Jump to content

Recommended Posts

5 godzin temu, SzatanK napisał:

Tu przykład anielskiej twarzy ino się żenić:

amber1-a-527x600.jpg

Nice try;)

Edited by Pietryło
  • Haha 1
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jep, piękno jest niestety dość uniwersalną rzeczą która wynika z ewolucji. Kobiet tak samo dotyczy blackpill jak i mężczyzn, z tym, że kobiety wkładają dość dużo wysiłku by manipulować swoim wizerunki

Jak mawiał dawno, dawno temu brat @Assasyn, niech będzie pozdrowiony ten, w kogo wierzycie!   Temat powstał z kilku powodów, nasz towarzysz @absolutarianinnaprowadził mnie na analogiczną żeń

Tak jeszcze odwołując się do męskiej części znalazłem rozwiązanie problemu dla wszystkich wimpskulli, mianowicie esab warrior :  

16 godzin temu, SzatanK napisał:

Tu przykład anielskiej twarzy ino się żenić:

Amber Heard jest ładna i na pewno wielu gościom zrobiła wodę z mózgu, przez efekt aureoli. 🙂

• Like 1
  • Similar Content

• By DOHC
      Jeden z naszych wieszczów napisał: szlachetne zdrowie, ile Cię cenić trzeba, ten tylko się dowie... Kto cię stracił.

Przy okazji - temat jest nierozerwalnie związany z wyglądem, szczęka Chada to clickbait - przepraszam, ale to efekt uboczny 😉

Czym jest mewing? Zupełnie przypadkiem, szukając informacji o szczękach i żuchwach znalazłem takie pojęcie. 
      Otóż okazuje się, że ogrom ludzi praktykuje nieprawidłową postawę utrzymywania języka, opartego na brodzie zamiast na podniebieniu, co ma wpływ także na wymianę gazową - oddychanie.

Co i jak robić? Co ja Wam mogę powiedzieć, macie tu krótkie treściwe info od ludzi, którzy to praktykują, podkreślając zdrowotne i wizualne zalety mewingu:
      Powyższy materiał jest krótki i treściwy. Dla kogoś, kto chce więcej, proszę bardzo, dajmy głos innym:
      Po ang - 
      PL:

Dodatkowo powiązany temat: wada zgryzu, tu z jakiejś kliniki prywatnej materiał:

Temat jest dla każdego z Braci, wiem że nie muszę nikogo zapraszać, zrobię wyjątek dla jednej sceptycznej osoby: @Kiroviets, który nie lubi takiej tematyki, mam nadzieję że ten temat, opinie innych osób w zamieszonych nagraniach oraz opinie Braci trochę rozjaśni, iż szczęka Chada to nie tylko forumowe żarty ale też coś, na co mamy w niewielkim ale zawsze zakresie wpływ. 

Dodatkowo, jeśli temat będzie dobrze i poważnie przyjęty, wrzucę wam kilka materiałów odnośnie masażu szczęki eliminującego napięcie, skoro już o tym mowa.
    • By Iceman84PL
      Natrafiłem dzisiaj na nagranie z Romanem Warszawskim w telewizji wRealu24.
      Poruszany był temat hipergamii kobiet, mężczyzn, którzy w dzisiejszym systemie po prostu mają przerąbane.
      Merytoryczna rozmowa i mnóstwo informacji dlaczego tak się dzieje.
      Zapraszam do zapoznania się z materiałem zwłaszcza młodych mężczyzn, którzy czują, że coś jest nie tak, ale nie wiedzą dlaczego.
      Jestem również pozytywnie zaskoczony, że problem mężczyzn w końcu jest nagłaśniany i to  na kanale gdzie jest ponad 500 tyś subskrybentów.
      Jak myślicie czy to jest punkt zwrotny by w końcu społeczeństwo systemowe dowiedziało się, że jedna płeć czyli męska jest dyskryminowana i spychana na margines?
      Zapraszam do dyskusji i podzielenia się swoimi przemyśleniami😉

PS. W razie czego wrzucajcie tutaj wszelkie podobne informacje.

• By jankowalski1727
      Mam kolegę, nieco dalszego. Facet 195 cm wzrostu, zajebiście zbudowany, typ sportowca. No sylwetka elegancka.

Wiem, że zna się z jedną dziewczyną od dzieciństwa, razem trochę się wychowywali w sumie, znają się kupę lat, jakiś tam regularny kontakt mają. Ta jego "koleżanka" (przyjaciółka) mężatka od roku, w długim związku.

Na czym polega specyfika sytuacji? Ona jest z tym gościem (swoim mężem) już z 13 lat, a czuje chyba miętę do mojego kolegi. Dlaczego tak twierdzę?

Ano dlatego, bo wiem od niego:

- sama się odzywa, wypytuje etc.
      - widują się na kawę, piwo, kiedyś chodzili jeszcze razem na basen;
      - ziomek twierdzi, że wyłapywał od niej subtelne oznaki podrywu, typu komplementy (dobrze, fajnie wyglądasz), obczajanie z góry do dołu oczami (nagminne, a moze jest ciekawska?), lajkuje mu wszystkie foto, ogląda zawsze jako jedna z pierwszych jego relacje na portalach.

Niby nic, A może jednak?

Ostatnio on mi pokazał sms-y z nią. No i regularnie składają sobie życzenia na: nowy rok, dzień kobiet, urodziny, imieniny (w dzisiejszych czasach?!), dzień chłopaka (czy znacie mężatkę która koledze wysyła?), wczoraj ledwo po 7 rano dostał życzenia na dzień chłopaka z całującą buźką, dużo podziękowań od niej z wieloma buźkami całującymi za życzenia.

Nie wdając się w szczegóły  - sytuacja krawędziowa moim zdaniem (i jego).

Dodatkowo warto dodać, że ten jej mąż (oni się znają) za nim nie przepada za bardzo (może czuje konkurencje), podobno bardzo naciskał na nią, żeby trochę ograniczyła kontakt z kumplem i faktycznie mają obecnie rzadszy kontakt niż parę lat temu, ale mają.

Do czego zmierzam - jak kobiety potrafią subtelnie grać - z mężem miło sobie żyć (to nie wyklucza realnej sympatii do męża, wielu kobietom z mężami jest wygodnie), a z drugiej strony mieć taką rezerwową opcję,  "kolegę' od buziek i jak to się mówi "nagapienia się" na niego.

Głowę daję sobie uciąć, że w umyśle tej dziewczyny grzeszą ostro w sypialni, tylko dziewczyna chyba hamuje się po prostu (to inteligentna osoba:)).

Taka opowieść dla mniej wprawnych Braci jak pozory mogą mylić, i jak wiele sytuacji ma różne dna
    • By squarex
      Kiedyś słyszałem, że mam wygląd normika więc robię sobie złudne nadzieje że moja morda ma potencjał i jak się ogarnę to może coś z tego być, a co wy o tym sądzicie bracia?
      To ja: https://imgur.com/a/Dq5sLK4
      o mnie: 19 lvl, 161 cm, prącie mikropenis, bo mam mniej niż 10 cm na bank, asperger, depresja, borderline, dyspraksja, otyłość 3 stopnia, astygmatyzm w lewym oku, krótkowzroczność, koślawość stóp i kolan, krzywy kręgosłup, płaskostopie, padaczka (początek, bo miałem dwa ataki drgawek jak na razie), stulejka niepełna. Chyba tyle...
    • By deleteduser85
      Trafiłam na bardzo ciekawy serial a właściwie eksperyment, gdzie pary poznają się w boxach, rozmawiają i tak się zaręczają - "Miłość jest ślepa". Potem opuszczają to miejsce jako narzeczeństwo (już wtedy się widząc), poznają swoje rodziny i przygotowują do ślubu. Najbardziej zaciekawiło mnie to, że pewien Pan oświadczył się pewnej Pani nie widząc jej (gólnie na tym ten serial ma polegać, że opuszczą miejsce eksperymentu jako narzeczeństwo) ale jakoś miałam wrażenie, że zrobił to wcześniej i tak jakby chciał. 

Dużo tu mówimy, że wygląd jest ważny. Szczególnie przewija się to u mężczyzn np. ocena w skali atrakcyjności partnerki pod względem wyglądu. Kobiety z tego co zauważyłam częściej powtarzają, że wnętrze i charakter ma równie ważne znaczenie. W każdym razie tu pojawia się tylko charakter, jak się na to zapatrujecie? Co o tym myślicie? To niby pokazuje, że można nie w kimś zauroczyć tylko z nim rozmawiając. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.