Skocz do zawartości

Jesteśmy w mocy wariatów


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji tzw krajowego Planu Odbudowy, czyli Eurokołchozowego planu pożyczkowego, Gierek+ niejaki Suski, członek Rady Doradców Politycznych powiedział o tym wynalazku, że to jest dalszy krok w likwidacji państwa polskiego po czym bez krępacji powiedział że nie wiedział co podpisywał. Nie wiem, czy on jest taki głupi czy taki bezczelny ale zważywszy na fakt, że kancelaria premiera kosztuje nas 850 mln złotych rocznie, tj. 3 miliardy za cztery lata, co jest dziesięć razy więcej niż za Tuska i wszyscy ci urzędnicy mają co robić, jak np. wypisywać na wyścigi co dziś zrobił premier, to ja sądzę, że on jest jednak zwyczajnie głupi. To, że robi co mu prezes każe, i bez szemrania podpisuje każde gówno, nie zmienia faktu, że jest głupi.

 

Zresztą posłuchajcie

 

Jesteśmy w mocy wariatów. Nie wiem jak to się skończy; nie, to się dobrze nie skończy.
Z takim nawet łajdakiem można się jakoś ułożyć. Łajdak to łajdak, ale jest przewidywalny, natomiast wariat jest absolutnie nieprzewidywalny i to właśnie widać.

 

 

 

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suski ma pyszczek takiego typowego chama ze wsi*, którego w tym przypadku ubrano w garnitur i nauczono jak się wypowiadać, tak aby powiedzieć, ale tak naprawdę nie powiedzieć.

 

*sam jestem ze wsi jakby co :P

 

 

- Jeśli ktoś ma kwalifikacje, to nie może być potępiony i bezrobotny tylko dlatego, że jakiś członek rodziny jest posłem. Ja mam dwójkę dzieci i one mają być bezrobotne, bo ja jestem posłem? To jest przegięcie. Oczywiście, tam, gdzie jest bezpośredni nadzór polityka, tam rodzina nie powinna pracować. Ale znaczną częścią polskiej gospodarki jest gospodarka państwowa, samorządowa. Gdzie członkowie rodzin radnych, polityków, posłów mieliby szukać pracy? - dodał Marek Suski.

 

2017:

Wystarczył rok, by Prawo i Sprawiedliwość znalazło pracę dla tysiąca znajomych, byłych posłów, doradców, adwokatów lub po prostu członków najbliższej rodziny. Do m.in. zarządów i rad nadzorczych spółek skarbu państwa, urzędów, ministerstw oraz delegatur trafiło ponad dwa razy więcej ludzi niż za rządów PO-PSL. Listę partyjnych nominacji publikuje "Puls Biznesu".

 

 

 

Teraz rozumiecie mentalność polskich polityków? Władza jest celem samym w sobie. Dopaść do koryta i doić ile wlezie.

 

Na deser wywiad z pierwszego posta w formie pisemnej. Robi wrażenie (wrzucam fragment):

Cytat

...a wasz minister mówi ludziom: zbierajcie chrust...

... a rynki energetyczne są dzisiaj w sytuacji takiej, że jest poszukiwanie, skąd wziąć energię i wszystkie kraje się tym martwią.

Panie pośle, pan ma stumetrowy dom, zresztą...

... niestety ogrzewany gazem i gdyby przyszła sytuacja, że nie będzie gazu, to rzeczywiście może bym musiał wstawić jakąś kozę. Tak wyglądała Gruzja po wojnie z Rosją...

Panie pośle, nota bene, a propos pańskiego domu, on od lat jest wart 350 tysięcy. W Grójcu czas się zatrzymał i inflacja nie działa?

No niestety to jest stary dom.

I co, i ciągle jest wart 350 tysięcy?

Niestety tak.

Panie pośle, to ja go kupuję. Za 350 tysięcy.

Gdzie będę mieszkać? Pod mostem?

No dobra, panie pośle, ja dam panu 400, zarobi pan 50 w suchym. Kupi sobie lepszy.

Nie kupię sobie lepszego, ja się przyzwyczaiłem. A poza tym...

... a to nie jest przypadkiem tak, że pan, jakby to powiedzieć, bardzo grzecznie rzecz jasna, zapomniał uzupełnić tego oświadczenia majątkowego i ceny domu...?

Nie, nie zapomniałem. Ostatnio moja córka brała kredyt i żyrowaliśmy ten kredyt. Potrzebna była wycena tego domu i działki, na której stoi. Proszę sobie wyobrazić, że został on wyceniony niżej niż podaje wartość. Być może powinienem wpisać niższą wartość.

Panie pośle...

Stary dom z lat 20. XX wieku, więc ma już około stu lat. Szykuję się do remontu, zbieram pieniądze, bo dach przecieka. Nie jest to naprawdę willa.

Panie pośle, czy cieszy się pan, że Krajowy Plan Odbudowy został zaakceptowany przez Brukselę?

Myślę, że tak, dlatego, że jednak środki z tego Planu będą powodować możliwość wsparcia wielu przedsięwzięć w Polsce.

A wie już pan, ile będzie wynosił podatek za pańskiego 7-letniego passata?

Sądzę, że nie, dlatego, że premier to dementował.

Ale co mógł dementować?

Dementował, że są tego rodzaju wymogi, to są zachęty.

One są na piśmie.

Czy naprawdę pan analizował to?

Tak, mam przed sobą proszę pana Plan Odbudowy, mam też aneks do niego. Ten Plan proszę pana...

Premier mówił, że to są różne wymysły opozycji, która najpierw mówiła tak. Żebyśmy w ogóle nie dostali tego Planu. Później, mówili, że trzeba nałożyć na Polskę dodatkowe warunki, a dzisiaj wychodzą i mówią, że są dodatkowe warunki, będą koszty, będą jakieś podatki. Ja słyszałem, że premier dementował, że to jest wymysł.

1 czerwca tego roku datowany jest aneks do implementacji dokumentu.

Ja rozumiem, że to wkrótce się stanie programem opozycji choć teraz to krytykują.

Nie, panie pośle to nie jest plan opozycji....

...odnaleziony, zagubiony przez Kidawę-Błońską.

Pan będzie teraz z tego kpił. Pan mówi, że premier...

Ja mogę tylko powiedzieć tyle, że premier mówił, że to są jakieś wymysły opozycji.

Ale jakie wymysły opozycji? A dlaczego w takim razie minister Schreiber mówił, że tak, "niestety to jest w Krajowym Planie Odbudowy" i niestety "ubolewam nad tym"

To zobaczymy jak będzie.

Ale przepraszam, co tu jest do oglądania? Co pan chce oglądać? Dokumenty, które żeście podpisali i nie wiecie, co podpisaliście. A wie pan o tym, że np. powinien powstać Komitet Monitorujący, czyli takie ciało, które będzie nadzorowało wprowadzanie Krajowego Planu Odbudowy, implementowaniem go.

Rozumiem, że to jest dalszy krok w likwidacji państwa polskiego. Planowa polityka Unii Europejskiej.

Prawo i Sprawiedliwość chce likwidować państwo polskie?

Myślę, że te wymysły Unii Europejskiej są w tym kierunku.

To nie są wymysły, to jest coś, pod czym wyście się podpisali.

Ja nie.

Pan za tym głosował, panie pośle.

Za czym?

Za tym, za Krajowym Planem Odbudowy.

Owszem, za Krajowym Planem Odbudowy tak, ale nie za żadnymi aneksami. W ogóle nikt nam nie przedstawiał tego rodzaju rzeczy

A to, że wam nikt tego nie przedstawił, to panie pośle to proszę się z pretensjami zgłaszać do pana premiera, a nie do mediów.

Zobaczymy. Myślę, że będzie informacja na ten temat i wtedy się okaże.

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że on nie jest głupi ani żaden inny z nich. Po prostu pali głupa bezczelnie i arogancko tak aby panu redaktorkowi odechciało się prowadzić wywiadu i żeby po wyjściu dalej robić swoje. 

 

Wielu twierdzi, że oni nie umieją rządzić i są głupi, a jest wręcz przeciwnie. Niech ten co twierdzi, że są głupi, pokaże złodzieja który okrada ofiarę, mówi jej o tym, a ofiara jeszcze się cieszy, że ją ojebał. Majstersztyk. Także głupi to są ludzie myślący, że pan taki dobry dał 250zł na telewizor i obniżył VAT za paliwo, ale już nie widzi, że dając 250zł kupuje sobie 300zł/rocznie w abonamencie RTV xD, a obniżając VAT podnosi marżę jeszcze lepiej na tym wychodząc. 

 

W opinii publicznej funkcjonuje jako dobrodziej i zbawca narodu. W rzeczywistości opierdala ludzi do szpiku kości, a ci się jeszcze cieszą. xD 

 

To nie może być dzieło głupiego. 

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej rozumiem dlaczego wedle Nostradamusa Polacy DOPROWADZENI PRZEZ RZĄDZĄCYCH DO WIELKIEJ ZŁOŚCI (cytuję) wywołają wojnę domową ruszając na sejm, dlaczego Generał Dyktator uzna posłów za zdrajców i WYGNA ich z kraju!

 

POTRZEBNY JEST TOTALNY ROZPIERDOL I ODERWANIE ŚWIŃ OD KORYT, KTÓRE PASĄ SIĘ OD 30-50 LAT!

 

SAMO GADANIE NIE POMOŻE!

 

ONI NIE ZMIENIĄ SIĘ!

 

ILE LAT TO JUŻ TRWA?

 

Celowo udają głupków a w rzeczywistości są zdrajcami narodu polskiego i przepierdalają nasze pieniądze z podatków! Te podatki (nałożono ponad 300 mikropodatków w zeszłym roku!), mnożenie praw tymczasowych, nielogicznych, interpretacyjnych, zagmatwanych przepisów, gnębienie przedsiębiorców, wydawanie niezgodnych z prawem rozporządzeń i egzekwowanie ich, nowy wał to nic innego jak wojna z narodem!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w internecie komentarz, który dobrze podsumowuje to co teraz się dzieje, wklejam poniżej:

 

W kraju, w którym była kiedyś komuna, zawsze będzie ona wracać! A mądrzy i zaradni płacić za nierobów i kastę państwową.


Dla Polski nie ma żadnych szans ani przyszłości, już teraz jest 8.4mln emerytów! ( https://www.bankier.pl/wiadomosc/Trzynasta-emeryture-otrzymalo-juz-ponad-8-4-mln-Polakow-8097749.html ) za chwile ogólna liczebność polaków będzie 30mln a 15mln to emeryci. Chcecie na te nic nie potrafiącą dobrego, bandę pokomunistyczną w większości całe życie postawa "czy sie stoi czy sie leży to sie należy" - płacić?


Polacy - podatnicy zwłaszcza mężczyźni, tyracie ponad 40lat i guzik z tego macie - ochłapy, ponad 40% Polaków nawet nie dożywa 64lat!


Zadowalacie się resztkami ze stołu, wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów żyjących na państwowym.


Oddajecie złodziejom MIAŻDŻĄCĄ WIĘKSZOŚĆ tego co przez swe całe życie wytworzycie.


Dlaczego nie chcecie nawet wszystkiego zsumować?


Kradną NAM w tysiącach na każdym kroku PODATKÓW + ZUS + PIT + CŁA + AKCYZY + KONCESJE + POZWOLENIA + DANINY + ZEZWOLENIA + OPŁATY + inflacja + widzimisię urzędasa + czynszach + abonamentach + mytach i tak w nieskończoność. Okradają nas nawet jak kupujecie lekarstwa. Nie dość że trzeba chodzić prywatnie to 1/1000 leków i to tych najstarszych najgorszych jest "refundowana" a płacąc w aptece jeszcze kradną VAT za LEKARSTWO!


Podatek od wszystkiego: za grunt, za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie, za deszcz na dachu tego budynku, za liczniki, za taryfy itd itd podatek od podatku.


Kradną OD RAZU drugą pensję przy wypłacie! Zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto, a ile wam przelewa!


A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! Albo za 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT, następnie płacicie podatki za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy, opłaty w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od darowizny, podatek na ZAIKS, TVP, konkordat, podatek od lokaty itd.


Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską, nic nie dającą w zamian łapę.


Za każde niepotrzebne przerejestrowanie bo się przeprowadzicie 5km dalej do innej gminy..itd bez końca.


Pan i władca urzędnik, a MY PLEBS płacący na ten cyrk - na kolana! Na koniec nie dożywamy w większości do miesięcznej emerytury wartości kilkudniowej emerytury Niemca!

Jeszcze gdyby było cokolwiek w Polsce porządne za horrendalne podatki, a jakie jest??


Jakiej jakości mamy polski - przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHAMY itd - wszystko BYLE JAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak się da!

Kiedy wreszcie pokażemy PRAWDZIWY sprzeciw i zgnieciemy milionową bandę nierobów, wszelkiej maści pasożytów, pijawek żyjących z budżetu, zżerającą nasz kraj?


DLACZEGO Wam, wystarczy srałdi po Niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo?


I to jeszcze jaki grill. Niemiec pyszny wysokiej jakości stek z dorodnej krowy mięsnej, a ty polaku żryj gumowaty odpad po starej krowie mlecznej z solą drogową.


DLACZEGO wybieracie do rządzenia krajem populistów, zamiast fachowców, pasjonatów danych branż?


DLACZEGO cenicie bardziej cwanego fircyka ładnie ubranego od niekoniecznie przystojnego specjalisty, który całe życie poświęcił jakiejś dziedzinie? DLACZEGO?

Polacy lubią użalać się, kłócić się nawzajem, o każdą pierdołę iść na zwarcie, wystarczy popatrzeć co się dzieje na ulicach, za mało jest szacunku wzajemnego, zaufania, władzy to pasuje.


Zamiast wreszcie WSPÓLNIE masowo zlikwidować te budżetową bandę pijawek, pozatrudnianą po znajomościach.


Bez GRUNTOWNEJ REDUKCJI milionów pasożytów jak urzędasów, wszelkiej maści uprzywilejowanej budżetówki czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĘDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Liczba samych limuzyn urzędasów, nierobów od ministrów po burmistrzów, dyrektorów wodociągów, zastępców wiceprezydentów k@%!ików Małych i każdego państwowego twora: 142724 szt. + co chwilę zamówione za miliony następne!
Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1586 szt.

Gdy jednak część z nas się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za nasze podatki to "polska policja" spałuje nas, bo właśnie zjedli śniadanie za NASZE PODATKI! i mają siłę nas bić! - BO - bo macie siedzieć cicho i całe życie tyrać.

 

W nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za... NASZE PODATKI.

Edytowane przez Martius777
  • Like 9
  • Dzięki 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież @Mosze Red sam zamieścił filmik tutaj, że Rząd da wybór. O co więc wam chodzi? To właśnie lewacka Warszawka czy Poznańmiastodoznań je wprowadzą. Zobaczycie, że z aleii Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego zrobią ścieżki rowerowe i you shall not pass. A jeśli już to za 5 dyszek, modląc się by jakiś spedalony hippis nie rzucił akurat w wasze autko butelką po kraftowym browarze. 

 

PiS to podpisał, bo tak kazała chujnia europejska. Dostali kasę, ok. A jak to będzie wprowadzone i jakie będę luki prawne, to się okaże. Ale to kij z tym, bo w dużych miastach na PiS nie głosują, więc niech się męczą. A mniejsze miasta nie będą mieć takich dylematów.

 

I jeszcze raz, cytat Pana Premiera: PiS to partia wolności! I handlujcie z tym teraz konfederaciarze, KOprofile i LSD-siarze. PiS buduje Intermarium, a wy możecie zbudować co najwyżej kolekcję znaczków pocztowych.

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władimir Władimirowicz Putin, lub też ktokolwiek teraz się za niego podaje powiedział kilka dni temu, że państwa dzielą się na niezależne i na kolonialne. Ja osobiście też tak twierdzę, a to, że nasz kraj nie jest w Afryce nie znaczy, że nie możemy być kolonią. Mogę mieć tylko nadzieję, że Morawiecki (jako wyznaczony do kierowania kolonią warszawską) zadba, żeby jak najwięcej wyrwać dla Polaków. I ja myślę, że o to toczy się teraz walka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas jeszcze zależy wszystko bardzo mocno czyją będziemy kolonią. 

 

Rosyjską  - tragedia.

 

Niemiecką - kijowo ale stabilnie.

 

Amerykańską - może mieć nawet pewne znamiona niezależności, przynajmniej w polityce wobec Europy zachodniej. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red 

 

Rosyjska odpada, amerykańska na dłuższa metę też. Ten kraj jest za daleko, nawet jeśli nasze interesy są zbieżne to oni mogą realizować je na tysiące innych sposobów a my  mamy ograniczone pole działania. W tym momencie najlepiej według mnie oprzeć się na UE czyli de facto dyktacie niemiecko - francuskim i w ramach tego sojuszu walczyć, żeby do tej dwójki doszusować. Poza tym nasza dyplomacja i służby powinny robić wszystko, żeby wciągnąć UK ponownie do UE.

 

  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleofas napisał:

W tym momencie najlepiej według mnie oprzeć się na UE czyli de facto dyktacie niemiecko - francuskim

Dzięki tym lewakom będziesz w zimę jeździł rowerem do lasu po chrust o ile nie zabronią Ci wejść do lasu.

3 minuty temu, Kleofas napisał:

Poza tym nasza dyplomacja i służby powinny robić wszystko, żeby wciągnąć UK ponownie do UE.

Ale po co? Żeby też mieli przesrane? 

 

 

Członkostwo w UE to zwykła okupacja. Nie wiem po co chcesz się pchać pod zachodni but. W obawie przed Rosją? Jakby Rosja chciała to już dawno uczylibyśmy się cyrlicy. 

 

Naprawdę jesteście tacy naiwni, że myślicie że unia Wam coś daje? W tym pierdolniku naprawdę się nic nie zmieni.

  • Like 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Znalazłem w internecie komentarz, który dobrze podsumowuje to co teraz się dzieje, wklejam poniżej:

 

W kraju, w którym była kiedyś komuna, zawsze będzie ona wracać! A mądrzy i zaradni płacić za nierobów i kastę państwową.


Dla Polski nie ma żadnych szans ani przyszłości, już teraz jest 8.4mln emerytów! ( https://www.bankier.pl/wiadomosc/Trzynasta-emeryture-otrzymalo-juz-ponad-8-4-mln-Polakow-8097749.html ) za chwile ogólna liczebność polaków będzie 30mln a 15mln to emeryci. Chcecie na te nic nie potrafiącą dobrego, bandę pokomunistyczną w większości całe życie postawa "czy sie stoi czy sie leży to sie należy" - płacić?


Polacy - podatnicy zwłaszcza mężczyźni, tyracie ponad 40lat i guzik z tego macie - ochłapy, ponad 40% Polaków nawet nie dożywa 64lat!


Zadowalacie się resztkami ze stołu, wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów żyjących na państwowym.


Oddajecie złodziejom MIAŻDŻĄCĄ WIĘKSZOŚĆ tego co przez swe całe życie wytworzycie.


Dlaczego nie chcecie nawet wszystkiego zsumować?


Kradną NAM w tysiącach na każdym kroku PODATKÓW + ZUS + PIT + CŁA + AKCYZY + KONCESJE + POZWOLENIA + DANINY + ZEZWOLENIA + OPŁATY + inflacja + widzimisię urzędasa + czynszach + abonamentach + mytach i tak w nieskończoność. Okradają nas nawet jak kupujecie lekarstwa. Nie dość że trzeba chodzić prywatnie to 1/1000 leków i to tych najstarszych najgorszych jest "refundowana" a płacąc w aptece jeszcze kradną VAT za LEKARSTWO!


Podatek od wszystkiego: za grunt, za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie, za deszcz na dachu tego budynku, za liczniki, za taryfy itd itd podatek od podatku.


Kradną OD RAZU drugą pensję przy wypłacie! Zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto, a ile wam przelewa!


A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! Albo za 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT, następnie płacicie podatki za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy, opłaty w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od darowizny, podatek na ZAIKS, TVP, konkordat, podatek od lokaty itd.


Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską, nic nie dającą w zamian łapę.


Za każde niepotrzebne przerejestrowanie bo się przeprowadzicie 5km dalej do innej gminy..itd bez końca.


Pan i władca urzędnik, a MY PLEBS płacący na ten cyrk - na kolana! Na koniec nie dożywamy w większości do miesięcznej emerytury wartości kilkudniowej emerytury Niemca!

Jeszcze gdyby było cokolwiek w Polsce porządne za horrendalne podatki, a jakie jest??


Jakiej jakości mamy polski - przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHAMY itd - wszystko BYLE JAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak się da!

Kiedy wreszcie pokażemy PRAWDZIWY sprzeciw i zgnieciemy milionową bandę nierobów, wszelkiej maści pasożytów, pijawek żyjących z budżetu, zżerającą nasz kraj?


DLACZEGO Wam, wystarczy srałdi po Niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo?


I to jeszcze jaki grill. Niemiec pyszny wysokiej jakości stek z dorodnej krowy mięsnej, a ty polaku żryj gumowaty odpad po starej krowie mlecznej z solą drogową.


DLACZEGO wybieracie do rządzenia krajem populistów, zamiast fachowców, pasjonatów danych branż?


DLACZEGO cenicie bardziej cwanego fircyka ładnie ubranego od niekoniecznie przystojnego specjalisty, który całe życie poświęcił jakiejś dziedzinie? DLACZEGO?

Polacy lubią użalać się, kłócić się nawzajem, o każdą pierdołę iść na zwarcie, wystarczy popatrzeć co się dzieje na ulicach, za mało jest szacunku wzajemnego, zaufania, władzy to pasuje.


Zamiast wreszcie WSPÓLNIE masowo zlikwidować te budżetową bandę pijawek, pozatrudnianą po znajomościach.


Bez GRUNTOWNEJ REDUKCJI milionów pasożytów jak urzędasów, wszelkiej maści uprzywilejowanej budżetówki czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĘDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Liczba samych limuzyn urzędasów, nierobów od ministrów po burmistrzów, dyrektorów wodociągów, zastępców wiceprezydentów k@%!ików Małych i każdego państwowego twora: 142724 szt. + co chwilę zamówione za miliony następne!
Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1586 szt.

Gdy jednak część z nas się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za nasze podatki to "polska policja" spałuje nas, bo właśnie zjedli śniadanie za NASZE PODATKI! i mają siłę nas bić! - BO - bo macie siedzieć cicho i całe życie tyrać.

 

W nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za... NASZE PODATKI.

 

To wszystko prawda, jak to opisałeś to teraz tak pomyślałem skąd ta powiększająca się sukcesywnie dziura budżetowa, skoro i tak już wszystko prawie oddajemy, a ciągle nakładają więcej. Im więcej nakładają tym większa dziura, a powinno być chyba odwrotnie. OMG.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

Naprawdę jesteście tacy naiwni, że myślicie że unia Wam coś daje? W tym pierdolniku naprawdę się nic nie zmieni.

Przynajmniej mamy coś do gadania. Kwestia tylko czy będziemy mieli jaja, żeby się stawiać czy nie.

 

5 minut temu, Imiennik napisał:

ie wiem po co chcesz się pchać pod zachodni but. W obawie przed Rosją? Jakby Rosja chciała to już dawno uczylibyśmy się cyrlicy. 

Dupa tam. Teraz jesteśmy częścią Zachodu. Taka była umowa związana z upadkiem komuny. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, manygguh said:

Zobaczycie, że z aleii Jerozolimskich i mostu Poniatowskiego zrobią ścieżki rowerowe i you shall not pass. A jeśli już to za 5 dyszek, modląc się by jakiś spedalony hippis nie rzucił akurat w wasze autko butelką po kraftowym browarze. 

No to jak w mojej predykcji sprzed circa dwóch lat, że miasta zamienią nam w getta. Niechętnie bo niechętnie, ale przyznaję sobie rację, choć miałbym ogromną ochotę się mylić. 

 

1 hour ago, Kleofas said:

Mogę mieć tylko nadzieję, że Morawiecki (jako wyznaczony do kierowania kolonią warszawską) zadba, żeby jak najwięcej wyrwać dla Polaków.

Człowiek międzynarodowej banksterki? Oj wątpię. Nasz interes i ich interes to dwa rozbieżne interesy. 

 

1 hour ago, Jorgen Svensson said:

To wszystko prawda, jak to opisałeś to teraz tak pomyślałem skąd ta powiększająca się sukcesywnie dziura budżetowa,

To tylko się tak medialnie nazywa, że niby niespodzianka - "o dziura!" (taka sama zresztą jak inflacja). To nie jest żadna "dziura budżetowa" tylko metodyczny plan eksploatacji terytorium przez kredyt/zadłużenie. Kredyt nie kosztuje nic, poza oczywiście znalezieniem frajera, który go weźmie. Ale odsetki są prawdziwe, to prawdziwe dobra i prawdziwa praca. Dlatego zdradą stanu powinno być uchwalanie przez sejm budżetu z deficytem a wszyscy posłowie, którzy go przegłosowali, bez sądu pod mur. Jak chcą się zadłużać to na prywatny rachunek. Wyobrażacie sobie sytuację w której Wasz sąsiad bierze sobie telewizor na raty, które macie spłacać??? 

 

28 minutes ago, Redbad said:

Gierek coś zbudował, coś na dekady. A Kaczafi i jego świta jedyne co budują to rozpasanie wśród narodu uporczywie stroniącego od pracy.

Gierek rozumiał przynajmniej etos pracy, rolę inwestycji i skąd bierze się dobrobyt (choć biegunowo daleki jestem od jego wychwalania). Kaczor w życiu godziny konstruktywnie nie przepracował. Jemu się po prostu jako kolejnemu z kacyków, tylko wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał. No niech mi ktoś powie co konstruktywnie pozytywnego (i pozytywistycznego) ten człowiek w ogóle zrobił? Jeśli nie będzie samego siebie okłamywał na łożu śmierci, to lekką śmiercią nie zejdzie. Ale wątpię czy stać go na obiektywizm wobec własnych czynów. W mojej opinii, to jeden z największych szkodników Rzeczypospolitej.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Rnext said:

No to jak w mojej predykcji sprzed circa dwóch lat, że miasta zamienią nam w getta. Niechętnie bo niechętnie, ale przyznaję sobie rację, choć miałbym ogromną ochotę się mylić. 

Swoją drogą, to oficjalne plany są. 

 

Ogólnie, abstrahując od śmieszkowania, dość dobrze wpisuje się ta polityka w koncepcje globsów. Uszi ma kilka filmików na ten temat:

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariaci to rządzą nami od 33 lat.

To jest ten układ magdalenkowy gdzie dogadali się wzajemnie, że co jakiś czas kto inny z nich będzie u koryta i doił naiwne społeczeństwo.

Czy oni są głupcami nie sądzę, im należy się nagroda. Zapytacie za co? a za to, że w fantastyczny sposób rozebrali państwo, zlikwidowali Polski przemysł,

doprowadzili do podziałów między Polakami, zaciskają pasa, dowalają co rusz nowe podatki i daniny, okradają w biały dzień, karzą przy każdej okazji i na komisjach bezczelnie kłamią

, że to nie ich wina a Polacy dalej nie wychodzą na ulice lub mają tak przetrącony kręgosłup moralny, że za kiełbasę wyborczą, obietnice bez pokrycia czy socjal

są wstanie wszystko przetrawić i pogodzić się z losem.

Co się stało z najdzielniejszym, walecznym niegdyś narodem nie mam pojęcia natomiast to obecne społeczeństwo jest najsłabsze w historii tego kraju.

Poprzez bierność, bojaźliwość Polacy pokazują władzy swoją słabość i przyzwolenie na przykręcanie śrubki jeszcze bardziej do granic niemożliwości.

Tutaj nic się nie zmieni dopóki Polacy nie wezmą sprawy w swoje ręce.

 

 

 

 

 

1 godzinę temu, Redbad napisał:

Nie no nie obrażajmy Gierka porównaniami do PiSlamistów. Gierek coś zbudował, coś na dekady.

 

Polecam zobaczyć film Gierek w roli głównej Misiek Koterski.

Tam jest fantastycznie pokazane jak Gierek chciał coś zrobić dla ludzi a hunta wojskowa na czele z Jaruzelskim mu przeszkadzała,

Na koniec Gierka oczernili, był represjonowany a na koniec internowany.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.