Skocz do zawartości

Wasz typ kobiecej sylwetki


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, DOHC napisał:

Jak popatrzyłem na te sylwetki, to od razu mi również wpadły w oko.

 

No widzisz gadzi mózg działa i prawidłowo.

Bo to są dwa najlepsze typy sylwetek kobiet tylko problem w tym, że zazwyczaj rzadko spotykane.

To co chodzi po ulicach to ta cała reszta, wiesz ile dzisiaj ulanych, grubych, zaniedbanych kobiet widziałem?

Natomiast tylko jedna wpadła mi w oko taka 7/10 SMV typ pear z większym zadem aż klapsa chciałem jej dać😁

Małe piersi u kobiet czy rzadkie włosy to porażka od razu nie mam ochoty na znajomości z takimi, ba coraz częściej

łysawe młode kobiety widać co jest koszmarnym widokiem.

Sam skull witch mnie odrzuca u p00lek, te krzywe nosy i mordziska bo przeważnie takie fizis mają a ja lubię skull angel.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Iceman84PL napisał:

No widzisz gadzi mózg działa i prawidłowo.

 

11 minut temu, Iceman84PL napisał:

Sam skull witch mnie odrzuca u p00lek, te krzywe nosy i mordziska bo przeważnie takie fizis mają a ja lubię skull angel.

Dokładnie, natura. Ci co nie wierzą w szczęki kiedyś się gorzko rozczarują. 

Sam nie jestem ideałem, ale zamiast się użalać to pieniążki i smv podciągam gdzie i ile mogę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ kobiecej sylwetki to nieliczne Fifki (Filipinki), obdarzone przez naturę w zarówno jędrny tyłek jak i fajne piersi. Połączone ze szczupłą talią, płaskim brzuchem i długimi, gęstymi włosami. Przepraszam Braci na nofapie ;-)

1f781155ded23de68255e6e9dd2283ad.jpg 609e2317d600bcc2f4e6d80ed959a69a--fashio 121575999_771771160269187_53985355039506 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Owszem, u nich sporo genów białych się trafia i mieszańców. Długo byli pod okupacją Hiszpańską, potem były bazy amerykańskie. Biali turyści, też często zostawiają swój pożądany przez Fifki i Tajki materiał genetyczny. ;)

 

A właśnie, mówiąc o bękartach, znowu mi się przytrafiła przygoda… Ja nie wiem co te Filipinki mają z tym rozmnażaniem się. Pewnej sobotniej nocy, podczas dość mocno zakrapianej imprezy w Royalu poznałem laskę, która od razu dość mocno naciskała, abym zrobił jej dziecko… ale to już temat na inną historie

https://azjapozmroku.pl/2019/07/azjatyckie-gwiazdy-filmow-xxx/

 

Jedna koleżanka z pracy ma tajskiego chłopaka, ale zaszła w ciąże z farangiem (białym). Chłopak myśli, że to jego dziecko, w ogóle nie wie gdzie ona pracuje. Teraz gdy dziecko się urodziło, ona strasznie się boi, że będzie miało niebieskie oczy lub jasne włosy i jej tajski chłopak się połapie, że to nie jego.

https://azjapozmroku.pl/2019/07/wywiad-z-tajska-dziewczyna-lekkich-obyczajow/

 

MF: Czy chcesz dodać coś jeszcze na zakończenie?

Tajka: Tak, jeśli za 5 lat dalej nie będę miała faceta, to chcę abyś zrobił mi dziecko. Potrzebuje wysokiego faceta z bladą skórą, haha.

https://azjapozmroku.pl/2019/07/wywiad-z-tajska-dziewczyna-lekkich-obyczajow/

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Owszem, u nich sporo genów białych się trafia i mieszańców.

Za białą Filipinką to i ja bym się obejrzał.

 

Skośne jakoś mnie nie kręcą.

 

Może poza Japonkami, ale nie widziałem je na żywo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Mój typ kobiecej sylwetki to nieliczne Fifki (Filipinki), obdarzone przez naturę w zarówno jędrny tyłek jak i fajne piersi. Połączone ze szczupłą talią, płaskim brzuchem i długimi, gęstymi włosami. Przepraszam Braci na nofapie 😉

1f781155ded23de68255e6e9dd2283ad.jpg 609e2317d600bcc2f4e6d80ed959a69a--fashio 121575999_771771160269187_53985355039506 

Ulalala brachu ... Ale bym takiej nie powiem co zrobił... Cimcirimci .. haha 😁 

 

PszegiOłem cuoo ? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 06:33, Boromir napisał:

Twoje dzieci z taką kobieta będą wyglądały by jak basista Linkin Park :)

Nie po to robiłem wazektomię, żeby męczyć się z gówniakami. ;)

W dniu 8.06.2022 o 18:54, Brat Jan napisał:

Za białą Filipinką to i ja bym się obejrzał.

Mnie w typie Morena (ciemniejszym), niektóre Filipinki też podchodzą, ale to już kwestia indywidualna (gustu).

DVuNH-OV4AEoygI.jpg_proudmorena__these_celebrities_love_the 35.jpg

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Iceman84PL napisał:

 Ideał mojego typu sylwetki u kobiet do tego ładna buzia skull angel, gęste włosy i kształtne dojki😁

Tutaj też ona😉

 

 

Fajnie jak można się kulturalnie różnić :) Mam zupełnie inny typ, ale obiektywnie przyznaję, że te kobiety są b. atrakcyjne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz

1. skinny-fat i bezcycny prostokąt, najgorzej.

2. spoko, fajny brzuch, ładna talia,

3. brzuszek trochę odstaje, ale więcej krągłości z wcięciami - też fajna

 

@Conrad

Connelly ma geny i pracuje non stop. Dziewczyna nie miała chyba złego okresu - młodość skrzyżowanie "dziewczyny z sąsiedztwa", wampa i miksu subkultur, a potem niezły MILF.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.