Skocz do zawartości

Znajomość z Ukrainką, skromną protestantką ku przestrodze


Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, Krugerrand said:

I na tym polega Twój problem. Nie wyobrażasz sobie życia w samotności, nie potrafisz lub nie umiesz żyć i przeżywać swojego życia samemu, boisz się być sam, a jeśli nie umiesz żyć sam na sam ze sobą, to niestety nie zbudujesz udanego życia z kimś innym. Masz ogrom rzeczy do przepracowania oraz ogarnięcia.

 

  

Jeżeli owa narracja na forum nie odpowiada, to można je opuścić zamiast szerzyć szkodliwe treści jak powyżej oraz srać na całą społeczność. Jaki jest w ogóle Twój status związkowy i jak go można zweryfikować?

 

Przecież Ty się rozwodzisz, więc z kim i o czym oraz do kogo...

Zadałem Ci kiedyś pytanie o to co nie wyszło i do dziś nie uzyskałem odpowiedzi.

Zabrzmiało ze ktokolwiek ma inne zdanie powinien stad szybko uciekać bo przecież jest jedna narracja i nie można mieć innego zdania bo tu jest forum golfa3 i nie rozmawiamy o Ford astra bo każdy wie ze golf jest super i żaden nowy silnik, napęd, podwozie tego nie zmieni! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Barry napisał:

Ford astra

Piszesz o czymś czego nie ma i jeśli reszta forum napisze, że taki model samochodu nie istnieje, to będziesz walił z armat we wszystkich, że to jedna narracja pod płaszczykiem własnego, odmiennego zdania. Rzecz w tym, że to nie jest odmienne zdanie, ale bajki, być może nawet trollowanie, a owa inna narracja to rzeczywistość. Rozumiesz w czym problem?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 22:09, Barry napisał:

Nie wiem czy ja czy to bardziej Ty jesteś odklejony od „prawdy”.

Dodatek? Biologia nauczyła nas rozmnażać się i dbać o potomstwo. Są dwie płcie które są potrzebne do stworzenia kolejnego osobnika a Ty traktujesz druga osobę jako dodatek? 
 

A co takiego niesamowitego możesz robić z tym wolnym czasem mając 38 lat skoro większość Twoich kumpli chodzi na urodzinki i są dumnymi rodzicami a Ty ciagle tylko nawolujesz do red pilowych wartości 

 

Co z tego ze masz racje skoro nie przeżyłeś w życiu najważniejszych chwil, narodzenie własnego dziecka, patrzenie jak się rozwija i nauka jak isc przez życie.

 

 

Co z tego, że (wpisz cokolwiek co umie/ma/potrafi/dokonał/masz rację) skoro nie masz dziecka?

 

Madka.

 

Wiele kobiet tak pisze na forach, mówi w życiu, słyszałem jak mówią tak do innych.

 

Jedynym sukcesem kobiety jest posiadanie dziecka - tak myślą i to robią. Kobieta nieposiadająca dziecka traci sens życia co uwarunkowane jest biologicznie.

 

Niestety, dziecko absolutnie nie jest wyznacznikiem szczęścia. Dużo rodziców sprawia sobie dziecko z egoistycznych pobudek bądź bo tak trzeba. Cześć dzieci jest bo guma pękła albo bo plemnik zjechał z anusa do muszelki. Mało kto zaplanował przyszłe warunki dla dziecka zanim wsadził klucz do zamka.

 

Posiadanie kobiety też nie jest wyznacznikiem szczęścia.

 

Posiadanie dziecka NIE JEST czymś niezwykłym. Potrafi tez kózka, piesek, świnka. Chwalisz się czymś co jest powszechne, zniżasz się do umiejętności co ma każde zwierzę? Podaj łapkę, one tez potrafią. Nic wspaniałego, nic niezwykłego.

 

Bakterie znają supermoc - podział komórkowy :D Potrafisz to?

 

Człowiek różni się od zwierząt czymś innym.

 

Czas się rozwinąć i korzystać z tego co daje nam możliwość bycia człowiekiem. Póki co, twoje myślenie jest identyczne z kobiecym i na poziomie zwierząt - Mam potomstwo! Oto mój życiowy sukces!

 

Nie, to nie jest twój sukces.

 

To sukces ewolucji, matki natury :D

 

Skonstruowała ciebie w określony sposób i pchnęła do ciupciania bo ewolucja chce mieć jak najwięcej dzieci. Byłeś jej ślepym narzędziem :D  Uświadom to czytając książki medyczne.

 

Jeśli nie umiesz zająć się sobą, organizować swój czas to wiele świadczy o tobie - napisałeś to - A co takiego niesamowitego możesz robić z tym wolnym czasem mając 38 lat?

 

Wychodzi na to, że to dziecko zorganizowało ci czas bo sam nie potrafisz zorganizować czasu dla siebie , nie masz zainteresowań, nie rozwijasz swoich umiejętności, zdolności, zero pomysłu na siebie, dziecko dało ci zajęcie i to ma być dorosłe i twoim sukcesem?  :D:D:D

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/23/2022 at 7:52 AM, spacemarine said:

Chcecie skromnej żony to jedźcie to Bangladeszu i tam zostańcie na stałe, bo zawsze kobieta dostosuje się do środowiska w którym jest i nim nasiąknie. Wbijcie sobie to do głowy.

 

[brak polskich znakow]

 

Az musialem sie zalogowac, jak przeczytalem o tym Bangaldeszu. Byles w Bangladeszu? Ja bylem i tez jest tam kurestwo. 

 

https://www.newsecuritybeat.org/2019/09/daulatdia-worlds-largest-brothels/ 

to jako szybki przyklad. Sprobuj tam zalozyc tindera. To samo albo i gorzej niz u nas.  Jest tam ogromna bieda i brak moralnosci. Burki to tylko zwykla przykrywka. 

 

Pamietajcie ze kobiety na ktore trafiamy, odzwierciedlaja to co jest w Nas. Niestety.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Moriente napisał:

 

[brak polskich znakow]

 

Az musialem sie zalogowac, jak przeczytalem o tym Bangaldeszu. Byles w Bangladeszu? Ja bylem i tez jest tam kurestwo. 

 

https://www.newsecuritybeat.org/2019/09/daulatdia-worlds-largest-brothels/ 

to jako szybki przyklad. Sprobuj tam zalozyc tindera. To samo albo i gorzej niz u nas.  Jest tam ogromna bieda i brak moralnosci. Burki to tylko zwykla przykrywka. 

 

Pamietajcie ze kobiety na ktore trafiamy, odzwierciedlaja to co jest w Nas. Niestety.  

Dzięki że się zalogowałeś, nie byłem oczywiście, ale dobrze że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami, mówiłem w przenośni. Trzeb aby uciekać do jakiegoś zadupia bez internetu, to może tam jest szansa na żonę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL naprawdę chciałbym Cię zrozumieć i przyznać racje go wtedy moje rozsterki były by pewnie mniejsze ale kompletnie nie potrafię. Starasz się mnie obrazić ale mniejsza o to, nie szanujesz innego zdania Ok. Ale kompletnie nie wiem co ma robić facet koło 40 w dzisiejszym świecie bez kobiety i dziecka dookoła siebie.

 

A z tym rozchorowaniem to masz racje, miałem gorszy okres w życiu, przeszedłem przez to sam a pani która wydawala mi sie najważniejsza na świecie lekceważyła temat bo nie widziała w nim dużego problemu pomimo ze byłem dość mocno na dnie. Jak jej o tym mówiłem po tym jak wyszedłem powiedziała ze przesadzam i cały czas przy mnie była. 
 

Ale co z tego? 
skoro żaden kumpel tez nie pomógł, nie zadzwonił, nie martwił sie. Niezaleznie od tego czy to facet czy baba, jak nie zbudowałeś relacje to nic nie zadziała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Barry napisał:

A z tym rozchorowaniem to masz racje, miałem gorszy okres w życiu, przeszedłem przez to sam a pani która wydawala mi sie najważniejsza na świecie lekceważyła temat bo nie widziała w nim dużego problemu pomimo ze byłem dość mocno na dnie. Jak jej o tym mówiłem po tym jak wyszedłem powiedziała ze przesadzam i cały czas przy mnie była. 

Dla kobiety istnieją tylko jej problemy. Twoje zbagatelizuje, radź sobie sam, a jeszcze będzie truć dupę zamiast pomóc. Dlatego opowieści o szklance wody można włożyć na półkę, na której stoi Hobbit.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 11:14, Iceman84PL napisał:

Jesteś bluepillem pełną gębą do tego boisz się życia samemu.

Typowy niewolnik systemu otumaniony papką propagandy medialnej, że kobieta daje szczęście i fajniejsze życie🤣😂 

Mogę się założyć, że przysłowiowej szklanki wody nie dostaniesz na starość a jak się rozchorujesz to zobaczysz prawdziwą twarz kobiety.

Żyj sobie dalej urojeniami, chodź na te spędy tatusiów kukoldów co torebki żon noszą no sukces w c**j😆

 

Złoto! Sama prawda bez pitolenia i poklepywania po plecach. Za to uwielbiam to forum! W 99% innych miejscach za takie wpisy zostałbyś już "skasowany". To ostoja wolności słowa - jedna z bardzo nielicznych.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.