Skocz do zawartości

Wasz typ kobiecej sylwetki


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem ostatnio o typach sylwetek kobiet z moim kuzynem. Wiadomo o gustach się nie rozmawia. Natomiast wiemy, że wyróżniamy 5 typów sylwetek kobiet:

 

-klepsydra

-trójkąt

-odwrócony trójkąt

-prostokąt 

-koło

 

Najpopularniejsze typy sylwetek - którą jesteś? - MAAM

 

Do tego dochodzi jeszcze metabolizm/somatotyp czyli:

-ektomorfik

-mezomorfik

-endomorfik

 

Somatotyp – typ sylwetki i możliwości zmian - Trener fitness, trener  personalny - Maja Moczyńska-Papka

 

 

 

Jestem ciekaw Waszej opinii, jakie typy sylwetek najbardziej Was pociągają u kobiet, szczuplejsze, czy jednak więcej ciałka?. Ja jako że lubię szczupłe, wrzucam swój typ :)

 

1777-chudzinka.jpg

Edytowane przez sasqn911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ sylwetki kobiety to klepsydra oraz pear z większym tyłeczkiem😁

Do tego piersi minimum miseczka C optymalnie D😉

Odrzuca mnie u kobiet sylwetka kiedy biodra łączą się w równej linii z talią czy szersze w barach😝  

Z twarzy oczywiście angel skull do tego gęste włosy.

Niestety takich kobiet jest kilka procent cała reszta co chodzi po ulicach to apple, iverted triangle, rectangle, które dla mnie są nieatrakcyjne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, sasqn911 napisał:

Rozmawiałem ostatnio o typach sylwetek kobiet z moim kuzynem. Wiadomo o gustach się nie rozmawia. Natomiast wiemy, że wyróżniamy 5 typów sylwetek kobiet:

 

-klepsydra

-trójkąt

-odwrócony trójkąt

-prostokąt 

-koło

 

Najpopularniejsze typy sylwetek - którą jesteś? - MAAM

Whatever

54 minuty temu, sasqn911 napisał:

Do tego dochodzi jeszcze metabolizm/somatotyp czyli:

-ektomorfik

-mezomorfik

-endomorfik

 

Somatotyp – typ sylwetki i możliwości zmian - Trener fitness, trener  personalny - Maja Moczyńska-Papka

 

Jestem ciekaw Waszej opinii, jakie typy sylwetek najbardziej Was pociągają u kobiet, szczuplejsze, czy jednak więcej ciałka?. Ja jako że lubię szczupłe, wrzucam swój typ :)

Bez Enndomorph

54 minuty temu, sasqn911 napisał:

1777-chudzinka.jpg

Idealna dla kogoś kto nie ma obsesji na punkcie zdrady. Bo gdziekolwiek z taką wyjdziesz, to będą się na nią gapić.
Jeśli zacznie Cię wykorzystywać czy znęcać sie nad tobą to zamiast wsparcia, otrzymasz niedowierzanie i "zazdroszczę Ci takiej laski z pazurem"

 

17 minut temu, SzatanK napisał:

Ectomorph, mesomorph, endomorph a nie było tam czasem jeszcze xenomorph bo coś mi się kojarzy?

 

Najważniejsze by była Becky:

 

Becky2.png

 

 

Wants to fuck Chad.

Jesteś czadem czy chcesz być beta-orbiterem xD?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Iceman84PL napisał:

Odrzuca mnie u kobiet sylwetka kiedy biodra łączą się w równej linii z talią czy szersze w barach😝  

 

 

Nigdy nie rozumiem tego spermienia do Kate Upton - znam zarówno kolesi, jak i laski mówiące, jaka ona piękna - a ona jest klockiem bez wcięcia z piłkami z przodu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sargon napisał:

 

Nigdy nie rozumiem tego spermienia do Kate Upton - znam zarówno kolesi, jak i laski mówiące, jaka ona piękna - a ona jest klockiem bez wcięcia z piłkami z przodu.

 

Nawet nie wiedziałem kto to jest, ale faktycznie, trochę taki biegający worek ziemniaków :)

 

Ile waży Kate Upton? (Wygląda na 22 lata?) | Papilot

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to klepsydra i gruszka. Lub drobne dziewczyny z dużym biustem. Włosy minimum do ramion, najlepiej kręcone, kolor bez znaczenia choć zawsze mi się szczególnie podobały rude laski w połączeniu z opalenizną wyglądają zajebiście.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, GriTo said:

 

 

Kolego, z czasem zupa ważniejsza niż dupa.

To przychodzi z wiekiem. Albo i nie.

 

ps. nie znaczy to, że nie lubię popatrzeć na ładne dziewczyny

ale znowu nie tak, by marnować swój czas.


Też zaczynam to zauważać. 
Kiedyś co ładna dupeczka na ulicy to ja już romantic story w głowie i pieśni o niej mógłbym pisać. 
Dziś jest inaczej - ostatnio gdzieś wyświetliła mi się laska 11/10, opierająca się o blat recepcji, w szpilkach, opalona, długie nogi - ideał jeśli chodzi o wygląd. Można by patrzeć godzinami, ale obok tego widoku mam od razu relistyczną wizję - jak totalnie wymagający i nie po drodze byłby dla mnie związek z taką kobietą. 

Zdedycowanie wolę naturalność - mam np. taką byłą, która ma fajny tyłek i cycki, z twarzy naturalnie jest spoko. Ma natomiast taki jakiś dziwny sposób bycia:

 - wali na siebie tony makijażu - brwi i usta zrobione;

 - pozycje z dziubkami i wywalonym jęzorem; 

 - styl ubierania który totalnie mi się nie podoba. 
I tak z naturalnej laski powiedzmy 7.5/10 robi się jakieś sztuczne 5/10 - ktoś jej wmówił że to jest ładne, albo nie wiem co. Strasznie to odpycha. 

Jeśli chodzi o figurę - kiedyś mój zakres był węższy - zazwyczaj szczupłe patyczaki, z długimi nogami - dziś mam już większą słabość do krągłości i fajnego tyłeczka.
Piersi nie graja większej roli dla mnie - byle nie spiczaste stożki, za duże sutki albo nienaturalnie wielkie.
Natomiast nogi, dłonie - mega ważne. Jak kobieta ma łapy większe od moich, w dodatku jakieś szorstkie czy coś w ten deseń, to automatycznie nie czuje jej kobiecości. 

Wychodzę już poza temat, ale jeśli chodzi o pazury... te wszystkie tipsy długie, jakieś spiczaste, niewiadomo co... kto im powiedział, że to jest ładne? 
Kolczyki w nosie? Ble. 

Tatuaże mogą być. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Peter Quinn napisał:

Wychodzę już poza temat, ale jeśli chodzi o pazury... te wszystkie tipsy długie, jakieś spiczaste, niewiadomo co... kto im powiedział, że to jest ładne? 
Kolczyki w nosie? Ble. 

 

 

Poruszyłeś ciekawą kwestię nt. której się wypowiem, bo ostatnio rozmawiałem o tym z koleżanką. A mianowicie.  Zapytałem jej o to, jak z żeńskiego punktu to wygląda, takie robienie sobie tych sztucznych ust (mówię tu o przesadzonych ustach typu glonojad), tak samo rzęsy wielkie jak wachlarze, tipsy, robione tyłki i przesadne piersi. Bo co nie rozmawiam z facetami, to 95% zapytanych co sądzą o operacjach plastycznych itp. odpowiadają, że wolą jednak naturalność, a myślałem, że to facetom ma się podobać płeć przeciwna.

 

Moja koleżanka, odpowiedziała mi. "Proszę Cię, tutaj dawno nie chodzi już o to żeby robić to, aby podobać się facetom. To kobiety zaczęły już rywalizować między sobą, która jest ładniejsza i bardziej porobiona".  - Czy to aby nie nadeszła era, samozaorania? Naprawdę, one zaczęły już konkurować między sobą? W imię czego? Co o tym myślicie? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Iceman84PL napisał:

Przynajmniej ma fajne dojki

Weź jednak pod uwagę, że taki biust się fatalnie starzeje, grawitacja jest nieubłagalna. Fajne to są te dojki do określonego wieku, a i to nie zawsze. 

Do tego taki gęsty, ciężki cyc wyłącza często kobietę z poważnej aktywności ruchowej. Czyli najczęściej jest i tak ogólnie tendencja do pochodu od grubo do jeszcze grubiej.

Młodej kobiecie lekki tłuszczyk jeszcze jakoś uchodzi. Niestety z wiekiem ludzie mają tendencję do tycia, metabolizm zwalnia. P0 30tce zaczyna się płacić rachunek za określone wybory życiowe. 

 

Jeśli mój syn dopuści mnie do doradztwa w tej sprawie, to będę mu radził, żeby patrzył na matkę partnerki (prawie zawsze typ sylwetki kobieta dziedziczy po matce), a wybierał partnerkę szczupłą, bez krągłości i zdolną do wysiłku, wychodzenia ze strefy komfortu wysiłkowego i wydolnościowego. Te słodkie krągłości prawie zawsze przeradzają się w nieestetyczną nadwagę.

 

Ogólnie plusuję za trójkącikiem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza niż ja, szczuplejsza niż ja.

Typowo szerokie, kobiece biodra.

Do tego jak cycki i dupa nie będą płaskie, to w sumie ideał.

 

@Egregor Zeta człowiek w czasie pracy wszedł na forum a tutaj o, zaraz jakaś myszka pucuje maskę.

Musiałem sobie sam tam koszule dorysować na niej, bo teraz już do końca zmiany się nie skupię w robocie.

Dzięki 😑😄

Edytowane przez Cham Niezbuntowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sargon napisał:

Nigdy nie rozumiem tego spermienia do Kate Upton - znam zarówno kolesi, jak i laski mówiące, jaka ona piękna - a ona jest klockiem bez wcięcia z piłkami z przodu.

 

Ona faktycznie ma słabą talię, ale ma słodką twarz i fajne piersi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.