Skocz do zawartości

Gdy żona korzysta z wolności....


Rekomendowane odpowiedzi

Małżeństwo nie jest dla :

 

-poniżej przeciętnych= 1-4smv

-przeciętnych= 4-5smv

-powyżej przeciętnych= 5-6smv (tutaj ryzyko mniejsze ale dalej jest spore)

 

Posiadanie potomstwa to już opcjonalnie wedle uznania ale skryte testy dna dla pewności to mus ale czekaj czekaj musisz liczyć się z tym że w razie czego to możesz je rzadko widywać.

Edytowane przez BlacKnight
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, balin napisał:

Ostatnio na kobiecym forum był wątek co zrobić, gdy na weselu gospodarze oferują do przenocowania pokój 4 osobowy (na 2 pary), a do domu 30 km. Wątek założył jakiś miś, który dostał od swojej pani test. Albo załatwia miejsce w hotelu na odpowiednim poziomie, albo pani nigdzie nie jedzie. Wesele było dobrego kolegi misia. Po kilku wypowiedziach użytkowniczek miś stwierdził, że poziom abstrakcji ich wypowiedzi dla niego jest niepojmowalny. :) Przykładowe wypowiedzi. Jedna stwierdziła, że jeśli nie będzie hotelu klasy lux, to ona na złość jemu paradowałaby przed wszystkimi nago. Inna stwierdziła, że albo przedstawia jasną komfortową ofertę na nocleg na wesele, albo niech nie zawraca głowy. Pozostaje otwarte pytanie co by było, gdyby miś bez informacji sam udał się na takowe wesele, albo z kimś mniej wymagającym. :)

Ogólnie większość nie skupiała na rozwiązaniu problemu, przedstawieniu ewentualnych alternatyw, tylko typowa jazda po misiu i fontanny próżności kobiecej.  

 

No fakt jak nie będzie hotelu lux to może być zemsta

 

johnny-depp-amber-sweetheart-im-home-amb

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety wszem i wobec już się nie kryją ze swoimi intencjami i mówią wprost czego chcą.

Dwudziesty pierwszy wiek, w którym nie ma już ostracyzmu społecznego i zasad trzymających kobiety w ryzach doprowadził do tego co teraz mamy.

Za jakiś czas i Polsce będzie norma jak w Stanach, że bycie w wolnym związku będzie czymś powszechnym, normalnym.

Przykładów w Polsce jest coraz więcej, każdy z nas w bliższym lub dalszym otoczeniu to widzi, o tym wie.

Swego czasu znana modelka Polska zostawiła synów i męża dla samca Alfa i miała problem z płaceniem alimentów w postaci 500 zł.

Pytana w mediach o słuszność swojej decyzji mówiła identycznie jak bohaterka tematu. To silniejsze od kobiet zdobyć lepsze geny. 

Przecież nawet w islamie kobiety zdradzają pod groźbą ukamienowania.

Program biologiczny jest silniejszy i ma gdzieś nasze dobro, szczęście ważne by życie dalej trwało. 

Kto wie ilu z nas pochodzi ze zdrady i gdyby nie ona to życie na tej planecie nie rozwinęło by się bo szybciutko brutalna natura zweryfikowałaby słabe jednostki. 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

pojawia się w okolicy chad.

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

żeby ru**ć - jest chadem

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

ów chad

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Dzięki chadowi awansowała

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

chad poleciał sobie na egzotyczne wakacje z inną a ta czekała na niego

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

chad kopnie ją w d**ę

Moja szkoła 💪

Słuszne wnioski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mariusz 1984 napisał:

Fakt, 99% Polek po wyjeździe za granice dostaje pierdolca. Niech żyje wolność i swoboda! 

Odbiegając od tematu.. naprawdę ciężko trafić na kogoś normalnego .. ostatnio poznałem fajną dziewczynę na siłowni. Umówiliśmy się że pójdziemy do pubu potańczyć. Spotykamy się, pytam : czego się napijesz? Ona , że nie pije. Jak się potem okazało, 2 dzieci a ona sama po odwyku alkoholowym. Nosz kurwa ...

Dziękuję, pozamiatane:D 

 

 

Ja coraz bardziej skłaniam się ku takiej myśli że netfliks z tymi bzdetami 365 dni i podobnymi to takie masowe programowanie p0lek na "bardzo dostępne kobiety" dla zagranicznych. Serio, ta pogarda polskimi mężczyznami itd. To trochę taki masowy groooming.

 

A randki dziś oprócz sprawdzenia bmi to są pytania na dzięń dobry by nie wdepnąć:

- masz dzieci?

- jesteś w separacji, masz męża?

- jakieś borderline w rodzinie?

- miałaś ojca w domu?

 itd

 

Facet musi robić za sapera i psychologa, kto ma na to czas

Edytowane przez spacemarine
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

już się nie kryją ze swoimi intencjami i mówią wprost czego chcą.

Przypomniałeś mi sytuacje z jakiejś imprezy rodzinnej. Ciotka(C) ok 60l. i córka kuzyna Julka (max 10 wtedy!).

" C : Julka, musisz sie dobrze uczyć, żeby znaleźć dobrą pracę i nie zasuwać jak ciocia od 7. rano, bla bla bla.....

J: Nie musze się się uczyć i nie będę pracowała . 

C : Jak to?!

J: Znajdę sobie bogatego faceta, który będzie na mnie zarabiał." :) :) :)  

 

Przypominam, że Juleczka miała wtedy 10 - max 12 lat... 🤔

 

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Przykładów w Polsce jest coraz więcej, każdy z nas w bliższym lub dalszym otoczeniu to widzi, o tym wie.

 

Tak jak piszesz. Kiedyś mnie szokowało, że to nie dzieje się tylko w Wawie i innym wielkich miastach dających anonimowość a co za tym idzie bezkarność. Ja takie przypadki widzę na prowincji, gdzie ludzie znają się do 5. pokolenia wstecz.🙄

 

 

12 minut temu, DOHC napisał:

Moja szkoła 💪

Słuszne wnioski.

Nie wiem, czy Twoja, czy nie tylko uzurpujesz sobie prawo odkrycia tajemnej wiedzy. ;) :) 

 

Kiedyś jechałem sobie autem w trasę z gościem ok 65l. wtedy. Gościu imał się w życiu różnych zajęć. W końcu temat rozmowy zszedł na relacje D/M. Jego puenta wryła mi sie w psychikę xD - "...baba za ch**jem wszędzie pójdzie. Wystarczy, że będziesz chadem, miał w ch*j $$ lub qtangę. Baba za ch**em wszędzie pójdzie - zostawi męża, chorą matkę czy dziecko".😎

10 minut temu, spacemarine napisał:

Ja coraz bardziej skłaniam się ku takiej myśli że netfliks z tymi bzdetami 365 dni i podobnymi to takie masowe programowanie p0lek na "bardzo dostępne kobiety"

Ostatnio jedna MILF rozpaczła, że nie może tego w necie nigdzie znaleźć. ;) I kiedyś przyznała się, że kręcą ją klimaty BDSM / uległość xD.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiroviets napisał:

Typ w ciągu paru lat przyłożył rękę (albo raczej cos innego ;) :) ) do kilku rozwodów w okolicy. Mokre sny o nim miały na pewno  hot 16 jak i stare dewoty,

Dziwne, że jeszcze nikt się na nim nie zemścił, z zazdrosnymi mężami różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiroviets napisał:

 

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Sytuacja u mnie na wiosce.

Parę lat temu pojawia się w okolicy chad. Mało tego - typ ma wszystko, co facet powinien mieć, żeby ru**ć - jest chadem, $$ się zgadza, do tego nazwijmy to "funkcja społeczna". Już wtedy wiele osób mówiło, że będzie jak w "moda na sukces". Jak widać - nie mylili się. Typ w ciągu paru lat przyłożył rękę (albo raczej cos innego ;) :) ) do kilku rozwodów w okolicy. Mokre sny o nim miały na pewno  hot 16 jak i stare dewoty, o które już ZUS się upominał xD.

 

Skoro wspominam o tym w tym temacie, to nietrudno się domyślić, że ów chad za target wybrał sobie właśnie mężatki - tak jak przedmówcy pisali - miękkie lądowanie jak się mu znudzi, socjal, piekło k0biet w polskich sądach podczas rozwodów i podziału majątku i wiele by tu jeszcze wyliczać...

Najciekawsze przypadki: 

1. Z jedną mężatką ma prawdopodobnie bombla. Obracał matkę i nastoletnią córkę. Para dalej jest razem.😂

2. Druga mężatka wzięła rozwód z kukiem. Obiło mi sie o uszy, ze dał jej drugą szansę....

3. 3. zostawiła męża i dzieci. O dziwo - facet dostał prawa do opieki. Dzięki chadowi awansowała. W międzyczasie chad poleciał sobie na egzotyczne wakacje z inną a ta czekała na niego :) :). Mnie to w ogóle nie dziwi, ale ona nie zdaje sobie sprawy, że jest spalona już w małej społeczności, chad kopnie ją w d**ę (prawidłowo w sumie) i ze stołka może szybciej polecieć niż nań wskoczyła.

 

Niezłe combo? ;);) 

Czy chad dalej mieszka w Twojej miejscowosci?

Ma się dobrze, nikt go nie próbował zabić czy coś ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, antyrefleks said:

Pierdolicie, że polki i polki. Bo panie z innych nacji mają inny kod genetyczny i inne oprogramowanie...

 

To samo się tyczy też nas. Po to mamy wszyscy mózgi żeby z nich korzystać a nie tylko iść za zwierzęcymi instynktami. Wróć. Nie wszyscy mamy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał:

Dziwne, że jeszcze nikt się na nim nie zemścił, z zazdrosnymi mężami różnie bywa.

 

6 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Czy chad dalej mieszka w Twojej miejscowosci?

Ma się dobrze, nikt go nie próbował zabić czy coś ?:D

 

No też mnie to zastanawiało, że wpier***lu jeszcze nie obskoczył porządnego. Chociaż z drugiej strony status może go trochę uchronił przed tym.

Dalej mieszka, ma się dobrze.

Jeden kuk udaje, że nic się nie stało / nie wie/ robi dobrą minę do złej gry albo jest tak urobiony. Inny mundurowy, cos tam słyszałem, że bezwzględny niby. Inny znowu jest ze "swoją", bo dziecko i różne tematy z $$ związane. Od wspólnego znajomego słyszałem, że udaną parą są wśród ludzi tylko a w domu patrzeć na siebie nie mogą, czyli chyba taki p0lski standardowy LTR.

Edytowane przez Kiroviets
int.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem idei bicia faceta z którym zdradziła Cie Twoja kobieta... Raczej flaszkę należy mu postawić bo wiesz mogą miałeś za partnerkę.....

 

Tylko czy w dzisiejszych czasach nie należy przypadkiem od razu kupić tej flaszki na zapas? Im więcej jestem na for tym bardziej myślę, że to raczej kwestia możliwości niż cnotliwości

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mmario napisał:

Nigdy nie zrozumiem idei bicia faceta z którym zdradziła Cie Twoja kobieta... Raczej flaszkę należy mu postawić bo wiesz mogą miałeś za partnerkę.....

 

Tylko czy w dzisiejszych czasach nie należy przypadkiem od razu kupić tej flaszki na zapas? Im więcej jestem na for tym bardziej myślę, że to raczej kwestia możliwości niż cnotliwości

Teoretycznie masz rację.. chociaż wypić flache z gosciem ktory zruchał mi babę? No nie wiem.. chyba nie potrafiłbym

Kiedyś bzyknelem laskę ktora mowila mi ze skonczyla swoj ostatni związek, jak sie oczywiscie okazało, była z typem. Typ sprawdzil jej telefon. Nie chciał ze mna pić wódki.. 😜 wprost przeciwnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mmario napisał:

Tylko czy w dzisiejszych czasach nie należy przypadkiem od razu kupić tej flaszki na zapas? Im więcej jestem na for tym bardziej myślę, że to raczej kwestia możliwości niż cnotliwości

Chyba całej fabryki..

 

51 minut temu, spacemarine napisał:

a coraz bardziej skłaniam się ku takiej myśli że netfliks z tymi bzdetami 365 dni i podobnymi to takie masowe programowanie p0lek na "bardzo dostępne kobiety" dla zagranicznych. Serio, ta pogarda polskimi mężczyznami itd. To trochę taki masowy groooming.

Paradoksalnie to bardzo dobrze - nie ma lepszej reklamy dla redpillu niż przedstawione filmy czy stacje. 

 

https://www.pudelek.pl/zagraniczni-krytycy-miazdza-film-365-dni-ten-dzien-przejezdza-buldozerem-po-granicach-dobrego-smaku-6763052881050432a

 

Cytat

Zagraniczni krytycy miażdżą "365 Dni: Ten dzień": "Scenariusz koszmarny, montaż przeokropny, sceny seksu niezdarne. NIE OGLĄDAJCIE"

 

Rozumiecie? Ten film nie jest zły ponieważ promuje qrestwo.... Po prostu pokazuje czarno białym jak wyglądają relacje damsko - męskie.

 

Pamiętacie jak w pewnej stacji w programie śniadaniowym jedna Pani opowiadała o zjawisku sugar daddy. Od razu była fala krytyki bo...ujawniała proceder i narażała biznes. 

2 minuty temu, Mariusz 1984 napisał:

Teoretycznie masz rację.. chociaż wypić flache z gosciem ktory zruchał mi babę? No nie wiem.. chyba nie potrafiłbym

W sumie macie podobny gust - ta sama kobieta he he

2 minuty temu, Mariusz 1984 napisał:

Typ sprawdzil jej telefon. Nie chciał ze mna pić wódki.. 😜 wprost przeciwnie..

 

Wiesz, wargi przesłoniły mu oczy - facet jest jeszcze bo złej stronie rzeki..

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Perun82 napisał:

Chyba całej fabryki..

 

Paradoksalnie to bardzo dobrze - nie ma lepszej reklamy dla redpillu niż przedstawione filmy czy stacje. 

 

https://www.pudelek.pl/zagraniczni-krytycy-miazdza-film-365-dni-ten-dzien-przejezdza-buldozerem-po-granicach-dobrego-smaku-6763052881050432a

 

 

Rozumiecie? Ten film nie jest zły ponieważ promuje qrestwo.... Po prostu pokazuje czarno białym jak wyglądają relacje damsko - męskie.

 

Pamiętacie jak w pewnej stacji w programie śniadaniowym jedna Pani opowiadała o zjawisku sugar daddy. Od razu była fala krytyki bo...ujawniała proceder i narażała biznes. 

W sumie macie podobny gust - ta sama kobieta he he

 

Wiesz, wargi przesłoniły mu oczy - facet jest jeszcze bo złej stronie rzeki..

 

Ten film 356 dni jest zły bo promuje po..kie kurestwo i ludzie się dziwią że wszyscy z zagranicy jada tutaj bo pewne osoby są łatwe, tutaj jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spacemarine napisał:

Ten film 356 dni jest zły bo promuje po..kie kurestwo i ludzie się dziwią że wszyscy z zagranicy jada tutaj bo pewne osoby są łatwe, tutaj jest problem.

 

O tym pisze. "Krytycy" jadą film nie za przesłanie tylko za kwestie techniczne...

 

Pamiętam, że nawet przy Nimfomance Larsa von Tiera nie było takiego zamieszania. Tam tez ładnie pokazano co  i jak. 

 

W naszym kraju większość jest łatwa - zarówno jako mięso armatnie, niewolnik czy panienka. Stosunek ceny za jaką można nas kupić do jakości to wręcz promocja. Taka nasza rola. Nieliczne jednostki opierają się. Ale większość jest stracona.

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna sprawa.:

Mojego męża wybrałam, bo był dobry, ale nigdy go nie kochałam. Tak naprawdę uświadomiłam sobie też, że nie chciałam mieć dzieci.
Nosz do k..... nędzy. To co baba zostawiła Dzieci Ojcu czy jak. ?

Poza tym pewnie ten Dobry Mąż (Miś) nie posuwał byłej żony w odpowiedni sposób

i baba nie była zadowolona. Nic do Niego nie czuła, nie jarał, nie podniecał jej, 

nie było namiętności ani dzikiego sexu z mężem. (misiem).

Poza tym mam niedoparte wrażenie, że ten artykuł to jednak fake, pisany na żądanie redaktora naczelnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Powiem miłosiernie i jak na katolika przystało 

 

Można otworzyć spalarnie śmieci i utylizować tam takie kurwiska jak to z artykułu i wysyłać prosto do szatna na wieczne potępienie?  Ja mówię serio bo nie znajduje już logicznych i humanitarnych wytłumaczeń czy kar dla takiego ścierwa. 

 

GDZIE JA KURWA ŻYJĘ NIECH KTOŚ MI POWIE to że chuj mnie boli od czytania czegoś takiego to mało powiedziane. 

 

Do zaszczanego Zula na śmietniku mam 748857490388 razy więcej szacunku niż do tej abominacji człowieka jak ta szmaciura.

 

Andrzeju, nie denerwuj się.

 

To tylko historyjka z netu, napisana na zamówienie.  Chyba nie wierzysz w baśnie o "liście od czytelniczki", co nie?  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Casus Secundus napisał:

 

Andrzeju, nie denerwuj się.

 

To tylko historyjka z netu, napisana na zamówienie.  Chyba nie wierzysz w baśnie o "liście od czytelniczki", co nie?  

 

Zmyślona czy nie idzie w eter i sieje spierdolenie. Tym bardziej, że to łonet.

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DOHC napisał:

A co do naszych kobiet... Wpisz sobie gdzie najłatwiej o seks w Europie 😉

Super. Życzyłbym sobie, żeby ci "turyści" grzecznie posprzątali po sobie i wzięli takie panienki ze sobą i niech tam z nimi siedzą.

3 godziny temu, Kiroviets napisał:

Sytuacja u mnie na wiosce.

Parę lat temu pojawia się w okolicy chad. Mało tego - typ ma wszystko, co facet powinien mieć, żeby ru**ć - jest chadem, $$ się zgadza, do tego nazwijmy to "funkcja społeczna". Już wtedy wiele osób mówiło, że będzie jak w "moda na sukces". Jak widać - nie mylili się. Typ w ciągu paru lat przyłożył rękę (albo raczej cos innego ;) :) ) do kilku rozwodów w okolicy. Mokre sny o nim miały na pewno  hot 16 jak i stare dewoty, o które już ZUS się upominał xD.

 

Skoro wspominam o tym w tym temacie, to nietrudno się domyślić, że ów chad za target wybrał sobie właśnie mężatki - tak jak przedmówcy pisali - miękkie lądowanie jak się mu znudzi, socjal, piekło k0biet w polskich sądach podczas rozwodów i podziału majątku i wiele by tu jeszcze wyliczać...

Najciekawsze przypadki: 

1. Z jedną mężatką ma prawdopodobnie bombla. Obracał matkę i nastoletnią córkę. Para dalej jest razem.😂

2. Druga mężatka wzięła rozwód z kukiem. Obiło mi sie o uszy, ze dał jej drugą szansę....

3. 3. zostawiła męża i dzieci. O dziwo - facet dostał prawa do opieki. Dzięki chadowi awansowała. W międzyczasie chad poleciał sobie na egzotyczne wakacje z inną a ta czekała na niego :) :). Mnie to w ogóle nie dziwi, ale ona nie zdaje sobie sprawy, że jest spalona już w małej społeczności, chad kopnie ją w d**ę (prawidłowo w sumie) i ze stołka może szybciej polecieć niż nań wskoczyła.

 

Niezłe combo? ;);) 

Powiedzieć, że pała goryczy się przegięła to nic nie powiedzieć. Faktycznie, że też wpierdolu nie wyłapał, a żeby tak ten kwadratowy ryj mu obli. W pale mi się ta historia nie mieści, mój umysł nie umie nawet tego zaakceptować i jeszcze po tym wszystkim niektórzy zostali razem...

 

A tego "artykułu" to już nawet nie czytam bo szkoda mi nerwów na to, choć 100% fake to do lasek trafi.

3 godziny temu, manygguh napisał:

akie zabiegi to celowe zabiegi by te głupsze witaminki przeczytały i pomyślały: "Wow, to tak można w ogóle?!" i proces rozwalania rodzin i degradacji społeczeństwa trwa. Co kapitałowi stojącemu za der Onet jest bardzo w smak.

A tak onet... i nagle wszystko stało się jasne. Zachód tu koniecznie chce zrobić burdel, montownie z tanią siłą roboczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dave1974 napisał:

Nie rozumiem czemu jest taka nagonka na tą biedną kobietę? Najważniejsze w życiu jest być szczęśliwym, a teraz  ona to ma,  więc w czym problem? 😘

 

Nie wiem, czy napisałeś to na poważnie, ale rozwód gdy są dzieci to nie jest zabawa. Dzieciaki często przy rozwodzie dostają mocno po psychice i samo ich  dobre wychowanie staje się problematyczne.

 

Zresztą jaki mama wzorzec daje w tym przypadku? Żaden, totalny brak odpowiedzialności i skrajny egoizm. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.