Skocz do zawartości

Sex lalki - opinie


verde

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jonash napisał:

Dla mnie też odpada, narazie ten problem mnie nie dotyczy ale wolałbym chyba zwalić konia raz dziennie dla świętego spokoju i nie myśleć o ruchaniu. Oby ten czas nigdy nie nadszedł! 

Walenie konia wydaje mi się bardziej niezdrowe niż używanie lalki do tego. Wiem, że to imitacja seksu, ale wydaje się jednak lepsze robienie to z ręką.

@predator08 podobny, ale ja pytam o konkrety forumowiczów. Jakoś bardziej ufam opiniom tutaj, niż totalnym randomom w internecie.

Edytowane przez verde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, verde napisał:

Czy ktoś na forum posiada sex lalkę i może się podzielić swoją opinią?

 

Nie potrzebujesz "pozwolenia" czy "opinii" forumowiczów aby dorwać sexlalkę.

 

Kupujesz i znajdujesz dla niej przytulny kącik w szafce albo stawiasz w korytarzu jako jajcarski wieszak na kapelusze.

 

Kup i bądź szczęśliwy.

 

ZADBAJ O ZESTAW KONSERWUJĄCY CYBERSKÓRĘ. No i zawsze czyszczenie po akcjach.

 

Lalka nie zabierze ci majątku, nie skrzywdzi emocjonalnie i nie będzie kupczyć cipką.

 

Profit.

 

Są osoby co kupują je i zamiaszczają foty z nimi.

 

body.jpg

1_CONFDRUDGE-Bodybuilder-Yuri-Tolochko-w

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Normik'78 napisał:

Może jestem już zgredem ale dla mnie sex lalki, to aberracja. Jak ktoś lubi no to hmm... OK...ale to mi kurde wali jakaś taką porażką, że ja pierdole.

Brachu.

Sam napisałeś jeden z postów w takim tonie. ze ważne jest to, żeby przeżyć życie będąc szczęśliwym.

Ergo - na swój sposób.

Jeśli ktoś z szacownego zebranego grona przeżywa owo szczęście między innymi wsadzając siusiaka w kawałek gumy i innych tworzyw imitujący części ciała innego człowieka lub też w duży kawał gumy i innych tworzyw imitujący całego człowieka i jest z tym szczęśliwy - niech żyje.

Zwłaszcza dyskutując o tym na forum kierowanym, jak się tu jawi, do mężczyzn, a którego tematyką mają być kobiety i samorozwój.

 

Edytowane przez Casus Secundus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Casus Secundus napisał:

Brachu.

Sam napisałeś jeden z postów w takim tonie. ze ważne jest to, żeby przeżyć życie będąc szczęśliwym. Ergo - na swój sposób

 

Dlatego napisałem jeśli ktoś lubi, to OK i choć żyjemy w czasach w których lepiej się zesrać w gacie niż kogoś urazić, to mimo wszystko ja jestem z tych roczników, które tą poprawnością nie nasiąkły

Dlatego- chcesz wal gumowe lale, ale pozwól mi mieć swoje zdanie i je artykułować 💪👍

 

Edytowane przez Normik'78
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Normik'78 napisał:

Dlatego- chcesz wal gumowe lale, ale pozwól mi mieć swoje zdanie i je artykułować 💪👍

Brachu, widzę, że ubrałem swoją ironię w zbyt obszerny kaftan dystansu.

Starałem się przemycić taką ideę, którą możnaby wyrazić następującą zabawą:

"Wykreśl zwroty nie pasujące do pozostałych:

- forum dla mężczyzn

- forum o kobietach i samorozwoju,

- symulacja stosunku płciowego z lalką,

- stymulacja prącia sztuczną pochwą".

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Casus Secundus napisał:

Brachu, widzę, że ubrałem swoją ironię w zbyt obszerny kaftan dystansu.

Starałem się przemycić taką ideę, którą możnaby wyrazić następującą zabawą:

"Wykreśl zwroty nie pasujące do pozostałych:

- forum dla mężczyzn

- forum o kobietach i samorozwoju,

- symulacja stosunku płciowego z lalką,

- stymulacja prącia sztuczną pochwą".

 

 

Chyba przed napisaniem poprzedniej odpowiedzi jeszcze mi wczorajsze "procenty" nie wyparowały 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Normik'78 napisał:

Chyba przed napisaniem poprzedniej odpowiedzi jeszcze mi wczorajsze "procenty" nie wyparowały

Nieśmiało proponuję zaprzestać.

Sam nie piję alkoholu od 5 bodajże lat. 

Odchodzi wiele skutków ubocznych a pojawia się wiele pozytywów.

Notabene takie działania eliminacyjne mogą powodować apetyt na więcej - pół roku temu dałem też sobie spokój z kawą.

Ale nie ma co offtopować w temacie o lalkach w kształcie kobiet, z którymi można markować stosunek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Martius777 napisał:

 

Nie potrzebujesz "pozwolenia" czy "opinii" forumowiczów aby dorwać sexlalkę.

 

 

Nie chodzi tutaj o przyzwolenie. Po prostu chciałem zasięgnąć opinii osób, które tego próbowały. Jak to jest i czy warto. Skoro seks lale za kilka tysięcy można już kupić nawet na Allegro, to znaczy, że to zyskuje popularność i może ktos na forum jest doświadczony w temacie i mógłby coś polecić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też kiedyś rozważałem lalkę, ale po sprawdzeniu info stwierdziłem że to nie dla mnie. Ciężkie (30+kg), duże (130+cm) i trzeba o to dbać żeby było czyste, zapudrowane, nie odgniatało/nie brudziło od innych rzeczy no i gdzie to trzymać.

Jeśli nie chcesz się bawić w jakiś transfer uczuć à'la TFM, tylko spuścić z krzyża w sposób jako tako przypominający seks, sztuczna picza chyba będzie lepszą opcją. Kładziesz na jakimś podwyższeniu i wio.

Ja mam takie coś  https://i.imgur.com/4P5vaju.jpg i ogólnie jestem zadowolony. Odczucia podobne (ale mimo wszystko lepsze) do posuwania w ogumieniu(i oczywiście mówię tu o odczuciach stricte fizycznych), zawsze pod ręką, nigdy nie boli głowa no i leży sobie jak kłoda... całkiem jak cała masa księżniczek😆. Jedyny problem jaki z tym miałem, to to, że warstwa oddzielająca dziury jest dość cienka. Pękła przy pierwszej ostrzejszej próbie i teraz trzeba zatykać anusa, żeby lubrykant nie wyciekał.

Ogólnie, lepsze niż jazda na ręcznym, lepsze niż jakaś kłoda w ogumieniu, ale (szooook) gorsze niż na żywca(i w gumie) z panną która lubi ten sport :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, curvipiccolo napisał:

Ja mam takie coś  https://i.imgur.com/4P5vaju.jpg

Miałem praktycznie identyczną.

Bawiłem się taką parę lat temu, gdy miałem przerwę po rozstaniu z byłą.

 

IMHO lepsze niż jazda na ręcznym. Aleee po dłuższym czasie zacząłem obserwować u siebie taki tępy, krowi wzrok wpatrzony w tą gumę ułożoną w kształt cipki.

 

"Co ja kurwa robię. I po co". Wyjebałem ją na śmietnik.

To nie dla nie na dłuższą metę, lubię czuć i słyszeć dziewczynę pod soba...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.06.2022 o 22:28, Jonash napisał:

Dla mnie też odpada, narazie ten problem mnie nie dotyczy ale wolałbym chyba zwalić konia raz dziennie dla świętego spokoju i nie myśleć o ruchaniu. Oby ten czas nigdy nie nadszedł! 

Albo zmniejszyć pociąg :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, bartekgrozny92 napisał:

Ale bez nóg i rąk? Trochę creepy jak dla mnie.

 

36 minut temu, yrl napisał:

https://allegro.pl/oferta/sex-lalka-model-ciala-masturbator-140cm-12470075214

 

Nie spodziewałem się że rynek jest aż tak rozwinięty. Jeszcze żeby miało to wgrane SI. Może Kiedyś dojdziemy do tego że ciężko będzie odróżnić robota od człowieka.

Ta już zdecydowanie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kleofas napisał:
Godzinę temu, bartekgrozny92 napisał:

Panowie warte to jest ceny ? Jakieś opinie 

Ale bez nóg i rąk? Trochę creepy jak dla mnie.

Taka trochę inwalidka.:D

Ale jakby dodać video typu POV z VR...

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Zuza, lalka nieduża

i na dodatek cała bez szmatek.

Kocham ją najbardziej

ze wszystkich moich lal.

Choć nie ma sukni złotej

nadzieję ją na pal!

Zuza, lalka nie wielka

ciasna, milutka

a cipka jak muszelka"

😜

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.