Skocz do zawartości

Lecę do Tajlandii , zobaczę co jak z czym


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.08.2022 o 20:22, masculum napisał:

co z tym ziomkiem? Pojechał do tej baby?

Jedzie pod koniec roku , napisze wam co i jak. Dalej ma w głowie , że będzie grał na giełdzie , otwierał knajpy i mieszkał w Tajlandii. Z tego co zauważyłem , schudł bardzo , jakiś taki blady chodzi , pewnie zamiast się wyspać do pracy jak wcześniej to gada z nią o różnych dziwnych godzinach przecież jest spora różnica czasu. Jako obserwator ciekawie się to ogląda.

 

 

 

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Turop napisał:

pewnie zamiast się wyspać do pracy jak wcześniej to gada z nią o różnych dziwnych godzinach przecież jest spora różnica czasu. Jako obserwator ciekawie się to ogląda.

 

 

 

 

Wniosek dość realny, że sobie z kobietą rozmawia na komunikatorze i chodzi niewyspany jakiś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy00 napisał:

Wniosek dość realny, że sobie z kobietą rozmawia na komunikatorze i chodzi niewyspany jakiś. 

Tak na bank , jak znasz kogoś parę lat i naprawdę w chuj czasu z typem poza pracą dodatkowo spędzam to jak z kolegami ze szkoły , widzisz , że coś się z chłopem dzieje. 

 

 

 

 

Siedzimy w pracy i cały czas słyszysz komunikator Tajski ma inny dźwięk od fejsowego , ta kobita cały czas do niego napieprza , a on myśli , że tak trzeba.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turop napisał:

Siedzimy w pracy i cały czas słyszysz komunikator Tajski ma inny dźwięk od fejsowego , ta kobita cały czas do niego napieprza , a on myśli , że tak trzeba.

Przygód kilka wróbla Ćwirka. oj będzie grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej! Wiem, że była luźna umowa na wylot w przyszyłym roku. Byłem na Creamfields ze znajomym małżeństwem (tak kurwa, ja ich wyswatałem🤪)  i lecimy do Tajlandii. Oni wiedzą jaki jestem wywrotowiec, także luz, będę rąbał równo z ziemią. Przewertuję temat jeszcze raz. @Turop będę miał zapewne parę pytań.  Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.09.2022 o 21:03, zuckerfrei napisał:

Hej! Wiem, że była luźna umowa na wylot w przyszyłym roku. Byłem na Creamfields ze znajomym małżeństwem (tak kurwa, ja ich wyswatałem🤪)  i lecimy do Tajlandii. Oni wiedzą jaki jestem wywrotowiec, także luz, będę rąbał równo z ziemią. Przewertuję temat jeszcze raz. @Turop będę miał zapewne parę pytań.  Pozdrawiam.

Dobra luźno , ja finansowo dosyć dobrze stoję , ale bardziej zależy mi na otwarciu Japonii jak mi się zazebi z ewentualną Tajlandia i tak polecę właśnie tam.

 

 

 

Pytaj śmiało , temat badałem dosyć długo , to praktyczne porady Ci jakieś sprzedam 😎😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Japonia otwarta od 11-go października. Pewnie teraz wysyp obcokrajowców. Bilety trochę drogie, a poleciałbym na jakieś dwa tygodnie. Tak żeby powspominać i obkupić się :D Co już miałem widzieć/jeść/pić to widziałem, jadłem i piłem :D 

 

Tinder w dużych miastach kończy się zmatchowaniem z Filipinkami lub freelancerkami, które rzucą wiadomością z kwotą za seks ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@elogejter ja odbijam bo na 99,9% będę leciał tam z zaprzyjaźnionym małżeństwem. To konkretni ludzie, więc raczej się uda. (Wejść między Tajki uda.) W razie W będę pisał na forum. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei zajawiłem się i z chęcią bym coś ogarnął

58 minut temu, zuckerfrei napisał:

@elogejter ja odbijam bo na 99,9% będę leciał tam z zaprzyjaźnionym małżeństwem. To konkretni ludzie, więc raczej się uda. (Wejść między Tajki uda.) W razie W będę pisał na forum. 

Ruchac i się nic nie bac!!!! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Bangkoku od 11 stycznia, prawdopodobnie przez kilka tygodni co najmniej, bo mam 3 oferty pracy, potem lecę prawdopodobnie do Kambodży, Wietnamu by trochę pozwiedzać, tak że jak będziecie na miejscu to dawajcie znać  chłopaki :) 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 07:53, zuckerfrei napisał:

@FreQ przepraszam kolego, nikt Cię tu nie „zna”.  Na teraz, to możesz na forum chrzan trzeć. 

 

trę już drugi dzień, palce odpadają :P

 

to tylko luźna propozycja z mojej strony, gdyby ktoś chciał się zgrać to można - zawsze to raźniej

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.