Skocz do zawartości

Heightism


Rekomendowane odpowiedzi

Lekko może odejdę od tematu.

Taka ciekawostka. Jak wspominałem mam 196 i kiedyś na portalu trafiłem panią 194. Kopara mi opadła. Jakoś specjalnie mnie nie kręciła z urody ani z charakteru ale chciałem się spotkać, żeby zobaczyć jak to wygląda. Generalnie źle się czułem przy niej przez ten wzrost.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LiptonGreen napisał:

Z niskimi pewnie byłoby podobnie.

Może tak, może nie bo kobiety są bardzo wrażliwe na mody i opinie społeczną.

 

Z resztą od dawna uważam, że miejsce niskich, incelów i tak dalej jest u lewicy. Prawica zostawia takich ludzi samych sobie by zdychali. Problem jest taki, że lewica jest sfeminizowana ale coraz mniej właśnie przez transów i tak dalej. W niektórych krajach masz seks socjalny dla ludzi niepełnosprawnych - oglądałem o tym dokument. Przychodzi laska, która po prostu pomaga, niepełnosprawnym samotnym gościom poczuć się mężczyznami. Podobnie powinno być z incelami.

 

Co mnie wkurwia u prawicy to traktowanie ludzi jak zwierzęta. Nie dajesz sobie rady? To kurwa zdychaj na ulicy śmieciu.

 

Kiedyś ogladałem dokument o sparaliżowanym typie który chciał, żeby zrobiono na nim eutanzje. Ludzie mu pomogli, chyba nawet jakaś dupa się pojawiła i się okazało że chłop nagle zaczął chcieć żyć.

 

Obecna lewica to banda skorumpowanych bananów, rolą lewicy powinno być pomaganie chorym i uciśnionym i chłopom i babom, a nie kurwa julkowo które mamy teraz. Wyjebanie z lewicy feministek to by była najlepsza rzecz jaką można by było zrobić.

 

Z resztą jebać menosfery, w PL to właśnie feministki, feministki, rozumiecie to (?), zaczęły pisać z sympatią jakąś (nie ważne jakie powody) o incelach i gościach którzy sobie nie radzą. Feministki. Inne chłopy gardzą słabymi facetami jeszcze gorzej niż kobiety. Dramat.

Edytowane przez NoHope
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ogarnijcie się :)

 

Jak Ci baba nie wytknie wzrostu, to niewyjsciową gębę. Jak nie gębę, to zakola. Jak nie zakola, to zarobki. Dodaj, co kto tam chce. Kogo życiowo ogarniętego w sumie obchodzi takie pierdolenie xD?

 

Jak trafiasz na taką, której od jej poznania  non stop coś nie pasuje, sukcesu nie wróżę. Bo i tak nadaje się jedynie do popychania karuzeli. Z takim negatywnym, uprzykrzającym podejściem odbierze mężczyźnie całą radość życia.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Obliteraror napisał:

Panowie, ogarnijcie się :)

I właśnie dlatego jest coraz gorzej. W sensie rząd podnosi podatki to prawica zamiast wyjść na ulicę to mówi "ogarnijcie się", nowy ład? "ogarnijcie się", kobiety coraz wyższe wymagania "ogarnijcie się".

 

A lewica jest skuteczna albo przynajmniej zorganizowana.

 

Prawica to zbiorowisko indywidualistów którzy są kompletnie nieskuteczni społecznie ani politycznie. Zamiast zmieniać świat to się do niego dostosowują.

 

Chociaż w sumie kobiety mają obecnie większe jaja niż faceci bo faceci dają się bić po mordzie a kobiety potrafią wyjść na ulicę i robić rozróby. Śmieszny ten świat. 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, NoHope napisał:

 

 

Z resztą jebać menosfery, w PL to właśnie feministki, feministki, rozumiecie to (?), zaczęły pisać z sympatią jakąś (nie ważne jakie powody) o incelach i gościach którzy sobie nie radzą. 

tak ale zawsze dodają, że incele sa częscią patriarchatu (który jak wiadomo trzeba obalić) . Więc to pierdololo dalej jest nakręcane.
Lewica to Piotr Ikonowicz a nie jakieś zjeby w tęczowych rurkach pod flagą z celafonu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 13:00, DOHC napisał:

Cieszę się że masz powiedzenie

Właściwie to nigdy go nie miałem. I tylko 3 razy zdarzyło się że same podeszły (z czego jedna plus size 😆). No ale to było kilkanaście lat temu.

 

W dniu 8.06.2022 o 13:00, DOHC napisał:

ale w dzisiejszych czasach wymagania kobiet są przesadzone. Ja wiem to i Ty to wiesz, ale to nie ma znaczenia, bo one w to wierzą.

Przez jedenaście lat "czasem" o tym myślałem. I wiesz co wymyśliłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NoHope napisał:

W sensie rząd podnosi podatki to prawica zamiast wyjść na ulicę to mówi "ogarnijcie się", nowy ład? "ogarnijcie się", kobiety coraz wyższe wymagania "ogarnijcie się".

Zestawianie durnoty polityków z babskim pierdololo uznaję za dosyć zabawne :)

 

Ty nie masz zmieniać świata w skali makro, ustawa znosić ubóstwo czy optować za ustawą o rządowym przydziale dupy każdemu chętnemu i potrzebującemu, ale zmieniać swój świat.

 

W swoim tempie, w swoich oczekiwaniach, w swoich potrzebach. Na swoich zasadach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Personal Best napisał:

tak ale zawsze dodają, że incele sa częscią patriarchatu (który jak wiadomo trzeba obalić)

Nie dodają, te artykuły mają inne problemy bo często mylą albo spłycają pojęcia i ruchy jak blackpill.

 

Z resztą masz artykuły takie jak te:

https://krytykapolityczna.pl/kraj/spiecie-kj-brzyski-incele-to-wierzcholek-gory-lodowej-o-nierownosciach-ktorych-nie-widac/

 

Które wiadomo są przepełnione lewicowym światopoglądem ale piszą czasami z sensem.

 

A prawica w PL nie ma kompletnie nic. To jest kompletnie losowa grupa ludzi która nawet wewnętrznie się ze sobą nie zgadza. I to jest największy problem prawicy polskiej, ale nie tylko polskiej.

 

I też nie ma co gadać, wchodzimy w matriarchat kobiety wywalczyły sobie lepsze prawa i przereformowały system a większość chłopów działa i działało wbrew swojemu interesowi.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

Nie dodają, te artykuły mają inne problemy bo często mylą albo spłycają pojęcia i ruchy jak blackpill.

 

Z resztą masz artykuły takie jak te:

https://krytykapolityczna.pl/kraj/spiecie-kj-brzyski-incele-to-wierzcholek-gory-lodowej-o-nierownosciach-ktorych-nie-widac/

 

Które wiadomo są przepełnione lewicowym światopoglądem ale piszą czasami z sensem.

 

A prawica w PL nie ma kompletnie nic. To jest kompletnie losowa grupa ludzi która nawet wewnętrznie się ze sobą nie zgadza. I to jest największy problem prawicy polskiej, ale nie tylko polskiej.

Stary ja rozmawiam z tymi ludźmi więc wiem co dodają. Tobie się wydaje że ludziom z KP chodzi o równość społeczną????

Edytowane przez Personal Best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Personal Best napisał:

Tobie się wydaje że ludziom z KP chodzi o równość społeczną????

Nie, każdy dba o swój interes, tylko lewica dba o swój grupowy interes a prawica dla o swój indywidualistyczny interes. Moim zdaniem incele, i w ogóle część chłopa powinna się wypiąć na "prawicę" i wejść do środka i walczyć swoje prawa z lewicy. Jak to transy zrobiły.

 

Z resztą narrację lewicy można doskonale wykorzystać do walki o prawa mężczyzn tylko właśnie do lewicy muszą wejść chłopy o odpowiednich poglądach.

 

W prawicę ja już kompletnie nie wierzę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Obliteraror napisał:

Panowie, ogarnijcie się :)

 

Jak Ci baba nie wytknie wzrostu, to niewyjsciową gębę. Jak nie gębę, to zakola. Jak nie zakola, to zarobki. Dodaj, co kto tam chce. Kogo życiowo ogarniętego w sumie obchodzi takie pierdolenie xD?

 

Jak trafiasz na taką, której od jej poznania  non stop coś nie pasuje, sukcesu nie wróżę. Bo i tak nadaje się jedynie do popychania karuzeli. Z takim negatywnym, uprzykrzającym podejściem odbierze mężczyźnie całą radość życia.

A co z takimi które takie są po upływie miesiąca miodowego?😀 bo chyba to.... wszystkie 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LiptonGreen napisał:

Bardzo to brutalne, niesprawiedliwe, kurewskie wręcz, sęk w tym, że to jedyna słuszna droga. Nie wygramy kurwa z naturą.

To coś tu nie gra bo młode pokolenie kobiet zaczyna więcej zarabiać od facetów, są lepiej wykształcone, mają większe prawa i jeszcze szybciej przechodzą na emeryturę xD

 

W praktyce od jednostki bardziej liczy się grupa. Powiedz mi ziomek kto przeżyje - bogaty czy tłum biednych którzy będą chcieli go zabić? Chad ruchjący laski czy grupa beciaków która chce zabić chada? Kto jest silniejszy? To też jest darwinizm.

 

Tylko prawica ma ten problem, że patrzy na wszystko z perspektywy jednostki, lewica dba o grupowe interesy. No i kto na tym obecnie obiektywnie lepiej wychodzi?

 

Kto ma lepiej "chady z forum" którzy jak dojdzie do rozwodu to mają przejebane czy laski które płaczą, że są dyskryminowane?

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

A co z takimi które takie są po upływie miesiąca miodowego?😀 bo chyba to.... wszystkie 😁

Po to masz wiedzę z tego miejsca i własny, męski instynkt aby z tego korzystać i wyłapywać flagi odpowiednio wcześniej. Jak poruszasz się po polu minowym, to dobrze by było wiedzieć jak kroki stawiać.

 

41 minut temu, Obliteraror napisał:

Kogo życiowo ogarniętego w sumie obchodzi takie pierdolenie xD?

Właśnie dlatego trochę nie rozumiem tutaj postów niektórych. Takie toczenie kwadrata trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiptonGreen Z resztą ja bym dał porównanie; lewica kształtuje rzeczywistość a prawica stara się być tym mnichem który podpalił się żywnem w ramach protestu i był taki zen xD Albo właśnie jak masz te opowieści o jeńcach w obozach koncentracyjnych, że niektórzy potrafili zachować taki spokój xD

 

Sorry ja wolę nie żyć w obozie koncentracyjnym niż udawać, że te gówno które jest na mnie zrzucane to jakiś trening mojego ducha.

 

To co robimy na tym forum ale nie tylko to zwykłe 

pepe.jpg

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, NoHope napisał:

To coś tu nie gra bo młode pokolenie kobiet zaczyna więcej zarabiać od facetów, są lepiej wykształcone, mają większe prawa

Chyba ustawowo, po gender gapie xD

Z wykształceniem mogę się zgodzić, ale i  wiele z nich robi wrażenie wykształconych ponad własną inteligencję. Z zarobkami - bajki Natalki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope Masz rację w sumie. To też darwinizm i sobie skurwysyny wywalczyły dobrobyt. Problem w tym, że to jebnie, już zaczyna spadać. Cywilizacja zachodnia upadnie przez tych idiotów, ale masz rację, ci którzy teraz korzystają wyjdą na tym bardzo dobrze, zakładając, że do ostatecznego upadku jeszcze ze 100 lat. 

 

Chuj, ja się utożsamią z najgorszą z setek płci, nie ma dla mnie ratunku w ich ugrupowaniach. W sumie to radzę sobie całkiem nieźle, jeśli tak to będzie szło to za 10-20 lat będzie tylko lepiej, więc nie płaczę. Overroll dostałem całkiem dobre karty na start i zrobię z nich pożytek. 

Dążę jednak do tego, że pod koniec życia patrząc w lustro będę widział człowieka, który sam sobie wykreował rzeczywistość. Nie krzycząc, nie machając dupą, co najważniejsze nie kosztem innych. Dla mnie będzie to bardzo ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LiptonGreen napisał:

Dążę jednak do tego, że pod koniec życia patrząc w lustro będę widział człowieka, który sam sobie wykreował rzeczywistość.

COVID pokazał jak kreujemy własne życie. Rząd zamyka ludziom biznesy, zamyka gałęzie gospodarki. Ludzie chodzą w maskach, masz specjalne kody QR. Teraz EU wycofuje spalinówki. No super idzie ta kreacja rzeczywistości miałem na myśli lewicę, przepraszam, nie nas/was.

 

Jak popatrzysz nawet historycznie to miałeś jednostkę, wodza, który miał za sobą ludzi i tak zmieniali świat. Jeden człowiek nie może zmienić ani kreować świata.

 

I to jest ostateczny przegryw - zamiast zorganizować się w grupę i walczyć o to, żeby powiedzmy cywilizacja nie upadła to masz grupę indywidualistów którzy żyją w swoim świecie tak naprawdę, gdzie obiektywnie świat robi im się coraz bardziej niekorzystny z różnych powodów, a oni wzdrygają ramionami i mówią "cóż mogę zrobić".

 

Śmieszne bo nawet geje sobie wywalczyli jakąś tam wolność gdzie kiedyś za bycie gejem mogli cię nawet zabić bez kary. Chady na forum natomiast znowu płaczą, że niedługo swój spalinowy samochód będą musieli wyjebać na złom. 

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patton napisał:

Przez jedenaście lat "czasem" o tym myślałem. I wiesz co wymyśliłem?

Hmm, że lepiej zasoby przeznaczyć na własne pasje, ekwipunek i wyprawy?

56 minut temu, NoHope napisał:

 

Z resztą narrację lewicy można doskonale wykorzystać do walki o prawa mężczyzn tylko właśnie do lewicy muszą wejść chłopy o odpowiednich poglądach.

Poglądy lewicy: chłop średnio zaczyna pracę 3 lata wcześniej, a kończy 5 lat późnej od kobiety. Wypracuje 8 lat dłużej, często na bardziej niebezpiecznym stanowisku:

Mężczyźni – 63,1 proc. ogólnej liczby osób poszkodowanych (61,9 proc. w 2019 r.). Stanowili oni również większość wśród poszkodowanych w wypadkach śmiertelnych (96,3 proc.)30 lis 2021

 

A potem mężczyzna jest nazywany toksykiem i uprzywilejowanym. 

 

To jakby dziecko uciekające przed pedofilem na ulicy, schowało się na plebanii.

47 minut temu, NoHope napisał:

lewica

 

47 minut temu, NoHope napisał:

prawica

Czy są jacyś normalni ludzie, nie będący omamieni przez lewactwo ani ślepo nie wierzący w katotaliban? Proszę się zgłosić do mnie lub Brata @absolutarianin, razem coś stworzymy w tym antyludzkim świecie, gdzie ludzie mają takie klapki na oczach, że popadają z skrajności w skrajność.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoHope napisał:

domiar złego ludzie im starsi tym coraz niżsi, potrafią zgubić 2-3 centymetry na starość.

 

Bo zgniatają się krążki między kręgami. Dekompresując kręgosłup można sobie dodać nawet wzorstu. Inaczej wtedy też wygląda motoryka. Krok robi się bardziej sprężysty, człowiek lepiej się czuje. Oczywiście odrazdam robienie tego z obciążeniem, ale takie rozluźnianie się na drążku polecam jak najbardziej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Taboo napisał:

serio, że przykład z tindera. Matko, dyskusja idzie coraz gorzej

Nie no racja, na tinderze są same kuhwy, szukajcie prawdziwych Himalajek w bibliotece. Ja się wyłączam z dyskusji, adios!

😉

Ps każdy może gadać co chce. Ale jeśli brzydka baba gada, że Tom Cruise to dla niej za mało to sorry, coś nie halo. 

Rzeczywiście nie można się wszystkim przejmować, ale weź napisz że stare i grube nie są atrakcyjne, co osiągniesz? 

Bez odbioru.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie, DOHC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mac. Poszedłem ostatnio w godzinach szczytu na zakupy. Godzina 13:40 liceum skończyło robotę i wszyscy czekają na przestanku na swój autobus. Z 50 chłopa na przystanku. I wszyscy średnio 175. A ilu było takich po 160.

Na siłowni również jak jestem. Idę i specjalnie porównuję. Trafi się jakiś chłop 190. Ale zakolak z cofnięta szczęka i ryj niewyjsciowy. A ilu takich ulanych gymceli 165. To nie zliczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/7/2022 at 11:11 PM, Martius777 said:

Nie oszukujmy się, matka natura po to stworzyła mężczyzn i kobiety inaczej, by ci pierwsi byli więksi i wyżsi, a nie karłowaci.

 

To jest akurat bzdura. Średni wzrost w czasach średniowiecza to było jakieś 160 cm. Najwieksi królowie to były kurduple. Napoleon był wysoki tylko w kapeluszu itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.