Jump to content

Recommended Posts

belly-fit-fitspiration-flat-Favim.com-1122220.jpg

Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do takich szczupłych kobiet. Drobna, delikatna, można podnieść jedną ręką. Nie wiem dlaczego tak mam, włącza mi się instynkt opiekuńczy czy co? Takie ciało, jest dla mnie kwintesencją kobiecości. 

Edited by sasqn911
  • Like 1
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ideał mojego typu sylwetki u kobiet do tego ładna buzia skull angel, gęste włosy i kształtne dojki😁     Tutaj też ona😉      

Anoreksja.   Ale dzisiaj jak wracałem w garniaku ala James Bond z roboty, duperke widziałem w leginsach, o ja pierdole!   Aż chciałem klepnąć, przepraszam, że tak powiedziałem.

@Boromir Ewa Kasprzyk ma 65 lat więc nie jest żadnym milfem tylko babcią😆 Chcesz żeby na mieście wołali na ciebie respirator😁 @nowy00 Margot ładna z buzi jest.   @Boromir Maria z Mo

4 godziny temu, sasqn911 napisał:

belly-fit-fitspiration-flat-Favim.com-1122220.jpg

Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do takich szczupłych kobiet. Drobna, delikatna, można podnieść jedną ręką. Nie wiem dlaczego tak mam, włącza mi się instynkt opiekuńczy czy co? Takie ciało, jest dla mnie kwintesencją kobiecości. 

11057332_1711493332420109_405882635383852154_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=cdbe9c&_nc_ohc=np99CuXA03wAX-SoPu4&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_m83QSKYntEyE0HdriQ-dBsuUWNItyCTfaF7k_JPoHjw&oe=63651E3E

ZoitlN7.jpg

Zależy do czego kto szuka. 

Jak drugiej mamusi i do rodzenia dzieci to koniecznie duży cyc i duża dupa (szerokie biodra). Archetyp Wenus z Willendorfu. 

Jak do ruchania i milego spędzania czasu, to węższe biodra, małe/średnie piersi, szczupła sylwetka. Archetyp Wenus z Milo. 

Osobiście wolę grekę. 😁

• 3 months later...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.