Skocz do zawartości

Gdy żona korzysta z wolności....


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, smerf napisał:

Nie wiem, czy napisałeś to na poważnie, ale rozwód gdy są dzieci to nie jest zabawa. Dzieciaki często przy rozwodzie dostają mocno po psychice i samo ich  dobre wychowanie staje się problematyczne.

 

Zresztą jaki mama wzorzec daje w tym przypadku? Żaden, totalny brak odpowiedzialności i skrajny egoizm.

Bez znaczenia. Najwazniejsze, ze kobieta moze sie realizowac i byc szczesliwa. Co bylo, a nie jest nie pisze sie w rejestr. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, smerf napisał:

Nie wiem, czy napisałeś to na poważnie, ale rozwód gdy są dzieci to nie jest zabawa. Dzieciaki często przy rozwodzie dostają mocno po psychice i samo ich  dobre wychowanie staje się problematyczne.

 

Oczywiście, że była to ironia, na spierdolenie ich pojmowania a nawet lepiej -  nie pojmowania zajebistego bólu jaki po sobie zostawiają, byle by zaspokoic swoje kórewskie żądze. (Nomen omen ja mam to obecnie, tylko szon mi dodatkowo dzieciaki zajebał). Tfuuuuuu

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dave1974 napisał:

 

Oczywiście, że była to ironia, na spierdolenie ich pojmowania a nawet lepiej -  nie pojmowania zajebistego bólu jaki po sobie zostawiają, byle by zaspokoic swoje kórewskie żądze. (Nomen omen ja mam to obecnie, tylko szon mi dodatkowo dzieciaki zajebał). Tfuuuuuu

Nie zazdroszcze Bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.