Skocz do zawartości

Roman Warszawski - znany redpillowiec o problemach zachodnich społeczeństw


Peter Quinn

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem gościa na tik-toku, aktualnie widzę go coraz częściej na różnych kanałach Youtube. Dla współczesnych Julek na czarnej liście. 
Według mnie dobrze prawi. 
 

 


Tak sobie pomyślałem, że społeczeństwo w makro skali działa według tego samego mechanizmu, co relacja damsko-męska w mikroskali - im bardziej dajemy sobie wejść na głowę, dając kobiecie decydować i sterować życiem (a przecież ona sama nie wie czego chce), tym bardziej kapciejemy i dynamika relacji się zaburza - analogicznie w społeczeństwie, im więcej skapciałych facetów dających przejąć rolę przywódcze kobietom, tym to wszystko przestaje działać na dużo szerszą skalę. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry materiał. Każda kobieta chce zarabiać tyle co facet, i jednocześnie mieć faceta lepiej zarabiającego od siebie 😂

Spotkałem się wielokrotnie z tezą, że państwo zastępuje mężczyznę. Niestety jest dużo dowodów na to. 

 

Nie, kobiety i mężczyźni nie są równi. Plemnik jest tańszy od jajeczka. Kobiety średnio są słabsze i mniej inteligentne:

O tym, że mózg mężczyzny jest większy, wiemy już od półtora wieku. Pierre Paul Broca, francuski lekarz i anatom, jako pierwszy przeprowadził systematyczne badania nad różnicami między mózgami mężczyzn i kobiet. Broca zważył mózgi 292 mężczyzn i 140 kobiet, zmarłych w paryskich szpitalach, i stwierdził, że męskie są średnio o 181 g cięższe. Dla XIX-wiecznych badaczy takie wyniki nie były niczym zaskakującym, wprost przeciwnie, pasowały doskonale do ówczesnych przekonań na temat kobiecego intelektu. Gustave Le Bon, jeden z pionierów psychologii społecznej, mógł bezpiecznie głosić, że „wszyscy psychologowie, którzy badali inteligencję kobiet, stwierdzali, że reprezentują one niższą formę ewolucji i są bliższe dzieciom lub dzikusom”.

 

Tak, coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że skoro państwo wali w chuja i kobiety również, to na co się starać? 

 

Od siebie: żeby mieć kobietę trzeba kupić kabrioleta, starać się, latać, stawiać. Co dostanę w zamian? Seks parę razy w miesiącu, ciągły stres że może pójść w tany, bo nie ma szans upilnować?

Zamiast brać udział w ludzkich rytuałach godowych, wolę się skupić na zarabianiu pieniędzy. Dzięki nim mam dom, ciepło, pełen brzuch i mniej zmartwień, mam możliwości i jestem uniezależniony 😉

 

Tak, lewactwo i prawactwo (kościół ponad wszystko, lepszy ksiądz pedofil niż islam itd) skaka sobie do gardeł, zamiast myśleć jak budować wspólne dobro. 

 

Tak, im młodsza kobieta tym zdrowsze dzidzi, to fakt. 

Jak chciałem wstąpić do WOT, testy sprawnościowe różniły się dla gościa 21 lat od gościa co ma 37 lat, różniły się dla mężczyzn i kobiet, to oczywiste. Ja już po osiągnięciu trzydziestki widzę sam, że nieraz wolę się wyspać niż gdzieś siedzieć na inbie do białego rana. 

 

Czy będziemy wracać do "ustawień fabrycznych" czyli do dominacji mężczyzn na nowo? Hmm nie wiem, ale nie jestem aż tak przekonany jak autor patrząc na to, co się dzieje. Musiałby być gruby reset, który wszystko przetasuje. 

 

Trick ze zmienną orientacją czy jak to się nazywa jest jak najbardziej ok. Ja w wieku 60 lat poczuję się kobietą i cyk emerytura, jebać system.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, DOHC said:

Trick ze zmienną orientacją czy jak to się nazywa jest jak najbardziej ok. Ja w wieku 60 lat poczuję się kobietą i cyk emerytura, jebać system.


Widziałem gdzieś jakiś klip, że dostał bana za to, bo ponoć obraził uczucia społeczności. xD

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2022 o 10:25, Peter Quinn napisał:

Poznałem gościa na tik-toku, aktualnie widzę go coraz częściej na różnych kanałach Youtube. Dla współczesnych Julek na czarnej liście.

 

Roman to kolejny mężczyzna, który mówi prawdę o naturze kobiet, współczesnych relacjach damsko-męskich czy o samym redpill.

Do tego wygląd ma, styl, wiedzę więc młode Julki boją się, że dotrze do chłopaków, którzy zaczną się interesować, zdobywać informacje i stawiać wymagania.

Obok Szarpankiego, nas na forum jest kolejnym znienawidzonym przez współczesne kobiety bo mówi, przedstawia oczywistości i coraz więcej mężczyzn się budzi.

Do tego nie boi się konfrontacji z kobietami, lewakami czy wszelkiej maści kukoldami.

Ma bardzo dobre materiały, które warto oglądać.

W moim temacie z zeszłego roku znajdziesz więcej nagrań Romana. 

 

 

 

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jak wiecie zwalczam aparat państwowy w obecnym, wpieprzającym się we wszystko kształcie. Dokładnie Warszawski zdiagnozował sedno problemu, bo państwo przestało realizować nasze interesy społeczne, obywatelskie i narodowe a zajęło się stręczeniem nam jakichś chorych ideologii i ich wciskaniem na chama. Wyrugowanie aparatu państwowego z zaledwie kilku obszarów, tak na początek, już pozwoliłoby na powolny powrót do swego rodzaju "naturalnego porządku". A przy okazji pozwoliłoby zaoszczędzić kupę podatków, zamiast dorzucania coraz to nowych do pieca i przepalanie ich tam na kolejne durne projekty.

 

Dlatego głupkowate partie lewicowe i lewackie, jako próbujące wystrugać nowego (jeszcze głupszego) człowieka, powinny być duszone w zarodku. Niech się zajmują tym czym lewica powinna, czyli głównie byciem przeciwwagą pełniącą rolę przytomnej "na zawsze opozycji". 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rnext napisał:

Warszawski zdiagnozował sedno problemu, bo państwo przestało realizować nasze interesy społeczne, obywatelskie i narodowe a zajęło się stręczeniem nam jakichś chorych ideologii i ich wciskaniem na chama.

 

Dlatego tak jak wcześniej już pisałem po co mężczyzna ma być dzisiaj mężczyzną, być odpowiedzialny i przyjmować rolę do odegrania skoro państwo zastępuję jego rolę?

Czego mężczyzna ma bronić w razie czego kobiet, niewydolnego państwa, niesprawiedliwości, która tu ma miejsce, kołchozu, który niszczy i wykorzystuje mężczyzn skoro

nic za to nie otrzymuje a jeszcze przy każdej okazji jest niszczony, oczerniany?

Dokładnie Roman nakreślił sedno problemu co nie podoba się kobietom zwłaszcza młodym, które już rozumieją, że coraz więcej mężczyzn się budzi i nie zgadza się na takie traktowanie

do tego jak tak dalej pójdzie to one same stracą szansę na założenie rodziny bo statystyczny mężczyzna będzie kalkulował zyski i straty i dojdzie do tego, że bez kobiety też można żyć.

Kobieta coraz więcej starań i zachodu kosztuje a cena nie jest adekwatna do towaru, który obecnie jest na rynku.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman jest bohaterem , na jakiego nie zasługujemy, a jakiego nam trzeba - gościu nie mówi nic, czego bym nie znał od 15 lat.

Ale - jest połączeniem nowoczesności i stylu, przy czym nie boi się mówić, nie boi się doxxowania i cancelingu.

Co ważne - nie jest obciachowy - jest elegancki, oczytany i wygadany.

 

Innymi słowy - pokazuje nieobciachową alternatywę dla julkizmu i obspermionego oskarkizmu i białorycerstwa.

 

Bardzo dobrze, że jest taki Roman.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się coś obejrzeć tego pana, ale nie mogę nigdzie znaleźć kim on wlasciwie  jest?

Bracia wiecie, czy to jego jego prawdziwe imię i nazwisko,kto to właściwie jest? 

Bo z jednej strony - czasem dobrze gada, ale mam takie wrażenie, że to jest tylko gadająca twarz, ktoś kto sobie wymyślił, że trafi do jakiegoś odbiorcy i tworzy content dla atencji, lajków i finalnie pieniążków, nic złego niby, ale odnoszę wrażenie,że to wytwór marketingowy.

Ktoś coś więcej wie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lupus napisał:

Zdarzyło mi się coś obejrzeć tego pana, ale nie mogę nigdzie znaleźć kim on wlasciwie  jest?

Bracia wiecie, czy to jego jego prawdziwe imię i nazwisko,kto to właściwie jest? 

Bo z jednej strony - czasem dobrze gada, ale mam takie wrażenie, że to jest tylko gadająca twarz, ktoś kto sobie wymyślił, że trafi do jakiegoś odbiorcy i tworzy content dla atencji, lajków i finalnie pieniążków, nic złego niby, ale odnoszę wrażenie,że to wytwór marketingowy.

Ktoś coś więcej wie?

 

Jak dotąd jeszcze nie zaczął nic sprzedawać - co więcej - sam robi wywiady i promuje gości , którzy po prostu udostępniają wiedzę o świecie - jak np. bardzo przystępny kanał redpillowy Musisz To Wiedzieć.

 

To zupełnie jakbyś pytał, czy Marek to wytwór marketingowy, gadająca twarz, a forum braciasamcy to content dla atencji, lajków i pieniążków. 

 

Weź się zastanów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sargon napisał:

 

To zupełnie jakbyś pytał, czy Marek to wytwór marketingowy, gadająca twarz, a forum braciasamcy to content dla atencji, lajków i pieniążków. 

 

Weź się zastanów. :)

No, właśnie się zastanawiam,dlatego napisałem o swoich wątpliwościach.

 

Co do pana Marka - wiemy, skąd się wziął, jaka była jego droga, mówi o tym. 

 

A pan Warszawski robi na mnie wrażenie czyjegoś projektu i kreacji. Dlatego pytam, czy może ktoś wie coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 11:08, Lupus napisał:

A pan Warszawski robi na mnie wrażenie czyjegoś projektu i kreacji. Dlatego pytam, czy może ktoś wie coś więcej. 

A masz może takie podejrzenia co do Marcina Roli? Co do tego kuca-znawcy marksizmu, którego nazwy zapomniałem?
Akurat w jednym z Q&A Roman mówił skąd jest i co robi. Normalnie pracuje, kręci filmy wieczorami. Robi wrażenie, że posiada taką samą wiedzę jak większość doświadczonych braci na tym forum, tyle że lepiej potrafi to przedstawić słownie i opowiedzieć. Zresztą widać to, że potrafi panować nad emocjami w tym filmie: 


A tu piwniczalne rozmowy z randomowymi ludźmi:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd***, ten Warszawski to pajac. Niby ta feministka nie grzeszy głębią myśli, ale to, co Romuś odpierdala, to jakaś intelektualna sraczka. Skakanie z tematu na temat, jakieś głupawe wtręty i dygresje, po godzinie nie wiedziałem już, o czym ten kretyn pierdoli. Jest jego rozmowa z typem z kanału Musisz Wiedzieć - i Warszawski przy tym gościu wypada jak ćwok. Odnoszę wrażenie, że typ chce być polskim Petersonem, ale jest zbyt mało elokwentny, zbyt tępy i zbyt nabzdyczony. Żenada.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2022 o 16:18, zychu napisał:

to jakaś intelektualna sraczka. Skakanie z tematu na temat, jakieś głupawe wtręty i dygresje, po godzinie nie wiedziałem już, o czym ten kretyn pierdoli. Jest jego rozmowa z typem z kanału Musisz Wiedzieć - i Warszawski przy tym gościu wypada jak ćwok.

To jest jedno, wysłuchałem rozmowy towarzysza niebinarnego z Szabelskim (o którym tez mam zdanie co najmniej nie najszczęśliwsze) ale schemat ten sam bez ładu i składu przerywanie rozmówcy i chaos, gość jest jak feministki tylko tuba ideologiczna karze ćwierkać z innego klucza z tego całego rep pila i mgtow warto wyszperać co lepsze kęsy i potem trzymać się z daleka jak od większości ideologi a taki kontrrewolucyjny element jak towarzysz niebinarny jest równie szkodliwy co bycie nieuświadomionym pajacem jednak na forum zdobędzie odpowiednie poparcie ze względu na to, że również i tutaj duża część towarzyszy forumowiczów jest ideologicznie skażona ideologia ogólnie różnokolorowo pillerską co nie jest ani skuteczne ani sexy.

 

Jednego razu na forum widziałem takie teksty ''pua-srua' 'redpilla nigdy za dużo' tego typu ludziom jak i fanom chadaczki i szczękozy zalecam z rozpędu jebnąć głową w ścianę dla ocucenia z manii.

 

Oczywiście nie namawiam do robienia sobie kuku wystarczy wiadro zimnej wody na łeb jeśli nie zadziała polewać do skutku.

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Jednego razu na forum widziałem takie teksty ''pua-srua' 'redpilla nigdy za dużo' tego typu ludziom jak i fanom chadaczki i szczękozy zalecam z rozpędu jebnąć głową w ścianę dla ocucenia z manii.

Konkluzja jest prosta - mieć własne wartości na bazie wyuczonej wiedzy i urwać ciągłe "dostarczanie redpillowej dawki od mędrców i guru tej branży".
 

W dniu 16.06.2022 o 16:18, zychu napisał:

Odnoszę wrażenie, że typ chce być polskim Petersonem, ale jest zbyt mało elokwentny, zbyt tępy i zbyt nabzdyczony. Żenada.

Bardziej bliżej mu do Rollo Tomassiego. 
Ale rozumiem twoją reakcję. Na początku też myślałem trochę podobnie, zważywszy, że wygląda jak hipster. 
Choć też nie warto słuchać za wiele całymi godzinami. Szkoda życia na cudze przemyślenia gdy można mieć własne...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj o dniu ojca z kobietą redpillerką Martą, w sumie dobrze że to powoli idzie w eter może nawet  do mainstreamu

 

 

W dniu 16.06.2022 o 16:18, zychu napisał:

Ja pierd***, ten Warszawski to pajac. Niby ta feministka nie grzeszy głębią myśli, ale to, co Romuś odpierdala, to jakaś intelektualna sraczka. Skakanie z tematu na temat, jakieś głupawe wtręty i dygresje, po godzinie nie wiedziałem już, o czym ten kretyn pierdoli. Jest jego rozmowa z typem z kanału Musisz Wiedzieć - i Warszawski przy tym gościu wypada jak ćwok. Odnoszę wrażenie, że typ chce być polskim Petersonem, ale jest zbyt mało elokwentny, zbyt tępy i zbyt nabzdyczony. Żenada.

 

Bez przesady daje radę tym bardziej że przeciera szlaki i promuje temat redpill czy związki partnerskie bez ślubu, więc na niego idzie cały hejt nie na nas, niech się wkurzają ale powoli ziemia nasiąka redpillem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

O to dojbał. :D

 

Mały youtuber, którego wyrywkowo oglądam dzisiaj nagrał film o jaszczurze:

 

 

Nie ze wszystkim się mogę zgodzić, ale ogólnie nieźle zaprezentował temat.

W komentarzach już miał miejsce incydent kałowy kilku fanatyków. Oczywiście zero odniesienia do treści materiału, tylko ad personam + nawoływanie do poznania "prawdziwej historii polski".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.