Skocz do zawartości

Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego


Król Jarosław I

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie spekulacja to hazard, przy tylu elementach losowych vel czarne czy białe łabędzie to, żeby się w tym odnajdywać trzeba mieć specyficzny charakter. Ja tam nie mam nic do szkoleniowców, jak ktoś umie przekazać wiedzę, to niech przekazuje to jest dla mnie normalne, że woli ciepłe szkolonka niż sinusoidy rośnie spada i wieczny stres. Kłopot zaczyna się jak ktoś, podaje excelowe wyniki i robi z siebie kogoś kim nie jest(spekulant) pośrednio staje się naganiaczem, bo jeżeli wyniki są ściemnione to sprzedaje marzenia. Czy trader21 jest tym słynnym #farmazoniarzem ? Może ktoś wstawić jakieś screeny gdzie podaje wyniki po fakcie? A co do Rafała to ostatnio trochę odklejka, robi się niezła drama, nawet świata finansów nie omijają śmieszne aferki beka xD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest wyzywanie Zaorskiego od hazardzistow przez ludzi którzy maja jeden dochód w Polsce, mieszkanie na kredyt w Polsce, nawet języków obcych nie znaja, czyli maja wszystkie jajka w jednym koszyku i to takim ujowym.

 

Co do Trader21 to jest farmazoniarz. Jak ktoś tutaj pisze, że dzięki się niemu ma super wiedzą to znaczy tylko że ta osoba gówno wie o finansach i jest zwykłym niedouczonym Kowalskim.

 

Co do Zaorskiego, wyniki mówią za siebie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Zaorski odpowiada i grozi pozwem. Szkoda, że nie widzi, że to on zaczął konflikt :D 

Tylko kto wygra w sądzie Zaorski który zarzuca Traderowi że traktuje swoich widzow jak lejek sprzedażowy czy Trader ktory zarzuca Zaorskiemu pump&dump nie majac mocnych dowodow na to?

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NoHope napisał:

Tylko kto wygra w sądzie Zaorski który zarzuca Traderowi że traktuje swoich widzow jak lejek sprzedażowy czy Trader ktory zarzuca Zaorskiemu pump&dump nie majac mocnych dowodow na to?

Nie mam pojęcia. Myślę, że trader nie wrzuciłby sobie od tak tego wiedząc, że może zostać pozwany i przegrać. Ale to czas pokaże.

 

 

Tu pełne odniesienie. Jak dla mnie trochę pokrętne momentami.

 

Zobaczymy jak będzie. Może drugi proces na miare Depp vs. Heard tylko na Polskim podwórku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, NoHope napisał:

że traktuje swoich widzow jak lejek sprzedażowy

O tak i ja chętnie do nich należę, warto było wydać te kilka tysięcy złotych.

Miałeś w ogóle styczność z jego książkami, kursami, czytałeś opinie na portalach o książkach.

 

Nic mi nie dało więcej wiedzy w życiu o finansach, złocie, gospodarkach, giełdach niż jego książki.

 

Doucz się, wróć i wtedy możemy dyskutować.

 

 

Godzinę temu, takiTomek napisał:

Co do Zaorskiego, wyniki mówią za siebie.

Jakie wyniki, na lunie zarobił kilkadziesiąt milionów i tyle.

Gdzie był jakiś czas temu?

Na minusie i sądzę, że skończy na minusie.

Edytowane przez Massamba_
Chcę dodać zdanie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

+ darmowe nagrania na YT, które też mega dużo uczą.

Ale wiesz jak jest, mlodziany zobaczyły 40 baniek i się jarają, w zeszłym roku Czarek zrobił ponad 100 procent swojego portfela tak dla uściślenia.

 

Skąd u Zaora się wzięło to wieczne naganianie na jakieś kursy i szkolenia etc?

 

Kto chce to korzysta a kto nie to nie.

 

Trejder poświęcił od diabła czasu na książki, zebrał najważniejsze rzeczy do kupy i oczywiście ma dać za darmo BO TAK jak mawiają kobietki 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Zobaczymy jak będzie. Może drugi proces na miare Depp vs. Heard tylko na Polskim podwórku :D 

Proces na pewno będzie długi, ale mówię trader sam się podkopał, jeśli nie ma twardych dowodów a raczej nie ma bo ich nie ma w materiale to się podłożył Zaorskiemu. Ja na miejscu Zaora też bym wytoczył sprawę moim zdaniem będzie easy win dla zaora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Król Jarosław I napisał:

+ darmowe nagrania na YT, które też mega dużo uczą.

A jak podbijają 'ohloondalnoś'?!

Łoo PANIE, mucha nie siada taki zapierdol.

LEJKI rosną.

Się subskrybuje.

Karuzela na youtubach aż do rana, prawdą/fałszem zabielana.

....raz jeszcze LEJKI sprzedażowe.....Kiedy mordy/odsłony nowe.

:)

 

 

  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope zobaczymy kto będzie wystosowywał przeprosiny. Tak jak powiedziałem nie wydaje mi się aby czarek wrzucił cokolwiek bez pokrycia o czym wiedziałby, że go pogrzebie lub bez konsultacji z prawnikiem a samym tłumaczeniu zaorskiego też nie brakuje wymijanek ale nie ja tu jestem sądem.

 

@Massamba_ No niestety większość ludzi patrzy tylko na wynik szczególnie młodzi a to czy dana osoba ich przy tym czegoś uczy jest już mnie istotne jak i to jak ten wynik został osiągnięty.

A nieuki są potrzebne bo jak ktoś napisał w komentarzach takich łatwiej nagonić i ograć. Ciekawi mnie ile razy na ostatnim shorcie na lunie go wywaliło na SL zanim to weszło.

@Tornado wybacz jak zwykle nie rozumiem co napisałeś. Ale pozdrawiam ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I Nie ma sensu porównywać spekulanta do inwestora. Trader po prostu chce zarabiać na inwestowaniu (chociaż głównie zarabia kursach i książkach) a Zaor jest typowym graczem dla którego gra jest najważniejsza a nie kasa. Zaor pewnie nieraz jeszcze zbankrutuje, ale jak sam mówił - dla niego pieniądze to zwykłe papierki on to robi dla sławy/chwały.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado Nie sądzę. Trader ma ostatnio bardzo wysokie ego i jest bardzo przewrażliwiony na swój temat, a Zaorski nienawidzi naganiaczy na kursy i zrobił sobie osobistą vendette na nich. Dziubał Tradera, dziubał aż trader pękł i próbował skompromitować Zaorskiego. Ja tam lubię wyciąganie brudów ale niestety tam niczego soczystego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NoHope napisał:

Ja tam lubię wyciąganie brudów ale niestety tam niczego soczystego nie ma. 

Chleba i igrzysk.

Oni sobie chlebek(sprzedaż)

....A wy tu Towarzysze mata destruction derby placebo Infinita.

Ja władca pierścieni!

DŁUGI/NUDNY I BEZ SENSU.

....kupa biletów sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Massamba_ said:

Jakie wyniki, na lunie zarobił kilkadziesiąt milionów i tyle.

Gdzie był jakiś czas temu?

Na minusie i sądzę, że skończy na minusie.

Po wojnie zarobił kilka milionów na Daxie, na longu krypto po wybuchu wojny, na WIGu i na shorcie nie tylko Luny.  Nie piszę nawet o tym, że juz był zarobiony przed wojną.

Nie wiesz o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile brudów i ściemy wyjdzie jeszcze na światło dzienne u Zaora. Robi się z tego niezły cyrk. Podejrzewam, że ta społeczność była budowana po to, aby opchnąć naiwniakom Cebuliona. Jednak szambo wylało i odwracają się od niego również ci, którzy mieli go bronić. 
 
te słowa dziś padły : "spekulowałem na projekcie"
"ethery wróciły na poola : 854" Czyli mamy "wyjaśnione"
... hedga nie było, udało się zarobić na rynku spekulując na boku a że kasa poszła z poola inwestorów bez ich wiedz to "nie istotne" 
 
Wyypierdalaj
 
W odpowiedzi do
Ja mam problem ze stwierdzenie "kasa inwestorów". Zamieniłeś swoją kasę na tokeny, tak to widzę.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 22:15, Tornado napisał:

Nowe twarze.....Nowe sprzedaże.

Coś w tym jest, drugi raz tej samej książki nigdy nie kupiłem. Nowy narybek jest potrzebny. Na frajerach się zarabia.

 

Bez oceniania wyników, mi bliżej do tego całego Rafała, snujący/senny Trader to nie moja bajka, jak on tak rucha jak mówi, to współczuję, taka kreacja na już oszlifowany diament.

@Morfeusz możesz jakoś szerzej?

@Król Jarosław I jakoś tak z Twojego pisania wynika ze cały ten Rafał nieźle Ci za skórę zalazł. Jakiś taki jad wyczuwam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei obejrzałem z nim 2 wywiady.

 

Gość zwyczajnie nie odpowiada na zadawane pytania.

 

W materiale w którym "tłumaczy" się z zarzutów tradera jest podobnie.

 

Wyczuwam śmietnik. Tak zwyczajnie. 

 

Ale co ja mogę wiedzieć. Zaraz rzucą się dzieciaki under 30 podjarane kilkudziesięcioma milionami bronić swojego guru.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.