Skocz do zawartości

Poznawanie kobiet, dzień, codzienne sytuacje


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Brat Jan napisał:

Z racji letniego sezonu może dobrą opcją dla młodych, niepracujących byłaby praca dorywcza w kurortach.

Sporo dziewczyn, studentek również w ten sposób dorabia.

Jest możliwość nawiązywania kontaktów.

Po pracy można podrywać turystki na plaży.

Rozsądna opcja.

Wyjście na żywo jakoś do kobiet nie byłoby złe. Próbować bez strachu. Przytrafić się mogą laski, które odbiorą pozytywnie podejścia chłopa na żywo pod kątem odwagi. 

 

Będąc nad morzem bałtyckim 3 lata temu na urlopie widziałem, że sporo kobiet (takich co same siedziały na kocu bądź we dwie na plaży) są w następujących miastach:

- Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) 

- Mielno 

:)

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę zakładać nowego więc tutaj się podepnę. Poznałem pannę, wymieniliśmy się numerami telefonów. Dziś mi pisze co robię w weekend. Odpisałem, że zajęty w weekend jestem, innym razem, na co mi odpisała 'pewnie na balety gdzieś lecisz?' ze smutną buźką. Ze znakiem zapytania czyli oczekuje odpowiedzi. Czy to też jakiś rodzaj gierek kobiecych czy po prostu próba 'wyłudzenia' informacji żeby 'przypadkiem' też tam być jeśli mam zamiar gdzieś iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EVerest napisał:

Nie chcę zakładać nowego więc tutaj się podepnę. Poznałem pannę, wymieniliśmy się numerami telefonów. Dziś mi pisze co robię w weekend. Odpisałem, że zajęty w weekend jestem, innym razem, na co mi odpisała 'pewnie na balety gdzieś lecisz?' ze smutną buźką. Ze znakiem zapytania czyli oczekuje odpowiedzi. Czy to też jakiś rodzaj gierek kobiecych czy po prostu próba 'wyłudzenia' informacji żeby 'przypadkiem' też tam być jeśli mam zamiar gdzieś iść?

Chciała się z Tobą spotkać. Odmówiłeś. W jej domyśle odmówiłeś "bo masz inne, ciekawsze opcje"... ona i większość kobiet tak rozumie słowo "zajęty".

 

A pytanie "gdzieś na balety lecisz" to tak... gierka ale prostsza niż myślisz. To było pytanie w stylu... "aha, czyli nie jestem jedyną opcją dla Ciebie teraz?" Chodzi też o wybadanie, czy odpowiesz szczerze czy będziesz się tłumaczył czy po prostu zachowasz tajemnicę. Odpowiedz "mam po prostu inne plany" i sam zobacz czy będzie drążyć czy nie.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.06.2022 o 21:49, SilentAssassin napisał:

Jako że ostatnio za dużo tu teorii, a za mało meskiej energii praktycznej, zarzucam temat gdzie pokrótce bede wrzucał i odswieżał moje reakcje na podejscia w biały dzien w codziennych akcjach: moj cel jest prosty, sprawdzic rzeczywistosc, nie nastawiajac sie na fajerwerki, idąc swoją drogą, wyrażac intencje od poczatku bez czajenia. Mozecie osadzac, prorokować, krytykować w sumie mam to w...;) daje cos fajnego od siebie, chetnych zapraszam do podniesienia swoich jaj z kanapy👊👊👊

 

1. Polowa maja. Ukrainka, nieziemski tylek ok 30 lat, poczekalem na nią przed sklepem bo nie chcialem tam robić niepotrzebnego stresu dla Nas obojga. Niestety malo kumała po polsku, wymiana instagramem, choć i tak nie czulem potrzeby pisania

 

2. Koncowka maja. Dlugonoga blondyna, z lada buzka, podbilem gdy wychodzila z apteki uzywajac najbardziej wyszukanego z tekstów na podryw "hej zobaczylem Cie jak wychodzilas z apteki". Przeszlismy ze dwie przecznice, bardzo inteligenta acz zajeta wiec nie cisnąlem na wymiane kontaktów

 

3. Poczatek czerwca. Ekspedientka przy icosach. Podbilem, lekko spiety bo sytuacja gdzie ona jest w pracy, byc moze za szybko wyraziłem intencje, torche sie speszyla wiec odszedlem kulturalnie

 

Narazie tyle, postaram sie w miare wrzucać swoje akcje. W gore parówki Panowie. Nie jojczyć😆😆

 

Jak podsumujesz podejścia? Miałęś jakieś negatywne sytuacje? Że się bały że zagadywałeś czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spacemarine napisał:

 

Jak podsumujesz podejścia? Miałęś jakieś negatywne sytuacje? Że się bały że zagadywałeś czy coś?

Dlaczego mialy sie bać;) jak robisz to w normalny sposob a nie pajacujesz jak na niektorych pseudo filmikach z neta puasow, to nie ma szans ze kobieta bedzie sie Ciebie bać. Wiadome ze jak podbijesz ciemna nocą od tylu lapiac ja za ramie to zwiekszasz szanse ze nawet nie da Ci mozliwosci zaprezentownia, bo ja przwstraszysz, wiec tez tutaj trzeba kalibrować. A jakie negatywne sytuacje chcesz ? W jakim sensie dokladnie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SilentAssassin napisał:

Dlaczego mialy sie bać;) jak robisz to w normalny sposob a nie pajacujesz jak na niektorych pseudo filmikach z neta puasow, to nie ma szans ze kobieta bedzie sie Ciebie bać. Wiadome ze jak podbijesz ciemna nocą od tylu lapiac ja za ramie to zwiekszasz szanse ze nawet nie da Ci mozliwosci zaprezentownia, bo ja przwstraszysz, wiec tez tutaj trzeba kalibrować. A jakie negatywne sytuacje chcesz ? W jakim sensie dokladnie ?

 

Daygame robiłem przed covidem, minęły z 3 czy 4 lata i zastanawiam się czy po kampaniach że wszędzie molestują zmieniło się podejście kobiet do zagadywania ich. Kiedyś tego nie było a teraz walnęli wielką reklamę na dw centralnym że 80% kobiet było molestowane, no masakra

 

Jedyną negatywną rzeczą co mnie spotkała to jak laska śmiejąc się głośno powiedziała "O mój Boże" i poszła, było to bardziej śmieszne niż straszne, zawsze miałem pozytywne albo neutralne reakcje. Jak nie było energii to żegnałem się i tyle.

No i dlatego się pytam o reakcje, bo nawet puasy zakończyły działalność ten Adept i inni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sytuacja z klubu u mnie się zdarzyło jak w sposób zwyczajny zapytałem kobietę "Zatańczymy", gdzie ta nagle zaczęła uciekać :D

Kilka lat temu chodziłem piechota do pracy. Widziałem taka kobietę jaką mijałem bardzo często po pracy około 16. Zdecydowałem się powiedzieć jedynie cześć. Na pierwsze odpowiedziała. Po jakimś czasie znowu się mijamy idąc. Zdecydowałem się powiedzieć cześć chcąc coś jeszcze dodać a się nie udało gdyż po tym moim przywitaniu zaczęła gdzieś uciekać. 

Takie dwie negatywne odpowiedzi od pańc sobie przypominam. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spacemarine napisał:

Kiedyś tego nie było a teraz walnęli wielką reklamę na dw centralnym że 80% kobiet było molestowane, no masakra

I własnie tym kurwom o to chodzi. Oni już cię zmanipulowali (mnie też). To jest kurwa jak powoli sączący się jad. Dlatego jak najdalej od internetu i telewizji...

3 godziny temu, nowy00 napisał:

gdyż po tym moim przywitaniu zaczęła gdzieś uciekać. 

Silna niezależna polka - gość jej mówi po przyjacielsku "cześć" a ona spierdala XD

Wbrew temu co wmawiają nam media gro kobiet ma problemy psychiczne albo jakieś fobie/lęki/jazdy... To jest takie gówno które nikt nie mówi bo "brzydka prawda która niszczy nam narrację"

6 godzin temu, SilentAssassin napisał:

Dlaczego mialy sie bać;) jak robisz to w normalny sposob a nie pajacujesz jak na niektorych pseudo filmikach z neta puasow, to nie ma szans ze kobieta bedzie sie Ciebie bać.

Najważniejsza rzecz jak dostaniesz kosza - nie reagować gniewem/fustracją/agresją. Wiem że to trudne... ale jeżeli podejdziesz do tego jak człowiek to nie sądzę żeby zaraz laska po policję dzwoniła. To wszystko jest w waszych głowach...

Możecie sobie uświadomić ze ok 90 procent waszych MYŚLI nie jest WASZYCH? To są rzeczy zasłyszane od innych ludzi, obejrzane w tv, przeczytane w internecie...

Dlatego czytanie tutaj takich ludzi którzy demonizują kobiety i ich nie lubią/nienawidzą jest TOKSYCZNE! NAWET ZWYKŁE CZYTANIE!

PRZYJMUJESZ TYLKO DO WIADOMOŚĆI  TO CO PRZEŻYJESZ I WIDZISZ. Chociaż i tak nasza percepcja jest zależna od traum, wypartych emocji i ogólnie człowiek jako istota nie jest zdolny do dobrej oceny sytuacji...  NIE DA RADY.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

 

Silna niezależna polka - gość jej mówi po przyjacielsku "cześć" a ona spierdala XD

Kolejne dwie sytuację kiedy mówiąc cześć kobietom one słysząc te powitanie zaczęły uciekać. 

Jedna sytuacja jak chodziłem jeszcze do podstawówki. Wchodzę do pociągu ze znajomymi (ziomki i jakieś dziewczyny) i widzę koleżankę z mojej klasy mówiąc - cześć (jej imię) a ta nagle zaczęła uciekać. 

Druga sytuacja już na studiach, gdzie na korytarzu mówię cześć do jakiejś laski a ta zaczyna uciekać. 

Chociaż raz powiedziałem cześć z dobrym efektem nawet :) Będąc na studiach miałem jakiś wyjazd integracyjny naukowy do innego miasta i idąc z ziomkami w trzech, przechodzi obok nas taka laska i na siebie patrzymy a więc ja mówię "cześć" a ta odpowiada z uśmiechem.

Później te ziomki jakby zdziwione iż ja potrafiłem tak podejść do sprawy bo później się złożyło, że było spotkanie w grupie i ta laska już powiedziała iż się znamy :)

Nawet po zwykłym cześć da się sprawdzić czy kobieta zainteresowana jest lub nie :D Jeśli zacznie uciekać wtedy na 99% raczej nie. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba dobry temat, abym wstawił to co mi się przytrafiło w mijający właśnie weekend. W Warszawie odbywała się kolejna edycja festiwalu piwa. Jako fan piwa kraftowego, tradycyjnie postanowiłem przybytek odwiedzić. Zaczęło się w piątek. Stoję sobie na przeciw jednego z wystawców i obczajam sobie listę piw porównując ją z aplikacją do ich oceny celem sprawdzenia czego nie piłem, a co piłem. Zagaduje mnie nagle laska stojąca za ladą: cześć, co będzie dla ciebie? Odpowiadam: jeszcze chwila i nadal grzebię w telefonie podpatrująć listę. Mija niecała minuta i już wiem. Podchodzę i oznajmniam którę piwo i w jakiej wielkości. Przy okazji pytam czy można u nich przepłupkać szkło. Ona odpowiada, że niestety nie, tam u sąsiadów lub w toalecie za rogiem. Odpowiadam, że spoko, płacę i już chcę odchodzić, jeszcze nie powiedziałem dziękuję, a ona do mnie: dzięki i do zobaczenia. Patrzymy sobie w oczy, ona uśmiechnięta, ja również odwzajmniam i pytam się: czy jesteś tego pewna? Ona pokręciła głową i jeszcze bardziej rozszerzyła zęby. Ukłoniłem się i odszedłem w swoją stronę.

Wczoraj też byłem na festiwalu. Chcąc nie chcąc wylądowałem w okolicy tego stanowiska przyglądając się co mają na kranach sąsiedzi. Słyszę za plecami na głos: cześć, na co dziś masz ochotę? Odwracam się, a to ona. Mówię cześć i że przyglądam się konkurencji. Na to ona, żebym podszedł do nich, bo mają coś nowego na kranach. Pytam co i zaczynamy gadać. Ludzi nie było za dużo, bo wczesne popołudnie, więc od piw przeszliśmy do bardziej prozaicznych spraw. Zagaiłem, że faktycznie miała rację i znów się widzimy. Te prozaiczne sprawy wyglądały tak, że ma na imię Ada, jest z Kołobrzegu, ja jestem Krugerrand i jakaś mnie skrzywdziła, jestem więc mizoginem. Wymieniliśmy się namiarami, ale nie sądzę, aby to mialo jakąkolwiek kontynuację. Ja się na Pomorze nie wybieram, nie wiem czy ona chce do Warszawy. Jakby chciała, to może się ewentualnie odezwać.

Co do jej wyglądu: sporo ode mnie młodsza, myślę że w wieku najwyżej nieco postudenckim czyli ok. 26-27 lat. Jasna blondynka z dość dlugimi wlosami. Figura jest. Wzrost jakieś 160 cm. Myślę, że wielu z Was by ją do sypialni brało. Minus to kilka tatuaży na rękach.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spacemarine napisał:

Daygame robiłem przed covidem, minęły z 3 czy 4 lata i zastanawiam się czy po kampaniach że wszędzie molestują zmieniło się podejście kobiet do zagadywania ich. Kiedyś tego nie było a teraz walnęli wielką reklamę na dw centralnym że 80% kobiet było molestowane, no masakra

xD.

A jak zaczną pisać na dworcach ze 80% ludzi padło ofiara kradzieży kieszonkowej to przestaniesz jeździć zbiorkomem bo mogą uznać Cię za kieszonkowca? A jak napiszą o pijanych kierowcach to przestaniesz uzywać samochodu bo ktos uzna ze jesteś pijany..?

Nosz kuźwa, Gratuluje mentalu przegrywa. Nie zagadam już do laski bo na bank uzna że ją molestuje bo na dworcu pisali że 80% zetknęło się z molestowaniem więc w domyśle ja się zaliczam do molestujących.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spacemarine napisał:

bo nawet puasy zakończyły działalność ten Adept i inni.

Na jakiej podstawie ten dupny wniosek?

....na jutubcu wpisz dr randka i wyskoczą Ci filmy z ostatnich tygodni.

Dni.

Generalizując cały RED PILL wywodzi się z puaszczenia....konkretnie jest pochodną mechanizmów nagrody/kary/przetrwania gatunku.

 

Samiczki już piszczą o brak prawdziwych facetów.....bo red' wszedł a Zed zszedł.

Już nadchodzi.

Już czuć siarkę.     

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Libertyn napisał:

xD

Już kobiety mówią że jest problem, pierwsze z brzegu:

 

24 minuty temu, Libertyn napisał:

Nosz kuźwa, Gratuluje mentalu przegrywa.

Podczas 2WŚ w Anglii młode kobiety, które żołnierza widziały na pocztówce wręczały mężczyznom bez munduru białe pióra - symbol tchórzostwa mający zmusić ich do pójścia na mięso armatnie gdzie groziła im śmierć od wroga, a także w przypadku załamania psychicznego i dezercji - śmierć od swoich. 

Dziś już coraz więcej mężczyzn jest świadomych i nie nabiera się na takie tanie sztuczki ośmieszania i wywierania wpływu. 

 

Powiem Ci co będzie. Nadal będzie dużo cucków, beta i białych rycerzy, to oczywiste!

 

ALE coraz więcej mężczyzn będzie MGTOW.

 

Coraz więcej mężczyzn przełamuje tabu i myśli o seks lalce albo wersji kompaktowej że się tak wyrażę. 

 

Coraz więcej mężczyzn będzie korzystać z usług prostytutek, tutaj 30e za dwudziestolatkę 8-9/10 - uwierz wiem co mówię. 

 

Coraz więcej mężczyzn będzie sprawdzać kobiety z innych krajów. 

 

Nie podobało mi się w Polsce - mówiłem gdzieś od roku o wyjeździe i wyjechałem.

Nie podobają mi się polskie kobiety jako ogół, wypisując plusy i minusy na kartce wypadają bardzo słabo. Więc odpowiedzą na to są wizyty w zamtuzie, ale też mi się to przejadło i ostanio jak reszta się bawiła ja poszedłem na... Pizzę. Wyjebane na baby głodny byłem.

I tak będzie. 

 

Skoro rząd polskojęzyczny robi obóz koncentracyjny to i tak wszyscy nie wyjadą. Ale sporo ucieknie. 

Skoro p0lki robią inbę oskarżając mężczyzn o coraz to nowsze zarzuty - będą cucki, ale coraz więcej mężczyzn to pierdolenie i zrobi to co napisałem wyżej. 

 

Więc XD kurwa razy dwa.

 

Także macie chłopaki jedną więcej panią do podziału, odpuszczam cokolwiek na terenach okupowanych i trzymacie się tam w tej Polsce. Zdrówka.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Już kobiety mówią że jest problem, pierwsze z brzegu:

Mieliśmy tu jedna taką tradwife co chciała opiekować sie domem na koszt faceta.

 

Godzinę temu, DOHC napisał:

Podczas 2WŚ w Anglii młode kobiety, które żołnierza widziały na pocztówce wręczały mężczyznom bez munduru białe pióra - symbol tchórzostwa mający zmusić ich do pójścia na mięso armatnie gdzie groziła im śmierć od wroga, a także w przypadku załamania psychicznego i dezercji - śmierć od swoich. 

Dziś już coraz więcej mężczyzn jest świadomych i nie nabiera się na takie tanie sztuczki ośmieszania i wywierania wpływu. 

Wiesz że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Nie podczas II a I. Poza tym to była stara tradycja. 
Wystarczy wspomnieć że powieść  która była zainspirowana tym zwyczajem  została napisana w 1902.
I to nie było tak że młode dziewczyny dawały.
Dawali wszyscy. Jak byłeś w wieku powiedzmy no, zdatnym do służby, była wojna (wszystko jedno czy to była I Wojna czy jakieś kolonialne ruchawki) i się migałeś. To mogłeś dostać to od kumpli którzy sie zaciągnęli, od ojca który był wcześniej na wojnie i jego wojna przypominała strzelanie do kaczek. 
Ale od dziewczyny do której sie zalecałes bolało najbardziej.
Piórko znaczyło tyle co "Jesteś CIPĄ"

Godzinę temu, DOHC napisał:

 

Powiem Ci co będzie. Nadal będzie dużo cucków, beta i białych rycerzy, to oczywiste!

 

ALE coraz więcej mężczyzn będzie MGTOW.

No i?
Takich mężczyzn było zawsze wielu

Godzinę temu, DOHC napisał:

Coraz więcej mężczyzn przełamuje tabu i myśli o seks lalce albo wersji kompaktowej że się tak wyrażę. 

Po chuj. Lepsza własna ręka. 
Bo tak to wydasz ten tysiąc czy wiecej, poruchasz i sie okaże ze w sumie turbo wagina z mechanizmem ssącym i masujacymi rolkami wbudowana w lalkę która wygląda jak lalka to jednak takie mech na dłuższą metę. 

Prędzej będzie jak w Japonii. Hologram mówiacy dobranoc i pytajacy jak było w pracy. Taka namiastka dziewczyny.

Godzinę temu, DOHC napisał:

Coraz więcej mężczyzn będzie korzystać z usług prostytutek, tutaj 30e za dwudziestolatkę 8-9/10 - uwierz wiem co mówię. 

A potem one wrócą do siebie i jakiś Rumun/Polak/Litwin będzie słyszał że "Ja tylko miałam 4 partnerów seksualnych" 

Godzinę temu, DOHC napisał:

Coraz więcej mężczyzn będzie sprawdzać kobiety z innych krajów. 

Owszem. Sa całe agencje, masz żonę na kontrakcie. Ona ogarnia dom i robi Ci dobrze w łóżku, Ty jej rodzinę sponsorujesz. Ale wiesz, One będą się sprowadzać w określonym celu.. To nie tak że pojedziesz do Indochin i bedziesz miał big love.  Będziesz miał teatrzyk w większości przypadków. Który będzie trwał długo albo i nie. I nic Cię tak naprawdę nie uchroni przed "big love" 23 lat która od 18 dorabiała w barach w Pattayi

Przede wszystkim będziesz opcją by się wybić. Bo o to im chodzi głównie. 

Godzinę temu, DOHC napisał:

Nie podobało mi się w Polsce - mówiłem gdzieś od roku o wyjeździe i wyjechałem.

Nie podobają mi się polskie kobiety jako ogół, wypisując plusy i minusy na kartce wypadają bardzo słabo. Więc odpowiedzą na to są wizyty w zamtuzie, ale też mi się to przejadło i ostanio jak reszta się bawiła ja poszedłem na... Pizzę. Wyjebane na baby głodny byłem.

I tak będzie. 

Baby są wszędzie takie same. Wiem bo z nimi rozmawiam i piszę. Z Polkami, Ukrainkami, Uzbeczkami, Amerykankami, Niemkami, wszystkie oczekują mniej więcej tego samego, a ich podejscie do drugiej osoby to wypadkowa SMV tej osoby i tła rodzinnego dziewczyny. 
Borderka z Filipin niewiele się różni od tej z Polski. 
Podobnie z DDA itd. 
 

Godzinę temu, DOHC napisał:

Skoro rząd polskojęzyczny robi obóz koncentracyjny to i tak wszyscy nie wyjadą. Ale sporo ucieknie. 

Obóz koncentracyjny? Srogie grzyby

Godzinę temu, DOHC napisał:

Skoro p0lki robią inbę oskarżając mężczyzn o coraz to nowsze zarzuty - będą cucki, ale coraz więcej mężczyzn to pierdolenie i zrobi to co napisałem wyżej. 

xD. Ale wiesz że to samo się przewija praktycznie wszędzie?  Korea, Japonia, USA, Niemcy, Wielka Brytania, Kanada. 
Chcesz dziewicy która na pewno nie skakała i będzie potulna? Przejdź na islam i pogadaj z jej saudyjskim ojcem. Może się uda. A jakby co to 3 razy powiesz że nie chcesz z nią być i po problemie. Ale nie pogadasz z nią przed ślubem, jeśli tylko byś spróbował to byś dostał trzcinką po twarzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Dawali wszyscy

Akurat bez znaczenia. Kobietom nikt nie dawał. 

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Piórko znaczyło tyle co "Jesteś CIPĄ"

Nie każdy się nadaje na żołnierza, to raz. 

Dwa, takie przekaz dawali ci, którzy nigdy na wojnie nie byli i nie będą: kobiety i starzy cwaniaczkowie w polityce.

10 godzin temu, Libertyn napisał:

No i?

No i coraz więcej mężczyzn skupi się na sobie zamiast na związkach. Będzie mieć to przełożenie w interakcjach D-M.

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Po chuj. Lepsza własna ręka. 

Czy ja gdzieś napisałem że mi się to podoba? Nie. Ale już były takie tematy na Forum i były dosyć popularne. 

Poza tym damskie gadżety są znane od tysięcy lat i nikt nie robi z tego halo.

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Owszem. Sa całe agencje, masz żonę na kontrakcie. Ona ogarnia dom i robi Ci dobrze w łóżku, Ty jej rodzinę sponsorujesz. Ale wiesz, One będą się sprowadzać w określonym celu.. To nie tak że pojedziesz do Indochin i bedziesz miał big love. 

A z polkami jest niby inaczej? Nie kłamią o licznie partnerów w łóżku? Nie musisz ich sponsorować i ich pociotków, nie wyświadczasz darmowych przysług?

 

Tak, wszystkie kobiety mają taką samą podświadomość. Ale kobiety z Azji szukają zaradnych mężczyzn z Europy, lepszych od nich. I oferują coś za to. 

 

Czy wiesz że można kupić domek na lazurowym wybrzeżu za mniejsze pieniądze niż kosztuje kawalerka w Warszawie? Owszem, to i to wymaga uwagi, opłat i remontów. 

 

Ale dla mnie wybór jest oczywisty.

 

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Baby są wszędzie takie same. Wiem bo z nimi rozmawiam i piszę.

Friend zone a realne ekhem obcowanie z nimi to dwie inne rzeczy. 

 

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Obóz koncentracyjny? Srogie grzyby

Tak masz rację, poniosło mnie. Rząd polskojęzyczny jest tak wspaniały, przez ostanie dwa lata trudnego okresu straszliwej pandemii był ramię w ramię z obywatelami. Policja pomagała ludziom w tym ciężkim okresie, sprawdzali parki, lasy, chronili przez zakażeniami. W towarzystwie ABWery i SSanepidu wykonywali ważne prace. A w lutym natychmiast i na zawsze pokonali plandemię covid 19. 

 

Ludzie w zarządzie są tacy dobrzy, że natychmiast znaleźli pieniądze, miejsce w domach i szpitalach dla naszych braci Ukraińców. Razem z nimi celebrują kult wspaniałego bohatera, Stephanie Bandery. 

 

A urzędnicy państwa polskiego dbają o interes każdego obywatela, są przy tym przyjaźni i pomocni, są ludzcy. W Polsce nikomu nie brakuje węgla, a inflacja omija nasz kraj. Nawet budują autostrady, jak pewien malarz austriackiego pochodzenia👌

 

10 godzin temu, Libertyn napisał:

xD. Ale wiesz że to samo się przewija praktycznie wszędzie? 

Nie byłem wszędzie, ale byłem w paru krajach Europy. Nie, nie jest tak samo wszędzie, choć rzeczywiście degeneracja jest coraz bardziej powszechna.

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, nowy00 said:

sytuacja z klubu u mnie się zdarzyło jak w sposób zwyczajny zapytałem kobietę "Zatańczymy", gdzie ta nagle zaczęła uciekać

 

18 hours ago, nowy00 said:

Kolejne dwie sytuację kiedy mówiąc cześć kobietom one słysząc te powitanie zaczęły uciekać. 

 

To jest kabaret :,-D

 

 

To mi przypomina wykład pua co kiedyś widziałem w telewizorze (na kompie, wiadomo).

Padło pytanie z sali o oznaki zainteresowania (IOI) a prelegent powiedział tak:

- Stoi, rozmawia z Tobą? To znaczy, że jest zainteresowana.

 

I tyle.

 

Podkreślić wężykiem, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Libertyn napisał:

Baby są wszędzie takie same.

Mają tak samo nuuski zklepane.

Ogarniajoo duże pierdnięcie na facetów finansowe wyrżnięcie.

Azjatyckie powiedzonko CoNg LE Maoo....by im się turbo portfelum spodobaoo.

Mistrz WiN CyJ.....ćwiczy kata....a misio za robootoom lata.

Ten ko ci oł  asusza brak pary bo węglarce ubywają dolary.

Love krowę pisał byk....za godzinkę pańci dwie stówki cyk.

....zapodał jej na podusi niech fiduciarem się flanela* udusi.

On obrotna była....pięć dych reszty mu zostawiła.

Wcisneła między kalesony gdyż zbyt często opadał most zwodzony.

Takie twierdzy oblężenie jak naleśnika w dżemie przyłożenie.

Jacek placek w ręczniku gacek.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.