Skocz do zawartości

Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego


Król Jarosław I

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne podsumowanie naczelnego farmazona i idola leni, którym nie chce się uczyć.

 

Aż musiałem się tym podzielić.

 

PS. Pomyśleć, że ktoś taki był zapraszany na uczelnie dawać studentom wykłady. Chyba jednak dobrze, że moja edukacja zakończyła się na gimnazjum dzięki czemu miałem szansę ominąć takich "profesorów"🤣🤣🤣

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Patton
  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Zaorski mial firme, ktora tworzyla platformy e-learning i ten go wyjasnia, ze on mial firme, ktora tworzyla platforme e-learning.

 

Reszta rzeczy tez jest znana. Nic ten material absolutnie nie wnosi. A zapraszany byl zapewne dlatego, ze posiada ogromna wiedze, tego mu nie odmowisz. ;)

Edytowane przez Pankoneser
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Aż musiałem się tym podzielić

Jak gówno rzucone w wętylator.

Oni wszyscy są dobrzy.

Lejki sprzedażowe.

Widzę szare myszki!

Nie na mnie, nie na mnie.

Dawno z C GraFenem nikt cotów nie darł?!

 

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I Ja widziałem wcześniej, niż go wrzuciłeś 🙂 szczególnie na prędkości 1.75. 

 

12 minut temu, Tornado napisał:

Oni wszyscy są dobrzy.

Lejki sprzedażowe.

Widzę szare myszki!

Nie na mnie, nie na mnie.

 

Dokładnie. Generalnie prędzej czy później okazuje się, że większość TOP polskiego YouTuba (przynajmniej w tym sektorze) ma swoje za uszami. A tylko o części się dowiadujemy/wycieka. Przez kogo są finansowani, z kim kręcą deale, na czym najwięcej zarabiają - to tylko dla wtajemniczonych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem HP z Zaorskim, wydał się serio ogarniętym człowiekiem. Chociaż nie znam się za nic na tradingu, to jego osiągnięcia zdają się mówić same za siebie. Jeżeli założymy, że istnieje coś takiego jak prawda, to mógłby mi ktoś wtajemniczony powiedzieć kto jest bliżej niej. Bo argumenty Zaorskiego o tym, że jebać szkolenia i że powinno się uczyć od największych i analizować ich ruchy bardzo do mnie przemówiły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Szybko obejrzeliście materiał xP Zwłaszcza, że trwa 50min a ja wrzuciłem go niecałe 40 temu xD

 

Szanuję swój czas i zazwyczaj słucham takich materiałów w przyspieszeniu 1.25/1.5 więc jest to teoretycznie możliwe.

Edytowane przez Syfik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaorski to niedojrzały emocjonalnie człowiek, hipokryta który pozuje cool gościa, na tyłach pompując czyjeś akcje. Gość się dzisiaj bronił, mówiąc że własnie dlatego wyszedł z tego dealu, bo mu tam zaczynało coś śmierdzieć (xD). Pytanie tylko dlaczego to przemilczał? Jeżeli mu to śmierdziało pompowaniem akcji, dlaczego tego nigdzie nie zgłosił? :) Ewidentnie ma nierówno pod sufitem. Nikt, kto ma takie parcie na szkło, nie jest zdrowym człowiekiem.

 

Tutaj odpowiada, zaczyna sie około od -2:37:00

 

 

A co do tradera, nic mu nie mam do zarzucenia, gość za darmo dzieli się wartościową wiedzą, promuje rozsądek i minimalizację ryzyka. Nie dla dzisiejszych młodych ludzi 

 

A no i jestem bardzo ciekaw tego pozwu xD Na pewno mbank i ta druga spółka którą pompowali BARDZO MU ZA TO PODZIĘKUJE XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I

 

Jest coś takiego jak "syndrom dotyku midasa" - ma to 99% ludzi  (w tym ja - dlatego upadła mi 1 firma) i różni się tylko kwotą / wielkością biznesu / deala - polega to na tym, iż w skutek sukcesu zaczynasz uważać, że czegokolwiek nie dotkniesz to zamieni się w złoto i zaczynasz pokazywać innym jakim to nie jesteś kozakiem oraz wypowiadać się na tematy, o których nie masz pojęcia, uważając, że znasz się na wszystkim*.

 

Do tego dochodzi fakt, że ludzi fascynują od zawsze "wielkie historie" lub "od zera do bohatera" - w ten sposób tworzy się stado klakierów / wyznawców, którzy będą Ci przytakiwać - jedni dla kasy, drudzy dla blichtru, a trzeci dlatego że sami marzą o zostaniu bohaterem (ale często się boją). Dodatkowo pewna grupa na fejsie, z całkiem merytorycznej, zamieniła się po prostu w stado klakierów oklaskujących swego Pana, a Panie... wyczuły kasę.  Zresztą nawet tu na forum były laski, które się nim podniecały :D 

 

Wreszcie - jeszcze jedna sprawa - kasa naprawdę lubi ciszę, a nie flesz instagrama i fotografowanie się w wynajętych biurach / apartamentach z fajnymi laskami. Chyba że na tym zarabiasz - patrz Dan Bilzerian - on pisał jasno, że wykreował swoją postać (za pomocą pieniędzy ojca) aby dorwać się do żłobu czyli sprzedawać mit "40letniego nastolatka" + "gościa, którego bogate dzieciaki mogą skubnąć na pokerze".

 

Tyle ode mnie. Wiedzę można szanować ale pewne metody i sodówkę już jakby mniej...

 

* Long na obalenie Putina Rosja upadnie etc.

 

PS Książki Tradera są naprawdę dobre (przynajmniej dla mnie a nie skończyłem ekonomii, a pokrewny kierunek), ruchów nigdy nie widziałem, nie mam też kompetencji aby ocenić jego całościową wiedzę :) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, slusa napisał:

A co do tradera, nic mu nie mam do zarzucenia, gość za darmo dzieli się wartościową wiedzą, promuje rozsądek i minimalizację ryzyka. Nie dla dzisiejszych młodych ludzi 

 

Nie dzieli sie za darmo, bo bierze za to kase, a skoro bierze za to kase to nie dzieli sie za darmo. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy siebie warci, przerabiałem z znajomymi wielu guru, warto słuchać niektórych i swoje myśleć, natomiast to co obserwujemy to przepychanki na rynku szkoleniowym, bo idzie kryzys i pierwsze co się tnie to wydatki na szkolenia czy to w firmach czy w budżecie domowym. Ciastko się zmniejsza i mniej do krojenia, dosłownie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawdziwy guru jest tylko jeden :)

Co do Zaorskich, Traderów, Wapniaków, Słomskich itp., czyli spraw 'okołopieniężnoinwestycyjnych', to najzwyczajniej obowiązuje "zasada ograniczonego zaufania" jak na drogach - nomen omen - publicznych. Osobiście nie wierzę nikomu poza sobą, bo wówczas jak mam mieć pretensje to też tylko do siebie - albo że mi walnęła sensoryka albom chory na umyśle. Posłuchać, przemyśleć, przełożyć na swój chłopski rozum, czyli co z tego się ogarnia a ile z tego ni chuja i już. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trader wytyka zaorskiemu, że jest wybitnym spekulantem, który manipuluje ludźmi. Gdzie Zaorski gadał nieraz, że giełda to gra o sumie zerowej gdzie się kosi frajerów.

 

Rozwaliło mnie też że trader wytykał zaorskiemu te szkolenia a przecież zaorski prowadził startup elearningowy o czym mówił nieraz.

 

Myślałem że będą jakieś brudy a trader wystawił laurkę zaorskiemu że ten ziom jest naprawdę świetnym spekulantem.

 

Zaorski ciągle gada o tym, że on jest spekulantem a nie inwestorem. Spekulant jest jak pokerzysta, zaorski nie jest wcale hazardzistą co trader z resztą udowodnił w swoim materiale.

 

Jeśli zrobił pump&dump dzięki swojej reputacji i go nie złapano to kurwa Zaorski jest dobry xD Ale to spekulacje tradera tylko.

 

Polecam wykłady zaorskiego - gada o psychologii tłumu, błędach myślenia, o chciwości ludzi, jak widać jest świetnym praktykiem.

 

Zaorski nieraz gadał, że jemu nie zależy na kasie, a chce zapisać się w historii jako wybitny spekulant i jak narazie gościu bije rekordy i robi się o nim głośno. Ciężko nie szanować Zaorskiego bo to jest chłop szczery i nie daje jebania o nic xD

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, NoHope said:

Zaorski nieraz gadał, że jemu nie zależy na kasie, a chce zapisać się w historii jako wybitny spekulant i jak narazie gościu bije rekordy i robi się o nim głośno. Ciężko nie szanować Zaorskiego bo to jest chłop szczery i nie daje jebania o nic xD

 

Spekulacja na jednym instrumencie całym majątkiem to hazard. Nie ma w tym nic, co byłoby warte zapisania w historii. Prędzej czy później zerujesz rachunek, ZAWSZE. Co już zaorski przeżył. Imponuje Ci żebranie po ludziach o hajs? Byleby się odbić? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.