wcale nie wyłącznie dla kasy.

 

Co do pana Pordana Jetersona, to do dnia dzisiejszego nie rozumiem, jak ten człowiek wybił się tak wysoko. Łatwo pouczać innych o "sprzątaniu pokoju" i strugać guru mądrości wszelakich, jak samemu jedzie się na benzodiazepinach. Owszem, jest "medialny" i ... i to w zasadzie tyle. Dodatkowo ostatnio zaczął totalnie odjeżdżać i kozaczyć (po odstawieniu BZD). Naprawdę, nie jestem w stanie zrozumieć "fenomenu JP" - cóż, widocznie jestem za głupi aby to pojąć ....

 

Edytowane przez oxy
  • Like 6
  • Dzięki 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, Gixer napisał:

żadnego resetu nie będzie.

Oczywiście, że reset będzie. Zapewni to dzietność poniżej poziomu odtworzenia populacji w krajach "wysokorozwiniętych".

Przyszłość ma twarz czarnego muzułmańskiego migranta z Afryki, bo do 2050 ma im się populacja podwoić - i wzrosnąć o jakiś miliard.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, BumTrarara said:

Oczywiście, że reset będzie. Zapewni to dzietność poniżej poziomu odtworzenia populacji w krajach "wysokorozwiniętych".

Przyszłość ma twarz czarnego muzułmańskiego migranta z Afryki, bo do 2050 ma im się populacja podwoić - i wzrosnąć o jakiś miliard.

Moja Ola ostatnio po pijaku w kłótni wyznała mi, że bzyka się z takim Johnem z Nigerii ze swojego akademika. I zgadzam sie z tym, co piszesz. Przyszłość należy do czarnoskórych, dlatego cieszę się, że nasze dziecko może być czarne, bo to mu wiele ułatwi.

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slusa napisał:

Obiektywnie jest dziwna, ale coś wywołuje we mnie coś dziwnego. Może dlatego że w sumie podobna do mnie xD

Edytowane przez Salius Ketman
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej ciekawe jest to,że mam sporo osób w pracy w różnym wieku, jedni po rozwodzie inny po kilku latach małżeństwa ledwo zipią, a jeszcze inni się dopiero zaręczają i rozmawiam z ludźmi i pytam,nie widzicie co sie dzieje? Dlaczego każdy myśli,że ze mną będzie inaczej kiedy nic na to nie wskazuje?😀

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, oxy napisał:

Ogólnie Trollo Romassi to taka mandżajna udająca wraz z chłopakami z 21Simps i Simponiure in Cars (który ożenił się, jak to na każdego prawdziwego Alfa Czada przystało z samotną sarenką z bejbusem z poprzedniego związku)

 

Serio Cooper się hajtnął w samotną matką? 😮 A tyle opowiada o tym w swoich podcastach, że to skrajne cuckoldztwo. Jprdl, koniec świata... Jego jedynego uważałem za w miarę rozsądnego z tej całej manosfery. 

 

Rolla nigdy nie lubiłem i nie uważałem za wiarygodnego. O jego dokonaniach muzycznych nikt nie słyszał i ciężko cokolwiek znaleźć, a jego wiedza to standardowa Red Pillowa gadka.

 

2 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

Kiedy będzie ten jebany potrzebny reset cywilizacji?

 

Nie wiem, ile masz lat, ale jeśli nawet jesteś sporo młodszy ode mnie, to obawiam się, że niestety obaj nie dożyjemy. Obym się mylił. Wisi coś w powietrzu, ale pierdolnie dopiero za kilkadziesiąt lat wg mnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Serio Cooper się hajtnął w samotną matką? 😮 A tyle opowiada o tym w swoich podcastach, że to skrajne cuckoldztwo. Jprdl, koniec świata... Jego jedynego uważałem za w miarę rozsądnego z tej całej manosfery. 

 

Rolla nigdy nie lubiłem i nie uważałem za wiarygodnego. O jego dokonaniach muzycznych nikt nie słyszał i ciężko cokolwiek znaleźć, a jego wiedza to standardowa Red Pillowa gadka.

 

 

Jako że takie treści oglądam od ponad 15 lat, kiedy jeszcze była chujnia z grzybnią, nie było nic po polsku, na tapecie był Roosh czy ludzie w butach na koturnie, LDG raczkował, to się wypowiem.

 

Ogólnie to dram jest sporo, ale

- Cooper , o ile mu coś nie odbiło niedawno - to ożenił się z samotną matką jak był na etapie bluepill, z 10 lat temu, i to, co mu ta mamuśka odpierdalała, doprowadziła do jego przejścia na redpill, rozwodu i kręcenia tych całych filmików.

- Rollo udzielał się na forach - a w zasadzie współtworzył - redpilla po angielsku, swoją pierwszą książkę napisał w chuj czasu temu, w zasadzie od tego czasu ciągle ktoś z niego żżyna.

Większość stwierdzeń, które nazywasz " to standardowa Red Pillowa gadka.", to kalki z jego tez, czy z forów i blogów heartiste i innych.

To ma prawie dekady czasu, i każdy nowy "kołcz redpill" już to kilka razy przeżuł i wypluł.

A ze faktycznie jest ostatnio w każdej lodówce, to już przestałem oglądać ze 2 lata temu. +5 lat ogladania/słuchania gościa mi styknęło.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleofas napisał:

Reset możesz zrobić sobie sam. Wystarczy odciąć się od mediów społecznościowych, telewizji itp. Dodatkowo może pomóc wyprowadzka z

miasta na głęboką prowincję oraz znalezienie sobie czasochłonnego hobby i kilku znajomych o podobnym podejściu do życia. Resetu o jakim myślisz nie będzie, chyba, że na zasadzie światowego kataklizmu spowodowanego nieprzewidzianym zjawiskiem naturalnym w stylu wybuchu dużego wulkanu itp. Świat zamiast do resetu zmierza w kierunku Idiokracji. 

Dokładnie.

 

Albo właczyć się do gry i uruchomić chomika. Więcej więcej więcej, piękniejsze, piękniejsze, piękniejsze. Na chwilę, na chwilę, na chwilę. Twoja kolej, Twoja kolej, Twoja kolej.

 

Spojrzałem chwilę na drugi materiał bo chciałem zobaczyć jak się prezentuje i ta pani jest ładna. Na pewno ma chętnych

 

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Kleofas said:

Reset możesz zrobić sobie sam. Wystarczy odciąć się od mediów społecznościowych, telewizji itp. Dodatkowo może pomóc wyprowadzka z

miasta na głęboką prowincję oraz znalezienie sobie czasochłonnego hobby i kilku znajomych o podobnym podejściu do życia. Resetu o jakim myślisz nie będzie, chyba, że na zasadzie światowego kataklizmu spowodowanego nieprzewidzianym zjawiskiem naturalnym w stylu wybuchu dużego wulkanu itp. Świat zamiast do resetu zmierza w kierunku Idiokracji. 

 

To chyba jest obecnie jedyne wyjście żeby prowadzić godne życie. Pałowanie się tymi negatywami w internecie. To jest dosłownie ściek. Ciągle syf. Nic nowego i ciągle to samo. Internet to ściek. Wszystko co najgorsze. Są wyjątki ale jest ich niewiele. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManOfGod napisał:

Dla mnie najbardziej ciekawe jest to,że mam sporo osób w pracy w różnym wieku, jedni po rozwodzie inny po kilku latach małżeństwa ledwo zipią, a jeszcze inni się dopiero zaręczają i rozmawiam z ludźmi i pytam,nie widzicie co sie dzieje? Dlaczego każdy myśli,że ze mną będzie inaczej kiedy nic na to nie wskazuje?😀

Szał hormonów, ale to szybko przechodzi i pojawia się rozwód, oczywiście wiemy kto w 70% go składa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.