Skocz do zawartości

Wasz typ kobiecej sylwetki


Rekomendowane odpowiedzi

@Casus Secundus Pytaniem było jakie są wasze typy akurat te co wymieniłem dodatkowo z dużym biustem to moje preferencje.

Natomiast nie obchodzi mnie to czy kobita ma problem z dużym cycem bo dla mnie liczy się kobiecy wygląd, zaokrąglenia i jakoś w przeszłości kobiety nie narzekały, nie miały z tym problemu natomiast wszelkiej maści wieszaki z małymi rodzynkami do tego z twarzy witch skull i z rzadkimi włosami to standard dzisiejszych kobiet pełnych genów męskich, które są nieatrakcyjne. 

Ja nie decyduje tylko program w gadzim mózgu i jak widzę kobietę o kobiecych kształtach pożądanie we mnie wzbiera i ochota natomiast do tych nieatrakcyjnych pogarda. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Casus Secundus napisał:
2 godziny temu, SzatanK napisał:

Najważniejsze by była Becky:

Bardzo fajna kobitka, z opisu i rysunku. Mnie się podoba.

Mnie też.

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Wants to fuck Chad.

Jesteś czadem czy chcesz być beta-orbiterem xD?

Każda chce kopulować z Chadem :) 

A ja wiadomo, że beta orbiter ale razem z Becky stworzymy wspólną orbitę 😎

1 godzinę temu, Kleofas napisał:

Polska Becky nosi droższy plecaczek. Teraz na czasie są te szwedzkie z liskiem. 

Ikea robi plecaki?

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, sasqn911 napisał:

 

 

Poruszyłeś ciekawą kwestię nt. której się wypowiem, bo ostatnio rozmawiałem o tym z koleżanką. A mianowicie.  Zapytałem jej o to, jak z żeńskiego punktu to wygląda, takie robienie sobie tych sztucznych ust (mówię tu o przesadzonych ustach typu glonojad), tak samo rzęsy wielkie jak wachlarze, tipsy, robione tyłki i przesadne piersi. Bo co nie rozmawiam z facetami, to 95% zapytanych co sądzą o operacjach plastycznych itp. odpowiadają, że wolą jednak naturalność, a myślałem, że to facetom ma się podobać płeć przeciwna.

 

Moja koleżanka, odpowiedziała mi. "Proszę Cię, tutaj dawno nie chodzi już o to żeby robić to, aby podobać się facetom. To kobiety zaczęły już rywalizować między sobą, która jest ładniejsza i bardziej porobiona".  - Czy to aby nie nadeszła era, samozaorania? Naprawdę, one zaczęły już konkurować między sobą? W imię czego? Co o tym myślicie? 

Tak właśnie jest - babony tak budują swoją pozycję społeczną, a więc wartość - na atencji i kopiowaniu stada koleżanek czy innych babonów.

Te bardziej sukowate idą na zwarcie i pompują wary właśnie po to, żeby krzyczeć publicznie - do innych lasek - patrzcie, jakie mam wary i jaką atencję , biczes !

Te, co ich nie stać, czy z innych powodów - i tak się pozycjonują stadnie, tylko np. jestem inna niż wszystkie, albo 'jestem porządna i idę ze stadem'.

Ale zawsze odniesieniem jest stado.

Natomiast facet może siedzieć w pustelni i cyzelować drogę krzyżową w drewnie bukowym, jednocześnie ćwicząc kata z kataną i żyjąc z tego co upoluje - i być szczęśliwy - bez akceptacji lub nie całego stada.

 

To jest istotna przewaga facetów - nam łatwiej przychodzi szczęście we własnym zakresie, nie musimy mieć akceptacji, wystarczy robić to, co lubimy i wywalone jajca na opinie.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

@Casus Secundus Pytaniem było jakie są wasze typy akurat te co wymieniłem dodatkowo z dużym biustem to moje preferencje.

Natomiast nie obchodzi mnie to czy kobita ma problem z dużym cycem bo dla mnie liczy się kobiecy wygląd, zaokrąglenia i jakoś w przeszłości kobiety nie narzekały, nie miały z tym problemu natomiast wszelkiej maści wieszaki z małymi rodzynkami do tego z twarzy witch skull i z rzadkimi włosami to standard dzisiejszych kobiet pełnych genów męskich, które są nieatrakcyjne. 

Ja nie decyduje tylko program w gadzim mózgu i jak widzę kobietę o kobiecych kształtach pożądanie we mnie wzbiera i ochota natomiast do tych nieatrakcyjnych pogarda. 

Jasne, jasne. Nie odbieraj tego oczywiście jako jakąkolwiek krytykę, bo nie o to mi chodziło. To jest przecież sprawa gustu. (Ja sam w odniesieniu do siebie też nie wiem, dlaczego lubię to co lubię.) Napisałem tylko o pewnym praktyczym aspekcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Armengar napisał:

 

Ona mi się kojarzy z mocnym, dobrym ruchaniem. 🙂

 

A mi z kupowaniem oranżady w Społem , pani Halinka jak malowana. A po drodze obok chłop prowadzi krowę. 🙃

Ach te solidne wiejskie baby.

 

Aczkolwiek żadne cyce nie zastąpią 'kurwików' w oczach typu Eva Green czy Jennifer Connelly, czy - kartoflana twarz - nie będzie tak urocza jak Gal Gadot.

 

Mimo wszystko - wyraźnie zarysowana talia jest jedną z moich głównych preferencji, do tego ładne, proste nogi, obowiązkowo pęcinka.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sargon napisał:

A mi z kupowaniem oranżady w Społem , pani Halinka jak malowana. A po drodze obok chłop prowadzi krowę. 🙃

Ach te solidne wiejskie baby.

 

Z niej jest taka wiejska świnka, ale seksowna, dobra do mocnego ruchania. 🙂

 

2 minuty temu, sargon napisał:

Aczkolwiek żadne cyce nie zastąpią 'kurwików' w oczach typu Eva Green czy Jennifer Connelly, czy - kartoflana twarz - nie będzie tak urocza jak Gal Gadot.

 

Dla mnie Gal Gadot jest "końska" i mi nie pasuje. Za to Eva Green i Jennifer Conelly tak. 

 

Ja lubię coś takiego ogólnie: https://www.instagram.com/veronikarajek/

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Mój typ sylwetki kobiety to klepsydra oraz pear z większym tyłeczkiem

Jak popatrzyłem na te sylwetki, to od razu mi również wpadły w oko.

 

Różnie bywa. Miałem kiedyś blisko dwa lata fajną szczupłą panią, długie włosy, biodra krągłe, wyraźne,brzuch cudowny 0 fałdów tylko piersi małe. Nie pamiętam jaki to był typ, możliwe że B.

Inna typ prostokąt, teraz nie wiem bo po dwójce czy trójce dzieci plus nadwymiarowe kilogramy ciężko stwierdzić 😂 Reszta była taka... Zwyczajna, jak zwykła baba na ulicy. 

3 godziny temu, sasqn911 napisał:

jakie typy sylwetek najbardziej Was pociągają u kobiet, szczuplejsze, czy jednak więcej ciałka?

Nie jestem niemcem, żebym miał segregować kogo do gazu, kogo do obozu a kto na germanizację. 

Ale umówmy się - trochę więcej ciałka nie oznacza grubej ulanej baby z fałdami. Jak ktoś lubi, nie mnie oceniać ale dla mnie nie. Parę kilo więcej nie ma problemu, ale nie gruba baba. 

 

No i jeśli pani jest mocno średnia z wyglądu, ale nadrabia innymi zaletami to też jest plus dla niej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupa ważniejsza niż dupa jak rzekł jeden z szanownych Braci dlatego chcę zjeść w spokoju zupę pieczarkową a Wy tylko dupy dupy dupy...

 

Jeśli jest mój typ.... Taki który mnie zechce.

 

Ps. Ładną zawsze wydupce a i brzydką chętnie posunę.

Edytowane przez Massamba_
Chcę dodać zdanie
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże cycki i szerokie biodra. Nie lubię przesadnie grubych ale szczupłe też niebardzo. Sylwetka klepsydra ew odwrocony trojkat.

Ale dla mnie twarz jest kluczowa:

comment_1595920334NJbFSUBo7Z3qFrraSzEhRg

 

comment_iApXyhNGLaUllTylkg3ehtbZXvX2GkVF

 

the-end-of-the-fucking-world-1-sezon.jpe

 

fe6e166ef95081f373aeccb63591c9cc.jpg

 

images?q=tbn:ANd9GcSLVmXmknpeZXiOBfMFtxp

 

40bb2ec4d88078fcb38a01c89f8f6256.jpg

 

ba76a85849dff8818d84a000d32aa393.jpg

 

No generalnie lubię julki, nie lubię kobiet dojrzałych xD Co pomogę powiedzieć.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko takie, co na smokach potrafią latać. 

daenerys.jpg 

 


Generalnie kiedyś miałem słabość do tych sukowatych, ale już się nimi zmęczyłem. Szukam kogoś o łagodnym przysposobieniu. 
W Grze o Tron przepiękna też była ona: 
talisa-stark-1281

TALISA STARK discovered by αggo on We Heart It

 

 


A tak schodząc do mojej ligi, to nie wiem. Może Krystyna Czubówna. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anoreksja.

 

Ale dzisiaj jak wracałem w garniaku ala James Bond z roboty, duperke widziałem w leginsach, o ja pierdole!

 

Aż chciałem klepnąć, przepraszam, że tak powiedziałem.

 

A mój ulubiony typ kobiety, to wypięta dupa do seksu, a reszta szczupła, aż kości wystają!

 

Takie są poręczne! Można trenować kamasutre bożą.

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.