Skocz do zawartości

Zostawianie przez kobietę rzeczy, bielizny, kosmetyków biżuterii w mieszkaniu faceta.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Święta racja.

 

Z tym pytaniem to do cygańskiej wróżki.

 

No i co zrobisz jak będzie oczekiwała?

 

Czyżby te pytania nie są podlane brakiem decyzyjności, myślami typu "jak jej nie kupię pierścionka to odejdzie"?

Nie Brachu, po prostu pytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Strzał w stopę, wtedy manewr się uda i będzie Mis, czy kupisz mi nowy 😀

Jak jej powiesz ze jakiś jest ale to chyba nie jest Twój to się zrobi ciekawie. Jej uwaga przeniesie się z sugerowania Ci oświadczyn na poszukiwanie konkurencji. Tym sposobem masz miesiąc wolnego od słuchania tego pierdolenia 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727.

 

Ciesz się ostatkami wolności. Bo jak tylko panna się wprowadzi do Ciebie. To po niedługim czasie usłyszysz: -Miś musisz się określić co dalej z nami. Ja nie potrafię tak żyć w "pustce". I te wpatrujące się w Ciebie oczy kobry :).

 

Tak że bierz urlop póki ciepło pakuj plecak i witaj przygodo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baca1980 napisał:

@jankowalski1727.

 

Ciesz się ostatkami wolności. Bo jak tylko panna się wprowadzi do Ciebie. To po niedługim czasie usłyszysz: -Miś musisz się określić co dalej z nami. Ja nie potrafię tak żyć w "pustce". I te wpatrujące się w Ciebie oczy kobry :).

 

Tak że bierz urlop póki ciepło pakuj plecak i witaj przygodo.

Do wprowadzki jeszcze miesiace😀 no ale jak widać wszystko idzie w tym kierunku, tylko ten pierścionek mnie nurtuje😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Wiesz, jesteś facetem to co innego, my jesteśmy praktyczni, laski też są, ale u nich jest trochę inaczej.

U mnie Bracie doszło jeszcze kupowanie mi rzeczy do kuchni, planowanie kupna urządzeń typu mikrofala etc etc, więc... nie jest to zaznaczanie terenu i wicie gniazda powiedz szczerze?

"Czy możemy to odłożyć na za pół roku tak jak planowaliśmy ? Nie chcę teraz do tego wracać mam inne rzeczy na głowie. UMÓWILISMY SIĘ ZA PÓŁ ROKU" . Tak bym spróbował. Jednak urządzanie kuchni to coś więcej niż zostawienie bielizny bo od Ciebie do pracy wygodniej albo można dłużej pospać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja u mnie nic nie zostawia. 

Czyli nie znaczy terenu = to już koniec? 😝

 

A mi się często zdarza coś u laski zostawić i to naprawdę przypadkowo - np. zegarek czy naszyjnik.

 

Odnośnie zostawiania/niezostawiania rzeczy, miałem ostatnio ciekawą sytuacje.

Gdy pisałem kobitce że kupuje to i tamto do naszych "zabaw", pisała że OK.

No ale wyszło na to, że kupiłem jedynie gumki bez żelu intymnego (a ona myślała, ze to i to przywiozę).

Ja przyjeżdżam uhahany, jest to i owo, potem koniec wracam i po paru dniach w rozmowie:

"Ja już wiem czemu ty tak wcześnie wracasz ode mnie. Pewnie do innych z tym żelem jeździsz, myślisz że zapomniałam? Za kogo ty mnie masz?"

A ja nawet się nie tłumaczyłem XD

Nie dość, że chłop zaoszczędził na żelu, to jeszcze panna myśli że na boku do innych jeżdżę. 

Kurła, ale Chad ze mnie.

A ja chciałem sobie jedynie dokończyć pykanie w Fallout4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Personal Best napisał:

"Czy możemy to odłożyć na za pół roku tak jak planowaliśmy ? Nie chcę teraz do tego wracać mam inne rzeczy na głowie. UMÓWILISMY SIĘ ZA PÓŁ ROKU" . Tak bym spróbował. Jednak urządzanie kuchni to coś więcej niż zostawienie bielizny bo od Ciebie do pracy wygodniej albo można dłużej pospać. 

No wlasnie jest urządzanie kuchni i łazienki z adnotacją cdn😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727
Instrukcja dla Ciebie:
1. nie rozkminiaj
(do wyboru 2a/2b)
2a. skoro JUŻ go zostawiła, idź do jubilera, ściągnij miarę i zapisz sobie rozmiar (w końcu coś tam z nią planujesz, a nuż się przyda)

2b. olej temat
3. odłóż pierścionek na miejsce
4. jak przyjdzie powiedz, że leżał tu i tu
5. żyj jak żyłeś ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

Czyli to nie był przypadek😀

Kobiety NIC nie robią przez przypadek! 

Oj miś, przypadkiem nie wzięłam tej tabletki.
Oj, miś przypadkowo się nadziałam na jego kutange, ale myślałam o Tobie.
Oj miś, nie został przypadkiem u Ciebie mój pierscionek?
Oj miś, przypadkowo spotkałam się z byłym.
Oj miś, byłam w sklepie i przypadkiem kupiłam Ci kilka rzeczy na nasze mieszkanie.

Coś często te przypadki u kobiet...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, masculum napisał:

Kobiety NIC nie robią przez przypadek! 

Oj miś, przypadkiem nie wzięłam tej tabletki.
Oj, miś przypadkowo się nadziałam na jego kutange, ale myślałam o Tobie.
Oj miś, nie został przypadkiem u Ciebie mój pierscionek?
Oj miś, przypadkowo spotkałam się z byłym.
Oj miś, byłam w sklepie i przypadkiem kupiłam Ci kilka rzeczy na nasze mieszkanie.

Coś często te przypadki u kobiet...

No wlasnie... i coś mi tu śmierdzi, że zostawienie i rzucenie pierścionka obok szafy nie było przypadkowe. I przypomnienie sobie w drodze powrotnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Panowie,

 

jestem w relacji już jakiś czas z kobietą. Od kilku miesięcy Pani zostawia u mnie rzeczy typu bielizna, kosmetyki, suszarka, kupuje rzeczy typu szlafrok które są u mnie, kupiła mi kilka rzeczy do kuchni etc. Zasiedlanie pełną gebą i jak dla mnie to jest okej.

Ostatnio Pani zdjęła u mnie pierścionek z palca (w trakcie wiadomej rzeczy) i patrz Pan, dziwnym trafem zapomniała go wziąć (przypomniała sobie w taksówce, eh ;)).

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją konkretnie i może mi powiedzieć, czy to jest jedna z tych samiczych sugestii kupna pierścionka i myślenia o zaręczynach?

 

Pozdrawiam Bracia

Jak nie jesteś zainteresowany ożenkiem z Panną to strzel jej gaslighting, że żadnego pierścionka u Ciebie nie ma i nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Nie no bez przesady😉

Moim zdaniem powinieneś przekuc to na swój sukces. Co mam na mysli . Pogadać z nią, spytać szczerze dlaczego to zrobiła a jeśli będzie kluczyła, opierdolić że łamie ustalone zasady (miało być za pół roku a nie teraz )  i że Ty nie będziesz tego tolerował.
Być może strzeli focha albo uroni łzę  ale idę o zakład, że raczej jej się to spodoba i bedzie pamiętała taką lekcje na długo. 
Nie rób jej tego całego gaslitingu bo to śmierdzi jakąś głupią dziecinną gierką. Po postu bądź stanowczy i nie tłumacz sie za wiele. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Personal Best napisał:

Moim zdaniem powinieneś przekuc to na swój sukces. Co mam na mysli . Pogadać z nią, spytać szczerze dlaczego to zrobiła a jeśli będzie kluczyła, opierdolić że łamie ustalone zasady (miało być za pół roku a nie teraz )  i że Ty nie będziesz tego tolerował.
Być może strzeli focha albo uroni łzę  ale idę o zakład, że raczej jej się to spodoba i bedzie pamiętała taką lekcje na długo. 
Nie rób jej tego całego gaslitingu bo to śmierdzi jakąś głupią dziecinną gierką. Po postu bądź stanowczy i nie tłumacz sie za wiele. 

Czyli zakładamy jednak że zostawiła to specjalnie pod przymiarke?

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się gubię w twoich historiach.

Wpierw pisałeś, że nie miałeś kobiety później, że masz żonę, ale myślisz o innej a nawet kuzynce

po czy jesteś w relacji z kobietą, która pozostawia swoje rzeczy tym samym dając Ci do zrozumienia, że chce wić gniazdko😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Ja już się gubię w twoich historiach.

Wpierw pisałeś, że nie miałeś kobiety później, że masz żonę, ale myślisz o innej a nawet kuzynce

po czy jesteś w relacji z kobietą, która pozostawia swoje rzeczy tym samym dając Ci do zrozumienia, że chce wić gniazdko😆

 

Bywało różnie w życiu, teraz jestem w stałym zwiazku. Chodzi mi najbardziej o ten pierścionek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Chodzi mi najbardziej o ten pierścionek..

 

A jak myślisz po co go zostawiła? Czy częste są przypadki a i owszem.

Niby zostawia, a przeważnie się nie znajduje bo kobieta sobie wymyśla więc skruszony facet kupuję za własne pieniądze czym inwestuje w nią 

i ciężej jest mu się z nią rozstać w razie czego.

Manipulacje kobiet, testy, zagrywki działają a mężczyźni dalej się na to nabierają.

Widocznie podjęła decyzję i sklasyfikowała cię na potencjalnego partnera dlatego pomaga Ci w podjęciu decyzji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

A jak myślisz po co go zostawiła? Czy częste są przypadki a i owszem.

Niby zostawia, a przeważnie się nie znajduje bo kobieta sobie wymyśla więc skruszony facet kupuję za własne pieniądze czym inwestuje w nią 

i ciężej jest mu się z nią rozstać w razie czego.

Manipulacje kobiet, testy, zagrywki działają a mężczyźni dalej się na to nabierają.

Widocznie podjęła decyzję i sklasyfikowała cię na potencjalnego partnera dlatego pomaga Ci w podjęciu decyzji.

Być może tak właśnie jest..

Prosiłbym Bracia o dalsze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

A jak myślisz po co go zostawiła? Czy częste są przypadki a i owszem.

Niby zostawia, a przeważnie się nie znajduje bo kobieta sobie wymyśla więc skruszony facet kupuję za własne pieniądze czym inwestuje w nią 

i ciężej jest mu się z nią rozstać w razie czego.

Manipulacje kobiet, testy, zagrywki działają a mężczyźni dalej się na to nabierają.

Widocznie podjęła decyzję i sklasyfikowała cię na potencjalnego partnera dlatego pomaga Ci w podjęciu decyzji.

Ja wiem na czym gra polega tylko miotam się czy to przypadek czy specjał..  ale chyba specjał.. 

Nie znajduje się bo kobieta sobie wymysla- co masz na myśli? 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, masculum napisał:

@jankowalski1727 
Ja pitole karwasz twarz. Już ustalone, że na 90% to nie przypadek. Mamy Ci certyfikat wystawić?

Ja rozumiem tylko zastanawiam się czy sobie nie wmawiam, ale u kobiet rzadko co dzieje się przez przypadek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.