Skocz do zawartości

Czy w dzisiejszych czasach opłaca się chodzić na kursy/szkolenia z uwodzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Moje wpisy są demotujące, ale dzięki czemu uratują dupska wielu facetów którzy mieli pecha w loterii genetycznej.

No są, gdzieś zapytałem jaka jest opcja dla średniaków, to w sumie zapytam jaka jest Twoją opcja? Laski odpuściłeś rozumiem? Czy wypad robisz z kontynentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2022 o 10:43, Zły_Człowiek napisał:

I dlatego dostałeś masę hejtów.

Byłem z tym Panem na południu, razem spędziliśmy trochę czasu zjeżdżając okoliczne kurorty. Mogę poświadczyć, że nasz Brat ma bardzo dobre umiejętności socjalne, rozdaje wizytówki, zaciekawia rozmową, dostaje kontakty. Raz mieliśmy nawet kłopot, bo żadne z nas nie miało tik toka a takie namiary dostaliśmy.

Kobiety różne, ale generalnie spoko. 

W dniu 21.06.2022 o 10:43, Zły_Człowiek napisał:

Pytaj się kobiet, to daleko zajedziesz. Jak już to się trzeba pytać męskich stylistów.

Tu się nie zgodzę. Nawet Marek mówił, żeby w tej kwestii akurat pytać się kobiet. I tu należy brać poprawkę, że żona będzie ubierać męża w łachmany. Ale koleżanka dobrze doradzi. 

Masz rację że nie pyta się owiec jak być wilkiem, ale jeśli chodzi o doradztwo odnośnie ciuchów to uznaję to za wyjątek.

 

@Zły_Człowiek odnośnie wyglądu masz bardzo dużo racji. 

Mając osoby 1-10 odrzućmy skrajności, super giga chadów i osoby z wadami genetycznymi np. 

 

Zostaje nam 2-9. 

Będąc wg terminologii analcondy tzw flepiarzem 2-3 zawsze można się poprawić o oczko, dwa. Twarz zmienia się na plus po odchudzaniu, sylwetka po siłowni, mewing na mordę plus prostowanie zębów. Pieniążki, auto chata też na plus. Poczytać o psychologii człowieka, jak kogoś zainteresować (np zadawać pytania, lepiej żeby ktoś opowiadał o sobie niż klepać że ja to to czy tamto, chyba że ktoś pyta).

I dodatki które dadzą jakieś tam minimalne punkciki ale jednak dadzą, tj, fryzura i ciuch. Nie zrobi Chada, ale zawsze troszeczkę poprawi, tak jak zawsze się troszeczkę gwałci, zgodzisz się ze mną?

 

Drugi koniec barykady, tj 7-9. Ci panowie oczywiście że będą dużo lepiej odbierani, nawet jeśli są jakimiś kryminalistami albo nieudacznikami, dłużnikami itd. Takich na pewno nie starczy dla wszystkich kobiet, i kobiety dzieciate, starsze często wezmą z rozsądku faceta oczko niżej dla wygody, a z chadami skoki w bok. 

 

Natomiast tzw normiki, czyli np 4-6: uwaga - takich ludzi jest najwięcej. 

Jak wspomniałem wyżej, wygląd, pieniądze i status dodadzą śmiało jeden, dwa punkty. A wtedy już jesteś górny normik, czymś się wyróżniasz. 

 

W żadnym wypadku nie należy popadać w skrajności, że wygląd się nie liczy, ani że nie da się nic poprawić i nic zwojować. 

No i zacznijmy od tego, że kobieta jako sens życia to kiepski pomysł. To bardziej miły dodatek.

 

Dodatkowo warto wspomnieć, że obecnie czasy dla mężczyzn są mega trudne! I nie zrozumie tego żaden Janusz, który wziął ślub z Grażynką 20 lat temu. 

Mój przykład: miałem całkiem dobre foty z wypadu, założyłem w celach badawczych tinder na 7 dni. Kilka par, z czego 1 baba tak 2-3 na 10. Jechałem wg algorytmu @Długowłosego - wszystko klikałem. Patrzę, powiadomienie. Sprawdziłem, jest ta baba. Za parę h chwila czasu mówię sprawdzę dokładnie - o! Pary niż nie ma. Adonisem nie jestem, ale śmiało mam 3 oczka wyżej niż pani, a na zdjęciach jeszcze lepiej wyglądałem i zostałem usunięty.

 

A kiedyś z pryszczatą gębą - już o tym wspomniałem ale ponowię, poznałem dziewczynę na imprezce z okazji zdania matury przez koleżankę, na ognisku poznałem inną koleżankę. Dziś jest dużo gorzej w interakcjach międzyludzkich, i mówię tu już nie tylko o związkach ale ogólnie.

 

Kiedyś przeprowadzono eksperyment ze szczurami, wrzucano do wody, topiły się po średnio 15min. Potem w czasie niedługim od utopienia dawano tratwę i chwilę wytchnienia. Zabierano trawę, i uwaga - szczur pływał blisko kwadrans, chwila odpoczynku i ... Pół godziny walczył, zanim utonął. 

 

Jeśli ktoś dostaje po dupie non stop, to coś jest nie tak. Trzeba poprawić wygląd, status. Pewność siebie, albo... Kobiety. I pojechać po kobietę do Azji np. 

Ustalić cel i podpunkty niezbędne do jego realizacji. 

Skupić się na rozwiązaniach nie problemie.

 

Czy warto się angażować i próbować? Dla kogoś kto nie ma doświadczenia - oczywiście że warto. Tworzyć umiejętności, nabywać doświadczenie. 

Ja osobiście skupiam się na innych rzeczach, miałem parę kobiet, miałem okazję zrobić sobie dzidziusia i tzw się ustatkować ale zrezygnowałem z tego ze swoich powodów. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to napisał więc może powtórzę po kimś ale chodzenie na taki kurs uwłaczałoby mojej godności bo:

1. Sugerowałoby że potrzebuję takiego kursu co już jest poniżające

2. Oznaczałoby że nie jestem naturalnie predysponowany do wzbudzenia zainteresowania u płci przeciwnej co jest poniżające

3. Byłoby przyznaniem się że nie mam kobiety, bo nie umiem jej zdobyć co jest nieprawdą - nie mam, bo nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Przywoływanie frywolnego czyli prawie ewidencjonowanego oszusta i stawianie go jako wzór środowisk uwodzicieli to jest po prostu żenada

 

A gdzie ja napisałem, że on jest wzorem środowisk uwodzicieli😆?

Przecież to zwykły jegomość robiący kasę na naiwniakach.

 

 

8 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Żaden puas nie powie serio?

 

Gdyby środowisko pua mówiło prawdę o naturze, kim jest, jak działa i czego chce kobieta nie było by klientów.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tomasz0 napisał:

Nie wiem czy ktoś już to napisał więc może powtórzę po kimś ale chodzenie na siłownię/do psychologa/lekarza uwłacza mojej godności bo:

 

28 minut temu, tomasz0 napisał:

1. Sugerowałoby że potrzebuję się wzmocnić/porady psychologicznej/lekarskiej co już jest poniżające

 

28 minut temu, tomasz0 napisał:

2. Oznaczałoby że nie jestem naturalnie silny/niezłomny psychicznie/zdrowy co jest poniżające

Masz kłopot z wackiem, nie staje albo coś złapałeś. Nie idziesz do lekarza, bo ww? To nonsens!

 

Zauważyłeś jak teraz zmienił się kontent? 

 

Są różni ludzie, skrzywdzeni w dzieciństwie. Wychowywani na przepraszam za wyrażenie, na pizdy przez samotne matki. Ludzie poczciwi, ale skrajnie introwertyczni, nieśmiali itd. 

Też mają nie szukać pomocy, bo ktoś ich uzna za kogoś tam?

 

Nie pójdziesz na siłownię, bo jesteś chudy i niski, a tak są same koksy i ktoś będzie się śmiał? Nonsens!

 

Nie pójdziesz na kurs prawa jazdy, bo nie miałeś kluczyków w ręce ani nie wiesz jak zatankować? Nonsens!

 

 

Co do tematu mam troszkę mieszane uczucia. Jeśli odrzucimy oszustów, to nawet nie kurs, ale nabycie wiedzy psychologicznej z podstaw działa człowieka i jego rytuałów godowych jest już bardzo cenne! Z książki, z wideo, z czegokolwiek.

Przykładowo: panny idą do WC. Dla Ciebie to informacja że idą srać, co jest możliwe. Ale na pewno poprawią makijaż, i będą szukać zainteresowania i atencji. 

Albo jak kogoś zainteresować? Jakich błędów unikać? W których miejscach będzie komfortowo poznawać panny a w których nie, przykładowo gdzieś gdzie każdy się śpieszy - będzie nie komfortowo, mała szansa powodzenia, duże ryzyko spalenia kontaktu, możemy gdzieś na mieście jeszcze spotkać tą pannę. Albo w miejscu pracy pod okiem kierownika, lub w kolejce pełnej ludzi będzie nie komfortowo. Itd itp.

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

Gdyby środowisko pua mówiło prawdę o naturze, kim jest, jak działa i czego chce kobieta nie było by klientów.

Słuszna uwaga. Ale są też książki o rytuałach godowych ludzi, a ich autorom zależy na sprzedaży. Skuteczność jednej z takich ksiąg może potwierdzić @absolutarianin.

 

EDIT: @tomasz0 moje spostrzeżenie: w mojej skromnej ocenie troszeczkę wypierasz pewnie fakty. Ja wiem że jestem tylko człowiekiem, mam słabości. Nie umiałem się bić, spoko. Zapisałem się na boks, zamiast mówić że to "przyznanie się przed sobą, że nie umiem się bić". A może uniem, tylko chcę to poprawić?

To jakby gość z prawem jazdy pojechał na kurs doszkalający i jeździł na torze. Też ma myśleć "kurła, na chuj mi jakiś kurs skoro jestem King of The road"?

 

To bardzo niebezpieczne myślenie. Sam mam w rodzinie osobę, która głosowała na pis. Dziś wyszło czym jest pis, ale ta osoba tego NIE dopuszcza do myśli. Nie powie: sorry, myliłem się. Miałem dość po i zagłosowałem. Tylko mówi że i tak ukradli mniej niż po, facepalm. A w Katyniu zginęło mniej niż w Auschwitz, więc rosjanie są spoko a niemcy są be.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie - DOHC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 14:23, Armengar napisał:

Są różnice między looks vs money i status.

Ja mam looks na wysokim poziomie, jestem "chadem" i zauważyłem, że jestem traktowany inaczej niż faceci z money i status.

 

Oczywiście.

Mając wywalony w kosmos look -> opcja kochanek ONS.

Status -> opcja zajebista partia.

Money -> LTR a w opcji negatywnej (bez wiedzy mężczyzny)możliwość urobienia na bankomat.

 

Looks się ma albo i nie.

Można podrasować, więcej czy mniej, zawsze podbić oczko czy dwa wyżej.

Status i money można zapracować.

Nawet startując jako przysłowiowy wykopowy piwniczak.

 

Uważam, że idealnie jest mieć wyważone wszystkie trzy składniki.

Do tego jeszcze wyrobione skille towarzysko-behawioralne.

Świat stoi otworem.

 

Dużo w sobie da się wyrobić.

Wyuczyć. Wdrożyć. Wytresować prawie.

Jak zawsze wymaga to:

Chęci.

Wiedzy gdzie chcemy podążać i jak tam dojść.

Konsekwencji.

Wysiłku.

I czasu. Dużo czasu.

 

Praktycznie każdy może to zrobić.

Choć łatwiej, wygodniej i bezpieczniej jest dać upust negatywnym emocjom poprzez jęczenie i narzekanie na szczeny, geny i zły świat.

A potem opierdzielić frytki w maku i odpalić film na kompie z trzema browarami na biurku.

Tak prościej i tańszym kosztem.

 

A że podstawą tego świata jest zasada maksymalnego oszczędzania energii.

To w ciemno stawiam 5 zł, że zdecydowana większość poza jojczeniem nie zrobi nic. Albo prawie nic.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Money -> LTR a w opcji negatywnej (bez wiedzy mężczyzny)możliwość urobienia na bankomat.

 

 

 

Jak dużo kobiet umie w taki sposób wykorzystać chłopa dla własnej korzyści wygodnego życia :)

@Margrabia.von.Ansbach

Praca nad sobą będzie dawać w dłuższej perspektywie czasu jedynie korzyści każdemu kto się podejmie takiego zadania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Zły_Człowiek said:

Władza to hajs i wygoda, więc nie leciały na jego "osobowość" tylko na fakt że rządził

 

Ale na nieszczęście świata miał uparty charakter (no farta i ludzi którzy mu tą władzę dali).

1. Ale posiadanie władzy właśnie świadczy o osobowości.

Podobnie jest z wieloma innymi czynnikami.

To nie aureolka nad głową mówi jacy jesteśmy a realne fakty i czyny a kobiety, w przeciwieństwie do nas, doskonale umieją je sumować i wyciągać z tego wnioski.

 

2. Znowu pytanie:

Czemu dali jemu właśnie?

Obywatele wybrali jakiegoś imigranta, konusa i gościa bez życiorysu, który na tyle był zielony w grze, że nawet wylądował w p*rdlu.

A jednak załatwił na szaro gwiazdy polityki, von Hindenburga i [.., wstawić wyniki szukania na Google...].

To właśnie jest osobowość i to miałem na myśli mówiąc o posiadaniu jaj.

Fakt, wtedy posiadanie 180+ cm wzrostu nie było obowiązkowe, ale wydaje mi się, że dziś też nie jest potrzebne do tego, żeby rządzić krajem, nieprawdaż?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:
21 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Przywoływanie frywolnego czyli prawie ewidencjonowanego oszusta i stawianie go jako wzór środowisk uwodzicieli to jest po prostu żenada

 

A gdzie ja napisałem, że on jest wzorem środowisk uwodzicieli😆?

Przecież to zwykły jegomość robiący kasę na naiwniakach.

 

 

21 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Żaden puas nie powie serio?

 

Gdyby środowisko pua mówiło prawdę o naturze, kim jest, jak działa i czego chce kobieta nie było by klientów.

 

 

 

 

 

Dawno nie widziałem, żeby to facet robił taką kurwe z logiki ale trudno przeciwników się nie wybiera.

 

Gdzie napisałeś, że jest wzorem środowisk? Widziałem co najmniej 3 posty w których gdy tylko poruszasz temat pua to pojawiają się dwa wyrażenia 'bzdury pua' i 'jest taki frywolny co bierze 3k za szkolenia' raz że powtarzasz to samo jak zdarta płyta jak wyżej wspomniałem w nadziei na złowienie rzeszy wyznawców swojej ideologii to jeszcze ze mnie durnia próbujesz zrobić co niestety się nie uda 😕 

 

A do frywolnego jesteś podobny tak jak on wykorzystujesz naiwność widowni :)

 

Dlaczego nie przywołujesz np milroha albo Żubera jako przykład? Bo nie pasowaliby do twoich fałszywych argumentów że puas = oszust, wiem że to wygodne  jak czytający nie zwracają uwagi to można zbudować sobie tanio dodatni PR i żałuję że w ogóle takie posty piszę ale brzydzi mnie tego typu zachowanie.

 

Druga rzecz wkleiłem film na forum wczoraj już drugi raz gdzie tak bardzo nie lubiany przez takich jak ty puas mówi że wygląd itd się liczy i zgaduje, że nawet nie zadałeś sobie trudu obejrzenia, aby sprawdzić rzetelność (hah śmiech na sali :D) własnych argumentów. Nie dość że tania manipulacja to jeszcze patentowane lenistwo.

 

Najbardziej szkoda mi tych co czytając twoje posty będę brali to co napisane niestety poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

A gdzie ja napisałem, że on jest wzorem środowisk uwodzicieli😆?

Przecież to zwykły jegomość robiący kasę na naiwniakach.

 

 

 

Gdyby środowisko pua mówiło prawdę o naturze, kim jest, jak działa i czego chce kobieta nie było by klientów.

 

 

Hehe Frywolny to mnie zawsze bawił. Zgrywał wielkiego znawcę, a później wychodził w teren i do typiar taka gadka: cześć, dokąd idziesz? Na studia, a co studiujesz? Aha, to fajne są chyba te studia? I taka gadka, jaką by każdy piwniczak prowadził. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Dawno nie widziałem, żeby to facet robił taką kurwe z logiki ale trudno przeciwników się nie wybiera.

 

Twój ból dupska mnie nie interesuje skoro masz z tym problem to twoja sprawa.

Nie będę się przejmował internetowym randomem co trolluje bo się nie może z czymś pogodzić😆

Chlip chlip chłopaczku🤣

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

Twój ból dupska mnie nie interesuje skoro masz z tym problem to twoja sprawa.

Nie będę się przejmował internetowym randomem co trolluje bo się nie może z czymś pogodzić😆

Chlip chlip chłopaczku🤣

Klasyka 50 emotek zero argumentów racjonalizacja/manipulacja level wyjebany w kosmos mnie tam to nie rusza od tak o tylko kolejny fanatyk. 

 

Tylko szkoda tych co oberwą odłamkami. 

 

To że nie zmienisz postępowania to oczywiste jak kłamstwa i głupota jaką emanujesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 11:31, absolutarianin napisał:

I jeszcze jedna rzecz - wygląd i ubiór. Parę osób hejtowało mój niegdysiejszy filmik o ubiorze, że to pierdolenie o szopenie.

Właśnie twój filmik gdzie byłeś w takiej jasnobłękitnej marynarce i o niej opowiadałeś - bardzo fajnie wyglądałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.