Jump to content

Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego

Recommended Posts

On 6/8/2022 at 9:42 PM, Król Jarosław I said:

Zaorski odpowiada i grozi pozwem. Szkoda, że nie widzi, że to on zaczął konflikt :D 

Chyba się rozmyślił z tym pozwem :) 

• Haha 1
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Król Jarosław I   Jest coś takiego jak "syndrom dotyku midasa" - ma to 99% ludzi  (w tym ja - dlatego upadła mi 1 firma) i różni się tylko kwotą / wielkością biznesu / deala - polega to na

Piękne podsumowanie naczelnego farmazona i idola leni, którym nie chce się uczyć.   Aż musiałem się tym podzielić.   PS. Pomyśleć, że ktoś taki był zapraszany na uczelnie dawać stu

Panowie, prawdziwy guru jest tylko jeden Co do Zaorskich, Traderów, Wapniaków, Słomskich itp., czyli spraw 'okołopieniężnoinwestycyjnych', to najzwyczajniej obowiązuje "zasada ograniczonego zauf

Posted Images

@slusa tu już nawet nie chodzi o ten cały pozew i sprawę Zaor vs Trader. Bo biorę pod uwagę, że i ten drugi może kiedyś okazać się farmazonem, chociaż gość jest jak dla mnie mega merytoryczny i ma 2tysiące osób, które subskrybują jego ruchy a Zaor 0.

Ale tu podaje konkretne przykłady dlaczego dla mnie Zaor poza tą całą sprawą jest jednym wielkim farmazonem i mam nadzieje, że da to również zadość tabunom zaślinionych na widok 10ciu milionów studenciaków nie reflektujących się nawet ani sekundy w jak hazardowy sposób do takich wyników doszło (Zaorski nawet nie podaje gdzie i czy stawia stop lossa) :

Przykład 1 :

11minuta. Prowadzący pyta od czego zaczął byś dzisiaj n a giełdzie. Odpowiedź? Pierdolenie o szopenie. Zero o edukacji bo wiadomo niewyedukowanych się łatwiej ogrywa.

Przykład 2 :

19minuta. Proste pytanie od dziennikarza do Zaora. Czy uważasz, ze wolność w PL jest ograniczana. Wydawałoby się, że tutaj nic nie da się popierdolić ale nie. Nasz "Ryszard Czarnecki 2.0" zaczyna filozofować nad definicją wolności i pierdolić lelumpolelum jak zwykle.

W ogóle beka z tego wywiadu bo Zaor pierdoli takie głupoty, że już nawet prowadzący przestaje być bezstronny ja dałem radę obejrzeć gdzies do 30stej minuty, Mentzen zaorał nim pole. 

Przykład 3 :

Ostatni już. Tu wrócę do sprawy Zaorski vs Trader. 6:50 Trader wytyka, że na stwierdzenie przez rozmówcę Rafała, że broker ACFX "śmierdzi chujem" Zaor podsumowuje "Znikną w tłumie" i co? I gówno. Jak zwykle Rafał dużo pierdoli ale nie raczymy się dowiedzieć co miał na myśli stwierdzając "Znikną w tłumie" i pewnie się nie dowiemy :(;) 

Gość notorycznie nie odpowiada na zadawane mu pytania czy się to komuś podoba czy nie i tyle.

JEBIE FARMAZONEM.

• Like 1
  • Patton changed the title to Trader21 podsumowuje raWAŁa Zaorskiego

Zaorski nie ustawia sl a przynajmniej tak twierdzi. A to, że ktoś się jara wynikiem a nie pomyśli jakim jest ryzykiem obarczone granie na lewarze no to cóż, jak to mawia Korwin "większość społeczeństwa jest głupia" xD Ludzie generalnie mają to do siebie, że jak się mówi o pieniądzach a zwłaszcza dużych to wyłącza im się zdrowy rozsądek. Dlatego w świecie finansów jest tyle farmazoniarstwa. Obowiązuje zasada totalnego braku zaufania i patrzenia z punktu widzenia tak podejrzliwego jak ćpun lecący 7dzień na stymulantach i widzący wszędzie spisek xD Btw nie śledzę mega dokładnie twittera Zaorskiego więc nie wiem kiedy dokładnie wchodził na longa na btc, ale o ile pamiętam to chyba było x5 patrząc po dzisiejszej cenie i jak rynek krwawi to już jest blisko zmiecenia z planszy, także akurat ta predykcja mu nie weszła totalnie.

• Haha 1
16 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Morfeusz możesz jakoś szerzej?

Hazardzista jechał ostro po innych żeby się promować, tymczasem sam ma sporo za uszami.

• Like 2
  • 2 weeks later...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.