Skocz do zawartości

Potrzebuję pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia. Potrzebuje pomocy. Szukam pomocnych braci z wrocławia, ktorzy skorzy byli by mi pomoc. Chodzi o utrzymanie przy mnie dziecka i pozniej odebranie drugiego mojej zonie. Mam zamiar juz dzieci nie oddac. Mam narazie ugode sadowa, ale mimo to chce juz corki, zonie nie oddac. Stosuje przemoc w postaci gaslightingu wobec dzieci. Nie wiem czy uda mi sie to udowodnic jakos. Ale mam pewien pomysl. Potrzebowal bym zeby ktos czasami posiedzial z moim dzieckiem. Bede musial isc na komende zglosic te rzeczy. Posiedziec i wybrac pod tym katem nagrania. Byc moze sie to uda. Najwyzej bede mial przejebane. Dzisiaj odebralem corke z przedszkola i mam zamiar juz jej tam nie oddac. Potrzebuje tez pewnej ochrony poniewaz sam z rodzina zony rady sobie nie dam. Jesyescie w stanie sprobowac pomoc mi w tym. Przy okazji moglibyscie poobserwowac akcje i zeznawac w sadzie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sklozgos napisał:

Szukam pomocnych braci z wrocławia, ktorzy skorzy byli by mi pomoc. Chodzi o utrzymanie przy mnie dziecka i pozniej odebranie drugiego mojej zonie. Mam zamiar juz dzieci nie oddac.

 

Przecież w matriarchacie jakim żyjemy w Polsce to o czym piszesz to przestępstwo.

Zarówno prawo, władza jak i struktury zabraniają tobie jako mężczyźnie jakichkolwiek działań a jak się nie dostosujesz będziesz ukarany.

Kobieta w Polsce jest Bogiem bo jest kult matki p0lki, nieważne, że ty masz rację bo z natury jako mężczyzna jesteś uważany przez system jako zło, przemocowca.

Nie rób takich głupstw nic Ci to nie da ba jeszcze narobisz sobie większych kłopotów niż je obecnie masz. 

Kolejna sprawa ludzi na forum, w internecie lub w realu traktuj z ostrożnością i filtruj znajomości bo nie wszyscy są tacy jacy się tobie wydają.

Gaslighting jak Ci już pisałem ciężko jest udowodnić do tego najlepiej odciąć się od takiej osoby i temperować zachowania już w zarodku by się nie rozwinęły. 

Logicznie masz racje natomiast praktycznie za zrobienie rzeczy jakie masz zamiar zrobić poniesiesz konsekwencje.

Bo dosłownie nikogo nie obchodzi twój los ani polityków, kobiet, społeczeństwa, natury bo jesteś mężczyzną czyli tym, który ma na wszystko i wszystkich zaiwaniać

w zamian nie dostając niczego i jeszcze dostosować się do tego co tobie wszyscy narzucą.

Współczuje tobie sytuacji i cierpienia jakie ty i twoje dzieciaki doświadczacie🙁

Zapytaj doświadczonych braci jak @Mosze Red, @Casus Secundus czy @Marek Kotoński jak wybrnąć z tej sytuacji i co możesz zrobić legalnie by samemu sobie nie zaszkodzić.

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kolejna sprawa ludzi na forum, w internecie lub w realu traktuj z ostrożnością i filtruj znajomości bo nie wszyscy są tacy jacy się tobie wydają.

 

Tak, uważam tak samo jak Koledzy @Santo i @Templariusz. To nie jest temat w ogóle na wprowadzanie obcych ludzi w życie.

Co do pomysłu świadkowania - myślę, że przy okazji słuchania takiego świadka, gdyby się okazało, że z dzieckiem czas spędzał randomowy koleś znaleziony na forum (na którym mamy pełne spectrum postaw, poglądów, nie  wyłączając radykalizujących czy kontrowersyjnych) - opinia sądu (zazwyczaj kobiecego) o takim ojcu i stronie postępowania byłaby szkodliwa dla autora tematu.

 

W rodzinnych tematach (na szczęście) ekspercko i praktycznie ostatnio nie siedzę, ale koronnym dowodem jest zawsze opinia biegłych. Można zacząć od jakiejś prywatnej wizyty u psychologa dziecięcego, w poradni, etc. Zbierać kwity, żeby mieć dowody poparte czymś więcej, niż tylko przekonaniami. Dowody na to, że obecny sposób kontaktów, wykonywania władzy rodzicielskiej jest sprzeczny z dobrem dziecka. 

Tyle droga legalna.

 

Droga nielegalna - działać per fas et nefas. Wziąć sprawę totalnie we własne ręce. Dziecka nie oddawać.

To nie jest moja opinia co do tego czy to słuszne, czy niesłuszne. Moralnie uzasadnione czy nie. O tym decyduje każdy sam. 

Widziałem w praktyce -  chłopak nie wrócił z widzenia (kontaktów, jakie rodzice ustalili) z ojcem w innym mieście na ferie. Zanim zajął się tym opieszały sąd, chłopak już chodził do nowej szkoły, miał kolegów, był przekupiony prezentami przez ojca i jego rodzinę. Dodatkowo włączyła się temu chłopcu chęć powetowania czegoś ojcu: do tej pory chłopak i jego siostra byli z matką, wiec odbierał to tak, że ojciec jest sam.

Ojciec notabene dość słaby, taki potulny mataczący lekko alkusek, podpierający się starymi. 

 

Ale temat dotyczy dziewczynki. Myślę, że im młodsza, tym bardziej związana z matką i sam autor tematu zrobiłby dziecku krzywdę takim uprowadzeniem. 

 

Ogólnie temat pokazuje, do jakich desperacji człowiek czasem może dojść. Trzeba się cieszyć swoim życiem, że się nie ma takich problemów. I za to dziękuję. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba Ci psychologa i kuratora sądowego by wykazać tą przemoc wobec dzieci

 

Zostawianie dziecka samego z randomami z neta to kiepski pomysł. Bardziej by się tu nadawali Twoi rodzice lub opiekunka. Albo idź na komendę z dzieckiem. Może będzie policyjny psycholog. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Potrzebuję pomocy

Bylem prywatnie u psychologa. Kobieta calkiem ok. Jednak jak ja zapytalem o gaslighting to o nim nie ma zielonego pojecia. Wydaje mi sie, ze w sadzie, policji i mopsie wszyscy dobrze wiedza czym to jest i uzywaja tego celowo. Widac, ze maja ogromna satysfakcje z niszczenia innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/25/2022 at 12:44 PM, Casus Secundus said:

Ogólnie temat pokazuje, do jakich desperacji człowiek czasem może dojść. Trzeba się cieszyć swoim życiem, że się nie ma takich problemów. I za to dziękuję. 

Jemu taka rada dużo nie pomoże.

Kiedyś, dawno temu, Salomon rozstrzygał która z kobiet jest matką dziecka.

Poczytajcie jak to się potoczyło.

Mam jakieś małe obawy, że w szkołach tego nie uczą obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 12:09, Iceman84PL napisał:

Przecież w matriarchacie jakim żyjemy w Polsce to o czym piszesz to przestępstwo.

Zarówno prawo, władza jak i struktury zabraniają tobie jako mężczyźnie jakichkolwiek działań a jak się nie dostosujesz będziesz ukarany.

Kobieta w Polsce jest Bogiem bo jest kult matki p0lki, nieważne, że ty masz rację bo z natury jako mężczyzna jesteś uważany przez system jako zło, przemocowca.

Nie rób takich głupstw nic Ci to nie da ba jeszcze narobisz sobie większych kłopotów niż je obecnie masz. 

Kolejna sprawa ludzi na forum, w internecie lub w realu traktuj z ostrożnością i filtruj znajomości bo nie wszyscy są tacy jacy się tobie wydają.

Gaslighting jak Ci już pisałem ciężko jest udowodnić do tego najlepiej odciąć się od takiej osoby i temperować zachowania już w zarodku by się nie rozwinęły. 

Logicznie masz racje natomiast praktycznie za zrobienie rzeczy jakie masz zamiar zrobić poniesiesz konsekwencje.

Proszę nie wprowadzać w błąd, bo z madkami należy walczyć ich metodami, a w Polsce już są Ojcowie, którzy wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PyrMen napisał:

Ciężko grać ich metodami bo większość facetów ma coś czego u sporej części kobiet (w trakcie, po rozwodzie.. wsześniej) nie występuje wcale. 

 

Poczucie przyzwoitości. 

Też brak empatii i ogólnie wysoki poziom zajebistości. Nie liczy się dobro dziecka, a własna chora ambicja, bo powiedziałam koleżankom że tak będzie. Ogólnie facet w sądzie ma jedno prawo - prawo milczeć. Oczywiście są różni sędziowie i też każda sprawa jest indywidualna. Jest jedna zależność którą zauważyłem. Jeśli facet ma wyjebane i nie chce widywać się z dziećmi to mu się wciska na siłę. Jeśli facet chce jak najszerzej to wtedy mu się blokuje... No ale to właśnie świadczy o tym co wyżej pisałem. Najlepiej mieć wyjebane. Jednak facet to nie baba i nie gra. Dlatego to takie trudne. Trzeba liczyć na sędziowską ruletkę i normalny przydział. Czyli jakieś 10 procent szans.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.