Skocz do zawartości

Czy spotkać się z jego żoną??


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, NoHope napisał:

Ja też bym się mścił. Gościu jest gnojem i nie co gadać. Żonka może nie jest lepsza, ale jakim prawem gościu ma wyjść z tego cało a ty masz wszystko rozjebane?

Dojeżdżałbym skurwiela i tyle. Tylko musisz mieć silne dowody.

 

Z tym może być różnie. Zasadniczo na każdego cwaniaka przypada jeszcze większy cwaniak.

Po co ci to? Zęby nie rosną na drzewie...

 

Szkoda Twojej energii, emocji. Jeszcze możesz dostać za stalking albo inne sprawy.

Stań bokiem, odpuść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bracia za merytoryczne wypowiedzi. Czy chodzi tu o zemste? Sam nie wiem. Boli mnie jednak to, ze z gosciem pracowalem, ze byl to moj co prawda dalszy kolega, ze wiedzial, ze nawet jak to moja eks go osaczyla, to winien byl uniesc sie honorem, ze zon kolegow sie nie rusza, a zwlaszcza jak ma sie wlasna zone, dzieci. Po drugie, ja nie chce namawiac jego zony by sie z nim rozwiodla, tylko jej pokazac poprzez dowody jakiego ma meza. Po trzecie, wiele miesiecy pracowal ze mna paycholog, od kilku miesiecy czytam forum, od kilku miesiecy prowadzi mnie na silowni trener personalny, zycie zmienilo sie o 180 stopni, w wiwku 40 lat, na randkach panie daja mi 32 lata max. Uroslem w barkach, nabralem pewnosci siebie, z misia stalem sie twardym, meskim facetem, nie pozwalam sobie w robocie w kasze dmuchac, dlatego takie rozterki i Wasze opinie, czy by tamtemu gamoniowi zycia nie uprzykrzyc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, JoeBlue napisał:

że kto szuka zemsty

Co wy macie z tą zemstą? Dla mnie to poinformowanie o nieuczciwości osoby współpokrzywdzonej.

 

Równie dobrze można powiedzieć, że procesy w Norymberdze były bezsensowną zemstą i mszczą się słabi. 

Dla mnie to programowanie na uległego bezwolnego goja, aby nie przyszło mu do głowy iść z widłami i pochodniami na swoich ciemiężycieli.

 

Świat nie jest czarno biały, nie warto trzymać w sobie i mścić się za błahe rzeczy, że ktoś coś powiedział itd 

 

Ale tu jest już poważna ingerencja w życie, autora to bardzo męczy więc wnioski są takie, żeby zrzucić ciężar z siebie. Lepiej godzinę stresu niż trzymanie w sobie negatywnych emocj, przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Autor zrobi co uważa.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Ale płaciłby, można to zrobić. Pierwsza rozmowa z zaskoczenia na żywo, można ugrać sumkę.

 

Pierwsza ok, jak przypilnuje typa, żeby nie wyciągnął dyskretnie mikrofonu/kamerki/telefonu i nie nagrał niczego. Ale w przypadku drugiej to już sporo zachodu - musiałby wynająć kogoś do śledzenia go 24/h żeby mieć jako takie prawdopodobieństwo, że nikt nie powołany, się nie dowie. Moim skromnym zdaniem, za dużo zachodu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dyskusja o szantażu, żeby wydębić jakieś pieniążki od typa brzmi jak Januszex level over 1000. Sam nie jestem jakiś majętny ale karwasz barabasz, czułbym się jak szmata, szantażując typa o kasę xD 
Co wy bracia tacy łasi na łatwą kasę? Trochę godności, nie musicie się poniżać do poziomo gacha który rucha innym żony.

@Incivtus82 

W dniu 4.06.2022 o 07:32, Incivtus82 napisał:

Dziekuje bracia za merytoryczne wypowiedzi. Czy chodzi tu o zemste? Sam nie wiem. Boli mnie jednak to, ze z gosciem pracowalem, ze byl to moj co prawda dalszy kolega, ze wiedzial, ze nawet jak to moja eks go osaczyla, to winien byl uniesc sie honorem, ze zon kolegow sie nie rusza, a zwlaszcza jak ma sie wlasna zone, dzieci. Po drugie, ja nie chce namawiac jego zony by sie z nim rozwiodla, tylko jej pokazac poprzez dowody jakiego ma meza. Po trzecie, wiele miesiecy pracowal ze mna paycholog, od kilku miesiecy czytam forum, od kilku miesiecy prowadzi mnie na silowni trener personalny, zycie zmienilo sie o 180 stopni, w wiwku 40 lat, na randkach panie daja mi 32 lata max. Uroslem w barkach, nabralem pewnosci siebie, z misia stalem sie twardym, meskim facetem, nie pozwalam sobie w robocie w kasze dmuchac, dlatego takie rozterki i Wasze opinie, czy by tamtemu gamoniowi zycia nie uprzykrzyc.


Piszesz o psychologu, czytaniu forum, trenerze personalnym, lepszym życiu. Czy w Twoim nowym lepszym życiu, jednym z Twoich celów ma być "zemsta" (jak zwał tak zwał) w imię wyimaginowanego zadośćuczynienia (jest akcja, jest reakcja)? Sam sobie odpowiedz i postąp jak czujesz.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, masculum napisał:

W ogóle dyskusja o szantażu, żeby wydębić jakieś pieniążki od typa brzmi jak Januszex level over 1000. Sam nie jestem jakiś majętny ale karwasz barabasz, czułbym się jak szmata, szantażując typa o kasę xD 
Co wy bracia tacy łasi na łatwą kasę? Trochę godności, nie musicie się poniżać do poziomo gacha który rucha innym żony.

@Incivtus82 


Piszesz o psychologu, czytaniu forum, trenerze personalnym, lepszym życiu. Czy w Twoim nowym lepszym życiu, jednym z Twoich celów ma być "zemsta" (jak zwał tak zwał) w imię wyimaginowanego zadośćuczynienia (jest akcja, jest reakcja)? Sam sobie odpowiedz i postąp jak czujesz.

Dokładnie, jedynym kto z tej 4 ludzi Cię skrzywdził, i jest winny wobec Ciebie to twoja była już mysza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw się w sytuacji tej kobiety. Chciałbyś wiedzieć? Bo ja tak.

 

Z moralnego punktu widzenia powinieneś ją poinformować. Niechaj wie, komu ciągnie XD Pamiętaj jednak, że ona może różne zareagować, a kobiety nie są logiczne. Może powiedzieć Ci w twarz, że swoje małżeństwo zniszczyłeś, a teraz szukasz winnych, a dowody nie będą jej obchodzić. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: wybierz wersję pośrednią. 

 

Napisz jej list/wyslij sms. pobudki egoistyczne - poczujesz sie lepiej. Gosc zrobil tobie psikusa, ty zrobisz jemu.

 

Uwzglednij tylko jedna rzecz. Jezeli ta kobieta miala nowotwor, jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, a gosc ja zdradzil, to w gruncie rzeczy ten typ jest czlowiekiem nieszczesliwym i spierdolonym. Dodatkowo sprawil bol nie tylko tobie ale i jej, inaczej - jest chujem.

Nikt nie podejmie decyzji za ciebie, a rozwiazan jest wiele. Jechac osobiscie? Czemu nie. Tylko twoim celem jest ten typ, a nie ta kobieta. Jezeli ona jest na jego utrzymaniu, to on ponosi karę. 

 

Ogólnie poniosłeś konsekwencje zdrady, powinien poniesc i on. Myśl o sobie bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto wie, może kochanek twojej ex żony wyświadczył ci przysługę, także po co miałbyś się mścić. Ex okazała się prymitywna i ona teraz będzie żyła z ciężkim sumieniem. Ty masz teraz spokój. Zachowaj energię na wychowanie dzieci, typa sobie odpuść. Skoro jego żona ma problemy onkologiczne, to pomyśl, czy twoje jej uświadomienie nie wpłynie na pogorszenie jej zdrowia. I co wtedy, gdy jej dzieci zostaną bez matki bo choroba zdusi ją do reszty? Ona potrzebuje męża i spokoju. Nie zabieraj jej tego. Okaż typowi miłosierdzie i powiedz mu to w twarz. Niech ma o czym myśleć i niech żyje w poczuciu winy. Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 07:32, Incivtus82 napisał:

nabralem pewnosci siebie, z misia stalem sie twardym, meskim facetem,

Obawiam się, że to trochę inaczej wygląda.

Puścił klej i nagle 'napuszyłeś pawie pióra'. Jest blask!

Zachwyt innych samic.......A takie coś jak: z deszczu pod rynne???

Znasz?

.....generalnie obecnie postrzegasz świat tylko swoją OPTYKĄ.

NIESTETY matka dzieci wiecznie młoda nie będzie.

Jej BIOS ulegnie upgrade'owi A to zacznie siać szumy na twoje życie.

KWESTAJA CZASU.

   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.