Skocz do zawartości

Wasz typ kobiecej sylwetki


Rekomendowane odpowiedzi

belly-fit-fitspiration-flat-Favim.com-1122220.jpg

 

Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do takich szczupłych kobiet. Drobna, delikatna, można podnieść jedną ręką. Nie wiem dlaczego tak mam, włącza mi się instynkt opiekuńczy czy co? Takie ciało, jest dla mnie kwintesencją kobiecości. 

Edytowane przez sasqn911
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sasqn911 napisał:

belly-fit-fitspiration-flat-Favim.com-1122220.jpg

 

Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do takich szczupłych kobiet. Drobna, delikatna, można podnieść jedną ręką. Nie wiem dlaczego tak mam, włącza mi się instynkt opiekuńczy czy co? Takie ciało, jest dla mnie kwintesencją kobiecości. 

11057332_1711493332420109_405882635383852154_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=cdbe9c&_nc_ohc=np99CuXA03wAX-SoPu4&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_m83QSKYntEyE0HdriQ-dBsuUWNItyCTfaF7k_JPoHjw&oe=63651E3E

ZoitlN7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego kto szuka. 

 

Jak drugiej mamusi i do rodzenia dzieci to koniecznie duży cyc i duża dupa (szerokie biodra). Archetyp Wenus z Willendorfu. 

 

Jak do ruchania i milego spędzania czasu, to węższe biodra, małe/średnie piersi, szczupła sylwetka. Archetyp Wenus z Milo. 

 

Osobiście wolę grekę. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.