Skocz do zawartości

Przetestują w Polsce dochód bezwarunkowy. Kilka tysięcy Polaków dostanie pieniądze za nic - Wasza opinia na ten temat?


Syfik

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Obliteraror said:

Razemki nie są w stanie zrozumieć, że Kapitan Państwo nie wyjmuje złotówek z własnej dupy

Jak takie Kaczyńskie czy Morawieckie zaczną jeździć do bauera na szparagi, to niech wtedy rozdają co zarobią. Tyle że nikt jeszcze nie widział grabi, które grabią od siebie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Infernal Dopamine napisał:

Na 1300zł może się zgodzić tylko jakaś kompletnie rozpita patologia, której musi wystarczyć na gorzałkę z mety + chleb z pasztetem przez cały miesiąc.

 

Czy ja wiem. 1300 zł od państwa i dodatkowo fuszki na lewo :).

 

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Poplecznicy jak zwykle wyszli przed szereg i na coś się zgodzili a to co teraz będzie to program testowy, który zobaczycie wejdzie w życie na stałe gdy już niebawem gospodarka sięgnie dna i będą masowe zwolnienia i bezrobocie jakiego ten kraj jeszcze nie widział.

 

Pamiętam lata '90 XX w. Raczej gorzej nie będzie. Przeżyłem wtedy przeżyje i teraz. Co najwyżej roczniki 2000+ mogą posmakować na własnej skórze terapii szokowej.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sargon

A Ty myślałeś że coś za darmo będzie? Moja wypowiedź miała sarkastyczne zabarwienie, wiadomo że żeby dać najpierw trzeba zabrać, nawet mainstreamowy JKM o tym mówi.

 

Mówi się że pieniądz kreuje się z powietrza w postaci kredytu, otóż ten pieniądz nie jest z powietrza tylko z przyszłości jedwabnika, a już tak to policzono żeby wypłacalność się zgadzała, drobne straty krzywdy nie robią a i konsekwencję nie zachęcają. 

 

Tutaj podobnie ktoś będzie musiał na to robić i to w czasie rzeczywistym. Ja tutaj widzę średnia krajową na poziomie płacy poniżej minimalnej, a i to będzie przywilejem w dłuższej perspektywie czasu.

 

Lewactwo od PiS odciąć? Zrzuć różowe okularki, partie to iluzja dla plebsu. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

7 minut temu, Baca1980 napisał:

Czy ja wiem. 1300 zł od państwa i dodatkowo fuszki na lewo :).

Zaraz powiedzą że BDP wymaga hajsu bez gotówki i tyle będzie na lewo, na Upadlinie mieli testować tę formę finansowania w postaci odszkodowań dla dotkniętych specjalną operacją militarną.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Baca1980 said:

Pamiętam lata '90 XX w.

Jak to mówią, "wraca nowe".

 

Przełożonych się nie lękaj
Mało rób, a dużo stękaj
Nie krytykuj, nie podskakuj
Siedź na dupie i przytakuj
Lecz nie przejmuj się swą rolą,
Bo i tak Cię o p i e r d o l ą
I nie przejmuj się swą pracą
Bo i tak Ci mało płacą
Gdyż wydajność twojej pracy
Pokryć musi fundusz płacy
A gdy jesteś w niskiej grupie
Wolno mieć Ci wszystko w dupie
Za pięć czwarta bierz kapotę
Pierdol szefa i robotę
Tak dożyjesz starczej renty
Nigdy w dupę nie kopnięty
Żebyś z głodu nie umierał
Rentę Dochód będziesz sam pobierał
Tak nie dużo, tak nie mało
Byle na kartofle stało

A gdy przyjdzie życia kres
Powiedz wszystkim: SRAŁ WAS PIES!!!

  • Like 2
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie dostał takie 1300 dodatkowe :)

 

4 godziny temu, Imiennik napisał:

Zaraz powiedzą że BDP wymaga hajsu bez gotówki i tyle będzie na lewo, na Upadlinie mieli testować tę formę finansowania w postaci odszkodowań dla dotkniętych specjalną operacją militarną.

To niedobra jest tak mówić...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patzzzky Nie pracuje niech nie je, powiedział Saul z Tarsu. On po utracie pracy w bezpiece żydowskiej już niczym innym się nie trudnił tylko żerował na chrześcijanach w azji mniejszej. We wszystkich listach prosił o hajs, tylko w liście do hebrajczyków o tym nie wspominał😀.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.