Skocz do zawartości

Czy jako kobieta, zalecałabyś swojemu synowi wzięcie małżeństwa?


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mmario napisał:

Żeby to działało musiałby być umowa spisywana w dniu ślubu, z której żadne nie może się wycofać(...)

Nie u nas. Jest coś takiego jak zasady pożycia społecznego czy jakoś tak.

 

 

Idealnie wyjaśniłeś jej myślenie życzeniowe i krótkowzroczność. Pół bańki to gówno nie pieniądze.

 

Czekam na argument z wynajęciem smutnych panów ze strony @Amperka. Odradzam takie pomysły bo raczej nie zna tego środowiska i utopi x2.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

@Amperka

Myślisz że tylko Ty taka cwana jesteś? Powiedzmy sobie szczerze, Ty jesteś grzeczną pracującą żoną i matką, jakie masz doświadczenie w takich konfliktach? 

Ona czuje się jak ryba w wodzie widać, jeszcze z Ciebie by zrobiła głupią i to Ciebie nagrała oraz podała o szantażowanie, kalumnie i oszczerstwa. 

 

Jakby zrobiło jej się za gorąco to odwróciłaby Twojego brata i Twoją rodzinkę udając dobrą, dolicz do tego poprzednie konsekwencje prawne - przy kolejnym ruchu wpadniesz w recydywę. Zabraknie Ci tych mieszkań na wojowanie, poza tym nic nie masz do gadania jako osoba trzecia. 

 

To dobra aktoreczka, a takie na beciaków jak kocimiętka na siersciucha, nie masz tej mocy. 

 

Braciszek dalej z nią jest? Coś udało Ci się zdziałać? Właśnie :D Przecież nawet twojemu małżowi już robiła cacy cacy :D

 

Znam przypadki gdzie 19-latka rozbijała małżeństwa dla hajsu, co Ty wiesz o życiu.

Potrafię być mściwą suczą, a dodatkowo nie mam jakiegoś nadmiernego przywiązania do swojego dobrostanu. Mogłabym położyć wszystko na szali, żeby dojechać taką panią. Poświęciłabym temu resztę życia, żeby uprzykrzać życie komuś tak podłemu. Umarłabym spełniona.

 

3 minuty temu, Imiennik napisał:

 

Czekam na argument z wynajęciem smutnych panów ze strony @Amperka. Odradzam takie pomysły bo raczej nie zna tego środowiska i utopi x2.

Miałam pisać o wynajęciu Ukraińców, ale teraz już nie można tak pisać.

Problem jest jeden - jak już ich raz zatrudnisz, nigdy ich nie zwolnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Amperka napisał:

Jeszcze się z nią nie ochajtał.

To fakt. Jak już się z nią ożeni, oczywiście bez intercyzy, bo przecież ona nikogo nie chce wyruchać, to będzie jazda na całego. Teraz macie tylko przedsmak tego co może się stać gdy oficjalnie stanie się Twoją bratową. Ogrom forum jest o tym jak kobiety zachowują się po wstąpieniu w związek małżeński.

 

Tak swoją drogą: czy zrobiłaś coś w tej sprawie czy tylko patrzysz jak Ci brata i nie tylko demoluje?

 

To jest właśnie cały Rezerwat. Piękne idee ubrane w bardzo ładne słowa, które jednak w realnym życiu wyglądają zupełnie inaczej. Jedna z forumowych prawd o kobietach wychodzi znowu na światło dzienne: nie patrzcie na to mówią, a w tym wypadku piszą, tylko na to co faktycznie robią i jak wygląda to w życiu realnym. Jakie przełożenie na realne postępowanie czy czyny mają te piękne słówka? Ano żadne.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Amperka napisał:

Potrafię być mściwą suczą, a dodatkowo nie mam jakiegoś nadmiernego przywiązania do swojego dobrostanu. Mogłabym położyć wszystko na szali, żeby dojechać taką panią. Poświęciłabym temu resztę życia, żeby uprzykrzać życie komuś tak podłemu. Umarłabym spełniona.

 

Miałam pisać o wynajęciu Ukraińców, ale teraz już nie można tak pisać.

Problem jest jeden - jak już ich raz zatrudnisz, nigdy ich nie zwolnisz.

Własne dzieci też położysz na szali by się zemścić? Druga sucz też będzie równie sukowata.... I też do upadłego będzie walczyć, za każdy Twój atak będzie odpowiadać atakiem w Twojego syna (brata bo widzę że dwa tematy się złączyły, w każdym razie swego byłego męża a twojego krewnego czy to syna czy brata)).... A w naszej kulturze prawnej żona  ma więcej możliwości atakowania męża, lub byłego męża, niż teściowa synowej.....usialabysbka profilaktycznie nagrywać od dnia ślubu i zamontować im podsłuchy w domu.... Ale zaraz zaraz, przecież tak robią tylko wariaci, to chyba przestępstwo.... Praktycznie nie masz żadnych legalnych środków by ją dojechać

Edytowane przez Mmario
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Imiennik napisał:

@Amperka

Życzę Ci byś nie musiała tego robić bo nie wiesz w jaki przedział się ładujesz. Żyj tam szczęśliwie i się za bardzo nie rozglądaj bo sił Ci nie starczy, a masz dzieci na głowie do tego. Ale też nie doradzaj innym w tych kwestiach tylko dlatego, że Tobie się udało.

Ok, masz rację. Piszę poważnie. Może rzeczywiście mężczyźni powinni solidarnie bojkotować instytucję małżeństwa, żeby coś zmienić.

6 minut temu, Mmario napisał:

Własne dzieci też położysz na szali by się zemścić? Druga sucz też będzie równie sukowata.... I też do upadłego będzie walczyć, za każdy Twój atak będzie odpowiadać atakiem w Twojego syna.... A w naszej kulturze prawnej żona  ma więcej możliwości atakowania męża, lub byłego męża, niż teściowa synowej.....usialabysbka profilaktycznie nagrywać od dnia ślubu i zamontować im podsłuchy w domu.... Ale zaraz zaraz, przecież tak robią tylko wariaci, to chyba przestępstwo.... 

To właśnie byłoby  moje dziecko - zakładam, że już dorosłe odchowane. Zakładamy sytuację, gdzie jakaś sucz zniszczyła z premedytacją życie mojemu synowi. Założenie: córka dorosła, syn dorosły rozwiedziony, mąż ma ok. 80 lat, ja 65 lat. Mąż umiera, a ja się zabieram za prześladowanie tej kobiety. Wszystko logiczne.

Edytowane przez Amperka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Amperka napisał:

Miałam pisać o wynajęciu Ukraińców, ale teraz już nie można tak pisać.

Problem jest jeden - jak już ich raz zatrudnisz, nigdy ich nie zwolnisz.

Powtarzam, nie wiesz w jaki przedział się ładujesz. Jeszcze byś została w konflikcie Ty vs Ukraińcy, żona brata(jeszcze nie ale chyba dużo nie brakuje), brat i część przekabaconej rodziny. Tak bardzo pewna swojego męża jesteś? Przecież dawał się miziać. 

 

Popatrz na to co sama piszesz co byś zrobiła w razie W. Pomysł że tamta kobieta już to robi i jest kilka kroków przed Tobą + ma wyrobione predyspozycje. Podobnie w hipotetycznej sytuacji z Twoim synem.

 

5 minut temu, Amperka napisał:

Ok, masz rację. Piszę poważnie. Może rzeczywiście mężczyźni powinni solidarnie bojkotować instytucję małżeństwa, żeby coś zmienić.

Cieszę się że w końcu załapałaś. To co, dalej synkowi intercyzę polecasz?

6 minut temu, deomi napisał:

Po co, dla synka najwazniejsza powinna byc mamusia, nic nie zastapi wiezi pomiedzy rodzicem a dzieckiem.

Wejdź do beczki z odpowiednimi oznaczeniami toksyku :D

%C5%BC%C3%B3%C5%82ta-beczka-z-odpadami-c

 

Obyś nie miała dzieci, tak będzie im lepiej.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Amperka napisał:

Ok, masz rację. Piszę poważnie. Może rzeczywiście mężczyźni powinni solidarnie bojkotować instytucję małżeństwa, żeby coś zmienić.

To właśnie byłoby  moje dziecko - zakładam, że już dorosłe odchowane. Zakładamy sytuację, gdzie jakaś sucz zniszczyła z premedytacją życie mojemu synowi. Założenie: córka dorosła, syn dorosły rozwiedziony, mąż ma ok. 80 lat, ja 65 lat. Mąż umiera, a ja się zabieram za prześladowanie tej kobiety. Wszystko logiczne.

Wiesz co robią w więzieniu skazanym za wykorzystywanie dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Powtarzam, nie wiesz w jaki przedział się ładujesz. Jeszcze byś została w konflikcie Ty vs Ukraińcy, żona brata(jeszcze nie ale chyba dużo nie brakuje), brat i część przekabaconej rodziny. Tak bardzo pewna swojego męża jesteś? Przecież dawał się miziać. 

 

Popatrz na to co sama piszesz co byś zrobiła w razie W. Pomysł że tamta kobieta już to robi i jest kilka kroków przed Tobą + ma wyrobione predyspozycje. Podobnie w hipotetycznej sytuacji z Twoim synem.

 

Cieszę się że w końcu załapałaś. To co, dalej synkowi intercyzę polecasz?

Nikogo nie jestem pewna, nawet samej siebie. To tylko życie. I tak wszyscy skończymy w zsypie.

Natomiast nawet jeżeli coś się może między ludźmi popsuć, nie można komuś niszczyć celowo życia. Ktoś kto to robi, zasługuje na to samo. Nie może ktoś taki przejść tanecznym krokiem przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego każdy facet przy rozwodzie, jak już się pokazuje jakie ma możliwości, chce zamknąć temat bez orzekania o winie i nie narażać się na takie akcje... Najlepiej zrobić to gdy pani cieszy się nowym penisem, bo mysli mniej głową .....

1 minutę temu, Amperka napisał:

Nikogo nie jestem pewna, nawet samej siebie. To tylko życie. I tak wszyscy skończymy w zsypie.

Natomiast nawet jeżeli coś się może między ludźmi popsuć, nie można komuś niszczyć celowo życia. Ktoś kto to robi, zasługuje na to samo. Nie może ktoś taki przejść tanecznym krokiem przez życie.

Nie można bo nie wolno..... Zasługuje, należy się takiej ku..... Ostry wypierdol, ale jak wynika ze swieżakowni właśnie takie panie idą przez żucia tanecznym krokiem, a wyższa sprawiedliwość nie istnieje, gdyby ludzie za źle byli karani to pewnie niejedna samotna mame po rozwodzie by przysłowiowy piorun strzelił, a nie słyszę żeby to była główną przyczyna śmierci kobiet między 30 a 40 lat w kraju na Wisłą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu. Gorąco w temacie. Przepraszam, ale muszę dać przytyk Naszym męskim pawiom, którzy wachlują swoim redpillow'ym pióropuszem : 
wartościowe tematy na męskich działach - max. 2 strony przez kilka dni/tygodni, a aktywność użytkowników na rezerwacie... kilka minut/godzin i 3 strony wątku... 😘 

@Król Jarosław I
No ok, nie lubisz ludzi w intensywnym stanie upojenia alkoholowego, nie lubisz Polaków, ok. :) Najważniejsze, żebyś tworzył sobie taką codzienność, jaka Ci odpowiada. :) 

Jak wg Ciebie  ZDROWA i NORMALNA kobieta POWINNA podchodzić do kwestii ślubu, wesela, obchodzenia OKREŚLONYCH tradycji? 

Jak POWINNA matka podchodzić do małżeństwa/stałego związku jej DOROSŁEGO dziecka?

@Amperka lubię Cię, cenię Ciebie w roli żony, matki, pracownika. Jednak myślę, że w życiu nie będziesz musiała sięgać po różne metody, by kogoś... 
Rozumiem Twoje myślenie, bo pewnie sama w pierwszym odruchu miałabym ochotę zrobić co najgorsza komuś, kto skrzywdził mi dziecko, braci.

Ludzką potrzebą też jest forma zadośćuczynienia, zdominowania "drapieżnika", ochrona własnego stada. 
Dalej Wam się w dyskusję nie wpieprzam. 

Myślę, że w tym wątku zrodziły się dwa problemy : 
- jak należy oszacować moment/etap, w którym zachowania ze strony rodzica (dokładniej matki) są próbą racjonalnej ochrony DOROSŁEGO dziecka, a już INGERENCJĄ w jego DOROSŁĄ relację z drugim DOROSŁYM człowiekiem;
- jakie zachowania są przejawem ZDROWYCH ustaleń w związku DOROSŁYCH ludzi, a które świadczą już mówiąc wprost o dysfunkcjach w prowadzeniu relacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, meghan napisał:

Uuu. Gorąco w temacie. Przepraszam, ale muszę dać przytyk Naszym męskim pawiom, którzy wachlują swoim redpillow'ym pióropuszem : 
wartościowe tematy na męskich działach - max. 2 strony przez kilka dni/tygodni, a aktywność użytkowników na rezerwacie... kilka minut/godzin i 3 strony wątku... 😘 

@Król Jarosław I
No ok, nie lubisz ludzi w intensywnym stanie upojenia alkoholowego, nie lubisz Polaków, ok. :) Najważniejsze, żebyś tworzył sobie taką codzienność, jaka Ci odpowiada. :) 

Jak wg Ciebie  ZDROWA i NORMALNA kobieta POWINNA podchodzić do kwestii ślubu, wesela, obchodzenia OKREŚLONYCH tradycji? 

Jak POWINNA matka podchodzić do małżeństwa/stałego związku jej DOROSŁEGO dziecka?

@Amperka lubię Cię, cenię Ciebie w roli żony, matki, pracownika. Jednak myślę, że w życiu nie będziesz musiała sięgać po różne metody, by kogoś... 
Rozumiem Twoje myślenie, bo pewnie sama w pierwszym odruchu miałabym ochotę zrobić co najgorsza komuś, kto skrzywdził mi dziecko, braci.

Ludzką potrzebą też jest forma zadośćuczynienia, zdominowania "drapieżnika", ochrona własnego stada. 
Dalej Wam się w dyskusję nie wpieprzam. 

Myślę, że w tym wątku zrodziły się dwa problemy : 
- jak należy oszacować moment/etap, w którym zachowania ze strony rodzica (dokładniej matki) są próbą racjonalnej ochrony DOROSŁEGO dziecka, a już INGERENCJĄ w jego DOROSŁĄ relację z drugim DOROSŁYM człowiekiem;
- jakie zachowania są przejawem ZDROWYCH ustaleń w związku DOROSŁYCH ludzi, a które świadczą już mówiąc wprost o dysfunkcjach w prowadzeniu relacji. 

Kobiety wiedzą jakie są kobiety, dlatego chcą chronić przed nimi własnego syna, a że malzenstwo dla syna rzadko kiedy jest korzystne i żona po ślubie ustawia męża i generalnie zmusza go do rzeczy dla niego niekorzystnych, to pani Mama często chce go chronić i stąd częste animozje na linii teściowa synowa. To ten jeden przypadek, gdzie solidarność jajników nie działa....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Amperka napisał:

Natomiast nawet jeżeli coś się może między ludźmi popsuć, nie można komuś niszczyć celowo życia. Ktoś kto to robi, zasługuje na to samo. Nie może ktoś taki przejść tanecznym krokiem przez życie.

No popatrz, a na mnie tutaj wjeżdżali że się nie dałem pewnej pani wrzucić w jej wymarzoną rolę którą sobie zaplanowała. Na męskim red pillowym (no ja wiem że Marek K. bo rodo się nie utożsamia z tym, ale jest jak jest) forum. 

 

5 minut temu, meghan napisał:

wartościowe tematy na męskich działach - max. 2 strony przez kilka dni/tygodni, a aktywność użytkowników na rezerwacie... kilka minut/godzin i 3 strony wątku... 😘 

Bo tak pieprzycie że nie można tego nie naprostować. Strach Was na resztę forum wpuszczać bo będzie sajgon. Co mądrzejsze kobiety i tak przyznają rację lecz bez wyciągnięcia wniosków na przyszłość i tak się rezerwat kręci.

5 minut temu, meghan napisał:

Myślę, że w tym wątku zrodziły się dwa problemy : 

Wirujesz obok tematu nie dotykając sedna ale próbuj.

2 minuty temu, Mmario napisał:

To ten jeden przypadek, gdzie solidarność jajników nie działa....

Oj działa, znam przypadek gdzie mamusia dobrze się dogadywała z wybranką swojego syna, obydwie toksyczne, a synek miał robić co one powiedzą. Suma sumarum został kopnięty w żopu i płakał jej na poczcie głosowej, bo nawet odebrać nie raczyła.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Imiennik napisał:

Powtarzam, nie wiesz w jaki przedział się ładujesz. Jeszcze byś została w konflikcie Ty vs Ukraińcy, żona brata(jeszcze nie ale chyba dużo nie brakuje), brat i część przekabaconej rodziny. Tak bardzo pewna swojego męża jesteś? Przecież dawał się miziać. 

 

Popatrz na to co sama piszesz co byś zrobiła w razie W. Pomysł że tamta kobieta już to robi i jest kilka kroków przed Tobą + ma wyrobione predyspozycje. Podobnie w hipotetycznej sytuacji z Twoim synem.

 

Cieszę się że w końcu załapałaś. To co, dalej synkowi intercyzę polecasz?

Wejdź do beczki z odpowiednimi oznaczeniami toksyku :D

%C5%BC%C3%B3%C5%82ta-beczka-z-odpadami-c

 

Obyś nie miała dzieci, tak będzie im lepiej.

 

Dla mnie zawsze najwazniejsi beda rodzice i dzieci. I nie interesuje mnie jakiekolwiek inne zdanie na ten temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, meghan napisał:


@Król Jarosław I
No ok, nie lubisz ludzi w intensywnym stanie upojenia alkoholowego, nie lubisz Polaków, ok. :) Najważniejsze, żebyś tworzył sobie taką codzienność, jaka Ci odpowiada. :) 

Jak wg Ciebie  ZDROWA i NORMALNA kobieta POWINNA podchodzić do kwestii ślubu, wesela, obchodzenia OKREŚLONYCH tradycji? 

Jak POWINNA matka podchodzić do małżeństwa/stałego związku jej DOROSŁEGO dziecka?

 

 

Iść do pracy a jak chce własnościowe to brać kredyt na siebie a facet tam będzie tylko mieszkał, płacił jakąś część raty jako czynsz albo mieszkanie już na zawsze w wynajętym też na nią. I dziękować za taki stan rzeczy jebanym feministkom bo to pytanie powinnaś  skierować do nich a nie do mnie jak odnaleźć normalność w tym burdelu, który narobiły.

 

O ślubie zapomnieć kompletnie i za to też podziękować lewoskrzydłowym.

 

Dorosłego dziecka czyli tu mamy na myśli syna oczywiście bo córcia wiadomo zawsze może kopnąć męża w dupę i jeszcze zachować przywileje małżeńskie. No więc jest tu cała rzeka można by zacząć od takiego prezentu :

 

przemoc-stosowana-przez-kobiety-b-iext45

 

Albo w sumie to od doboru normalnego ojca, który nie będzie kukiem a takich dzisiaj jak na lekarstwo o czym z resztą często piszę. 

Temat rzeka powtarzam jeszcze raz ale jest o tym kawał forum jakie są dzisiaj toksyczne wzorce przekazywane dzieciom więc pozwolę sobie to pytanie zostawić tak trochę bez odpowiedzi, żeby nie walić teraz całej ściany tekstu.

21 minut temu, meghan napisał:

Uuu. Gorąco w temacie. Przepraszam, ale muszę dać przytyk Naszym męskim pawiom, którzy wachlują swoim redpillow'ym pióropuszem : 
wartościowe tematy na męskich działach - max. 2 strony przez kilka dni/tygodni, a aktywność użytkowników na rezerwacie... kilka minut/godzin i 3 strony wątku... 😘 
 

Akurat jedną stronę to dzisiaj nabiłem ja bezskutecznie próbując uzyskać odpowiedź na proste pytanie. haha

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, meghan napisał:

Przepraszam, ale muszę dać przytyk Naszym męskim pawiom, którzy wachlują swoim redpillow'ym pióropuszem : 
wartościowe tematy na męskich działach - max. 2 strony przez kilka dni/tygodni, a aktywność użytkowników na rezerwacie... kilka minut/godzin i 3 strony wątku... 😘 

To nie jest przytyk, tylko taka jest forumowa rzeczywistość. Rezerwat jest fantastycznym miejscem gdzie można poczytać, wypunktować oraz opisać głupoty jakie tu wypisujecie.

 

Ponadto jest na forum grupka fiutogłowych co to za wszelką cenę chcą się wam kobietom przypodobać oraz zostać zauważonym.

 

Wartościowe tematy na forum nie tylko mają po jak to piszesz max. 2 strony, ale są też takie co mają więcej, kilkanaście, kilkadziesiąt czy nawet kilkaset. Popatrz sobie w wątek o Covidzie lub o wojnie na Ukrainie. Znajdź sobie też tematy ekonomiczne.

 

Sama więc widzisz kochanie, że aż muszę naprostować bzdury jakie wypisałaś powyżej uważając, że to przytyk i dzięki temu robi się tu taki ruch.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, deomi napisał:

Dla mnie zawsze najwazniejsi beda rodzice i dzieci. I nie interesuje mnie jakiekolwiek inne zdanie na ten temat.

To sobie miej dzieci z rodzicami i nie zawracaj dupy porządnym facetom.

 

 

 

No nic tylko takiej dać pierścionek i robić dzieci, w razie czego zawinie się z dziećmi do rodziców i przestanie kochać.

 

Dziękuję @deomi, nawet zepsuty zegar od czasu do czasu pokaże właściwą godzinę :D

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

 

Zapewne z tego samego założenia wyszedł Twój brat, który związał się z niezłą harpią co to nie dość, że żeruje na nim, ale jeszcze na Twojej rodzince, co opisałaś w temacie poniżej:

 

 

Ale to u facetów w tym kraju myślenie, które też jest standardem. Nie tylko rezerwat. 

 

Jakbym miał wymienić jedno ze zdań, które najczęściej usłyszysz od typowego p0laka-kuka kiedy gadasz o sprawach D-M to właśnie "Ale po co to zakładać, że będzie źle?" Zawsze wtedy odpowiadam "Dlatego bo kobiety zawsze to robią i między innymi dlatego wpuszczają was w śluby, żeby się zabezpieczyć czego wy nie robicie kompletnie?" Flauta, dziękuję, można rozchodzić się do domów, już nie ma o czym gadać dalej.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Bo tak pieprzycie że nie można tego nie naprostować. Strach Was na resztę forum wpuszczać bo będzie sajgon. Co mądrzejsze kobiety i tak przyznają rację lecz bez wyciągnięcia wniosków na przyszłość i tak się rezerwat kręci.

Daj przykład, które użytkowniczki w jakich sytuacjach przyznają rację konkretnym racjom, ale w jakich sytuacjach owej wiedzy nie wykorzystują. 
Jak widzisz, po coś jest rezerwat. Ordnung muss sein! :) 
Dawaj przykłady Naszego "pieprzenia".  :) Z resztą - jaki jest cel w tym, by "naprostować" Nasze "pieprzenie"? Masz z tego pieniądze? Masz z tego satysfakcję, że coś wygarniesz babskiemu użytkownikowi, bo w realu tego nie możesz zrobić? Albo masz misję redpill'owego ewangelizowania jakże grzesznych bab? :) Darzysz kogoś babowatego sympatią i chcesz jego dobra?
Zgodzisz się z tym, że warto dawać energię, czas i aktywność tym treściom, z którymi się zgadzamy, prawda? 
Więc przenieśmy to na grunt babskiego pierdolenia na rezerwacie vs wartościowe treści na forum. Jeśli dostałbyś możliwość komentowania wyłącznie na jednym dziale - rezerwat vs reszta forum niedostępna dla samic - to na którym dziale chciałbyś się aktywizować i dlaczego? 


Wirujesz obok tematu nie dotykając sedna ale próbuj. 
Muszę się domyślać. Niestety nie czytam w myślach. Na tym etapie nie wiem, co jest dla Ciebie sednem sprawy.
 

11 minut temu, Mmario napisał:

Kobiety wiedzą jakie są kobiety, dlatego chcą chronić przed nimi własnego syna, a że malzenstwo dla syna rzadko kiedy jest korzystne i żona po ślubie ustawia męża i generalnie zmusza go do rzeczy dla niego niekorzystnych, to pani Mama często chce go chronić i stąd częste animozje na linii teściowa synowa. To ten jeden przypadek, gdzie solidarność jajników nie działa....

Wiesz, ja wiem, że kobiety są różne w relacjach, bo... każdy wobec danej relacji ma inne potrzeby.
Tak to samo działa w przypadku mężczyzn. Jeden mężczyzna na pewnym etapie w życiu potrzebuje po prostu tylko seksu, inny mężczyzna z kolei szuka monogamicznego związku, następny nie chciałby wychodzić z wieloletniego małżeństwa, ale potrzebuje równolegle prowadzić relacje z młodszą kobietą (biologia). 
Jak myślisz - po co matka chce chronić DOROSŁEGO syna? :) 

Ok, rozwiń myśl Kobiety wiedzą jakie są kobiety, dlatego chcą chronić przed nimi własnego syna. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, meghan napisał:

Uuu. Gorąco w temacie. Przepraszam, ale muszę dać przytyk Naszym męskim pawiom, którzy wachlują swoim redpillow'ym pióropuszem : 
wartościowe tematy na męskich działach - max. 2 strony przez kilka dni/tygodni, a aktywność użytkowników na rezerwacie... kilka minut/godzin i 3 strony wątku... 😘 

@Król Jarosław I


@Amperka

Czystej krwi manipulacja i atak na osobę w przypadku braku argumentów. Taki argument gdy innych brak, to mówisz oponentowi że jest brzydki, często stosowany w polityce i obserwujący czuję, że taki ktoś wygrywa dyskusje. Dla kompletu trzeba było dodać że jakaś kobieta musiała nas bardzo skrzywdzić, bo pewnie nie umieliśmy jej zadowolić, i na 100 mamy małe wacki i musimy podbudować ego🙂

 

Narzekasz, że tekstu dużo, a sama dopisalas kilka linii nic nie wnoszących do tematu. 

11 minut temu, deomi napisał:

Milosc do faceta jest warunkowa jesli on bedzie kochal i o mnie dbal ja bede kochac i dbac o niego.

Jak przestanie to ja rowniez. 

Milosc do rodziców i dzieci jest bezwarunkowa. Bede ich kochac niezaleznie od wszystkiego. 

Warunkować potwierdzam, natomiast to warunki widzę inaczej. Jeśli będę miała w tym interes i będzie dawał najlepsze możliwe geny (należałoby dodać i lepsze geny nie pojawia się w okolicy, i będzie mądrzejszy i zaradniejszy niż ja i będzie silny a nie słaby)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.