Skocz do zawartości

Komentatorka z TVN: "trudno uznać mężczyznę o wzroście 170cm za przystojnego"


Rekomendowane odpowiedzi

https://streamable.com/d2wdrb

 

Ciekawe czy amerykańska stacja TVN zajmie jakieś stanowisko? W końcu właścicielem tej stacji są Amerykanie. Kraju, w którym narodził się ruch "body positivity".

Sama Anna Wendzikowska ma dzieci z różnymi partnerami, którzy ją rzucali. Jedno ma zeza. 

 

Wspominka o preferencjach to według mnie zasłona dymna. Ja preferuję niskie brunetki w typie latynoskim. Ale czy muszę o tym obwieszczać wszem i wobec, tym samym nie licząc się z uczuciami innych? Nikt nie  musi o tym wiedzieć, bo to moja prywatna sprawa. Zero taktu moim zdaniem. 

Tym bardziej, że kobiety są przewrażliwione na punkcie swojego wieku i każdy komunikat biorą do siebie bardzo dosłownie. Więc Wendzikowska, patrząc na jej insta jak się wygina niczym nastolatka, bardzo dobrze zdawała sobie sprawę z takiego komunikatu.

A komunikat jest taki: niski, nieatrakcyjny i gardzę takimi mężczyznami. 

Czy taką postawą Wendzikowska nie zrównała się z humanistami ewolucyjnymi?

Czyżby... wszyscy jesteśmy równi, ale mamy inne układy nerwowe? Absurd, brak logiki. 

 

 

 

 

Edytowane przez bernevek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo się przejmujcie tym co jakaś laska powiedziała. 

 

Zresztą po męskiej stronie też lecą teksty, że z pasztetami poniżej 5 na 10 się nie umawiają. Nie widzę na forum zgrzytów, by jednak jakiś respekt zachować względem kobiet i by się nie zniżać do najgorszych z pośród nich.

I jedni i drudzy sobie dowalają, czy to w TV czy na ramach innych mediów społecznościowych - żadna nowość.

 

Zajmijcie się sobą.

 

Co do tej pani to życie bywa przewrotne i jest możliwość, że jej oceny przemienią się w szlochający lament, jeśli nie zejdzie z góry wyobrażeń o supermanie w odpowiednim czasie.

 

Franco Columbo 165cm wzrostu:

 

Moim zdaniem przystojny był, a to że nie dostał od natury 20 centymetrów no to cóż. Podobnie jak pani oceniająca nie dostała idealnych ust i musiała sobie co nie co wstrzyknąć. Problem, że na wzrost póki co "strzykawy" nie mamy. Aczkolwiek, każdy ma prawo do własnej opinii, jedni będą twierdzić że poniżej 170 to nie mężczyzna a drudzy, że kobieta ze slikonem w ustach to nie kobieta. 

Franco-no12.jpg

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanK napisał:

Zresztą po męskiej stronie też lecą teksty, że z pasztetami poniżej 5 na 10 się nie umawiają. Nie widzę na forum zgrzytów, by jednak jakiś respekt zachować względem kobiet i by się nie zniżać do najgorszych z pośród nich.

Tylko tutaj chodzi o to, że dla tej pani Tom (fucking) Cruise to jest pasztet 5 na 10. Tutaj wyśmiewane jest podejście, że "Lamborghini Aventador to nawet fajne auto ale niskie i ciężko się wsiada. Dla mnie 2/10".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, SzatanK said:

Problem, że na wzrost póki co "strzykawy" nie mamy.

No właśnie już mamy. Od iluś lat są już takie operacje. Wydłuża się nogi. Kość udowa i piszczelowa chyba. Maksymalnie można chyba o jakieś 10cm łącznie. Niestety obecnie to koszt około 200k z tego co patrzyłem ale w przyszłości kto wie.

 

Wpisać w neta "wzrost operacja" i można poszukać.

 

Docelowo opcja stworzona dla ludzi, którzy mają jedną nogę krótszą a to powoduje oczywiste powikłania. Jednak z tego co czytałem stosuje się też już jak komuś nie pasuje wzrost.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Shark napisał:

Tylko tutaj chodzi o to, że dla tej pani Tom (fucking) Cruise to jest pasztet 5 na 10. Tutaj wyśmiewane jest podejście, że "Lamborghini Aventador to nawet fajne auto ale niskie i ciężko się wsiada. Dla mnie 2/10".

 

Dokładnie tu chodzi o pewien trend myślowy wśród nich wszystkich i kompletnie odrealnione wymagania a nie o to co jedna konkretna powiedziała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest rola dziennikarzy, żeby naginać rzeczywistość pod swoją narrację żeby klikalność artykułu była jak największa, bo w ten sposób zwiększają sobie szansę ze więcej potencialnych klientów będzie korzystała z ich strony internetowej.

Dlatego też są dziennikarze niezależni jak i dziennikarze zależni od swoich pracodawców.
Dla dziennikarzy zależnych im więcej nieprawdziwych czy też zmyślonych informacji zapodadzą tym lepiej.
Dajmy na to takie popularne marki jak TVN, Polsat, TVP, Fakty, Gazeta Wyborcza itp.
Zatem ściek medialny trzeba spuszczać do toalety a nie rozgłaszać na wszystkie strony.

Więc niech to mądre merytoryczno-edukacyjne materiały będą rozsiewane żeby społeczeństwo było mądrzejsze, a nie śmieciowe newsy aby społeczeństwo było coraz głupsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie przejąłem, ale nie wydaje mi się słusznym podejście forumowiczów "aa tam co mnie obchodzi że jakaś baba sobie coś gada". Tu chodzi o to, że mówi to na forum publicznym i inne kobiety podłapują takie podejście. Co przecież widać po polkach, obsesja w temacie wzrostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MG-42 napisał:

To teraz promują męskiego typa skandynawskiego? Wielkoluda ze szczęką wikinga, żołnierza-męczennika,  czarodzieja kochanka,  współczującego kobietom itd. Czy to jest wogóle możliwe co oni promują?

Pokłosie rewolucji seksualnej. Orgazm kobiet stał się ważniejszy od męskiego.

Panie zdaje się nie obchodzić, że to ich orgazm nie jest konieczny do zapłodnienia. A męski już tak xD

Wniosek jest prosty i stary jak ludzkość. To bodziec seksualny ze strony kobiety jest ważniejszy.

Nawet łysy karzeł może nie być zainteresowany modelką 9/10. I jest to dla niej ujma na ego, bo przegrała w tym momencie. 

Ten wysoki, ciemnowłosy i ciemnooki Chad o którym marzy, także może nie być nią seksualnie zainteresowany. 

Tak naprawdę kobieta przegrała na starcie, a czemu to powód jest podany wyżej. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tysiące fanów zaczęło protestować ;) to tak. Zrobiliby damage control i przeprosili.

Dokładnie tak było z Jungkookiem, gwiazdą kpopu, z którego nabijali się w "dzień dobry TVN". 🤣

 

A poszło o tą wypowiedź:

 

 

edit:

Chociaż jak pamiętam to oni mają wiecej takich wpadek. Był jeszcze Chajzer i jego "odgrywanie chorego dziecka"

 

I też była afera.

 

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wczoraj w podobnym temacie i na przyszłość @bernevek wpierw dodając temat zorientuj się czy nie ma już takiego.

 

 

P00lki odjechały już w świat fantazji, propaganda medialna w fantastyczny sposób przeprała mózgi, że każda zasługuje na Chada😆

Prawda jest taka, że jak to Szarpanki mówi w Polsce jest nadwyżka mężczyzn nawet do 300 tyś tylko, że witaminki nie chcą Polaków

prócz top 5%, o których będą walczyć z Ukrainkami a cała reszta dla nich nie istnieje.

Samo wyśmiewanie, szydera  przez gwiazdeczki tv pokazuje dobitnie czego kobiety chcą i jak gardzą mężczyznami poniżej 190cm

bo już panowie 185 cm nie wystarczy dla kobiet boś karzeł🤣

Tak czy inaczej kolejny raz p00lki pokazują swoją prawdziwą twarz i poszło to w świat, kto świadomy zrozumie kto nie dalej będzie myślał

, że jest inaczej. 

 

55 minut temu, SzatanK napisał:

Za dużo się przejmujcie tym co jakaś laska powiedziała. 

 

No widzisz nie rozumiesz prostych zależności.

To nie jest przejmowanie się tylko piętnowanie i smażenie raczka na bieżąco.

Takie sprawy powinny być nagłaśniane  choćby dlatego by kukoldy zrozumiały co to jest kobieta.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, krzy_siek napisał:

Ja się tam nie przejąłem, ale nie wydaje mi się słusznym podejście forumowiczów "aa tam co mnie obchodzi że jakaś baba sobie coś gada". Tu chodzi o to, że mówi to na forum publicznym i inne kobiety podłapują takie podejście. Co przecież widać po polkach, obsesja w temacie wzrostu.


Bo widzisz kolego, bo to jest jak test na inteligencje.
Jak inne kobiety podłapią takie podejście, to by świadczyło że nie są to zbyt inteligentne dziewczyny tylko karyny, gdyż dzięki temu szybciej zauważymy ich czerwone flagi, a przez to będzie nam łatwiej rozróżnić toksyczną laski od tej normalnej z którą powinniśmy być w związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

P00lki odjechały już w świat fantazji, propaganda medialna w fantastyczny sposób przeprała mózgi, że każda zasługuje na Chada😆

Prawda jest taka, że jak to Szarpanki mówi w Polsce jest nadwyżka mężczyzn nawet do 300 tyś tylko, że witaminki nie chcą Polaków

prócz top 5%, o których będą walczyć z Ukrainkami a cała reszta dla nich nie istnieje.

Samo wyśmiewanie, szydera  przez gwiazdeczki tv pokazuje dobitnie czego kobiety chcą i jak gardzą mężczyznami poniżej 190cm

bo już panowie 185 cm nie wystarczy dla kobiet boś karzeł🤣

Tak czy inaczej kolejny raz p00lki pokazują swoją prawdziwą twarz i poszło to w świat, kto świadomy zrozumie kto nie dalej będzie myślał

, że jest inaczej. 

Ale wiadomo. Szanuj kobiety bo twa matka była kobietą xDDD I inne takie rzygi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shark napisał:

że dla tej pani Tom (fucking) Cruise to jest pasztet 5 na 10

Ale Tom Cruise chyba się tym nie przejmuje, nie?

 

Tak samo inni powinni zrobić, nie ważne czy są celebrytą czy nie. Sam mam 171 i spotykam się z 11 lat młodszą, atrakcyjną kobietą. Czy czyni mnie to kimś wyjątkowym?

 

Nie :)

 

Zacznijcie wynosić naukę z tego forum, a nie tylko black i rage pill.

 

I pamiętajcie że kobieta szczęścia nie daje ;)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą obejrzałem wczoraj w kinie film Maverick .

W roli głównej ten kurdupel.

Ja nie wiem jak to możliwe ale ochów i achów nie było końca.

Tomek nie przejmuj się bracie,jeszcze się otworza kiedyś oczka tej szm.cie.

😉

 

A tak poważnie to film mega rewelacja jak dla mnie.

Bawiłem się świetnie.

Łezka w oku się zakręciła już od pierwszych dźwięków tej produkcji.

 

Jako ciekawostka dodam że na seans wybrała się rodzinka z bąbelkiem lat około 3.

Jeszcze w trakcie reklam i zwiastunów tatuś opuścił salę wraz z niezadowoloną pociechą.

Mamusia została i obejrzała film do końca z uśmiechem na twarzy.

A jak.

😎

 

W ogóle co trzeba mieć we łbie żeby brać takie ksyki na 2 godzinny seans?

To nawet małolaci po 12 lat nie potrafili usiedzieć w spokoju bez zbędnego pierdolenia i wychodzenia co 25 minut do kibla.

 

No nic to.

 

Strzałeczka kompanija!

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RabarbaR napisał:

Swoją drogą obejrzałem wczoraj w kinie film Maverick .

 

Też obejrzałem film i mogę szczerze powiedzieć, że daleko tej produkcji do pierwowzoru, ale najgorszy nie był.

Najciekawsze, że Penny zagrała inna aktorka ciekawe dlaczego😁?

 

0596d3cf5b2bcd39med.jpg

 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.