Skocz do zawartości

Abstrahuje - Masny - od gwiazdy do kukolda w otwartym związku


sargon

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem jakieś filmiki tej suchej ekipy, kilka było nawet zabawnych.

Wydawało mi się, że goście ogarnięci.

 

Potem w jakimś raporcie giełdowym / inwestycyjnym, wyszło, jak bardzo ich grupa medialna upadła, bo szastali kasą na lewo i prawo.

 

A teraz to - dr. Sharpankee ujawnił mi ten oto fantastyczny sposób na życie Masnego - ćpanie i udzielanie kobiety innym kutangom.

Na dodatek chłop gada jak skrzyżowanie zaćpanej hipiski i Pawlikowskiej - natchniona i napompowana gazami pizda xD

Widać bycie tuberem oznacza postępującą gonciarzyzację...

 

 

  • Like 8
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole nie mogę słuchać tego pierdolenia. Czasami się zastanawiam czy ci ludzie serio są tak jebnieci czy są podstawionymi osobami aby prali młodym ludziom mózgi. Dziewczyny dorastające się naogladaja tych głupot i będą wiedziały, że rozwiązłość, zdrada to nic takiego. Chce żeby nastąpił jakiś reset. Nie wiem niech odetną w pizdu internet na całym świecie 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Chłopaki mają za niskiego teścia to i efekty widać.

 

Ale ci dwaj pozostali chyba ogarniają bardziej. Oni nie tworzą już wspólnie tylko się rozdzielili 

Typowi chyba do tego wyjebało mocno estro, sam sposób mówienia i gestykulacja niczym miękka faja. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chad grzmoci jego Karynę, a ciamajda cuckold Masny grzecznie czeka na swoją kolej, gdy tamtemu się znudzi.

Nowe standardy narkotyzmu i zidiocenia, promowane przez lewackie ścierwa. 

 

a3Emrom_460s.jpg

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.