Skocz do zawartości

Wprawdzie szata nie zdobi czowieka, ale mówi, kim jest


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, sargon napisał:

nie lubienie ulanych spaślaków = rasizm.

 

Fajnie że kobieta z kobiecym ciałem = spaślak.

 

Nie rozumiem na czym polega ten fenomen, wystające kości miednicy, wystające obojczyki, widoczne ścięgna, żyły, olbeśne stopy, cycków zero, dupska też a biodra takie wąskie jak by typiarę z dwóch stron rozjechał walec. A i najważniejsze zapomniałem pizda wygolona do zera jak u 8 latki .

 

Do tego zauważyłem że często te szczupłe chudziny mają ego wypierdolone do innej galaktyki, jak mnie takie wkurwiają stylem bycia szczególnie jak na siłowni jestem. Wielkie pańcie się prężą a każdy je i tak ma w dupie xD

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bassfreak napisał:

Fajnie że kobieta z kobiecym ciałem = spaślak.

 

Nie rozumiem na czym polega ten fenomen, wystające kości miednicy, wystające obojczyki, widoczne ścięgna, żyły, olbeśne stopy, cycków zero, dupska też a biodra takie wąskie jak by typiarę z dwóch stron rozjechał walec. A i najważniejsze zapomniałem pizda wygolona do zera jak u 8 latki .

 

Do tego zauważyłem że często te szczupłe chudziny mają ego wypierdolone do innej galaktyki, jak mnie takie wkurwiają stylem bycia szczególnie jak na siłowni jestem. Wielkie pańcie się prężą a każdy je i tak ma w dupie xD

Kobiece ciało to jest Marylin Monroe, Monica Belucci, Eva Greene, Christina Hendricks

 

To, co Ty wysłałeś to są ulane spaślaki podkręcone w fotoszopie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sargon napisał:

Wiadomo, bo to forum rasistowskie,

nie lubienie ulanych spaślaków = rasizm.

Lepiej takie niż body positive.

 

22 minuty temu, bassfreak napisał:

Po chuj zaczynałem temat niepotrzebnie

Hmmm wiesz ale takie Panie to ładnie na zdj wyglądają. W realu to celluites, rozstępy. 

Ale każdy lubi co innego. I ma prawo do swojego zdania.

24 minuty temu, bassfreak napisał:

faworyzowane tylko kobiety o ciałach chłopców albo fitnesiary z kratami na brzuchu. 

Haha wiesz jest jeszcze coś pośrodku. 

Ja tam lubię szczuplutkie laski z krągłościami a nie płaskie deski. A zarys mięśni jest fajny.

 

 

7 minut temu, thyr napisał:

Widzialem na zywo orke , w oceanie dobrze sie prezentuja . 

A jakie to agresywne jak Polka na wypasie :)

13 minut temu, bassfreak napisał:

Nie rozumiem na czym polega ten fenomen, wystające kości miednicy, wystające obojczyki, widoczne ścięgna, żyły, olbeśne stopy, cycków zero, dupska też a biodra takie wąskie jak by typiarę z dwóch stron rozjechał walec. A i najważniejsze zapomniałem pizda wygolona do zera jak u 8 latki .

To spójrz na Gisele Bundchen, młodą  Angelinę Jolie czy Megan Fox. Idealne ciała i twarze. Wysportowane i kobiece.

14 minut temu, bassfreak napisał:

Fajnie że kobieta z kobiecym ciałem = spaślak.

Dla Cb fajne ale cóż w realu na plaży nad Bałtykiem jeszcze dopcha się pizzą, lodami i browarem od rana.

A jak zgrabna laska się pojawi to krzyk i fochy i zwracanie uwagi bo mąż się spojrzał.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

No jasne tu kurwa same Adonisty na forum :D:D:D

 

 

 

Jaszka B)

p.s. Czy uwielbienie dla spaślaków to "wasza wspólna decyzja" ? 🤡

 

Tzn. ja rozumiem, są feedersi, są stupkarze, są miłośnicy wchodzenia przy 3 fali,

mnie tam to rybka, co kto lubi, o ile nie zaczynają wmawiać, że to jest "standard normalności" 💩

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sargon napisał:

 

Jaszka B)

p.s. Czy uwielbienie dla spaślaków to "wasza wspólna decyzja" ? 🤡

 

Tzn. ja rozumiem, są feedersi, są stupkarze, są miłośnicy wchodzenia przy 3 fali,

mnie tam to rybka, co kto lubi, o ile nie zaczynają wmawiać, że to jest "standard normalności" 💩

Dokładnie. Jednak standardem kobiecości będą min wskazana Marilyn Monroe, Brigitte Bardot czy Audrey Hepburn. 

Edytowane przez Lady Bathory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bassfreak napisał:

Nie rozumiem na czym polega ten fenomen, wystające kości miednicy, wystające obojczyki, widoczne ścięgna, żyły, olbeśne stopy, cycków zero, dupska też a biodra takie wąskie jak by typiarę z dwóch stron rozjechał walec. A i najważniejsze zapomniałem pizda wygolona do zera jak u 8 latki .

Projektanci mody to większości pederaści i mają podobnego stajla na "damskich chłopczyków". Przytaczam teorię, którą kiedyś spotkałem xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do cytatu z tytułu, to jest on tak głęboki jak złote myśli Coelho czy jak on się tam nazywa. W sam raz dla julek itp. Żeby nie być zaś gołosłownym to powiem, że znam kilka osób noszących dobrze skrojone garnitury a są to zwykłe świnie i chamy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Ty nie jesteś facetem podszywającym się pod kobietę, że takie rady dajesz? I gdzie solidarność jajników?

Oj nie - to taka porada od kolegi :)

Już pisałam, że nie wierzę w solidarność jajników.

A na dole nic mi nie zwisa :D

 

1 minutę temu, Kleofas napisał:

Żeby nie być zaś gołosłownym to powiem, że znam kilka osób noszących dobrze skrojone garnitury a są to zwykłe świnie i chamy.

Dokładnie ładne opakowanie a w środku szambo zamiast perfumerii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniej to się ubierają kobiety we Francji IMO, podoba mi się to, że pokazują ramiona wraz z szyją. Polki to często wieśniary w spodniach z dziwnym tatuażem, zupełny brak stylu.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Panowie dajmy też trochę miłości dla krągłości jeśli chodzi o sukienki 

Gdyby tylko takie po ziemii chodziły to nadal byłbym prawiczkiem, serio. 

 

Prezentujesz tutaj kobiety z solidną nadwagą. Rozumiem, Twój fetysz. Można też lubić kiszone śledzie, ale nie należy ich wpychać nikomu na siłę.

 

@Lady Bathory @sargon

Domyślam się że fotki są podkręcone, ale oceniam to co widzę. Z resztą to nic nierealnego, zgrabna kobieta + przylegająca sukienka i mamy podobny efekt.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, smerf napisał:

Najładniej to się ubierają kobiety we Francji IMO, podoba mi się to, że pokazują ramiona wraz z szyją. Polki to często wieśniary w spodniach z dziwnym tatuażem, zupełny brak stylu.

Wydaje mi się, że w dużych miastach laski bardziej zwracają uwagę na styl. 

Ja jednak nie mam w swoim otoczeniu takich jak z Twojego opisu. Ale widuję i owszem i zawsze mnie zastanawia po co sobie robić takie dziary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imiennik napisał:

Z resztą to nic nierealnego, zgrabna kobieta + przylegająca sukienka i mamy podobny efekt.

Tak jak jest dopasowana sukienka do ciała i je podkreśla to ja np. czuję się kobieco bardzo. 

Jak poniżej np.

https://taranko.com/pl/sukienki/8443-a2sk39a3-sukienka-5901196202054.html

https://taranko.com/pl/sukienki/7943-b2sk01a3-sukienka-5901196767331.html

I jaka ta blondynka piękna 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.