Skocz do zawartości

Randki Polsko-Ukraińskie


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Czyli przedstawiając bogatszą ofertę związania końca z końcem niż jej obecny/były w ojczyźnie potencjalnie zwiększamy szansę na to, że zostanie.

To nie_do_końca tak działa :)

 

Znowu - znaczna część pań:

 

a) pracuje zdalnie w UA (i dostaje za to hajs!)

b) ma obecnego partnera w UA i on tam pracuje (i dostaje za to hajs!).

 

Wielkość zawodowej armii w UA to obecnie - oficjalnie ofc - ok 700k luda. Na c.a. 80 mln państwo - niecały 1%. 2% uwzględniając podział płci. Więc to nie tak, że WSZYSCY panowie napierdalają się z kacapami. Wbrew pozorom po "naszej" stronie Dniepru życie płynie +/- bez większych zmian.

 

Także wiesz - to nie jest tak, że pani pomacha się marchewką p.t. "Polak z pensją 5kPLN" i ona już radośnie popędzi ku szczęściu zostawiając mokre ślady na podłodze.

 

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ale w dużych miastach do tej pory również była nadpodaż kobiet, z tym, że krajowych. W Krk szacowana na 100k.(wliczali w to chya również emerytki dlatego wyszła taka duża ilość)

Kłamstwa, duże kłamstwa, statystyki 🙂

 

Jeżeli uwzględnimy przedziały wiekowe, to to tak nie_do_końca wygląda.

OCZYWIŚCIE -> panie chętniej i ŁATWIEJ migrują do dużych ośrodków, zwłaszcza akademickich. Siłą rzeczy jest pewna nadpodaż.

Ale - znowu - to nie jest tak, że nastąpiło zalanie rynku tanim, dostępnym towarem.

 

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ale ta propaganda z pewnością wpłynie na większą ruchliwość rodaczek w celu znalezienia sobie chłopa w panice przed tym, że Ukrainki zbiorą z rynku co lepsze kąski.

Widać to po ostrych postach Polek, że boją się konkurencji.

Widzisz przedstawienie, a nie wiesz, jak ono się ma do samej rzeczy.

 

Jeszcze raz - to jakieś z dupy dowody anegdotyczne wywołane przez grupę trolli.

Ludzie łykają ten bait jak młode pelikany, "mądrze wnioskują" i kreują mentalnie nową rzeczywistość. Która nijak się ma do tego, co nas otacza.

 

Tyle ma to wspólnego z rzeczywistością, co forumowe pierdolenie o tym, jakie to "azjatki to cudowne żony", tudzież "Ukrainki to takie milion razy lepsze niż p0lki". I na wszelkiej maści postępackie pierdolenie reagują jak Supermen na Kryptonit i w ogóle na kolana klękną przed każdym samcem z PL, który raczy zaszczycić je swoim spojrzeniem.

Gówno, chuja warta prawda. Kobieta jest kobietą. Gdzie się urodziła, gdzie wychowała - chuj. Co za różnica, skoro BIOS taki sam??
Czy samochody Japońskie jeżdżą inaczej, niż europejskie? Do tyłu? Bokiem, kurwa? Nie wiem, na dachu, nie na kołach??

No nie. Różnią się w pomijalnych niuansach.

 

TAK - co do zasady MOJE kontakty z paniami z UA - i to z różnych "pokoleń", od wieku wczesnej pełnoletności do c.a. 50-tki  - wskazują, że panie te mają WYŻEJ rozwinięte kompetencje tzw dobrej gospodyni domowej, i ogólnie pojmowaną kobiecość, niż przeciętne Polki.

Odnotowałem to z zaskoczeniem. Nie na zasadzie szukania potwierdzenia jakiejś tezy, tylko zauważenia odczuwalnych różnic.

I to - w sumie - jedyna zauważalna różnica, jaką odnotowałem.

Aha i podwyższony szacunek do tzw faceta z jajami.

Reszta - bez zmian.

 

Zostając przy porównaniach motoryzacyjnych: opędzluje się to na zwykłym prawie jazdy, nie trzeba specjalnych kategorii.

 

TAK, to dalej jest dowód anegdotyczny. Próbka jest skromna.

TYM NIEMNIEJ - gdybym miał szukać kobiecejszej kobiety, to na panie ze wschodu zerkałbym łaskawym okiem. Chociaż przeciwnika w żadnym wypadku nie lekceważę. Pod pewnymi względami odnoszę wrażenie, że są trudniejsze, niż p0lki. Zwłaszcza na długie dystanse.

 

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/29/2022 at 12:19 AM, Stary_Niedzwiedz said:

TAK, to dalej jest dowód anegdotyczny. Próbka jest skromna.

Raczej to mały kryształek odczynnika, wrzucony do ogromnej fiolki.

Zmienia kolor całego roztworu, wykrywając "jakąś" zawartość potencjalnego związku zwanego "zawiść/strach", pochodną "braku wartości".

W tym znaczeniu, nawet najmniejszy kryształek pozwala wzbogacić wiedzę o zawartości całej fiolki. Wysnuć wnioski... przewidzieć przyszłe reakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem doświadczenie randkowania z pewną panią z UA co uciekła przed wojną. Wolna. W porównaniu z Polkami zaobserwowałem większe zaangażowanie i dbałość o zaspokojenie potrzeb mężczyzny, także jeśli chodzi o seks. Relacja zakończyła się ze względu na ponadnarodową kobiecą klasykę, czyli włączenie parcia na związek gdy miało być fwb. Była to SM, więc wiadomo. Ale ogólne pozytywne wrażenie jest.

Trzeba mieć na uwadze, że dla tych pań obecna sytuacja (nagła emigracja, ucieczka przed wojną, utrata domu, perspektywa braku możliwości powrotu) stanowi duże obciążenie psychiczne, trzeba w tej kwestii podchodzić z pewną dozą wyrozumiałości i empatii.

W otoczeniu obserwuję kilka znajomych osób, które spotykają się z Ukrainkami. Także można uznać, że ich pojawienie się wpłynęło na lokalny rynek matrymonialny w zauważalny sposób.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nihilus napisał:

Miałem doświadczenie randkowania z pewną panią z UA co uciekła przed wojną. Wolna. W porównaniu z Polkami zaobserwowałem większe zaangażowanie

Też takie doświadczenia podobne mam. Ogólnie z Ukrainkami jak miałem randki nie były aż takie z kijem w *upie porównując je do naszych witaminek. Bardziej wyluzowane i da się jakoś lepiej pożartować odnosząc się do p00lek. Ogólnie taka Ukrainka na randce nie ma takiej skwaszonej miny w trakcie spotkania jakie potrafią mieć witaminki z PL :D Wszystkie randeczki jakie miałem z kobietkami ze wschodu były udane(nawet te gdzie dostałem kosza), co do spotkań z p00lkami tam miewałem spotkanie totalnie nieudane i nieważne czy był kosz lub nie.

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.