Skocz do zawartości

Wychowawca - sluzba wiezienna


gnukij1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jakiś czas temu dostałem propozycję, aby zacząć pracę w tej formacji mundurowej jako młodszy wychowawca.
Czy ktoś z was pracuje tam? Może opowiedzieć czy warto wchodzić w ten grząski teren? Zarobki zaczynają się od 4 koła, mam wyzsze wykształcenie zgodne z tą pracą, wiec jakaś perspektywa się otwiera, pytanie czy warto? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gnukij1 napisał:

Zależy co masz na myśli

Kokaina, dziwki, burdele i grube portfele. Gorycz pracy w budżetówce rośnie wprost proporcjonalne do.... 

 

 

 

 

PS ta służba mundurowa jest najgorzej dotowana w RP.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stykanie sie ze światem przestępczym to jedno, czy wchodzenie w układy z nimi ma jakiś sens? niewiem bo nie pracowałem, wiec niewiem jak to wyglada od środka.
Proste sprawa, w moim miasteczku perspektywy na zarobki są słabe, na tle szalejącej inflacji szukam pracy, gdzie zarobie w miare dobry kwit. Pewien znajomy przeszedl z ABW do SW i sobie chwali, ale niewiem co ma na mysli. Jeszcze sie z nim nie spotkałem 😜 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gnukij1 napisał:

czy wchodzenie w układy z nimi ma jakiś sens?

😋

 

5 godzin temu, gnukij1 napisał:

Proste sprawa, w moim miasteczku perspektywy na zarobki są słabe,

O i to jest już jakiś argument.

 

 

PS Ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.