Skocz do zawartości

I jak tu być facetem będąc konusem?


Rekomendowane odpowiedzi

Żegnajcie, forumowi interlokutorzy. Ci i te, z którymi spędzałem tu miło czas jak i darłem koty.

Których poznałem w realu, jak i tylko tutaj. Zachowajcie we wdzięcznej pamięci. 

 

To zbyt dużo. Życie straciło sens. 

 

 

Buhaha xd

W dupach się im poprzewracało.

A robić ni ma komu! 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wendzikowska taka porobiona, 40 lat, a wygląda mocno dobrze, trzyma się dziewczyna. Chciałbym zaznać z nią przygód. Ciekawy jaki przebieg.

 

 

Zawsze jak widzę bardzo dbającą o siebie kobietę to zastanawiam się nad jej przebiegiem. Taka dziewczyna poznała życie, wie, że wygląd to skuteczny środek do celu. Myślicie, że dba tak o siebie świadomie wiedząc, że to działa na mężczyzn? Jak doszła do takich wniosków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebłem :D Teraz Tom Cruise pewnie siedzi na podłodze willi na Lazurowym Wybrzeżu zrozpaczony, drze szaty i płacze, że jest dla jakiejś podrosyjskiej dzidy, której wkład cywilizacyjny jest zerowy i tylko niepotrzebnie zużywa zasoby i prysznic, za niski :D Nie no, nie mogę z tymi babami. Jak one coś odwalą to nie wiadomo czy to Monty Python czy wariatkowo. Może jakieś Heńki się nimi przejmują i tym co mają do powiedzenia, ale już bez przesady, żeby poważni ludzie?

 

  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, antyrefleks napisał:

Wendzikowska taka porobiona, 40 lat, a wygląda mocno dobrze, trzyma się dziewczyna. Chciałbym zaznać z nią przygód. Ciekawy jaki przebieg.

 

 

Zawsze jak widzę bardzo dbającą o siebie kobietę to zastanawiam się nad jej przebiegiem. Taka dziewczyna poznała życie, wie, że wygląd to skuteczny środek do celu. Myślicie, że dba tak o siebie świadomie wiedząc, że to działa na mężczyzn? Jak doszła do takich wniosków?

Ona więcej razy ku...a widziała niż Ty 😂😂

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, antyrefleks napisał:

Chciałbym zaznać z nią przygód.

 

14 minut temu, TheWalrus napisał:

tutaj możecie zobaczyć tę panią bez makijażu ;)

00084DOFJ55B6X8C-C122-F4.jpg

Chryste Panie z Nazaretu, i coś takiego szczeka na Cruise. 

 

Jedną z drugą zrobi sobie makijaż podnoszący smv o kilka oczek w górę i każda myśli, że jest top.

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpanki fantastycznie podsumował p00lki w najnowszym nagraniu.

Ten cynizm w oczach i podśmiechujki gwiazdeczek tv z mężczyzn poniżej 190 cm.

Tak panowie 185 cm już nie wystarczy poprzeczka poszła w górę.

Później dotarło do starej witaminki, że przesadza na antenie z wymaganiami i zmieniła

temat, że Tom należy do sekty. Typowe odwracanie kota ogonem.

Szczerze mówiąc to Tom ma więcej kobiet chętnych i ładniejszych niż ona, która z tak fatalną urodą nie miała by szans.

Kolejne potwierdzenie, że p00lki odjechały w świat fantazji, im się wydaje, że każda może mieć Chada😆

Teraz urosła p00lkom konkurencja do krocza Chada w postaci Ukrainek😁

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, TheWalrus napisał:

O jprd xd

 

Paparrazi są jak takie trolle, obażające nagą prawdę, chwała im za to :d

 

Śmieszne, że taki pasztet ocenia w tak krytyczny sposób atrakcyjność Toma Cruise.

 

Wiele Polek to wiadomo co robi wyżej niż ma dół pleców.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas napisał:

No i okazało się, że Tom Cruise nie jest męski i przystojny bo jest za niski. Jak mam teraz żyć i czuć się jak facet skoro jestem także konusem

Haha. No jak widzę jego nazwisko to przypomina mi się film o scenach kaskaderskich z jego udziałem.

Zresztą mega teledysk Metalliki I Disappear i jego wspinaczki:

 

 

Jeśli ona go tak ocenia, to sama się skreśla. TC korzysta z życia na full w zakresie, który jest poza jej zasięgiem.

Hehe w teorii ma prawo mieć własne zdanie, w praktyce robi influencing na te młode i robi im toksyczny wdruk.

...ale czego można oczekiwać po kobicie, która wybiła się na rozkładówkach...

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ona zdaje sobie sprawę z tego, że Tom Cruise by jej nie tknął obsranym kijem, czy jest tak odklejona i uwierzyła, że jej się należy chad milioner 10/10.

 

@vodkas85 jak nawijał Peja "ja nie muszę się wysilać to bankowo się zdarzy, ona o tym nie marzy, bo to dla niej jak odruch"

Edytowane przez Chcni
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Dajecie się zaprogramować, czy to świadomie, czy nieświadomie.

O to zresztą babom chodzi, żeby mężczyźni nie myśleli i faktem jest, że tu mają zbiorową mądrość samic gatunku.

Wystarczy zawołanie pszczoły matki i wszystkie inne stają za nią murem.

Widziałem to wielokrotnie.

 

PS:

Jeśli Tom C olałby taką d*pę zróbcie to i wy.

Po 10 olaniach zmięknie.

Teoretycznie oczywiście, bo 90-ciu spermików podbuduje jej ego.

Ale też tylko teoretycznie.

Ich podbudowywanie nie jest nic warte.

Jeden samiec z jajami postawiony na przeciwnej szali wagi przeważy ich wszystkich.

Jego jaja ważą więcej niż jego wzrost.

Może nie jestem z tej epoki, owszem i to nie do końca dziś się zgadza z prawdą, ale bzykałem lale, które teoretycznie nie powinny nawet mnie zauważyć.

Nie da się tego wytłumaczyć, ale kobiety nie myślą taką ścieżką jak my.

Prawdopodobnie dlatego, że w ogóle nie myślą.

Dajcie im na przynętę zapach jaj tak jak one dają wam zapach cipki i możecie się zdziwić.

Amen.

 

PS:

Oczywiście musicie te jaja mieć, a z tym dziś jest problem.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue Zaprogramować to dobre słowo. Dziel i rządź w wykonaniu pań. 

Potem narzekania, gdzie ci mężczyźni, 

Patrząc na to, jakie laski w ten sposób dzielą społeczeństwo, to można zaobserwować:

1. nieatrakcyjne, 

2. dawno po ścianie.

3. po toksycznych związkach. 

Trzonem jest jedno: oni są szczęśliwi a ja nie. Toż to jest niesprawiedliwość! 

A tu ruchać się chce a nią nikt nie jest zainteresowany. Widząc takiego niskiego gościa, z fajną laską, szczęśliwego, taką brzydulę triggeruje to. 

Więc żeby się zemścić wygadują takie rzeczy. A w związku z tym, że kobiety są dobre w przemocy psychicznej, to nic jej nie udowodnisz. Bo przecież to zabawa definicjami, tobie brak dystansu, każdy ma preferencje (umówmy się: takich rzeczy nie mówi się publicznie bez powodu). Ona nie powiedziała że niski, to gorszej kategorii niż wysoki co równa się z tym, że nie zasługuje na miłość, seks. Zupełnie jak ona! Bo przecież jest ryczącą 40.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.