Skocz do zawartości

"DWÓCH TATÓW = PODWÓJNE SZCZĘŚCIE"


Rekomendowane odpowiedzi

To co napiszę, może zabrzmieć dziwnie. Wczoraj, ciesząc się aurą majową, urządziłem sobie spacer nad rzeką. W pewnym miejscu jest tam takie rozwidlenie, że z jednej strony się schodzi w dół i z boku się ma jakby pochyłą ścianę wyłożoną płytami kamiennymi, a druga ścieżka wiedzie właśnie nad tą ścianą. Do czego zmierzam; to miejsce wykleił ktoś kartkami A4. Na każdej kartce litera zajmująca mniej więcej całą jej powierzchnię. Kartki naklejone w taki sposób, że układają się w tytułowy napis.

 

 Pytanie, kto i dlaczego zadał sobie trud na taki dowcip, a może i nie dowcip...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale i co w związku z tym?
Znam pierdolnięte kobiety którym sąd odebrał prawa rodzicielskie. Znam też paru dzielnych wdowców. Nie znam bi - seksualnych kolesi ale wyobrażam sobie taki scenariusz, że gość zostaje z dziećmi i zaczyna sie spotykać z innym kolesiem . I komu to ma przeszkadzać - Kai Godek? Wielomskiemu? Szymonowi z Wojny Idei ? C'mon ! Kogo to obchodzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna krążył taki dowcip, który powoli staje się nieaktualny:

"Wiesz dlaczego lubię mieszkać w Polsce?

Bo jak widzę dwóch facetów z wózkiem dziecięcym to jestem pewien, że to dwóch meneli zbierających złom, a nie para jednopłciowa z dzieckiem".

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Jeszcze do niedawna krążył taki dowcip, który powoli staje się nieaktualny:

"Wiesz dlaczego lubię mieszkać w Polsce?

Bo jak widzę dwóch facetów z wózkiem dziecięcym to jestem pewien, że to dwóch meneli zbierających złom, a nie para jednopłciowa z dzieckiem".

 

Ja miałem ciut inne skojarzenie. Jest taki suchar: W przedszkolu dzieci się przechwalają. Pierwsze mówi: "U nas każde ma swój własny rower", odp mu drugie: "a u nas każde ma swój własny rower", na to trzecie: "a u nas każde ma swojego tatusia"... Pierwsze skojarzenie, jak zobaczyłem ten napis, to nie para homo, tylko taka sytuacja, że jeden spłodził, drugi robi.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.