Skocz do zawartości

Co za babsztyl


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Syndrom tunelu aerodynamicznego między uszami. Porotherm nie ma w sobie tyle powietrza co ta pani w głowie. :D

W głowie tej pani jest tylko powietrze i nitka, która trzyma, żeby uszy na bok się nie rozchodziły.

 

Współczuję policjantom. Za czasów milicji dostałaby z płaskiej i siedziała spokojnie. Teraz k..wa prawa człowieka.

 

Pamiętam, za gówniarza, gdy na wsi, gdzie jakiś czas mieszkałem, ojciec alkoholik terroryzował całą rodzinę - żonę i czwórkę dzieciaków. Milicjanci przyjechali tylko raz. Spytali dzieciaki ile mają lat, po czym stwierdzili, że wiecej nie przyjadą, bo jest ich tylu, że powinni siebie i matkę obronić. Przy okazji dali małolatom instrukcje, jak dawać staremu wpierdol. Gówniarze wkładali nawalonemu tatkowi wiadro na głowę i okładali skurwiela. Po paru takich akcjach facet był spokojniutki już do końca swego marnego żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jestem kobieta i naleza mi sie same przywileje'' Nosz kurwa mac! Takich dam jest coraz wiecej,agresywne i nie znajace litosci babsztyle...Faceci? Niestety czeka nas to samo co Dinozaury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kacperjeneralski z tvn

Śmiać się można z czegoś śmiesznego, ale to? Jestem uczulony, na takich skur..now w babskiej skórze. Damski dresiarz. Taki tylko siłą zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.