Skocz do zawartości

Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego


Król Jarosław I

Rekomendowane odpowiedzi

@slusa tu już nawet nie chodzi o ten cały pozew i sprawę Zaor vs Trader. Bo biorę pod uwagę, że i ten drugi może kiedyś okazać się farmazonem, chociaż gość jest jak dla mnie mega merytoryczny i ma 2tysiące osób, które subskrybują jego ruchy a Zaor 0.

 

Ale tu podaje konkretne przykłady dlaczego dla mnie Zaor poza tą całą sprawą jest jednym wielkim farmazonem i mam nadzieje, że da to również zadość tabunom zaślinionych na widok 10ciu milionów studenciaków nie reflektujących się nawet ani sekundy w jak hazardowy sposób do takich wyników doszło (Zaorski nawet nie podaje gdzie i czy stawia stop lossa) :

 

Przykład 1 :

 

11minuta. Prowadzący pyta od czego zaczął byś dzisiaj n a giełdzie. Odpowiedź? Pierdolenie o szopenie. Zero o edukacji bo wiadomo niewyedukowanych się łatwiej ogrywa.

 

 

 

Przykład 2 :

 

19minuta. Proste pytanie od dziennikarza do Zaora. Czy uważasz, ze wolność w PL jest ograniczana. Wydawałoby się, że tutaj nic nie da się popierdolić ale nie. Nasz "Ryszard Czarnecki 2.0" zaczyna filozofować nad definicją wolności i pierdolić lelumpolelum jak zwykle.

 

W ogóle beka z tego wywiadu bo Zaor pierdoli takie głupoty, że już nawet prowadzący przestaje być bezstronny ja dałem radę obejrzeć gdzies do 30stej minuty, Mentzen zaorał nim pole. 

 

 

Przykład 3 :

 

Ostatni już. Tu wrócę do sprawy Zaorski vs Trader. 6:50 Trader wytyka, że na stwierdzenie przez rozmówcę Rafała, że broker ACFX "śmierdzi chujem" Zaor podsumowuje "Znikną w tłumie" i co? I gówno. Jak zwykle Rafał dużo pierdoli ale nie raczymy się dowiedzieć co miał na myśli stwierdzając "Znikną w tłumie" i pewnie się nie dowiemy :(;) 

 

 

 

Gość notorycznie nie odpowiada na zadawane mu pytania czy się to komuś podoba czy nie i tyle.

 

JEBIE FARMAZONEM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego

Zaorski nie ustawia sl a przynajmniej tak twierdzi. A to, że ktoś się jara wynikiem a nie pomyśli jakim jest ryzykiem obarczone granie na lewarze no to cóż, jak to mawia Korwin "większość społeczeństwa jest głupia" xD Ludzie generalnie mają to do siebie, że jak się mówi o pieniądzach a zwłaszcza dużych to wyłącza im się zdrowy rozsądek. Dlatego w świecie finansów jest tyle farmazoniarstwa. Obowiązuje zasada totalnego braku zaufania i patrzenia z punktu widzenia tak podejrzliwego jak ćpun lecący 7dzień na stymulantach i widzący wszędzie spisek xD Btw nie śledzę mega dokładnie twittera Zaorskiego więc nie wiem kiedy dokładnie wchodził na longa na btc, ale o ile pamiętam to chyba było x5 patrząc po dzisiejszej cenie i jak rynek krwawi to już jest blisko zmiecenia z planszy, także akurat ta predykcja mu nie weszła totalnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.10.2022 o 11:24, Król Jarosław I napisał:

Wtopił już kilka razy na kontraktach, w tym na longach na WIG20. Potem wyszło na jaw, że kłamał w postach i szambo wybiło.

To próbuje sił w inwestowaniu w tradycyjne biznesy. Pożyjemy, zobaczymy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja się zastanawiam czy ten portfel naprawdę istnieje? Rachunek na szkolenia jest na pewno bo sam płace te dwa koła z groszami ale już tylko dla raportów, siedząc w gotówce mniej straciłem niż na tych "sygnałach". Zakup walut ostatni tez chybiony, no słabo to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Z tych kłamstw Zorskiego robi się telenowela, co jakiś czas wychodzą kolejne. Z wizerunku króla spekulacji, robi się upadek do rangi celebryty-naganiacza-oszusta według wypowiedzi z twittera. 

 

Apartament na złotej, który miał być kupiony za kasę z rynku, okazuje się tak naprawdę wzięty pożyczką na słupa. Naiwni wyznawcy Zaora, mają jeszcze spłacić. xD

GCgUQ6CWsAAzYWy?format=jpg&name=4096x409

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslenie jak widac nie jest Twoja mocna strona, a niusa łyknales jak pelikan.

 

Zeby kupic ten kwadrat gamoniu, to musial miec zdolnosc okreslona. Albo placic gotowka albo wzial kredens. 

 

Hipoteka moze sobie byc, jak mam na jej pokrycie to cos to zmienia? 

 

 

Edytowane przez Niktzprzeszloscia
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.