Skocz do zawartości

Gdy żona korzysta z wolności....


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/styl-zycia/damosfera/zostawilam-meza-i-dzieci-dla-innego-i-nie-zaluje/wc16qt7,30bc1058

 

 

Artykuł w skrócie - żona korzysta z wolności od jak sama go nazwała "dobrego męża" i poznaje zainteresowanego nią Czada w barze, po czym postanawia zakończyć małżeństwo pomimo posiadanej trójki dzieci...

 

Swój wybór tak podsumowuje:

 

Czy jestem teraz szczęśliwa? Bardzo. Czy żałuję, że porzuciłam rodzinę dla innego? Nie. Jak mnie ocenia mąż i dzieci? Pewnie jak większość społeczeństwa, ale nawet jeżeli to nie będzie trwało wiecznie, to warto było...

 

Czyli owa pani dla nawet chwilowej przygody jest w stanie zostawić męża i rozwalić całą rodzinę kwitując tym, że było warto.

Ktoś mógłby powiedzieć, że to fikcja literacka niestety znam takie przypadki w realu...

  • Like 4
  • Haha 8
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion takich przypadków.

 

U mnie w pracy, chyba w czwartek czy w piątek jedna mężatka z mojego działu podczas śniadania powiedziała, że gdyby miała szansę mieć bogatszego męża i nie musiała pracować to by zostawiła swojego męża i zabrała dwójkę dzieci, alimenty miałaby na siebie. Koleżanki hi hi hi hi jakby to było coś NORMALNEGO.

 

Kobieta zostawi raz dwa jeśli jest okazja.

 

Nie miej złudzeń.

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

https://www.onet.pl/styl-zycia/damosfera/zostawilam-meza-i-dzieci-dla-innego-i-nie-zaluje/wc16qt7,30bc1058

 

 

Artykuł w skrócie - żona korzysta z wolności od jak sama go nazwała "dobrego męża" i poznaje zainteresowanego nią Czada w barze, po czym postanawia zakończyć małżeństwo pomimo posiadanej trójki dzieci...

 

Swój wybór tak podsumowuje:

 

Czy jestem teraz szczęśliwa? Bardzo. Czy żałuję, że porzuciłam rodzinę dla innego? Nie. Jak mnie ocenia mąż i dzieci? Pewnie jak większość społeczeństwa, ale nawet jeżeli to nie będzie trwało wiecznie, to warto było...

 

Czyli owa pani dla nawet chwilowej przygody jest w stanie zostawić męża i rozwalić całą rodzinę kwitując tym, że było warto.

Ktoś mógłby powiedzieć, że to fikcja literacka niestety znam takie przypadki w realu...

 

Jak mnie śmieszą te historię co piszą sam redaktorki by nakręcić kliki, reklamy itd.

To działo się już z 50 lat temu jak pismo Cosmopolitan rebrandowało się z czaspoisma dla kur domowych na wersję playboya dla kobiet, bo właścicielka chciała więcej przychodów z reklam, a coraz więcej było do opchania szminek i podobnych bzdetów. No to co kazała pisać redaktorkom, to samo co w haleqinach ale przedstawiając to jako prawdę, że jakaś babka pozbyła się męża i wyruszyła w podróż do okoła świata na kutandze czada. I mimo że to był fejk to zadziałało i tak zaczęła się rewolucja seksualna. Tak  i z skąd to wiadomo? Bo redaktorka co pracowała w tamtych latach napisała o tym książkę jak wymyślały te bzdety i teraz tego żałuje, jest na amazon:

 

"Subverted: How I Helped the Sexual Revolution Hijack the Women's Movement: How I Helped the Sexual Revolution Hijack the Women’s Movement" by Sue Ellen Browder (Author)

61nc6RGKc9L.jpg

 

https://www.amazon.com/Subverted-Helped-Sexual-Revolution-Movement-ebook/dp/B0167ND1K4

 

 

Czasem wystepuje na youtube jak komuś nie chce się czytać, jest to Susan Ellen Browder:

 

 

 

 

Oczywiście seks w wielkim mieście dobił już system rodzinny i jego autorka też jest samotną 60 latką i jęczy w necie że nie ma dzieci i jest samotna,

Sex and the City writer Candace Bushnell, 60, admits she regrets choosing a career over having children as she is now 'truly alone'

  • Candace Bushnell, 60, says she regrets choosing career over having children
  • Sex and the City creator said after not having children she is now 'truly alone'
  • The TV series is based on a writer who chooses independence over motherhood

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7295837/Sex-City-writer-admits-regrets-choosing-career-having-children.html

 

 

 

Podsumowując ten cały burdel zrobiły kobiety kobietom dla żetonów

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolicie, że polki i polki. Bo panie z innych nacji mają inny kod genetyczny i inne oprogramowanie... Biologia i psychologia ewolucyjna dotyczy każdej samicy a nie tylko polki...

Na zachodzie jest inaczej? na wschodzie jest niby lepiej? Wszystko jest uwarunkowane od możliwości. Kobieta zdradza BO MOŻE. Ta na zachodzie bardziej, bo ma większy socjal od państwa te na wschodzie nie bo każdego ranka budzą się z myślą czy zdołają przetrwać.

 

Mało jest przypadków kiedy skromna i niewinna kobieta po latach okazuje się być szonem?

 

 

 

Zdradzają te, które mają branie, a te które go nie mają widać, że z przyjemnością by skorzystały gdyby okazja się nadarzyła. Każda, bez wyjątku. Im facet atrakcyjniejszy tym bardziej dostrzega to zainteresowanie "zajętych" kobiet. Później ściana je ogranicza. Tylko nie bezpośrednio, bo sama ściana to pewien punkt zwrotny. Po ścianie nie ma zainteresowania płci przeciwnej. Natura mówi stop. Nie ma zainteresowania, nie ma zdrad, bo z kim?

 

Wyższe prawdopodobieństwo utrzymania rodziny mają faceci żyjący na wsiach, mniejsze lub znikome w mieście. W mieście w ogóle bym nie brał pod uwagę małżeństwa, chyba, że akceptujemy otwarty związek.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nieaktualne ;) ale trochę w temacie. Była dziewczyna Brada Pitta - Nicole Poturalski. Ciekawe nazwisko? Czyżby p0lka?

Tak ;) p0lka w otwartym małżeństwie ze starym, bogatym, c00kiem i romansik z Bradem. Jesteście dumni bracia? 🤣

 

Brad Pitt’s girlfriend back with ‘open marriage’ husband … for now

Brad Pitt, Roland Mary and Nicole Poturalski

https://pagesix.com/2020/10/24/brad-pitts-girlfriend-back-with-open-marriage-husband-for-now/

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/nicole-poturalski-byla-polska-dziewczyna-brada-pitta-znow-zakochana-zdjecia/z6bt9dg

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, antyrefleks napisał:

Pierdolicie, że polki i polki.

Tak, też mi się nie podoba to że one są jakie są. Coraz więcej ludzi wyjeżdża do innych krajów, zadaje się z innymi kobietami i widzi różnicę. Owszem, kobieta to kobieta. Jak się spantoflisz to znienawidzi, ale polskie kobiet już WPROST mówią o zdradach i oszustwach jako coś oczywistego.

 

To jak polityk który mówi coś wprost: będzie tak i tak. I reszta "beee co z tego że tak powiedział, a inni tak nie robią?!".

 

Masz rację że kobiety zdradzają, nawet robią to w krajach islamskich.

 

ALE. Tam tego nie popierają i oficjalnie gardzą. 

Tam zdradzi jedna na przykładowo 2000 osób a nie jedna na 2 osoby, a go jest już różnica. 

Wolałbyś wykonywać ryzykowny zawód za najniższą krajową, czy najniższą x10, x20?

 

A co do naszych kobiet... Wpisz sobie gdzie najłatwiej o seks w Europie 😉

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BumTrarara napisał:

Może już nieaktualne ;) ale trochę w temacie. Była dziewczyna Brada Pitta - Nicole Poturalski. Ciekawe nazwisko? Czyżby p0lka?

Tak ;) p0lka w otwartym małżeństwie ze starym, bogatym, c00kiem i romansik z Bradem. Jesteście dumni bracia? 🤣

 

Brad Pitt’s girlfriend back with ‘open marriage’ husband … for now

Brad Pitt, Roland Mary and Nicole Poturalski

https://pagesix.com/2020/10/24/brad-pitts-girlfriend-back-with-open-marriage-husband-for-now/

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/nicole-poturalski-byla-polska-dziewczyna-brada-pitta-znow-zakochana-zdjecia/z6bt9d

 

 

Ja jestem xD dumny, zdolną mamy młodzież. 🤣

Tak btw, kumpel mi kiedyś opowiadał który na co dzień mieszka w Finlandii, że koleszka miał żonę, Polak, ale żona to nie wiem czy Polka czy nie. Pewnego razu ta żona poszła z murzynem na bok xD. No i chłop załamany kopnął ją w dupsko. Po jakimś czasie znalazł sobie inną i ten sam murzyn robił podchody żeby ją wyruchać. 😂🤣

 

Jakiś prześladowca. xD 

  • Like 5
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, 99% Polek po wyjeździe za granice dostaje pierdolca. Niech żyje wolność i swoboda! 

Odbiegając od tematu.. naprawdę ciężko trafić na kogoś normalnego .. ostatnio poznałem fajną dziewczynę na siłowni. Umówiliśmy się że pójdziemy do pubu potańczyć. Spotykamy się, pytam : czego się napijesz? Ona , że nie pije. Jak się potem okazało, 2 dzieci a ona sama po odwyku alkoholowym. Nosz kurwa ...

Dziękuję, pozamiatane:D 

 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Wszystko jest uwarunkowane od możliwości. Kobieta zdradza BO MOŻE. Ta na zachodzie bardziej, bo ma większy socjal od państwa te na wschodzie nie bo każdego ranka budzą się z myślą czy zdołają przetrwać.

 

 

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Zdradzają te, które mają branie, a te które go nie mają widać, że z przyjemnością by skorzystały gdyby okazja się nadarzyła.

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Sytuacja u mnie na wiosce.

Parę lat temu pojawia się w okolicy chad. Mało tego - typ ma wszystko, co facet powinien mieć, żeby ru**ć - jest chadem, $$ się zgadza, do tego nazwijmy to "funkcja społeczna". Już wtedy wiele osób mówiło, że będzie jak w "moda na sukces". Jak widać - nie mylili się. Typ w ciągu paru lat przyłożył rękę (albo raczej cos innego ;) :) ) do kilku rozwodów w okolicy. Mokre sny o nim miały na pewno  hot 16 jak i stare dewoty, o które już ZUS się upominał xD.

 

Skoro wspominam o tym w tym temacie, to nietrudno się domyślić, że ów chad za target wybrał sobie właśnie mężatki - tak jak przedmówcy pisali - miękkie lądowanie jak się mu znudzi, socjal, piekło k0biet w polskich sądach podczas rozwodów i podziału majątku i wiele by tu jeszcze wyliczać...

Najciekawsze przypadki: 

1. Z jedną mężatką ma prawdopodobnie bombla. Obracał matkę i nastoletnią córkę. Para dalej jest razem.😂

2. Druga mężatka wzięła rozwód z kukiem. Obiło mi sie o uszy, ze dał jej drugą szansę....

3. 3. zostawiła męża i dzieci. O dziwo - facet dostał prawa do opieki. Dzięki chadowi awansowała. W międzyczasie chad poleciał sobie na egzotyczne wakacje z inną a ta czekała na niego :) :). Mnie to w ogóle nie dziwi, ale ona nie zdaje sobie sprawy, że jest spalona już w małej społeczności, chad kopnie ją w d**ę (prawidłowo w sumie) i ze stołka może szybciej polecieć niż nań wskoczyła.

 

Niezłe combo? ;);) 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariusz 1984 napisał:

Fakt, 99% Polek po wyjeździe za granice dostaje pierdolca. Niech żyje wolność i swoboda! 

Odbiegając od tematu.. naprawdę ciężko trafić na kogoś normalnego .. ostatnio poznałem fajną dziewczynę na siłowni. Umówiliśmy się że pójdziemy do pubu potańczyć. Spotykamy się, pytam : czego się napijesz? Ona , że nie pije. Jak się potem okazało, 2 dzieci a ona sama po odwyku alkoholowym. Nosz kurwa ...

Dziękuję, pozamiatane:D 

 

 

Nie rozumiem Twoich pretensji, powiedziała, że nie pije no i nie pije - takiemu nie dogodzisz :P 

 

A z dziećmi to po prostu nie dorosłeś jeszcze do bycia prawdziwym mężczyzną ;) 

 

pobierz

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spacemarine napisał:

Intercyza przed niczym nie chroni, powie że ją zmusiłeś i jest nie ważna

Szkoda, że takie coś nie przejdzie w sądzie jak wyje**ę w ryj komuś - " Wysoki sądzie! Okoliczności mnie zmusiły, działałem pod wpływem emocji, itp"....🤔😎

 

11 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ja się nabijam odnośnie wczorajszego tematu w rezerwacie ;) 

Tak jak ktoś tam napisał - każda popiera, dopóki jej osobiście to nie dotyczy. :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kiroviets napisał:

 

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Sytuacja u mnie na wiosce.

Parę lat temu pojawia się w okolicy chad. Mało tego - typ ma wszystko, co facet powinien mieć, żeby ru**ć - jest chadem, $$ się zgadza, do tego nazwijmy to "funkcja społeczna". Już wtedy wiele osób mówiło, że będzie jak w "moda na sukces". Jak widać - nie mylili się. Typ w ciągu paru lat przyłożył rękę (albo raczej cos innego ;) :) ) do kilku rozwodów w okolicy. Mokre sny o nim miały na pewno  hot 16 jak i stare dewoty, o które już ZUS się upominał xD.

 

Skoro wspominam o tym w tym temacie, to nietrudno się domyślić, że ów chad za target wybrał sobie właśnie mężatki - tak jak przedmówcy pisali - miękkie lądowanie jak się mu znudzi, socjal, piekło k0biet w polskich sądach podczas rozwodów i podziału majątku i wiele by tu jeszcze wyliczać...

Najciekawsze przypadki: 

1. Z jedną mężatką ma prawdopodobnie bombla. Obracał matkę i nastoletnią córkę. Para dalej jest razem

Babcię powinien jeszcze złapać do kompletu:)

20 minut temu, Kiroviets napisał:

2. Druga mężatka wzięła rozwód z kukiem. Obiło mi sie o uszy, ze dał jej drugą szansę....

 

3. 3. zostawiła męża i dzieci. O dziwo - facet dostał prawa do opieki. Dzięki chadowi awansowała. W międzyczasie chad poleciał sobie na egzotyczne wakacje z inną a ta czekała na niego :) :). Mnie to w ogóle nie dziwi, ale ona nie zdaje sobie sprawy, że jest spalona już w małej społeczności, chad kopnie ją w d**ę (prawidłowo w sumie) i ze stołka może szybciej polecieć niż nań wskoczyła.

 

Niezłe combo? ;);) 

 

No powiem szczerze ze Moda na sukces to małe piwo przy tym gosciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na kobiecym forum był wątek co zrobić, gdy na weselu gospodarze oferują do przenocowania pokój 4 osobowy (na 2 pary), a do domu 30 km. Wątek założył jakiś miś, który dostał od swojej pani test. Albo załatwia miejsce w hotelu na odpowiednim poziomie, albo pani nigdzie nie jedzie. Wesele było dobrego kolegi misia. Po kilku wypowiedziach użytkowniczek miś stwierdził, że poziom abstrakcji ich wypowiedzi dla niego jest niepojmowalny. :) Przykładowe wypowiedzi. Jedna stwierdziła, że jeśli nie będzie hotelu klasy lux, to ona na złość jemu paradowałaby przed wszystkimi nago. Inna stwierdziła, że albo przedstawia jasną komfortową ofertę na nocleg na wesele, albo niech nie zawraca głowy. Pozostaje otwarte pytanie co by było, gdyby miś bez informacji sam udał się na takowe wesele, albo z kimś mniej wymagającym. :)

Ogólnie większość nie skupiała na rozwiązaniu problemu, przedstawieniu ewentualnych alternatyw, tylko typowa jazda po misiu i fontanny próżności kobiecej.  

  • Like 3
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem miłosiernie i jak na katolika przystało 

 

Można otworzyć spalarnie śmieci i utylizować tam takie kurwiska jak to z artykułu i wysyłać prosto do szatna na wieczne potępienie?  Ja mówię serio bo nie znajduje już logicznych i humanitarnych wytłumaczeń czy kar dla takiego ścierwa. 

 

GDZIE JA KURWA ŻYJĘ NIECH KTOŚ MI POWIE to że chuj mnie boli od czytania czegoś takiego to mało powiedziane. 

 

Do zaszczanego Zula na śmietniku mam 748857490388 razy więcej szacunku niż do tej abominacji człowieka jak ta szmaciura.

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, bassfreak said:

Powiem miłosiernie i jak na katolika przystało 

 

Można otworzyć spalarnie śmieci i utylizować tam takie kurwiska jak to z artykułu? Ja mówię serio bo nie znajduje już logicznych i humanitarnych wytłumaczeń czy kar dla takiego ścierwa. 

Na pewno ten artykuł był prawdziwy. Jak cała reszta tych listów itp. Takie zabiegi to celowe zabiegi by te głupsze witaminki przeczytały i pomyślały: "Wow, to tak można w ogóle?!" i proces rozwalania rodzin i degradacji społeczeństwa trwa. Co kapitałowi stojącemu za der Onet jest bardzo w smak. Więcej chłodnej głowy.

 

A propos religii, odpowiem Ci moim ulubionym cytatem z Biblii: chwal Pana, ale ładuj amunicję ;) 

Just now, Dave1974 said:

Nie rozumiem czemu jest taka nagonka na tą biedną kobietę? Najważniejsze w życiu jest być szczęśliwym, a teraz  ona to ma,  więc w czy problem?

Dopóki to nie dotyczy Ciebie, to luzik, co nie? Gorzej jednak jeżeli dotyczy. Wtedy to może być już "niedogodnością".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.