Skocz do zawartości

Lecę do Tajlandii , zobaczę co jak z czym


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Turop napisał:

Mega czasu nie mam ostatnio , ale wejdę kiedyś i wam powiem bo jest co opowiadać. Największe wrażenie zrobiła na mnie Japonia tam był kosmos mega , a jakie zdjęcia z podróży!

 

Co Cię najbardziej interesuje?

Dużo jest tam gaijin hunterek? Jak w ogóle u ciebie z matchami w Japonii vs inne azjatyckie? Podobno Japonia schodzi do lamusa, przyzwyczajają się powoli do zagranicy i już nie robi takiego wrażenia. Jak wygląda kwestia wydatków za jedzenie/hotel? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Turop napisał:

Co Cię najbardziej interesuje?

D-M i region, w ktorym byles. Ja w malutki miescie mialem sporo lokalnej atencji, ale nie wiem jakby to sie przelozylo na cos wiecej. W Tokyo/Osace bylem jak kropla w morzu, czulem sie bardziej jak problem niz gosc, ale to tylko subiektywne odczucie.

 

Mi tinder szalal, pomiedzy ofertami seksu za jeny mialem takie panny, ktore nic nie czaily po angielsku. Do tego chinki, fifki, wietnamki i inne studentki. W sumie zagraniczne studentki w JP sa warte uwagi - rzadko kiedy interesuja ich lokalni roslinozercy, a to zwykle sa zadbane dziewczyny z dobrych domow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś miał problem porozumieć się w języku tajskim czy też w innych mało popularnych językach to natrafiłem na ciekawe urządzenie tłumaczące:

 

https://vasco-electronics.pl/translator/vasco-translator-v4.html

 

Urządzenie Vasco obsługuje 108 języków dla tłumacza zdjęć, 76 dla tłumacza mowy oraz 90 dla tłumacza tekstu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.