Skocz do zawartości

Lecę do Tajlandii , zobaczę co jak z czym


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że z tym geomaxxingiem jest podobnie jak z erasmusami wychwalającymi polskę i polki - jak jesteś przejazdem to dostajesz premię za bycie egzotycznym i masz łatwiej, często też nie rozumiesz mentalności i problemów danego kraju więc wychwalasz. Pamiętam kiedyś gadałem z kierowcą bolta w Warszawie i opowiadał właśnie, że przyjechał tutaj i że miał żonę polkę ale się rozwiódł. I tak to wygląda. Imigranci którzy dłużej żyli i lepiej zapoznali się z naszą kulturą i kobietami nie są już wcale tak hurra super nastawieni.

 

No i podobnie jest z Tajwanem/Filipinami. Fajnie przyjechać, jak ktoś chce to i seksić się ale jak chcesz tam żyć i mieć dziewczynę to będziesz miał podobne problemy co i u nas. Wiadomo są różnice kulturowe ale ludzie są podobni. Wystarczy popatrzeć na obecną dramę Damiana z kanału Ucieczka do Raju. Młoda laska go kopnęła w dupę a chłop się zapijał i płakał przed kamerą.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Kto?!

No a mało jest takich na forum, co to ich boli, że mokebe rucha matki p0lki, a im nawet powąchać nie dadzą?

A potem te same osobniki z ekscytacją pieją, jak to biały król sobie Filipinki rucha, a nawet żonę w slamsach znajduje. 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja na dniach będę w Tajlandii przez parę tygodni a potem Malezja. Trochę wakacje, trochę pracy zdalnej. 

 

Jeżeli chodzi o tematy podrywowe to założyłem Badoo na tydzień. Ruch spory ale faktycznie słabo u nich z angielskim. Jedną mam co ogarnia język i ma mi co nieco pokazać.

Szukałem przede wszystkim żeby na miejscu mieć kogoś aby mnie oprowadził itp ponieważ lecę samemu i warto mieć z początku taką osobę :D 

Jeżeli chodzi o rozmowę z nią to inny świat niż polki.  Raczej rodzinna a w rozmowie bardzo uprzejma, ciekawa mnie ale sama co zresztą potwierdzają inne osoby działające w Azji lekko nudnawa (chociaż i tu dygresja. Mój kolega jest w związku z tajką i jak sam twierdzi to jest 99% spokój ale ten 1% to istne tsunami. Zresztą Tajski Wojownik też chyba to przerabiał/przerabia).

Główny temat u niej to jedzenie (ogólnie w kwestiach rozmowy to u nich must have), widać inne podejście do życia z racji religii, więcej luzu, bardzo uczynna, ogarnęła mi parę miejscówek do jedzenia/ zobaczenia. Pomogła plan zwiedzania zrobić. 

Co zabawne, 90% tajek na badoo ma przy pytaniu co Cię smieszy "ja jestem smieszna". To jest ich sposób również na zakłopotanie, spory dystans. 

 

Jest trochę dziewczyn, które same piszą ale bardzo słabo z językiem i one wydają się chętne na taki szybki meeting. Nie ma mnie tam jeszcze ale jakby wysłać im pinezkę czy coś to sądzę, że powinny być chętne na spotkanie bez pisania godzinami. 

Generalnie jestem dobrej myśli w kwestii podrywu ale jest to dodatek na wieczory bo ilość atrakcji jakie tam są po prostu człowieka powala. 

 

Z minusów to kwestię owadów jeżeli ktoś jest przewrażliwiony. W takim Kuala Lumpur znalezienie hotelu bez karaluchów to chyba graniczy z cudem. Nawet hotele 5 gwiazdkowe, po 800 zł za dobę mają na bookingu wzmianki o nich. Chociaż oczywiście to też kwestia losowa czy akurat się pokażą teraz czy nie i nie są to tony ale po prostu nikogo nie dziwi obecność owadów tam. 

To też cały urok Azji, zresztą jak ktoś tu już pisał. Jest to cena za swego rodzaju spokój i to, że u nas wszystko jest kontrolowane, pieniądz cyfrowy a u nich życie jest ciut wolniejsze, może dziksze. Lata 90 XX w. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, EmpireState napisał:

Jest trochę dziewczyn, które same piszą ale bardzo słabo z językiem i one wydają się chętne na taki szybki meeting. Nie ma mnie tam jeszcze ale jakby wysłać im pinezkę czy coś to sądzę, że powinny być chętne na spotkanie bez pisania godzinami. 

Generalnie jestem dobrej myśli w kwestii podrywu ale jest to dodatek na wieczory bo ilość atrakcji jakie tam są po prostu człowieka powala. 

 

Takie podejście to mi się podoba! Jedziesz, żeby zwiedzić nowy kraj, poobcować z zupełnie inną kulturą, a nie nastawiasz się na miłość życia, co najwyżej na trochę zabawy.

Jedne kobiety mogą być milsze od innych, ale na całym świecie mają wgrany ten sam software.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie Nie. Zdecydowanie Nie, jeżeli chodzi o laydyboyów. Będę sprawdzał jak Krokodyl Mike Dundee. 

 

Dwa. Moj mały problem jest taki, że Azjatki mi się nie podobają. Poprostu mam zamiar pompować tam kobiety, które jako taka mi się będą podobały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop

Jak wprowadziłeś pannę na swój hotel jak to wyglądało? Musiała swój dowód zostawiać okazywać w recepcji hotelowej. Opisz mi proszę jak to od technicznej strony wyglądało. W Dubaju się tak wjebałem na minę tam jest tego zakaz. 
 

W będziemy tam dwa tygodnie może ciut więcej… jak zorganizowałeś pranie, w hotelu w apartamencie była pralka? Prania hotelowa jak? 
 

Będę wyrabiał międzynarodowe prawo jazdy. Masz Je? Jak wypożyczyłeś skuter to były motocykle tak z 750mm3? 
 

Jak coś ktoś wie pisać chłopy! 

Czy Azja po zmroku na fb jeszcze działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Jak wprowadziłeś pannę na swój hotel jak to wyglądało? Musiała swój dowód zostawiać okazywać w recepcji hotelowej. Opisz mi proszę jak to od technicznej strony wyglądało. W Dubaju się tak wjebałem na minę tam jest tego zakaz. 
 

W będziemy tam dwa tygodnie może ciut więcej… jak zorganizowałeś pranie, w hotelu w apartamencie była pralka? Prania hotelowa jak? 
 

Będę wyrabiał międzynarodowe prawo jazdy. Masz Je? Jak wypożyczyłeś skuter to były motocykle tak z 750mm3? 
 

Jak coś ktoś wie pisać chłopy! 

Czy Azja po zmroku na fb jeszcze działa? 

W Hotelu na tamten moment byliśmy tylko my we trójkę i parę osób , rano nikt nie zwracał uwagę z kim przychodzisz , podczas nocnej eskapady jak wracaliśmy to skanowali damą dowód i tyle, zobacz w hotelu czy nie będziesz miał dopłaty za dodatkowych gości na noc , u nas niby miała być , ale nic nie dopłacaliśmy na koniec.

 

Z pralnią w hotelu nie było , tam na każdym kroku masz miejsca gdzie są pralnie ew tak jak my dawaliśmy ciuchy babeczce ona je ważyła i na drugi dzień były świeżo wyprane do odebrania , koszt parę złotych za wszystko 😃

 

Z prawem jazdy jak nie masz na motocykl zrobionego A, to Ci nic nie da podczas wypadku , ubezpieczyciel się wtedy wypina i całe koszty napraw i leczenia ponosisz sam. Nie ma jak u nas , że prawko na B i możesz skuterami śmigać , prawka międzynarodowego nie wyrabiałem , jeździliśmy tuk tukami , taxi skuterami , i później dziewczyny nas same woziły.

 

Chyba , że masz na motocykl to wyrabiasz sobie między narodowe (są jakieś dwa rodzaje poczytaj , który w tym kraju honorują) i wypozyczasz na paszport , nikt nie sprawdza czy masz prawko i tak Ci wypożycza , ale na twoją odpowiedzialnosc jak coś zrobisz to już uważasz ja bym nie ryzykował.

 

Uważaj bo często naciągają wypożyczalnie na koszta , porob fotki nie fotki i dodatkowo poczytaj opinie o wypożyczalni , pisali czasem ze nawet jak mleli zrobione zdjęcia policja przyjeżdżała i słuchali złodzieja właściciela a nie patrzyli na dowody. A czy są większe od pizdzikow? W Wietnamie tak , a Tajlandii nie mam zielonego pojęcia.

 

Dziś nawet myślałem żeby zapisać się na kat A właśnie pod jakieś podróże żeby na spokojnie pizdzikami jeździć , dużo mniejsze koszta niz tuk tuków.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop ja mam full A, także mam w kutasie. Mimo iż słabo jeżdżę i niedokręcam. Pozdro dziękuję. 

 

Ja w Dubaju podjeżdzam pod swój hotel z dziwkami. I zonk to prawnie zabronione. Znaczy można jakieś podanie pisać, ale w nocy z Murzynkami? 😎 I na slumsy do Murzynek na kwadrat.  Dobrze, że nie zadzwonili na policję. 

Ps. A kaski na motor? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zuckerfrei napisał:

mam full A, także mam w kutasie. Mimo iż słabo jeżdżę i niedokręcam. Pozdro dziękuję. 

 

Ja w Dubaju podjeżdzam pod swój hotel z dziwkami. I zonk to prawnie zabronione. Znaczy można jakieś podanie pisać, ale w nocy z Murzynkami? 😎 I na slumsy do Murzynek na kwadrat.  Dobrze, że nie zadzwonili na policję. 

Ps. A kaski na motor? 

To jak masz full to to tylko przeczytaj które to międzynarodowe honorują w Taj i masz jazde za pół darmo. Kask chyba w cenie skuterka jest. Co do paszportu skanują? Nie zostawiasz na bank , paszport oprócz szybkiego skanu w hotelu i wypożyczalni jest twój i koniec , później zostawiałem paszport w sejfie w hotelu , a w tel miałem zdjęcie paszportu pierwszej strony z danymi i z wizą.

 

 

Łap filmik w ciul aktualny , od połowy gdzieś mówi na co uważać w Taj 😃😃

Napewno Ci się mega spodoba. Ja w tamtym roku strzeliłem jeszcze Wietnam i Japonię , też było zajebiście! Dlatego tak mało siedzę na forum bo lecę z życiem jak pojebany. 

18 godzin temu, Maciejos napisał:

Ja myślę nad Indonezją w Czerwcu. Akurat loty/noclegi przystępne. Pańcie chętne na spotkania. Szkoda tylko wywalić kilka klocków na nudne miasto, w którym można tylko ruchać 😆 

Ja narazie przerwa z wylotami bo są chorendalne ceny lotów i hoteli w krajach gdzie się otwarli , zbieram siano i będę myślał jak się uspokoją ceny trochę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maciejos napisał:

Jak wrażenia z JP? Chętnie się dowiem!

@Turop jest taki dział:

https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/99-turystyka-podróże-i-fotoreportaże/

 

Jakbyś miał wolną chwilę chętnie wielu Braci w tym ja poczytałoby twoje przygody i te z Ameryki Pd też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

jest taki dział:

https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/99-turystyka-podróże-i-fotoreportaże/

 

Jakbyś miał wolną chwilę chętnie wielu Braci w tym ja poczytałoby twoje przygody i te z Ameryki Pd też.

Mega czasu nie mam ostatnio , ale wejdę kiedyś i wam powiem bo jest co opowiadać. Największe wrażenie zrobiła na mnie Japonia tam był kosmos mega , a jakie zdjęcia z podróży!

 

3 godziny temu, Maciejos napisał:

Jak wrażenia z JP? Chętnie się dowiem!

Co Cię najbardziej interesuje?

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.