Skocz do zawartości

Samotna mama, czyli spieprzaj, dupku!


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

Kurwa mistrz 😂😂😂😂zrobiłeś mi dzień królu złoty 😁😁😁😁

 

A swoją drogą ostatnio obracałem taka samotna Momi i powiedziała że na Tinderze jak powie ze ma córkę to większość facetów ja skreśla.... I wtedy pomyślałem że ten cały Red pill zaczyna działać i trafiać do chłopaków!!! 🥰🥰🥰

 

Edytowane przez Gixer
  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gixer napisał:

 

 

A swoją drogą ostatnio obracałem taka samotna Momi i powiedziała że na Tinderze jak powie ze ma córkę to większość facetów ja skreśla.... I wtedy pomyślałem że ten cały Red pill zaczyna działać i trafiać do chłopaków!!! 🥰🥰🥰

 

Naturalna reakcja, przynajmniej osób które co nieco przeżyły i umieją korzystać z obserwacji schematów ludzkich działań.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gixer napisał:

I wtedy pomyślałem że ten cały Red pill zaczyna działać i trafiać do chłopaków!!! 🥰🥰🥰

 

 Nie spodziewaj się po nich za dużo - p0lak p0trafi. 😜 Ja myślę, że to raczej ona słabo się sprzedaje, zaczyna reklamę od dupy strony bo za dużo już widziałem xD Nadzieja we mnie zgasła xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej Oli spóźniał się ostatnio okres. Odkąd tworzymy parę, to jeszcze nie współżyliśmy, mimo to brała tabletki. Po tym jak poszliśmy do ginekologa, okazało się, że jest w ciąży. Najprawodopodniej to któryś z jej kolegów z akademika, albo Orkan, albo John z Nigerii. Zobaczymy jak się nam urodzi, to wtedy będziemy wiedzieć. Ewentualnie jest też opcja, że ktoś z Tindera nam zrobił dziecko, bo ostatnio sporo chodziła na randki z Tindera właśnie. Odnośnie dziecka, to dziecko jest moje, ja je już kocham. Już sobie wyobrażam oczami wyobraźni, jak chodzę z naszym dzieckiem na spacer, kąpię je, przebieram i odprowadzam na widzenia z biologicznym tatusiem :wub: I gdybyście sami przyjęli taką postawę jak ja, to inne samotne matki nie miałby tak ciężko. Pan Premier miał rację wspominając o samolubnym informatyku i empatycznym szewcu. Jak do was to w końcu dotrze, to los samotnych matek będzie o wiele lepszy. 

 

I naprawdę nie liczy się kto spłodził, bo spłodzić może każdy. Ale wychować, to już nie każdy będzie w stanie. I jestem dumny, że to ja nim będę.

  • Dzięki 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ostatnio u mnie w robocie się na mnie "czai" jedna samotna matka (jedynki albo dwójki), w sensie po prostu się gapi. Pośród szeregu antyatrakcyjnych cech ma jedną wyjątkową, która mnie "wbija w fotel". Mianowicie eklektyczne połączenie zamiłowania do uśmiechania się z brakami w uzębieniu. To, jak szczerzy osamotnione siekacze z pustymi dziąsłami po bokach... Coś okropnego...

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Edelgeist said:

Mianowicie eklektyczne połączenie zamiłowania do uśmiechania się z brakami w uzębieniu. To, jak szczerzy osamotnione siekacze z pustymi dziąsłami po bokach... Coś okropnego...

Przynajmniej nie ugryzie podczas polerowania torpedy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohaterka tematu

Gdy każdego dnia musimy stawiać czoła potężnym wyzwaniom. Takim, przy których niejeden z was obsrałby się ze strachu.

My musimy zasuwać. Dzień i noc. Wiecznie w trybie gotowości, wiecznie dla naszych dzieci.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oj jakie one biedne i zapracowane😆

No tak praca w korpo gdzie odbiera się telefon i wpisuje dane do kompa to wysiłek, zrobienie zakupów, obiadu, ogarnięcie 

na bieżąco mieszkania by było czysto to mordęga a włączenie pralki i nastawienie odpowiedniego programu jest wręcz niewykonalne🤣 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bohaterka tematu

Aż nóż się w kieszeni otwiera, jak się słyszy takie farmazony. Myślę sobie: „Idź, pożyj trochę, niech Cię los wystawi na próbę raz czy dwa razy, to może zrozumiesz, do jakiej kobiety startujesz i co w ogóle wygadujesz”. Coraz mniej mnie dziwi, że samotne matki szukają na życiowych partnerów facetów, którzy również są po przejściach. Może i obici czy poranieni, ale trochę już życie ich doświadczyło.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym to zobaczyć jak faceci po przejściach walą drzwiami i oknami do samotnych madek😂

Łabędzi śpiew samotnych madek przed ścianą czy zaraz po i pretensje do mężczyzn, że mają wymagania, oczekiwania😁

Kobiety już dawno odjechały w świat fantazji gdzie myślą, że rozdają karty a prawda zgoła jest inna.

 

Dzięki @Obliteraror za raczka, którego usmażyliśmy.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Iceman84PL said:

Chciałbym to zobaczyć jak faceci po przejściach walą drzwiami i oknami do samotnych madek

Walą faceci przed przejściami.

 

Uświadom sobie ilu 35-latków nigdy nie bzykało.

Oni pójdą za zapachem cipy nawet w ogień Mordoru ze śpiewem na ustach.

I o to chodzi, żeby jeszcze zaprogramować ich, żeby byli przekonani, że robią słusznie.

Wiem to, bo sam byłem pizdą de tuttis pizdas tego typu.

Znam z własnego doświadczenia wszystkie błędy jakie faceci robią.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Uświadom sobie ilu 35-latków nigdy nie bzykało.

 

Jakie to czasy nastały, że panowie w wieku trzydziestu pięciu lat nie mieli nigdy szans

na wprowadzenie prącia do pochwy, po czym, po wykonaniu serii ruchów frykcyjnych

pozostawiali swój ejakulat.

 

Co to za czasy nastały ..?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2022 o 22:04, bassfreak napisał:

Piękna antyreklama czym są samotne matki.

 

11 godzin temu, manygguh napisał:

I jestem dumny, że to ja nim będę.

 

1 godzinę temu, GriTo napisał:

Co to za czasy nastały ..?

Za duże wymagania, wielu zaczyna kumać brutalna rzeczywistość.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2022 o 17:23, Obliteraror napisał:

Jak ktoś chce się dobrze ubawić w sobotnie popołudnie, bardzo polecam poniższy tekst. Uwaga, silnie rakotwórczy xD

 

Bo kto czyta tak zwane "politycznie poprawne media" - ten sam sobie szkodzi.

Prawdziwe nieszczęście jest jednak w momencie kiedy czytający współczesne mainstreamowe wysrywy - uzna, że to wszystko naprawdę.
Czyli nie tylko uwierzy w to co podlinkowałeś ale da wiarę w absurd p/t "Covid-19" lub tzw "wojna w Ukrainie" (pisownia oryginalna, cudzysłów celowy).

 

Krótko mówiąc - samotne matki są tak samo użyteczne w zyciu mężczyzny jak wszelakie inne kobiety - pod warunkiem zachowania trzeźwości umysłu (czytaj - nie wchodzić w stałe relacje) plus oczywiście zachowania przepisów BHP (czytaj - tylko dobra guma, na temat ktorej facet zna trzy kluczowe informacje - kiedy założył, kiedy zdjął i gdzie wyrzucił)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mmario napisał:

Aż nie wierzę, ale takie coś mi podsunął internet....

Jak mi zapłacą, napiszę 100x lepszy materiał badawczy, poświęcę się. Ogólnie bardzo spłycone i 0 konkretów, i pewnie dlatego puścili to aby nie drażnić czytelniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.05.2022 o 08:55, Taboo napisał:

co tam takiego spawałeś że tak długo CIę nie było? ;) Witamy, brakuje jakiegoś tematu o mężatkach ;)

 

Do uświadamiania znacznie młodszych lub nawet starszych ale żyjących cały czas w matrixie kolegów - jestem pierwszy wyrywny.
Choć na tym forum o romansowaniu z mężatkami (i szeregu zalet z tego płynących) powiedziano już chyba wszystko - dlatego zachęcam do szperania w archiwum.
No chyba, że ktoś ma jakieś niezadane jeszcze pytania - lub chce wzniecić przecudnej urody forumową zadymę wynikającą z braku logiki u zadymiających - to służę swą radą i dobrym słowem.

 

Oczywiście polecam kontakty z mężatkami - tak samo jak polecam kontakty z wdowami i rozwódkami.
Nieco mniej polecam kontakty z pannami - a to dlatego, że panna ma spośród wszystkich wymienionych wcześniej damskich stanów cywilnych - najwyższe ciśnienie na ślub i porodówkę. A jedno i drugie prawdziwemu facetowi w dzisiejszych czasach potrzebne jest jak psu piąta noga.

 

A polecenie mężatki w charakterze uczestniczki kolacji ze śniadaniem wynika stąd, że po prostu nie dyskryminuję kobiet ze względu na ich stan cywilny.
 

 

 


 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotne matki, sądzę, że sporo z nich zamiast budować relację z facetem chciało pójść na skróty złapać faceta na dziecko i jakoś to będzie... 

Nie pykło... i teraz zostaje się z "problemem" do końca życia. 

Edytowane przez slavex
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 30.05.2022 o 02:13, Bonzo napisał:

 

Bo kto czyta tak zwane "politycznie poprawne media" - ten sam sobie szkodzi.

Prawdziwe nieszczęście jest jednak w momencie kiedy czytający współczesne mainstreamowe wysrywy - uzna, że to wszystko naprawdę.
Czyli nie tylko uwierzy w to co podlinkowałeś ale da wiarę w absurd p/t "Covid-19" lub tzw "wojna w Ukrainie" (pisownia oryginalna, cudzysłów celowy).

 

Krótko mówiąc - samotne matki są tak samo użyteczne w zyciu mężczyzny jak wszelakie inne kobiety - pod warunkiem zachowania trzeźwości umysłu (czytaj - nie wchodzić w stałe relacje) plus oczywiście zachowania przepisów BHP (czytaj - tylko dobra guma, na temat ktorej facet zna trzy kluczowe informacje - kiedy założył, kiedy zdjął i gdzie wyrzucił)

Kto czyta jakiekolwiek polityczne media, ten sobie szkodzi. Niezależnie od grupy interesu, to ściek mający na celu tylko odwrócenie naszej uwagi od prawdziwych problemów i pozyskania naszych głosów. Najlepiej to olać i skupić się na swoim rozwoju. Co do covida i wojny, nie doszukiwałbym się tu żadnych teorii spiskowych, a to, że politycy realizują dzięki kryzysom swoje interesy polityczne, to nic nowego. Wracając do tematu rozmowy, samotne matki nie mają odpowiedniej pozycji do stawiania warunków, więc ten artykuł jest co najmniej śmieszny. Co do przydatności kobiet w ogóle, dość ekstremalne masz podejście.

Edytowane przez Demon
literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.