Skocz do zawartości

SKY OKX Rewolut


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponują mi wejście w SKY.

To coś jak fundusz inwestycyjny. Głównie branża rozrywkowa, produkcja filmów, ale nie tylko. 

Gość przedstawia to w super kolorach, ponoć sam w tym siedzi od dłuższego czasu i ma świetne wyniki. Trochę się znamy, widzę że w to wierzy.

Z drugiej strony, przypomina mi to klasyczną piramidę finansową. Zbyt dobrze wygląda. 

 

Próbowałem się czegoś dowiedzieć, ale ciężko o info. 

Miał ktoś do czynienia? 

 

Ostatecznie, mogę tam wrzucić parę setek i patrzeć co z tego wyniknie, ale wolałbym się wcześniej zorientować w temacie. 

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Yolo zmienił(a) tytuł na SKY OKX Rewolut

Możesz wchodzić wszędzie, nawet do kasyna. Zasada jest jedna, nie wrzucasz tam więcej niż jesteś w stanie pozwolić sobie stracić :)

 

Ja b. dużo używam rewoluta, praktycznie tylko, a z innych banków tylko tam przelewam regularnie kasę na codzienne wydatki. Jest po prostu mega wygodny.

Rewolut też nie jest bankiem i nie ma gwarancji państwa, jeśli kiedyś się zwinie to zostanę na lodzie.

W sumie w mam u nich on 10k e crypto i walutach, nie mało i ewentualną strata na pewno zaboli, ale też się nie potnę jeśli to stracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yolo napisał:

Próbowałem się czegoś dowiedzieć, ale ciężko o info. 

Pogoglowalem, nic nie znalazłem. Co jest dosyć ciekawe, bo nawet piramidki i mega scamy mają najczęściej bardzo fajne strony internetowe xD

 

Śmierdzi to IMO na kilometr, jak nawet ktoś ponziakowi serwisu nie zrobił :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror w uczciwość ludzką nie wierzysz, to jest super tajna okazja dla wybranych. Taka okazja trafia się raz w życiu jak np.  spadek od papieża, przy którym trzeba najpierw potwierdzić "wiarygodność" przelewem na 20k :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam revolut to pewnie zaraz zniknie.... w końcu kto to zakładał ;) Ruski.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Revolut

 

CEO - Nikołaj Nikołajewicz Storonski

kopia z polskiej wiki: Jego ojcem jest Nikołaj Mironowicz Storonski (ros. Николай Миронович Сторонский), który zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora generalnego ds. nauki w spółce akcyjnejGazprom Promgaz”[1][2]. Studiował w Moskiewskim Instytucie Fizyczno-Technicznym(ros.), potem uzyskał tytuł magistra ekonomii w Rosyjskiej Szkole Ekonomicznej. Po ukończeniu studiów pracował w firmie Credit Suisse Group i w banku Lehman Brothers. W 2015 roku założył startup Revolut.

 

Toż to modelowa putinowska oligarchia. :D Syn dyrektora z gazporomu.

W każdej chwili może się Anglii odmienić i będzie konfiskata w ramach III wojny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Pogoglowalem, nic nie znalazłem. Co jest dosyć ciekawe, bo nawet piramidki i mega scamy mają najczęściej bardzo fajne strony internetowe xD

 

 

No to mnie też dziwi. 

Ponoć to krąg zamknięty, itp. Trochę mnie to bawi patrząc jak próbuje mnie namówić.

Stwierdziłem że następnym razem poproszę go o wyciągi wypłat, ciekawe jak się wtedy zachowa. A w ostateczności mogę tam wpłacić niewiele dla zabawy, wtedy pewnie będą chcieli pociągnąć dalej. 

 

W różne rzeczy mnie już probowano wciągnąć, nawet propozycje do loży masońskiej kiedyś padły.

Wcześniej to jednak miało ręce i nogi, w sensie wiarygodności. 

Teraz mi pokazano taką symulację zysków, że można się tylko uśmiechnąć. 

 

Próbowałem coś znaleźć i nic, stąd ciekawość. 

 

45 minut temu, BumTrarara napisał:

Sam revolut to pewnie zaraz zniknie

 

Dosyć dużo ludzi tam ma konta. Głównie jakieś przewały z kasą i ucieczki przed fiskusem. Ale też krypto właśnie. 

W porównaniu do klasycznych banków są mocno elastyczni. 

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kleofas napisał:

A hasło do wejścia to: fidelio

 

23 minuty temu, bzgqdn napisał:

Krąg zamknięty :)

 

A pieron ich wie, na necie faktycznie trudno znaleźć. Coś tam działają, widziałem aplikację.

Chyba głównie dlatego wzbudziło to moją ciekawość, bo dosyć dyskretne. 

 

Co do Amwaya, oni tam chyba mieli dosyć dobre te produkty, choć nie zetknąłem się z tym osobiście. A może to tylko legenda, coś jak z garnkami Zeptera. 

To bardziej sposób sprzedaży wzbudzał kontrowersje. 

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, BumTrarara said:

Sam revolut to pewnie zaraz zniknie.... w końcu kto to zakładał ;) Ruski.

Pomału się robi pora na palenie książek Czechowa, Dostojewskiego czy Bułhakowa. 

Ludziom jak już odbije, to od razu na wzór masowej psychozy.

Wypatruj nowego Hitlerka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bzgqdn napisał:

Rewolut też nie jest bankiem i nie ma gwarancji państwa, jeśli kiedyś się zwinie to zostanę na lodzie.

W sumie w mam u nich on 10k e crypto i walutach, nie mało i ewentualną strata na pewno zaboli, ale też się nie potnę jeśli to stracę.

 

Od lipca ma się to zmienić - https://www.cashless.pl/11743-revolut-przenosi-wszystkich-europejskich-klientow-do-banku-revolut-payments-zostanie-wchloniete-przez-revolut-bank

 

Kiedyś ceniłem sobie Revoluta, bo był tani. Jednak im ma mocniejszą pozycje na rynku - tym jest mniej konkurencyjny/ma większe opłaty szczególnie na spreadzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.