Skocz do zawartości

W Hiszpanii aby zostać gwałcicielem nie trzeba już używać przemocy


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Edelgeist napisał:

 

 Tyle, że katolickie "nie cudzołóż" sprowadza się do tego, że funkcjonariusz KRK ma udzielać ludziom legitymacji do uprawiania seksu, a przed udzieleniem owej legitymacji mówi: "co łaska, ale nie mniej niż 1200"...

No i? 

Jak idziesz do kina to płacisz, jak idziesz do restauracji to płacisz. 

Wiele kościołów jest otwartych w ciągu dnia i można przyjść po medytować, wyciszyć się itd. Jak nie dasz na ofiarę to Cie nikt nie wyprosi. 

W kościele są cwaniaki, są pedofile ale są też misjonarze i bardzo dobrzy uczynni ludzie. W czasach komuny czy wojny to kościoły pomagały ludziom. Polecam spróbować pójść do kilku kościołów i znaleźć taki kolory nam odpowiada. Zresztą kiedyś robiłem remont u zakonnic w domu samotnej matki. Codziennie obiad i kawa bez wogóle pytania. Poprostu serce na dłoni ale łatwiej chodzić i opowiadać ze kościół jest be... 

Popatrz sobie ile placówek typu dom dziecka, dom samotnej matki czy okno życia jest prowadzonych przez nasze kochane feministki a ile przez fundację związane z Kościołem. 

Godzinę temu, balin napisał:

No kobiecych forach już dość dawno niektóre kobiety mówiły o pisemnych oświadczeniach przed stosunkiem seksualnym. Takie oświadczenie miałoby wg nich wyglądać tak, że on zobowiązuje się do końca życia oddać do jej dyspozycji swój majątek i swoje usługi, a ona odda swoją cipkę, ale w każdej chwili może się rozmyślić. Co nie zmienia zobowiązań nieszczęśnika.   

To się nazywa małżeństwo 😉

Edytowane przez Gixer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gixer napisał:

No i? 

Jak idziesz do kina to płacisz, jak idziesz do restauracji to płacisz. 

 

 

 To, że "nie cudzołóż" nie zawdzięczamy KRK. A jeśli ktoś nie jest ojcem danego wynalazku, nie powinien go patentować. Pierwsi chrześcijanie, Apostołowie honorowali pogańskie małżeństwa, jako w pełni małżeństwa.

 A "nie cudzołóż" zawdzięczamy Prawu Mojżeszowemu, które samego małżeństwa nie definiowało i dopuszczało poligamię.

 

49 minut temu, Gixer napisał:

Popatrz sobie ile placówek typu dom dziecka, dom samotnej matki czy okno życia jest prowadzonych przez nasze kochane feministki a ile przez fundację związane z Kościołem. 

 

 Zadaj sobie pytanie, czy robią to za darmo. I czy dzielą się swoimi wypracowanymi dobrami, czy raczej dają % z tego, co sami otrzymali za free. Czy włożyli by wysiłek w wychowanie jakichkolwiek dzieci, gdyby mieli zastrzeżone, że wyrosną na protestantów, czy prawosławnych a nie klientów KRK? Poza tym spójrz, jakim kapitałem dysponują w złocie, czy ziemi.

 

49 minut temu, Gixer napisał:

W czasach komuny czy wojny to kościoły pomagały ludziom.

 

Jedyna pomoc, jaką kojarzę to pomoc Eichmannom w drodze do Argentyny. Poza tym popatrz na matkę Teresę. Sama leczyła się w drogich klinikach, a swoim podopiecznym kazała dogorywać w syfie. A kasę na swoją działalność brała nie tylko od katolików...

Edytowane przez Edelgeist
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Edelgeist napisał:

 

 To, że "nie cudzołóż" nie zawdzięczamy KRK. A jeśli ktoś nie jest ojcem danego wynalazku, nie powinien go patentować. Pierwsi chrześcijanie, Apostołowie honorowali pogańskie małżeństwa, jako w pełni małżeństwa.

 A "nie cudzołóż" zawdzięczamy Prawu Mojżeszowemu, które samego małżeństwa nie definiowało i dopuszczało poligamię.

 

 

 Zadaj sobie pytanie, czy robią to za darmo. I czy dzielą się swoimi wypracowanymi dobrami, czy raczej dają % z tego, co sami otrzymali za free. Czy włożyli by wysiłek w wychowanie jakichkolwiek dzieci, gdyby mieli zastrzeżone, że wyrosną na protestantów, czy prawosławnych a nie klientów KRK? Poza tym spójrz, jakim kapitałem dysponują w złocie, czy ziemi.

 

 

Jedyna pomoc, jaką kojarzę to pomoc Eichmannom w drodze do Argentyny. Poza tym popatrz na matkę Teresę. Sama leczyła się w drogich klinikach, a swoim podopiecznym kazała dogorywać w syfie. A kasę na swoją działalność brała nie tylko od katolików...

Masz rację złapmy się wyjątków by podważyć całą instytucje. Może pora przestać korzystać  z lekarzy bo niektórzy popełniają błędy... 

Lista męczenników, misjonarzy i ludzi typu popiełuszko czy kolbę jest bardzo długa. Zamiast szukać wypaczeń może znajdź coś pozytywnego dla siebie. Kościół to ludzie a ludzie błądzą. 

Ja np. Nie wierzę w Boga ale zasady, kazania czy msze potrafią mnie podnieść na duchu i przypomnieć że są na tym świecie dobrzy ludzie... 

Ale chuj tam niech każdy robi co uważa. Ja poprostu się irytuje gdy kk sprowadza się do maszyny zła i opresji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gixer napisał:

Masz rację złapmy się wyjątków by podważyć całą instytucje.

 

 Tyle, że sama instytucja jest z definicji zbrodnicza, a podważyła się sama. Ogrom kompromitacji Kościoła KAtolickiego na przestrzeni wieków, jest najlepszym dowodem na to, że żaden Bóg za tą instytucją nie stoi. Popatrz na krucjaty - ogromną inicjatywę militarną zainicjowaną przez Papiestwo, mające na celu poszerzenie wpływów tego właśnie Papiestwa. Oni krucjaty przegrali - ergo nie są żadnym namiestnictwem bożym na ziemi. Krucjaty to też wysłanie na pewną śmierć prostych, nieprzygotowanych ludzi:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/I_wyprawa_ludowa

 

Kolejną kompromitacją urzędu Papieża jest samo dostanie się, do sprawowania go, takich jednostek jak Aleksander VI Borgia, czy Marcin V, profanator grobów.

 

 

59 minut temu, Gixer napisał:

 Lista męczenników, misjonarzy i ludzi typu popiełuszko czy kolbę jest bardzo długa. Zamiast szukać wypaczeń może znajdź coś pozytywnego dla siebie. Kościół to ludzie a ludzie błądzą. 

 

 Widzisz, a ilu jest męczenników zabitych, przynajmniej pośrednio, przez KRK. Wymieńmy trzech pierwszych z rzędu:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Iwan_Tyszkiewicz

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hus

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Weiglowa

 

59 minut temu, Gixer napisał:

Ja poprostu się irytuje gdy kk sprowadza się do maszyny zła i opresji. 

 

 KRK nosi znamiona Antychrysta, opisanego w Piśmie Świętym, Księdze Daniela, rozdziale 7:

 

"Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów. Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa. A gdy patrzałem, postawiono trony i usiadł Sędziwy. Jego szata była biała jak śnieg, a włosy na głowie czyste jak wełna. Jego tron jak płomienie ogniste, a jego koła jak ogień płonący. Ognista rzeka wypływała i wychodziła sprzed niego. Tysiąc tysięcy służyło mu, a dziesięć tysięcy razy dziesięć tysięcy stało przed nim; zasiadł sąd i otworzono księgi. Potem, na dźwięk zuchwałych słów, które wypowiadał róg, spojrzałem i widziałem, jak zwierzę zostało zabite, jego ciało zniszczone i wrzucone do ognia na spalenie. Również pozostałym zwierzętom odebrano ich władzę, a długość ich życia była ograniczona do pewnego okresu i czasu. I widziałem w widzeniach nocnych: Oto na obłokach niebieskich przyszedł ktoś, podobny do Syna Człowieczego; doszedł do Sędziwego i stawiono go przed nim. I dano mu władzę i chwałę, i królestwo, aby mu służyły wszystkie ludy, narody i języki, Jego władza - władzą wieczną, niezmienną, jego królestwo - niezniszczalne. Ja, Daniel, byłem zaniepokojony w duchu z tego powodu, a to co widziałem, przestraszyło mnie. (16) Przystąpiłem do jednego z tych, którzy tam stali, i prosiłem go o wiarygodne wyjaśnienie tego wszystkiego. I odpowiedział, i dał mi wykład wydarzeń. Owe wielkie cztery zwierzęta, to czterej królowie, którzy powstaną na ziemi. Lecz potem Święci Najwyższego otrzymają królestwo i posiądą królestwo na wieki, na wieki wieczne."

 

Dan 7:7-18

 

Czwartym zwierzęciem na pewno jest/było Imperium Rzymskie. Wiadomo to, ponieważ trzy pierwsze zwierzęcia, wprost powiązano kolejno z państwami/królestwami babilońskim, perskim, greckim/macedońskim. A spadkobiercą Imperium Rzymskiego jest tak naprawdę Papiestwo, bo katolicyzm powstał jako rzymska religia państwowa i ta instytucja zyskała swoją potęgę głównie dzięki temu statusowi.

 

 Poza tym zwróćmy uwagę, że papież (ten czy inny) w swoim stroju przypomina właśnie róg:

 

resized_99265-vatican-cardinals_segr_13-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Martius777 napisał:

W Hiszpanii aby zostać gwałcicielem nie trzeba już używać przemocy

Zgodnie z ustawą "Tak znaczy tak" kobieta nie musi udowodnić że padła ofiarą przemocy lub stawiała opór. Teraz to mężczyzna musi udowodnić że rzekoma "ofiara" wyraziła zgodę.
 
Reszta tu:
 

 

Jakie mamy szczęście że to się dzieje trochę dalej od nas, z daleka możemy to obserwować. Im szybciej tam p..dolnie tym lepiej, z daleka będzie widać wyniki tego eksperymentu.

7 godzin temu, Krugerrand napisał:

Teraz wychodzą całe na biało niekoniecznie feministki i prawią na lewo oraz prawo, że to mężczyźni są w systemie uprzywilejowani oraz mają we wszystkim generalnie łatwiej, a kobiety to biedne ofiary systemu oraz samych mężczyzn. Przyklaskują im radośnie całe stada tzw. pseudomężczyzn zwanych tu na forum białymi rycerzykami. Teraz zobaczmy jak to wygląda w rzeczywistości? W Polsce przechodzą wcześniej na emeryturę mimo statystycznie wyższej średniej długości życia, nie dotyka ich w zasadzie problem bezdomności, śmierci w miejscu pracy, w przypadku rozwodu otrzymują połowę majątku, na który zwykle zapracował mężczyzna, otrzymują alimenty na siebie oraz dzieci, które to dzieci przeważnie zostają z nimi, także i ich nie dotyczy problem alienacji rodzicielskiej czyli jawnego i bezczelnego olewania postanowień sądowych za co nie są karane, podobnie jak nie są karane za składanie fałszywych zeznań. I tu dochodzimy to sedna, skoro to mężczyzna musi udowadniać, że nie jest jeleniem, a kobieta nic nie musi robić to kto tu jest uprzywilejowany systemowo: kobieta czy mężczyzna? Przykład związku Pirata z Karaibów i jego małży. Johnny nikt ci nie uwierzy, ponieważ jesteś mężczyzną. Zupełnie nie dziwie się, że przyrost naturalny wśród Hiszpanów jest znikomy, a zdecydowana większość urodzonych tam dzieci to dzieci emigrantów, głównie muzułmańskich.

Oj przestań, ona była pod takim wrażeniem że do pokoju wszedł Jack Sparrow że zrobiła kloca z nadmiaru emocji a teraz wielkie hallo i ciąganie po sądach. Trochę empatii!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pinkmartini napisał:

Wygląda na to, że najbezpieczniejszym sposobem aby współżyć z kobietą, jest nagranie stosunku ukrytą kamerą. Tak na wypadek gdyby pani, chciała koloryzować. 
czy ktoś z Was bracia, praktykuje już nagrywanie swoich łóżkowych akcji?

 

To już były takie porady lata temu, odnośnie np. pół-zawodowych lig graczy koszykówki czy futbolu w USA - jak się zabezpieczacie przed ciażą, to jeszcze przed gwałtem.

-ukryta kamerka

-nagranie stosunku

-obowiązkowo - pozycja na jeźdzca, koleś ma trzymać ręce daleko np nad głową - panna ma sama aktywnie "jechać", co najmniej pół minuty.

 

Seks dla odszkodowania i ugoda pod stołem to było typowe wymuszenie rozbójnicze / extortion / stosowane przez laski na perspektywicznych graczach.

Inne to było dziecko, ale jednak dziecko jest, a oskarżenie o gwałt to tylko świstek i wpływ na konto - bo w medialnej histerii femi-nazi-kukoldów-me-too - lepiej załatwić sprawę po cichu, bo nawet z fałszywych oskarżeń można zniszczyć przyszłą karierę (np. jakiś wpis w Rolling Stone bez konsekwencji)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sargon napisał:

Seks dla odszkodowania i ugoda pod stołem to było typowe wymuszenie rozbójnicze / extortion / stosowane przez laski na perspektywicznych graczach.

Inne to było dziecko, ale jednak dziecko jest, a oskarżenie o gwałt to tylko świstek i wpływ na konto - bo w medialnej histerii femi-nazi-kukoldów-me-too - lepiej załatwić sprawę po cichu, bo nawet z fałszywych oskarżeń można zniszczyć przyszłą karierę (np. jakiś wpis w Rolling Stone bez konsekwencji)

 

 

Przykro było patrzeć na Gortata jak przepraszał u Stanowskiego. Powiedział, że niektóre instagramerki są puste i że część kobiet kręci się koło bogatych sportowców, żeby żyć z ich pracy, że w takich przypadkach to zwykłe naciąganie. Zrobiła się z tego gówno burza jakby co najmniej jakaś małolatę wziął sobie do łóżka, że kobiet nie szanuje, że się ośmiesza. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.