Skocz do zawartości

Heightism


Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Montella26 said:

I wszyscy średnio 175. A ilu było takich po 160.

Na siłowni również jak jestem. Idę i specjalnie porównuję.

Też często obserwuję i nie wiem dlaczego masz takie obserwacje. Ja widzę mnóstwo gości wyższych od siebie. Również mnóstwo kobiet 170+.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, NoHope napisał:

To coś tu nie gra bo młode pokolenie kobiet zaczyna więcej zarabiać od facetów, są lepiej wykształcone, mają większe prawa i jeszcze szybciej przechodzą na emeryturę xD

 

W praktyce od jednostki bardziej liczy się grupa. Powiedz mi ziomek kto przeżyje - bogaty czy tłum biednych którzy będą chcieli go zabić? Chad ruchjący laski czy grupa beciaków która chce zabić chada? Kto jest silniejszy? To też jest darwinizm.

 

Tylko prawica ma ten problem, że patrzy na wszystko z perspektywy jednostki, lewica dba o grupowe interesy. No i kto na tym obecnie obiektywnie lepiej wychodzi?

 

Kto ma lepiej "chady z forum" którzy jak dojdzie do rozwodu to mają przejebane czy laski które płaczą, że są dyskryminowane?

 

Prawidzwy CHAD nie musi się rozwodzić XD Nie zawrze związku małżeńskiego. Młode pokolenie kobiet zarabia więcej od facetów? XD Mówisz o tych wszystkich młodych dziewczynach w maczku, w biblioteczkach i gastro? I zapewne o tych wszystkich chłopaszkach co piastują zawody techniczne za granicą? Ahh. 

Kto by chciał żyć jak pospolity beciak, żeby zabić chada? Co z tego, że go zabiją te beciaki skoroi tak nie poruchają? :'D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 23:11, Martius777 napisał:
  • "Heightism" to pojęcie stworzone przez amerykańskiego socjologa Saula Feldmana, w który w swojej pracy z 1971 roku opisał problemy, z którymi muszą mierzyć się niscy mężczyźni.
  • W badaniach przeprowadzonych w 2018 roku w Nowym Jorku 98 proc. kobiet przyznało, że nie poszłoby na randkę z mężczyzną, który ma mniej niż 175 cm wzrostuwzrost

 

Tak, kobiety zwracają na to dużą uwagę. Razem z twarzą i muskulaturą są to 3 podstawowe elementy męskiego fizycznego SMV. 

 

Nie wiem dlaczego, ale dla niskich facetów to jest bardziej bolesny temat niż znaczenie twarzy dla brzydkich facetów. Wielu niskich facetów próbuje zanegować znaczenie wzrostu, co jest bez sensu, bo kobiety i tak będą patrzeć na wzrost. Zaprzeczanie temu to jest nic innego, jak body positivity movement. Równie dobrze można wmawiać, że nam wcale nie przeszkadza, jeżeli panna jest gruba. 

 

Panowie, oszukiwanie się Blue Pill nikomu nic nie da. 

 

W dniu 7.06.2022 o 23:11, Martius777 napisał:
  • Mężczyźni są dyskryminowani ze względu na wzrost, a żarty z ich wyglądu, jak i zarzuty ze strony płci przeciwnej są społecznie akceptowane.

 

Tak, to prawda. Kobiety się oburzają, że jak to my możemy skreślać ulane grubaski. Które przecież mogą schudnąć i to zależy od nich. Za to kobiety, seryjne hipokrytki, dyskryminują za wzrost, którego nie da się zmienić. 

 

Wiele razy słyszałem, jak kobiety śmiały się z niskich facetów za ich plecami. Leciały teksty "karzełek", "on jest taki malutki, hihihi". Ja nie jestem święty i wiele razy komentowałem z kolegami "Jezu, ale gruba świnia", ale kobiety są pod tym względem strasznymi hipokrytkami.  

 

W dniu 8.06.2022 o 11:16, DOHC napisał:

Nie ważne co myślisz. Kobietom bardziej się podobają wyżsi. Ja się nie złoszczę, takie są fakty które wypieracie.

 

Dokładnie. Kobiety i tak będą zwracać na to uwagę. 

 

W dniu 9.06.2022 o 21:48, self-aware napisał:

Też często obserwuję i nie wiem dlaczego masz takie obserwacje. Ja widzę mnóstwo gości wyższych od siebie. Również mnóstwo kobiet 170+.

 

Była na forum informacja, że przeciętny wzrost mężczyzny w Polsce to około 180 cm. Co się pokrywa z tym, co widzę w realu. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.